Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

certica
1. júl 2008

mata, fajn napisane 😉

bubba
1. júl 2008

mata keby tu bol palec otoceny hore tak ho mas....dufam ze to uz pochopia "anti rastovky"...pekne si to napisala 😉

womenne
1. júl 2008

Mata suhlas krasne napisane mali by so prečitat všetke ktore onom napisali hrozne veci aj ked ho nepoznaju. 😠 viem neospravedlnujeho to ale utočit na niekoho kto sa nema šancu branit je des.ved sa poriadne nevie čo sa stalo.v ten isty viken bolo viac ako 200nehod zahynuly 10ludia a stale sa diskutuje len o tejto jednej.

malaskoricka
1. júl 2008

mata uplna pravda. 😉 sice kruta ale pravda

kamilecka
1. júl 2008

Ja lutujem jedine toho maleho Tomaska. Zitny u mna klesol riadne,ved je o nom zname ze jazdi ako blazon,bola len otazka casu kedy sa nieco take stane,len zial stalo sa ale nie jemu ale malemu chlapcekovi.

Pisem len preto lebo to bude ako napr so Skrucanym, vyhol sa base a tak isto aj Labuda ....atd Kto su ze sa vyhnu base za usmrenie cloveka???????

majka35
1. júl 2008

včera to tu už bolo také veselé, keď sa konečne zmenila téma ... no nič, počkám si zas na nejakú vtipnú žienku ... 🙂
a tiež si myslím, že už je to tu zbytočné rozoberať, aj keď pokojne robte, čo máte na mysli ... čo človek to názor, ja si ten svoj nezmením ani keby sa tu 1000 drndier /alebo ako sa to správne píše?/ do mňa obulo 😝 😝 😝 a nezmeníte ho ani vy ... ako to tu niekto rozumne napísal, on sa už odsúdil sám ... nechcela by som byť v jeho koži, keď sa z toho zlého sna preberie ... 😕

nera
1. júl 2008

nečítala som to celé, ale poviem len svoj názor...myslím, že to je jedno kto to je či Žitný, či pápež, či prezident, či niekto neznámy - každý je predsa pre niekoho osobnosť, no ide tu skôr o to, že každý čo niečo spôsobí mal by za svoj čin niesť zodpovednosť a pri tzv. celebritách(aj keď neviem prečo je Žitný celebrita, keď v živote toho veľa nedokázal, za čo by sa mal takto označovať...veď napokon veľa celebrít na Slovensku ani nemáme)to je pravidlo, že nič sa im nestane a ešte sa označujú ako chúďatka a nie tí, ktorí niečo spôsobili.Presnejšie na Slovensku málo kto je odsúdený tak ako by si zaslúžil, myslím tým nie len "celebrity" a o to tu skôr ide. Koľko vrahov behá po slobode a nič sa nedeje.
Takže myslím, že tu nejde o nejakého Žitného, ale o princíp.
Keď niekto niečo spôsobí mal by niesť za to zodpovednosť.
Teraz ma asi ukamenujete, ale hádam to prežijem 😉

majka35
1. júl 2008

nera ... ja som včerajšie ukameňovanie prežila ... neboj, dá sa to zvládnuť ,.. 😀 😀 😀

womenne
1. júl 2008

baby čo hovorite na Judiniovej zazrak na prsia?som to spominala drahemu a hned ma odbil.Neskušala to niektora z vas?

nera
1. júl 2008

majka - vďaka za povzbudenie 😵

malaskoricka
1. júl 2008

nera...nebooj neukamenuje ta nikro keby nieco budes sa branit a pomozeme ti 🙂

majka vitaj ukamenovana zo vcerA🙂

bubba
1. júl 2008

vereska nema plasticke prsia...cobejke zase visia a nokto to neriesi,lebo je "pani dobra sestricka" 😀

majka35
1. júl 2008

ahojte ... ďakujem malaskoricka ... 😉

malaskoricka
1. júl 2008

vereska ma plasticke prsia

http://w3.xgam.net/index.php?option=com_content...

obrazky mi sice nenacitalo ale jasne napisane ze ano!

krpcek
1. júl 2008

takze k Zitneho nehode!
rodinu toho malinkeho anjelika poznam. rodicia dlho nemohli mat deti, nakoniec sa podarilo - oba porody cisarskym rezom (tazke porody).

Zitny svojov nezodpovednostou ohrozil nielen tych troch ludi, ale aj dalsich co stretol na ceste - a pokial takto bezhlavo jazdil stale - tych ohrozenych ludi bolo neurekom.

pred piatimi rokmi jeden bezohladny clovek pri 160km/h zrazil mojho najlepsie kamarata - ten pohlad na neho po nehode, uf, na to nikdy nezabudnem!
ten obraz si ponesiem do konca zivota.

a taky isty obraz by som priala aj Zitnemu - mozno potom by si uvedomil, co urobil.
a mozno by nebolo od veci, keby mu z tejto udalosti zostala aj nejaka pamiatka (fyzicka), mozno keby sa kazde rano s tym zobudzal uvedomil by si co budu prezivat rodicia malinkeho Tomaska kazde rano.

nemusite tu teraz vypysovat, ze som blba, sprosta a mam hlupe nazory - nikomu nic zle neprajem, ale co je moc, to je prilis.

vseobecne, ked vidim spekatku markizacke auto, velmi spozorniem - jazdia ako tupci - vsetcia!

krpcek
1. júl 2008

ospravedlnuje sa za framaticke chyby!

