Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

sirinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue
2. júl 2008

Siri, aspoň čítaj, 1000 autom 😉 😀

andrea.m
2. júl 2008

sue oni šli na kupko

leva
2. júl 2008

doteraz som len citala,no neda mi nereagovat.Nechapem preco by sa nemohli bicyklovat po kraji cesty,ved neboli na dialnici,ani nebrzdili premavku,Zitny keby siel normalne ako sa ma,nepresiel by do protismeru.

nera
2. júl 2008

sue - nemôžem ani ja súhlasiť, náhoda je blbec a čo keby sa fakt stretli tými autami....vypočítaj si aká by bola rýchlosť nárazu....máš dojem, že otec tých detí má doma tiež audínu, či nejaký tereňák(ja viem, sú to klasické autá, ktoré sa dajú v pohode zarobiť z priemernej výplaty, serióznym spôsobom), aby aspoň mali šancu prežiť?

A ešte zdá sa mi trošku zvrátené, že kritizujete otca ako neseriózneho, že zobral deti na bicykli...aj keď áno v dnešnej dobe je už toľko blbcov, že je strach vystrčiť päty z domu. Ja by som skôr kritizovala kam to až dospelo, že musíme sa báť chodiť na bežné prechádzky a musíme sa normálni prispôsobovať arogantním nafúkancom.Skôr by som niečo navrhla, ako tomu predísť.

andrea.m
2. júl 2008

viem si tu cestu živo predstaviť. taká istá je medzi mojou rodnou dedinou a vedľajšou dedinou. sue príd sa tam pozrieť pozývam ťa a potom budeš vedieť o čom tu točím a že tam nemá rýchlosť cez 150 čo robiť bez ohľadu na to či na tej ceste ešte niekto je alebo nie.

sirinka
2. júl 2008

sue Týždenne najazdím aj s malým cca 1000km (ročne spravím okolo 50000...) a v živote by som dieťa nevzala na výlet na cestu keď viem ako ľudia jazdia... je to čistý hazard pokiaľ nie je cyklistický chodník. sorry...ale z tejto vety to vyznieva inac...

bejbypd
2. júl 2008

womene nechce pochopit ze nikto mu nepraje nic zle len chce spravodlivost a pockaj veriaca sak to pan boh vyriesi aj ja som veriaca ale v takychto veciach ta viera je tym rodicom na nic...dobru baby mna to uz nebavi kazdy ma svoju pravdu ja taktiez uz ju nemienim presadzovat dobru

ella1
2. júl 2008

sue-bicykel je ,,ucastník" cestnej premávky.tak isto ako aj chodci,korčuliari a pod.
nie je im zo zákona zakázané ísť na cestu!
bicykel je dopravný prostriedok,nie športová potreba.

womenne
2. júl 2008

Kedže je bycikel dopravny prostriedok patri tam aj prilba ved ked ju musia mat motorkari maju ju aj ciklisti atkže určite ju maju mat aj deti,simyslim že by tie zranenia hlavy neboli take ake boli,ale napr.kamaratovi prešiel cez hlavu kamion takže ani prilba by mu nepomohla 😔 a si myslim že ked všetci tam vedia ako po tej ceste jazdia nemaju tadial chodit s malymi detmi ved su autobusi,ja sa snimi tiež musim terigat a s 2detmi tiež by som mohla ist na voziku ale viem ako tam jazdia a 150 je tam normalna rychlost je to dlha rovna cesta a v strede križovatka takže si to tam každy rozprudi a kolko tam už je križov to ani nejdem pisat

bejbypd
2. júl 2008

obvinovat nakoniec toho chudaka otca je UBOHE a koncim uz sem ani nepridem bo sa to neda citat a takisto si o mne myslite co chcete...a

lencici
2. júl 2008

Myslím že prilba by im nepomohla išiel veľkou rýchlosťou..
Nechápem prečo by nemohli isť po ceste na bicykli. Bola to nešťastná náhoda ale myslím že keby Rasťo išiel tak ako má a netelefonoval by tak by sa to určite nestalo!!!

sirinka
2. júl 2008

bejbypd maj sa, idem aj ja...zajtra bude narocny den. tak sa tu moc nehadajte...

nera
2. júl 2008

womenne - Ty si vieš predstaviť aká tam bola rýchlosť?
Ľudia trošku fyziky! Ty si myslíš, že tá plastová prilba by ho zachránila? Veď Žitného audi s airbagom dochrámalo a Ty chceš to porovnávať s prilbou?

