Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

expertka8
1. júl 2008

...katka..kecaaaaaaaaaaaaaas..... 😅 ...to vazne???, 😅 ....z akeho zdroja mas info??? 😀

magg
1. júl 2008

no vam poviem, keby som sa tak dobre vydala, asi tiez nestudujem 😀 😀 😀

horallka
1. júl 2008

ani záblacká nemá ukončenú strednú

k.a.t.k.a.
1. júl 2008

expertka z dôveryhodného 😉

roasha
1. júl 2008

katka,ved co ked nema strednu?..... 🙄 😀 😀 😀 zakladne vzdelanie ma,a co uz jej len chyba ku stastiu?..... 😀 😀 😀 😀 😀

sirinka
1. júl 2008

ludia, zitnemu za usmrtenie dietata hrozi AZ 5 rokov...nie je toto vysmech??? ja mu neprajem, aby zazil to iste, co rodina toho chlapceka, ale nech si to aspon poriadne odsedi... 😒

darina77
1. júl 2008

Asi ho ohúrila inými prednosťami

bubba
1. júl 2008

Nehody známych osobností

Tvár televízie Markíza Rastislav Žitný je ďalšou z osobností, ktoré sedeli za volantom, keď vyhasol život človeka. Žitný je moderátorom Televíznych novín, má 31 rokov a pochádza z Trnavy. Herec a zabávač Štefan Skrúcaný v júni 2004 usmrtil autom na priechode pre chodcov 73-ročnú chodkyňu. Nehoda sa stala v Považskej Bystrici, herec sa tadiaľ so svojím mercedesom rútil vyše 90-kilometrovou rýchlosťou. Tiež v Považskej Bystrici v októbri toho istého roka exposlanec Víťazoslav Moric zrazil ženu, ktorá zraneniam podľahla. Moric nešiel rýchlo. V novembri 2005 mal nehodu herec Marián Labuda na diaľnici medzi Brnom a Prahou. Zahynuli pri nej dve ženy. Henrich Krejča z Markízy v máji 2006 zrazil opitého chodca, ktorý na ceste nemal čo robiť. Bývalá moderátorka TV JOJ Silvia Kušnírová v septembri minulého roka havarovala s autom pod vplyvom alkoholu. Našťastie nikoho nezranila. Pri tragickej dopravnej nehode zomreli v júni 2006 nezávisle od seba vtedajší šéf ÚPN Ján Langoš a exminister kultúry František Tóth.

dadka212
1. júl 2008

aj náš olimpijský výťaz M. Martikán zrazil človeka a samozrejme mu to prešlo dostal od prezidenta milosť 🤐

sirinka
1. júl 2008

dadka212 ☹ z tohto mi je najviac smutno...

womenne
1. júl 2008

Ale zabudate že Labudova vina to nebola bola to vina nebohych žien a to vedia všetci dokonca si to priznali aj pribuzny

monkula
1. júl 2008

tak tak, Labuda bol v tomto prípade nevinný..

bubba
1. júl 2008

hej ale ktovie kde je pravda ci im len nezaplatil zopar milionov aby povedali co povedali ☹

dia2006
1. júl 2008

Co sa tyka Labudu, tak to nie je jeho prva nehoda, on mal nehodu pri Leviciach - inac roky bolo ticho, tutlalo sa to, ale uz som o tom citala. Zrazil v neprimeranej rychlosti jednu tetu - mal aj vypite, ktora mala trvale nasledky, ale velmi vazne - proste dozila len tak-tak. Samozrejme, nic z toho nemal. Viem to na 100%, stalo sa to pri Leviciach a teta bola z Horse - mini dedinka pri Leviciach. Dobre, moze sa stat kazdemu, ale bol velmi drzy a nikdy sa na nu potom viacej ani len neopytal, ze ako sa ma. Ved na co aj

womenne
1. júl 2008

je to fakt blbe že niekto zabije človeka a nič z toho nema,malo by to byt spravodlive pre každehorovnako a niekto ma kolko penazi,ale zase Černak je aky prachaty a znamy a vidite hnije v base.teraz aby sisa bal vyjst na ulicu,ale možeš sediet doma pred telkou a zrolujete ta naj...kamionista,alebo tankista ako to bolo v Rusku,o tom ste počuli?

sirinka
1. júl 2008

womenne hej, to viete, ze za danovy unik alebo balicek marihuany mozete dostat viac ako za vrazdu...a u znamych osobnosti este ani nikto poriadne nebol odsudeny

k.a.t.k.a.
1. júl 2008

a čo taký Hanzal - trenčiansky hokejista? čo opity alebo sfetovaný zabil pri autonehode svojho spolujazdca 🤐 a všetci do jedneho na štadione kričia Hanzal Hanzal .. velmi rýchlo zabudli a to pritom nebol jeho prvý prešlap 😝

sestri
1. júl 2008

oni sa z toho vždy všetci dostanú,lebo majú prachy na právnikov,ale obyčajný človek ide za každú blbosť do basy...

womenne
1. júl 2008

Minuly tyžden zatkli kamoša za drogy-čo som ani len netušila že take niečo prechovava a viete kolko mu hrozi:10rokov 😠 😠

k.a.t.k.a.
1. júl 2008

a Cinkota? herec neherec aj tak sedel

womenne
1. júl 2008

tak Cinkota je živy priklad 😉

lencici
1. júl 2008

tak to s tými drogami je tak. mám známeho ten chcel preniesť cez hranice z nemecka nejake drogi a už tam aj sedí na tvrdo 7 rokov.. keby bol známa osobnosť tak je z toho vonku

sestri
1. júl 2008

tak to áno...asi jediný,čo si odsedel trest.

kamilecka
1. júl 2008

Cinkota ani nieje priklad kedze on vela prachov nemal 😀

horallka
1. júl 2008

A čo sa vlastne stalo tomu Žitnému? Niekde písali, že mu amputovali ruku, čo je na tom pravdy?

k.a.t.k.a.
1. júl 2008

keby bola keby bola bla bla bla .. kamaratka mi takto zomrela pri autonehode ako spolujazdec 😔 boli 4 baby v aute išli na Donovaly bum bác vodička neprisposobila jazdu stavu vozovky a 2 baby boli na mieste mrtve 😔 a tiež za to nesedí v base len jej zobrali vodičák .. a nie je to žiadna celebrita

bubba
1. júl 2008

hej?ja som citala spravy kade tade po nete a nenasla som 😅 😅 to fakt?asi ho nakoniec predsa panboh potrestal

sestri
1. júl 2008

moju švagrinú aj s deťmi zrazili na prechode...ona má trvalé následky a vinník podplatil právnika,tak nemá z toho nič.ešte jej vynydali,že nadáva pozor.

k.a.t.k.a.
1. júl 2008

ktovie kolkí ľudia takto zapríčinili smrť iných ľudí a nesedia za to, len o nich nevieme, lebo sa o nich nikde nepíše 🤐 .. tieto medialne známe osoby maju v tomto smolu, tým samozrejme neospravedlnujem p.Žitného 🤐