Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

lusya
30. jún 2008

darina - ja by som tiez vrazdila, keby niekto ublizil mojmu dietatu, ale teraz mam moznost to triezvo posudit...tak sa snazim...kazdy rodic sudca by teda hned odsudzoval na smrt, ked sa ublizi dietatu????????????????

lienocka235
30. jún 2008

Ako niektore prispevky.. nechapem 😖
stala sa nehoda tragedia.. vodic isiel omnoho vyssou rzchlostou ako je povolena.. v tych miestach.. nebola to ziadna dialnica.. vletel do zakruty.. a zramoval rodinku co bola v protismere...
nech sa ten vodic volal akokolvek... je to poriadne hovado... vletiet v rychlosti 150 km /podla odhadov svedkov a policie/ do zakruty.. a zabit 5 rocne dieta /nech by to bol ktokolvek/ na to niet ospravedlnenie...
v tej zakrute sme sa s nim mohli stretnut my, vy.. v aute.. alebo na bycikli.. a mohlo to dopadnut rovnako..
proste si to sinul... ako velky boss po tej ceste a ostatni traste sa..
rodine chalpceka uz mozeme popriat len uprimnu sustrast syna im to nevrati.. ale hadam si ten namysleny d....l tak skoro za voalnt nesadne..

jabber
30. jún 2008

Holky, já nevím proč pořád řešíte 5letý dítě na silnici - přece i kdyby mu bylo 10, 15, tak je to úplně stejný ☹ . Zrovna tak tam mohl jet dospělý a mít tříleté za sebou na sedačce.... kromě toho by mělo cenu to ještě tak řešit, kdyby je srazil ve svém pruhu.
On prostě z nějakého důvodu nezvládl řízení a vlítl do protisměru, tam nemá prostě co dělat, každý řidič musí přece auto ovládnout za každé situace a ne se pohybovat jak neřízená střela 😕 🙄 . Otázka je, proč on to nezvládl, jsem zvědavá na co teda přijdou...

Pokud vím, tak kola nesmí akorát na dálnici a na silnici pro motorová vozidla..... všude jinde s nimi musím jako řidič počítat.

bambusko
30. jún 2008

jabber, presne aj ja sa cudujem. ved to bolo na ceste medzi dedinami, nie na stvorprudovke. na dedine je bicykel uplne bezny dopravny prostriedok, nema kazdy auto a aj autobusy chodia cez vikend a prazdniny poriedko. co je na tom nepochopitelne? v lese sa nesmie bicyklovat a cykisticke chodniky su zriedkave. v pravde pisu, ze to je oblubena cyklotrasa, tak snad o tom viem, ked tam zijem. aj u nas je cesta do dediny plna bicykov aj pesich, dokonca i s kocikmi - to uz je sila, lebo je to cesta k hypermarketu, tiez ziadna krajnica. a dolezite - stalo sa to v protismere

bibinka
30. jún 2008

prípad Žitného je smutný, fakt, nemal čo robiť v protismere. Chúďatko dieťatko, malo život pred sebou, no ostávajú len oči pre plač.
Ale dohrialo ma na maximum, fakt už tie médiá typu nový čas apod, napísali na nete, že zas rasťom žitným utekali do nemocnice slečny Ďurianová a spol.... no to bol grc najhrubšieho zrna 😝 😝 😝 😝 😝

catharina
30. jún 2008

ja mam len jednu otazocku...kolko z vás, ktoré tu mudrujete nad tým ako rychlo isiel pozna tu cestu, na ktorej sa to stalo?
ja ju jazdim pravidelne a viem, ze sa tam da ist aj rychlo.
nechcem ani obhajovat ani odsudzovat, ale nikto z vas zatial nevie, ako to bolo 😔
inak mne sa stalo, ze za nepriehladnou zakrutou na tejto trase som mala v svojom smere "krasokorculiarov"...a isli vedla seba!
kebyze ja nevbehnem do protismeru, tak neviem neviem....ale to uz je mimo temu
nesudim, ked neviem, ako sa veci stali, ale je mi to hrozne luto 😢

darina77
30. jún 2008

Čo sa stalo sa už neodstane. Akurát si tu môžme všetky sľúbiť, že nebudeme jazdiť rýchlo, aby som nezrazila ja tvoje a ty moje dieťa.

bibinka
30. jún 2008

darina- veľký súhlas

lusya
30. jún 2008

darina - aj ja suhlasim 😵

catharina
30. jún 2008

darinka pripajam sa....svata pravda. opatrnosti nikdy nie je dost. radsej prist o par minut neskor, ako....

biela
30. jún 2008

nechápem, načo tu riešite žitného, zomrelo predsa dieťa a jeho za to odsúdia súdy, nemusíme to robiť my, najmä keď nepoznáme všetky súvislosti... samozrejme že namal ísť rýchlo, ale bude za to pykať až do konca života. on je potrestaný už aj tak viac ako dosť, viete si predstaviť žiť s pocitom viny že ste zabili malé dieťa???
ja neznášam arogantných šoférov, mňa už skoro niekoľkokrát zrazilo auto, a to na križovatke keď som mala zelenú, dokonca raz skoro na chodníku... na to by sa musela upraviť legislatíva, aby takíto kreténi viac pykali. lebo policajti sa ich teraz boja, sú na nich príliš krátki.
ale u nás sa to zmení tak, že ešte zvýšia max.povolenú rýchlosť.
a my čo chodíme peši a na bicykloch sa trasme a radšej seďme doma, pozerajme telku alebo hrajme šachy.