vsimla som si ich, az po odoslani prispevku. 😖

misha666
1. júl 2008

krpcek....uplny suhlas

horallka
1. júl 2008

Viete čo? Mne je z tých umelých markizáckych celebrít už poriadne na grcanie. Markíza vytvára obraz akýchsi nadľudí a oni sami sa ta kpotom cítia. Potom nečudo, že si dovoľujú čoraz viac a nad nich niet. Žijú promiskuitne, len si užívajú, jazdia ako blázni a behajú z jednej party na druhú. Zmyslom ich života je len zábava a užívanie, nevytvárajú žiadne hodnoty. Moderátori a herci sú postavení na piedestál a Markíza nám ich podsúva ako polobohov. Pozrite si raz markizácku Smotánku a pochopíte o čom píšem. Všetko je to umelé, falošné, postavené na hlinených nohách, celý ten šovbiznis. Ďurianka a tie jej nechutné aférky, správa sa ako lacná kur.a a takých je v Markíze viac. Švajda, ktorý nechal ženu s dvoma malými deťmi, aby sa mohol honcovať s tou škaredou zlaticou, stará oškretá Judínyčka, o ktorú nik nezakopne, nymfomanka Barkolová, ktorá sa pretŕča s umelými cici a so svojim mladým milencom a takto by som mohla menovať ešte dlho. Hodí ešte niekto nejaký postreh?

majada
1. júl 2008

krpcek....... 🙂

majada
1. júl 2008

horallka.....uplne s tebou suhlasím....

krpcek
1. júl 2008

horalka suhlas - a este dodam napr. Krajcer, ktory sa prazentuje ako rodine zalozeny a uz min. 3 roky ma milenku. 5 rokov nezije so svojou manzelkou manzelskym zivotom. . . . atd.

magg
1. júl 2008

Nechcem sa zastavat slovenskych "celebrit" , ale tomu, co robia sme svojim sposobom na vine my," bezni smrtelnici". Ak by sme nekupovali bulvarne platky, nestudovali netove stranky kde sa pretriasaju ich "prusery", asi by sa ani nesnazili tolko vytrcat. Ale v dnesnej dobe, ak chcu mat pracu a mat sa dobre (ved kto by to nechcel) musia robit skandaly, pretoze ak by sa o nich prestalo pisat, neboli by pre ludi zaujimavi a tym padom by ich prestali obsadzovat. Je verejnym tajomstvom, ze si poniektore osobnosti platia novinarov a paparazzi, davaju im info, kde, kedy a s kym budu, len aby boli stredobodom pozornosti. Ved najlepsia reklama je prave ta negativna.

bubba
1. júl 2008

ja neviem ja som pozerala na streche asi pre 2 tyzdnami(?) 😅 😅 a tam vereska povedala ze plastiku nema lebo olga to na nu hned vytiahla 😅 a aj tak keby aj mala je mi to jedno 😉

liana
1. júl 2008

vidím že ste si vzali na paškál aj Barkolovú. takže len pre info, ona je pani Mgr. ale toľko pravopisných chýb v jej diplomovke ste ešte nikdy nevideli 😀 a toho milenca má už dlho, len z chudáka manžela robila vola keď mu povedala že ide do Austrálie na jazykový pobyt, tak si tam išla s milencom užívať. keď mi to kamoška povedala, lebo robila v kancli kde si to obaja boli zajednať, tak som jej neverila a do roka sa to prevalilo. chudák jej manžel.

zanett
1. júl 2008

Magg, nejlepsi reklama je ta negativni? 😲 😕 Ty asi nemas marketingove vzdelani, ze? 😀

darina77
1. júl 2008

Zaujímavé, že najviac takých prelietavých je v markíze. Také čo nemajú aspoň jedného frajera nemajú snáď v markíze ani šancu. Ale aj tak najlepšie vyzerajú vedľa seba Rochnyak s Belohorcovou, keď som ich niekde na foto videla spolu - ako dvojičky, musia mať aj iq rovnaké.

magg
1. júl 2008

zanett, nie nemam, takze sprosta som asi dost, este sa odfarbim na blond a mozem ist pracovat do markizy 😉

(myslela som, ze sa tu bavime o showbiznise a nie o nasom vzdelani, a celebrity cim vacsie skandaly vytvaraju, tym su zaujimavejsie - takto som myslela tu" reklamu")

monkula
1. júl 2008

jááj, bože Rochnyak... 😝 😝 😝 😝

m311293
1. júl 2008

Holky, ale řekněte mi, co nutí ty řidiče jet tak ryc´hle. Dnes jsem jela z koupaliště, vzadu seděl syn. Cesta nic moc, žádná závodní, zákruty, ale dobrá viditelnost. Jedu předepsanou rychlostí 90 km, nikomu nepřekážím. A přesto mně předbíhá auto, není to žádný závoďák, má horší auto než já. Za pšet km ho dojedu na kžižovatce. Já nechápu, co lidi za volantem nutí jet jak šílenec, když je nikdo neomezuje. Můžete mi to vysvětlit.
jedu přes obec 50 , řidič mně předjíží a ťuká si na čelo? dneska je divný ten, kdo předpisy neporušuje

k.a.t.k.a.
1. júl 2008

jááj včera som zabudla ešte na Drobovú 😝 a skoro som na zadok padla ked som sa dozvedela že tá "velká štýlová dáma" pani Počiatková /manželka min.financii/ nemá dokončenú strednú školu 😀 a to sa nese jak 5-koruna do banky