Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

mirka414
autor
17. jún 2009

k.a.t.k.a asi nema na dane.

mikalove
17. jún 2009

mna vykotí z tej Nory 😀 😀
som sa pobavila na tej christovej 😀

andrea.m
17. jún 2009

nora je z pereša 😀 dnes sa v televíznych konečne 1x nepomýlili...ja to dedina za košicami

nadhera
17. jún 2009

je to leeepsejsia dedina, tam chudaci neziju

depecko
18. jún 2009

normálne ju ľutujem 😒 chvíľu.By som ju chcela teraz vidieť ako sa tvári.Čit tak vyskakuje a je povýšenecká...Chudáci policajti čo ju vypočúvajú... 😉

titkovamiriam
26. jún 2009

smutne 😢 ,

ukana
26. jún 2009

aj v telke to uz bolo 😕 😕 .................... 😒

titkovamiriam
26. jún 2009

niak vela teraz umieraju hviezdy nasej mladosti-teda mojej,aj ta herecka z anielov 😢 😢 😢

monca4ever
26. jún 2009

Hej Charlieho anjelik je už v nebíčku ☹ 😔
Michael Jacksom ma šokoval to som nečakala ☹

ukana
26. jún 2009

ano, aj Farrah Fawcet vcera umrela, ale ona mala dlho rakovinu, tak sa to tak ocakavalo, ale ten Jacko to bolo take necakane.............nieze by som ho mala rada ale patril tiez k mojmu dospievaniu 😔 , vtedy som ho pocuvala 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ...........ale zasa to co on prezil, to sa niekomu ani za tri zivoty nepodari 😒

jabber
26. jún 2009

Mně to nepřijde nečekané, vždyť se o všech možných jeho zdravotních problémech psalo už strašně dlouho 😅 Myslím si, že by to turné asi už ani nezvládl, je dobře, že k němu už nedošlo 😅

danona
26. jún 2009

jabber-trosku silne, ne 😅 ja taky jacksona extra nemusela, ale kdyz nekdo zemre, tak... 🤐 no naskakuje mi husi kuze na rukach.. ☹ 😢

darina77
26. jún 2009

Len aby do tretice nepribudol Patrick Swaezy, o nom tiež stále píšu ako je na tom zle

bejbypd
26. jún 2009

no tak ja som z tej mladsej generacie jacksona som ako cloveka moc nemusela ale pre mna je to kral popu jeho hudba je pre mna nezabudnutelna k jeho pesnickam krasne spomienky...uz nebude taky ako on...

evea80
26. jún 2009

aj mne je to luto, tiez som ho nejak velmi nemusela, ale aj tak ☹ a jeho deti mi je luto este viac...

sirinka
26. jún 2009

juj jackson je moja srdcovka...teda jeho muzika a klipy a tak... tak mi je luto, ze uz navzdy odisiel...

marcela79
26. jún 2009

I ja zdieľam podobné pocity ako vy... 😢

greta24
26. jún 2009

Je mi to luto, jeho pesnicky su bozske

bubba
26. jún 2009

džekson bol král!!!!od malicka som ho rada pocuvala az do jeho smrti!!

zuzitka
26. jún 2009

teraz kukam promi noviny na joj, hovorili o michaelovi 😔 😔 aj o tej herečke čo zomrela ... charlieho anjel 😔

celú dobu som mala zimomriavky ☹

a vraj si dvaja mrtvi zvyknú volať k sebe tretieho ..... a spomenuli patricka ☹

cipsinka
26. jún 2009

jackson je ikona je to hviezda,som z mladsej generacie cize nesprevadzal ma mojim mlaaadim ale vela pesniciek som od neho pocuvala teraz ako som starsia.Je to hviezda svetoveho formatu a nik ho nenahradi 😔 😔 😔 😔 Dnes ide v irskom radiu cely den iba on neviem ci iba niekolko hodin alebo ako ale pekna spomienka si myslim.Je to neuveritelne,za KRAL POPU zomrel 😔 😔 😔 😔

cipsinka
26. jún 2009

zuzitka dakujem za linky na jeho klipy su genialne 😉 😉 😉 😉