jabber
30. jún 2008

jen taková malá poznámka pro ty, co pořád píšou neřešte Žitného - jsme v tématu 'Showbiznis a vsetko okolo neho' - dá se teda předpokládat, že se tady přetřásají známé osobnosti 😉

majka35
30. jún 2008

mňa už tiež príspevky typu ... "nechápem, prečo riešite žitného" začínajú nudiť ... 😒
jabber ... dúfam, že tvoje vysvetlenie nechápavkám postačí ... 😵

majka35
30. jún 2008

a okrem toho, budem si slobodne riešiť, koho ja chcem a či to niekto chápe, alebo nie, je mi úplne jedno ...

bambusko
30. jún 2008

ja ked som si vcera precitala tuto temu, tolko veci som sa dozvedela 😀 lebo inak to nesledujem, akurat si obcas precitam v ochode pri kase titulky na casopisoch. a spomenula som si na minulorocnu dovolenku, ked mi kamoska, co chodi na vs ekonomicku hovorila, ze docekal sa u nich na skole olizoval s nejakou studentkou. som ani nevedela kto to je, nie este ako vyzera 😀 a tu sa docitam, ze to asi bola pravda 😒

biela
30. jún 2008

jabber, majka, viem v akej sme téme, ja mám rada tieto showbiz infošky pikošky 😎.
nič v zlom, ale niektoré názory typu "smrť za smrť" alebo "čo také dieťa robí vôbec na ceste?" podľa mňa patria úplne do inej témy, napr."bezpečnosť na cestách..." ja mám rada bulvár, no odtiaľ potiaľ, kto sme my aby sme dotyčného súdili...

majka35
30. jún 2008

biela ... mám pocit, že túto túmu sem presunula sama adminka ... 😠
tvrdenia typu smrť za smrť su mne cudzie ... 🤐

malaskoricka
30. jún 2008

presunula ju sem adminka pretoze rozpitvavat teraz kazdu jednu "celebritu" ze co spravi a zakladat na n novu temu je zbytocne....

babyyy najdite nieco nove na klabosenie o smrti toho bolo dost si myslim 😔

majka35
30. jún 2008

tak nájdi ty ... 😉

majka35
30. jún 2008

http://www.cas.sk/clanok/81026/jan-durovcik-tel...

mňa napríklad nenormálne zaujíma, že ďurovčík je televízny maniak ... 😀 😀 😀 😀 to je info za "všetky peniaze"

jabber
30. jún 2008

no a co takhle tohle: http://www.novinky.cz/clanek/143722-american-do...

ne že by to byl někdo známej (i když někde asi jo), ale exot je to dobrej, ne? 😕 😀

malaskoricka
30. jún 2008

majka mna soubiznis moc nezaujima😀 nasla si aj sama🙂

biela
30. jún 2008

majka, nechcem aby ma niekto nesprávne pochopil, chcela som tým povedať, že predsa existuje nejaká prezumpcia neviny... že niekoho súdiť, hocikoho, či žitného či niekoho iného neprináleží nám...

majka35
30. jún 2008

malaskoricka, tak potom prečo klikáš na témy tohoto názvu, keď ťa to nezaujíma ... 😀 😀 😀 😀 😀

majka35
30. jún 2008

biela, nič sa nedeje ... proste čo človek to názor ... 😉

majka35
30. jún 2008

no chudák mistr volopich 🙄 😎 😅 🙄

biela
30. jún 2008

ako tam píšu, že mu visela na rtech... podľa mňa sa pozerala do výkladu 😀 😀 😀
ten čadek bol lepší frajer. 😉

dior
30. jún 2008

mojej babke zabilo nakladne auto 5r.dcerku pred domom.... to auto islo 20! je jedno akou rychlostou idete, nikto -ziadny zakon o premavke vam nezaruci bezpecnu cestu!!! samozrejme ze dodrzanie predpisov riziko znizi

...za volant sadam kazdy den a nie raz som sa pristihla ako tlacim na pedal- lebo som sa prave pohadala so sefom, s muzom ,lebo rozmyslam co mam este kupit a v polovici obce si uvedomim, ze idem 90- ruku na srdce-aj vam sa to urcite stava... snazim sa dodrzovat pravidla- ale... pre mna su cyklisti postrah-lebo chodia 2 vedla seba , lebo nedavaju znamenia o zmene smeru jazdy,lebo nemaju vyznacene chodniky... lebo chodia opiti z krcmi...tych lebo je viac- no nic nezmeni FAKT ze Rasto svojou neprimeranou jazdou smrtelne zranil 5r. dieta 😔 - velakrat sa mi stalo ze cyklisti a chodci ma ohrozili a teda aj seba- aj prave dnes- myslim ze ta pani co mi dnes prebehla cez cestu a 5m!!!!!!!!! mala prechod to uz nikdy neurobi- vytrubila som si za nu trubu a pridali sa aj ostatni vodici

je mi luto co sa stalo a za maleho chlapceka som zapalila sviecku 😔 😔 😔 😔 😔

liana
30. jún 2008

pink lady: na margo Žitného, viem že chodí cez dediny 180 lebo ho pred nami načapal radar až 3x ani mu len pokutu nedali, ani raz. a keď od samotných policajtov počuješ, že "toho škrtaj, to je Žitný" tak máš dosť.

osobne vôbec nie som spokojná s Lets dance. Mala to vyhrať Verešová, lebo ako jediná tam poriadne tancovala. Čobejová hrala divadlo a Židek mi tam pripadal ako taký raťafák 😀