womenne
2. júl 2008

tu cestu som myslela tu unas

andrea.m
2. júl 2008

womene prepáč ale na väčšine slovenských diaľnic je najvyššia povolená rýchlosť 130 km/hod tuším a ty píšeš že 150 je normálna rýchlosť? 😲 to si hádam nemyslela vážne? ved sa jedná o cestu medzi dedinami nie o diaľnicu. a práve tie kríže by mali byť výstarhou a nie samozrejmosťou. žasnem nad logikou vás niektorých. sa potom nečudujte že nás maju niektorý chlapi za hlúpe sliepky 😀

dadka212
2. júl 2008

Inak s tými autobusmi je to o hubu 🤐 a hlavne cez víkendy...jeden čas som bývala na dedine a viem ako to chodí s autobusmi keď sa potrebujem niekam dostať...cca 4 spoje denne 😠 tak sme radšej šli na bicykli alebo aj pešo, keďže nemám vodičák...
a ako sa tu už písalo bicykel je dopravný prostriedok takže na cestu patrí, oni traja mali mať prilbu, ale oni NIEsú vinníci a aj tak by Tomáškovi tá prilba nepomohla 🤐 v prvom rade, nemal ísť Rasťo tak rýchlo, ale ktovie možno dostal mikrospánok, možno...možno...možno by bolo na mieste o tom diskutovať, až keď sa dozvieme čo sa ozaj stalo, lebo na výpovede "očitých" svedkov sa hlavne v takýchto prípadoch nedá spolahnúť, niektorý ludia sú aj taký, že si "domyslia" že mu videli v ruke telefón a pod. veci takže to by som nebrala na 100% vážne...

a mne pripadá, že polícia prestáva informovať hlavne preto, že denníky majú pasiu písať o tom 🤐

f.nina
2. júl 2008

Holky jak se jmenuje presne ten Zitny??? 😀

andrea.m
2. júl 2008

rastislav

sue
2. júl 2008

..ale ja s vami súhlasím vo všetkom čo ste písali... len som dodala, že v dnešnej dobe mi pripadá nezodpovedné ísť s deckami po normálnej ceste na bicykli. Je príšerné, že to dospelo do tohto štádia, ale podľa mňa je to tak... samozrejme, že je bicykel dopravný prostriedok, ale ja ho beriem len ako prostriedok na šport, lebo brať ho ako spôsob prepravy je hazard so životom - v tomto prípade naň Tomáš doplatil životom ☹

f.nina
2. júl 2008

diky 😀 😉

zuzitka
2. júl 2008

ja myslim, ze rodina maleho tomaska by si nezelala, aby ste to tu preberali...... ☹ trochu ucty.....

isli sa kupat a tam autobus nejazdi.... to nie je ako v mestach!!!! a prilba by mu bola naozaj na nic, ked to donho napalil priamo takou rychlostou, sak premyslajte trochu!!!

niektore ste mudre jak radio!!!

nitka
2. júl 2008

najväcsia nezodpovednost otca bolo nedat malemu prilbu,kedze svedok povedal ze maly mal ako keby preseknutu hlavu sekerou...mozno by mu zivot este zachranili,keby mal tu prilbu a mozno by spadol tak nestastne aj keby mal prilbu a zomrel by aj tak...vsade je mozno...uz sa tu hadate a nema to ziadny zmysel...moj nazor je ze vina je na obidvoch stranach,ale zitny to prehnal a teraz za to pyka

ilijanka
3. júl 2008

je mi veľmi ľúto rodiny malého chlapčeka, ale tiež mi to od začiatku vŕta hlavou- tú cestu nepoznám,a le podľa všetkého je to frekventovaný úsek, nezdá sa mi to vôbec vhodné aby sa tadiaľ byciklovalo 5-ročné dieťa a ešte bez prilby, je známe, že napríklad keď blízko cyklistu prechádza kamión môže aj dospelého človeka strhnúť z cesty bez toho aby doňho narazil/ viem to z práce, robila som na záchranke/, nechcem sa zastávať Žitného- aj keď tiež útočiť na človeka, ktorý sa teraz nemôže brániť sa mi nezdá celkom fér- ale je to tak, 5-ročné deti na takého cesty nepatria... 😢 , rodičia zamyslite sa nad tým

jevel
3. júl 2008

Je to tragédia na oboch stranách ☹ a je až nechutné ako noviny rozmazávajú (len kvôli tomu, že Žitný je mediálne známy). Mali by mať trochu úcty ....

jabber
3. júl 2008

Taky myslím, že pětileté dítě, do kterého napálí auto takovou rychlostí, nemá nejmenší šanci ani v přilbě 😒

sue - kolo samozřejmě účastník silničního provozu je, stejně jako třeba jezdec na zvířeti (což mi přijde daleko absurdnější). Kromě toho existuje sport zvaný silniční cyklistika 😉

ilijanka
3. júl 2008

jabber, určite cyklisti na cesty patria, ale 5-ročné dieťa na takúto cestu NIE, nech sa nikto nehnevá,

jabber
3. júl 2008

ilijanka - ale na jakou takovouhle cestu? Mezi dědinami? 😕

jabber
3. júl 2008

ti cyklisti neudělali vůbec nic, neudělali nejmenší chybu 😉 , bohužel to odnesli právě oni ☹

ilijanka
3. júl 2008

aj starosta tej obce povedal, že na tom mieste sa opakovane stali vážne dopravné nehody- takúto cestu myslím, nechcem sa zastávať Žitného, len chcem povedať, že treba zvážiť, na akú cestu púšťať malé deti