Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

liliandax
7. júl 2008

baby, ten milionovy klip tweensiek ste uz videli?

http://www.bleskovky.sk/cl/15/280263/VIDEO-Dvoj...

co je na tom take vynimocne?? 😠

vesi
7. júl 2008

hmm, tá suma čo to stálo... 😝

monkula
7. júl 2008

lekno, že Antidroby 😀 😀

sestri
7. júl 2008

miesto pŕs si mali dať urobiť nosy.

monkula
7. júl 2008

alebo implantovať mozog...

sestri
7. júl 2008

😀 😀 😀

vesi
7. júl 2008

moni, myslíš, že by to pomohlo? podľa mňa zbytočne vyhodené prachy za implantáciu 😀

magg
7. júl 2008

monkula - naco by si dali implantovat mozog? im by sa neujal(pripadne by im tam v tej horucave skysol)

ked mne sa ony dve vobec nepacia, ako postavy fajn (aj ked si ich museli prirabat), ale tvare maju take nevabne a k hudbe sa radsej vyjadrovat nebudem

monkula
7. júl 2008

magg, a krpaté sú, pomoooc, ešte aj ja by som vedľa nich bola obor a to ej čo povedať...
Vesi, aj teraz zbytočne vyhodili prachy... za implantáty...

vesi
7. júl 2008

moni 😀 😀 😀 tiež pravda

monkula
7. júl 2008

a tá angličtina ,pomooooc 😅 😅

magg
7. júl 2008

mam pocit, ze na tom klipe bol najdrahsi ten chlap, co sa tam tolko umyva v tom mori

monkula
7. júl 2008

buznička 🤐 🤐 🤐 😅

nina81
7. júl 2008

viete si predstavit tweens ako su na MD?
ale tolke miliony za jeden klip? mozno aj student filmovej rezie by vramci amaterskeho filmu dokazal natocit nieco zaujimave 🙂

monkula
7. júl 2008

to by som dokázala aj ja a nie som študentom FAMU 🙄

wladka
7. júl 2008

jezis, vy tie tweensky 😠 skoda pismen..

ja som ich akurat vcera kukala.. no saty, oblecko na jednicku 😵 - je to moj styl, aj ked sa neodvazim s malou neposedou, si ich oblect, by bolo gatky furt vidiet 😀 ..

ale inak ostatne nic moc.. 😝 tam je stopro vidiet akurat hovno.. pekne su, ale nuda 🙄

nina81
7. júl 2008

a vyzeraju dake podvyzivene, mozno si cast klipu platili same

sisidl
7. júl 2008

woooooooooooooooooaaaaaaaaaaaauuuuuuu...SUUUPEERR KRAAAAAAAAASNA jachta,len tie dve keby sa tam netrepali ako ryby na suchu..
ale poviem vaam,su pohybovo nadane.. 😀
inak aj to auto je fajn..

sestri
7. júl 2008

zhrnutie...klip je super,len keby tam boli iné hviezdy... 😀 😀 😀

nina81
7. júl 2008

ked do toho klipu uz tolko investovali + kozmetika, manikura, pedikura snad denne, ved musia byt pekne, + oblecenie, na serioznu pracu im uz cas nezostava, nuz baby inak nevychadza mi to inak, len ze onedlho budu celebrity medzinarodneho vyznamu

nina81
7. júl 2008

zabudla som kadernika...

horallka
7. júl 2008

Tie twensky či ako sa teraz volajú, ma v tom klipe očarili iba svojou postavou - ale ináč nuda.Tak ako zaspievali ony- tak spieva polka Slovenska- nič výnimočné.
A k tej Drobovej -Roasha, máš pravdu, nie všetci sme pekní ale ani sa všetci nedrbeme do telky - ako ona- che.

monkula
7. júl 2008

Ani by nemusela byť pekná, stačí byť príjemná...Veď ani Vadkerti nie je krásavica, ale je sympatická, alebo taká Ráková, veď je krivá, ale je milá...

sestri
7. júl 2008

moni to je pekné...krivá,ale milá...

monkula
7. júl 2008

no, veď je to tak, si niekedy všimni, jednu polovicu tváre má nižšie...

sestri
7. júl 2008

ja sa kukám najčastejšie na zuby...profesionálna deformácia.

horallka
7. júl 2008

Ráková krivá? Ako si to myslela monkula, hm?
Hm, môj starý práve zachrápal, tak tu môžem teraz vypisovať ajaja. 😉
A čo tá Drobová sa tak blaznela za ulízaným Honzíkom, ešte sa kvôli nemu aj rozviedla...
Ale v hlave ai dačo má, dievka, keď také projekty kadejaké vymýšľa - ako teraz Slovensko má talent a pod. Teda neviem ,či to vymýšľa ona, ale stojí za nimi

monkula
7. júl 2008

myslela so mto tak, že má jednu polovicu tváre inde, ako tu druhú, si všimni, keď je na ňu detail...

nina81
7. júl 2008

myslite ze Honzik u Gabiky skoroval?

monkula
7. júl 2008

á je asi rada, že ju niekto pototo... s takým ksichtom 😀