Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

mirka414
autor
6. okt 2008

horallka ved politika je tiez len showbiznis je to velka schow a obrovsky biznis,tak by ma zasa len nasmerovali sem 😀 😀

horallka
6. okt 2008

hehehe- no máš aj pravdu- sú to riadni šašovia 🙂

mirka414
autor
8. okt 2008

pani Hubkova uz porodila syna Krajcerovi...

elri
8. okt 2008

mirka akurat som o tom citala tusim na blekovkach

elri
8. okt 2008

bleskovkach 😅

k.a.t.k.a.
9. okt 2008

a toto je skopirovany link od harmi z inej témy : http://lubomirnemes.blog.sme.sk/c/164905/Pozera... to si musíte prečítať 😀

certica
9. okt 2008

😀

horallka
9. okt 2008

a aké mu dali meno? Tomu Krajcerovmu synovi?

harmi
9. okt 2008

k.a.t.k.a. 😉 😀 😀

mirka414
autor
9. okt 2008

http://www.pluska.sk/o-kom-sa-hovori/2008/10/pr... nemate zaujem za par drobnych?? 😀 Krajcerov syn sa vola po ockovi a aj priezvisko ma po nom...

horallka
9. okt 2008

Aha- však som si to mohla myslieť.
A ide sa rozviesť so ženou či ako?
Ale Hupková mi pripadá taká sebestačná.

liliandax
9. okt 2008

k.a.t.k.a.
dobre som sa pobavila 😀

mirrinka
9. okt 2008

no tak ten článok nemá chybu 😀

monkula
9. okt 2008

že zrazený mimozemšťaaaaaan 😀 😀 😀

babulka
9. okt 2008

Hehe, vidim, ze Lubomir Nemes ma podobne mysliekove pochody, mna tiez ta Kollarova rozculuje, tak som napisala http://hubertova.blog.sme.sk/clanok.asp?cl=1379... a vidim, ze uz sme na blogu o tom istom dvaja 😀

monkula
9. okt 2008

babulka, super.... 😉
a až tam budeš otŕčať ksichtík do kamery číslo dva, tak potop šošovičku a navtíraj tam mňa.... pretože aj ja chcem pracovať na tak dôležitom poste...

babulka
14. okt 2008

http://lubomirnemes.blog.sme.sk/c/166835/Pozera...
Nema chybu 😀 Tak dobre som sa uz daaaaaaaaaaavno nepobavila 😀 😀 😀

bubba
14. okt 2008

babulka....akoze ja sa idem us.....t od smiechu 😀 😀 to bolo proste take pravdive,ze az 😀

blumchen
14. okt 2008

Na Nemesovi ficim aj ja 😀 Je uplne uzasny, ako pise! Najmä o tej smotanke, a "Cat Girl", ako to trefne opisal 🙂 ...

m311293
14. okt 2008

babulka, jsem se nasmála, až jsem se za břicho popadala 😀 😀
nejlepší byl poslední odstavec

monkula
27. okt 2008

Vyjadrenie "celebritného" kaderníka Rochniaka v časospise Šarm, o dlhovlasých stáliciach na filmovom plátne....
najviac ma pobavili tieto dve, táto diagnostika si naozaj vyžaddovla dlhé rozmýšľanie:
o Eve Vejmělkovej: "Je to dobré, ale odporúčam vlasy predĺžiť a vyrovnať, bude vyzerať mladšie."
o Zuzane Kocúrikovej: Chcelo by to vlasy viac zvlniť. Bude pôsobiť jemnejšie."
No nie je super? 😀 😀 😀

bubba
28. okt 2008

monkula,rochniak je proste skvely 😀 😀 😀 😀 ja len neviem preco prave taky.......blondin musi na slovensku zarabat miliony.kto ho vlastne nasiel a kde?na ulici v moskve pri flase vodky v roztrhanom kabate? 😅 😅

sorscha
29. okt 2008

bubba to bolo dobreee 😀 😀

briluxina
29. okt 2008

bubba, fakt dobra otazka, aj mna by to zaujimalo. Ale ja aj tak "milujem" ako sa mu "krasne"leskne plet, mal by si ju obcas prepudrovat,xi
ozaj videli ste Ivetu Bartosovu vcera v telke? ja len tak nahodou no ale som sa do nej zapozerala, je fakt pekna baba... 🙂

k.a.t.k.a.
29. okt 2008

ja som včera pozerala "na streche" a bol tam J.Ráž 😝 ja neviem, ale on asi neni uplne kompletný 😅 však on sa vkuse dementne rehoce a považuje sa za najinteligentnejšieho tvora na svete

bubba
29. okt 2008

katka ja som to tiez pozerala zamerne koli razovi,on je celkovo od tej nehody taky divny neni schopny suvislu vetu vytlacit zo seba...ale najviac sa mi pacilo,ked zahlasil,ze rozhodol som sa schudnut,lebo uz som bol vyzraty prepity a prefajceny.uz som schudol 5 a este chcem 10 😅 😅 😅 ani hlava ani pata.no ale azsa som sa zasmiala 😀 😀 sa tvari akoby bol nejaky fredy mercury ja nehovorim elani su uzasni ale ked zacnu rozpravat 😅 😅 😅 😅 to by im mali zakazat hovorca by mal byt patejdl 😀

ankam
29. okt 2008

no inteligentny teda je-rozprava do kamery a s Olinkou a ani raz na nu nepozrel-len na stol stale cumel----a ten jeho usmev so zltymi zubami 😀 😀 😀

monkula
29. okt 2008

baby, bohvie, na čom fičí... 😀

blumchen
29. okt 2008

fakt ten raz je aj mne protivny, mysli si o sebe aky je boss, a rad sa pocuva - vsetko co povie sa mu zda byt vtipne. Sprotivil sa mi v "elan je elan" na markize, tie jeho komentare...nic normalne nevie povedat.