Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

expertka8
30. jún 2008

...andrea.m. ....ano....mam vodicak....a som zastancom tvrdenia...ze v momente..ked si sadam za volant...som jednou nohou v base...a druhou na cintorine 😔
...a priznam sa...ze pojem "predvidat"...ma ako vodica max. vytaca 😠
...ved predsa nemozem niest zodpovednost casto za trivialne xyby ucastnikov cestnej premavky 😔

...ale to uz patri do temy "soferovanie".... 😉

expertka8
30. jún 2008

...lienocka....a ja Ta prosim o trosku slusnosti.....

mima1
30. jún 2008

mam znameho ktory minuly rok mal vaznu nehodu. nestihol zabrzdit za autom ktore islo pred nim a narazil doneho otocilo ho a vletel do protismeru a narazil do dalsieho auta kde sli rodicia a deti. rodicia mrtvy deti prezili. smutne. tiez ho sudili. a tiez polovica ak nie 3/4 ludi z okolia ho odsudzovalo len preto lebo nevedelo podrobnosti a vedeli len ze jedna baba povedala.
co keby teraz policajti zistili ze zitny isiel spravnou rychlostou a len prestali fungovat brzdy alebo ze neviem prislo mu zle. co by ste pisali. jaaaaaaj chudak nemoze zato? odsudzujete a ani neviete co sa stalo....

drnda1
30. jún 2008

Nedá mi nezapojiť sa do tejto témy...
Plne súhlasím s Dior (písala tu popoludní)... Samozrejme že je na vine zrejme Žitný, aj ked doteraz nikto nepotrvdil ani nevyvrátil, ako sa to presne stalo... Je mi strašne ľúto toho chlapčeka, mám tiež deti a neviem, čo by som robila ja...
Ale ja som vodič už asi 15 rokov (klop, klop, bez nehody) a pridávam sa k Dior v tom, že veeeeeľmi veľa ludí (pešiakov a cyklistov) je veľmi nezopovedných a flegmatických k vlastnému životu, oveľa viac, ako vodiči... X-krát sa mi stalo, že ppobehujú na červenú, alebo skutočne 2m pred prechodom a ešte aj vedú za ruku dieťa... Kto nešoféruje, nedokáže posúdiť, ako je niekedy takmer nemožné zastaviť v danom okamihu auto! Pretože to nie je iba o človeku pre autom, ale aj o ľuďoch na chodníku, keby auto pri brzdení vybehlo, alebo aj o aute, ktoré ide za mnou...tiež tam môže byť dieťa...
V každom prípade dnes na školách chýba dopravná výchova...ja som ju ešte absolvovala a dostalo sa mi do podvedomia, ako chodiť cez komunikáciu a pod...
Môj manžel povedal, že auto, ktoré mal Žitný, krásne sedí na ceste, že skôr sa musel s niečim hrať, alebo telefonovať...Čo je samozrejme odsúdenia hodné...
Ale slová ako : nech tam doživotne zhnije, život za život...sa mi zdajú až prisliné. Samozrejme, ak je skutočne na vine (čo zrejme určí expertíza), zaslúži si trest.
Ale je jasné, že je nadmieru na očiach a každý ho ide ,,udupať,,... Myslím, že bude veľmi, veľmi tažké žiť s tým pocitom, že zabil dieťa (mimochodom, na ktoré sám čakal a nedočkal sa) ... budú mu to iní vyčítať roky...
Takéto tragédie sa stávajú, bohužiaľ, denne... Ale je to skutočne vždy o vodičovi???

Myslím, že nie je v tejto téme na mieste urážať sa vzájomne, český pravopis sa líši od slovenského, nechápem, prečo by maminka nemohla písať v rodnom jazyku...

Ja len tolko...

majka35
30. jún 2008

drnda ... tu sa vôbec nerieši, že maminka nemôže písať v rodnom jazyku ... a nikto tu takéto niečo ani netvrdil ... 😉

drnda1
30. jún 2008

Majka - že si sa prvá ozvala! Prečo asi?

lienocka235
30. jún 2008

expertka co na tom co som napisala bolo neslusne?

majka35
30. jún 2008

drnda ... áno, ozvala a preto, lebo mi došlo, že narážaš na mňa ... ale prečo asi prekrúcaš, čo je tu napísané??? hm??? 🙄

malaskoricka
30. jún 2008

aby je to diskusia kazdy ma pravo na vlastny nazor takze nesudme jedna druhu ci su prispevky slusne alebo sudne.....vyjadrili ste nazor a ticho!

drnda...majka ma pravdu neslo o rodny jazyk ale o pravopis...

womenne
30. jún 2008

mima nechaj to tak ani jedna si toneuvedomuje že sa to klidne može stat aj im,som zvedava či y takto reagovali,určite nie každy by sa obhajoval.Len nedokažem pochopit tie sproste nepotvrdene klebety otom telefonovani a ost.blbostiach damy ste vyšetrovatelky,ved vy ste to vyriešili 😀 a ak si neuvedomujete naše hlupezakony tak len maloktory ztych ktory sposobili autonehodu nesedia v base takže to že zhnije v base je blbost.Nezastavam sa ho ale je blbost niekomu nadavt kto sa nema ako obhajit,a ani neviete či ho Hablo.opusti a vy ste to tu už napisali.Lutujem tu rodinu,lebo sama mam malych chlapcov a neviem si to ani predstavit ako sa citia.Je mi luto obe strany ale to som tu už pisala,dufam že tu zase nevznikne hadka 😀

drnda1
30. jún 2008

Neprekrúcam, iba mi je jasné, že češka nebude písať spisovne slovensky slovo, s ktorým má často problém aj slovák...viem to presne...učím...napíše si ho tak, ako ho píše doma - v čechách...

malaskoricka
30. jún 2008

drnda prekrutila si to!!!! cesky nech dodrziavaju svoj pravopis a slovacky svoj.....len o tom pisala majka takze sa vzajomne neosocujte.....

majka35
30. jún 2008

drnda, ty o čom tu teraz točíš??? 😕 😕 😀

mima1
30. jún 2008

ach jo... 🙄

emjee
30. jún 2008

prosim vas klud

malaskoricka
30. jún 2008

emjee marna snaha......skusam to cely den

drnda1
30. jún 2008

Ja neosočujem, slušne som si napísala názor... Ale vidím, že je tu jeden rýpak... Majka, čítala som si vyššie, ja sa nechcem hádať, ale prečo tak hrozne útočíš na každú, ktorá má iný názor ako ty? Ako vieš, že práve ten tvoj je ten správny? Prestaň sa po každom voziť... Ak som to zle s tou ,,češtinou,, pochopila, tak sorry, ale vidím, že len sa niekto prihlási, troška s tebou nesúhlasí a hneď sa na neho ,,vrháš,, ostrými slovami...Baví ťa to? Veď je to tu forum, nech si napíšeme svoj názor...alebo sa cítiš na bezkonkurenčnú a bezchybnú expertku?

malaskoricka
30. jún 2008

drnda napisala si si nazor napsiala ho na tovj prispevok majka a pssssttt.....ziadne osocovanie

lienocka235
30. jún 2008

ta cesta kde isli bola oficialne oznacena ako cyklotrasa... predpisanou rychlostou nesiel.. urcite.. vzhladom na stav auta a vypovede svedkov...
malemu to zivot nevrati trest posudia sudy... ale proste musim odsudit take spravanie sa vodica nech sa vola akokolvek.. ved ako potom mam budovat moralne hodnoty u deti.. ked jednemu len pre jeho meno, profesiu a pod.. budeme ospravedlnovat jeho zjavne nespravne spravanie?

expertka8
30. jún 2008

...drnda....co????....ja????....tu?????....teraz????:..okamzite????? 😅 .... 😀 😀 😀 😀 😀

majka35
30. jún 2008

expertka ... bohužiaľ, zmeň si nick ... lebo teraz som expertkou ja ... 😀 😀

expertka8
30. jún 2008

...majka..... 😀 😀 😀 😀
...a aspontu osmicku si mozem nexat??? 😅

drnda1
30. jún 2008

expertka - 😀 😀 😀 prepáč, jediná si tu ty! 😉 🙂
Ok, malaskoricka , k Majke sa už vyjadrovať nebudem... len som si chcela vyjadriť svoj názor... naozaj sa môže stať čokolvek, aj ja, alebo môj muž zraziť človeka a mala by som ho za to opustiť? Skutočne sa denne stávajú nehody, častokát si to bohužial odnesú nevinní...dnes napríklad s tým dievčatko, čo krvácalo z genitálií...čo za prasa ju mohol len 2-ročnú znásilniť!!! Ten by si zaslúžil trest!!!

majka35
30. jún 2008

budeš len osmička a ja expertka ??? ... to ti bude každého mýliť ... radšej mi daj aj tú osmičku ... 😀

malaskoricka
30. jún 2008

drnda....sorry ze vas tak tisim...ale nemali by ste sa hadat..viackrat som to tu pisala..."obycajny" ludia zabiju niekedy nestastnou nehodou aj viac ako jedneho cloveka a zitny len preot ze ho pozname z obrazoviek si nezasluzi aby ho teraz kazdy rozoberal...sam ma toho isto dost...

drnda1
30. jún 2008

Jasne, plne s tebou súhlasím. 😉

malaskoricka
30. jún 2008

drnda dakujem 😉

womenne
30. jún 2008

malaskorička 🙂 😉 maš pravdu.moj sused nabural opity mal 3promile sice nikoho nezabil ale nikto ho tu nerozoberal.
podte ohovarat niekoho ineho 😀 moj manžel neznaša Durianovu ked ju vidi hned dostane nervy a prepne program 😀

lienocka235
30. jún 2008

super zmena temy.. 😀

majka35
30. jún 2008

no môj ju tiež neznáša ... 🙄