Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

horallka
5. júl 2008

chlpatý zadok Britney?
no to by ma nenapadlo ešte špízovť týmto smerom. Ale tá Britney akosi stále letí - nech vyparatí hocičo.

zuz11
5. júl 2008

dievcata dufam ze sa uz nadalej nebudete urazat a provokovat lebo Vas budem musiet zacat mazat a pri najhorsom aj na cas zamknut, tak prosim nechajte kazdeho vyjadrit jeho nazor a neodsudzujte a neposudzujte 🤐 🤐 🤐
kazdy ma narok na svoj nazor, a kazdy nazor treba akceptovat, ak nieco rieste si to cez IP 😉 dakujem

lienocka235
5. júl 2008

katka diky.. dobre foto.. 😀

horallka
5. júl 2008

ale ja tam žiadne chlpy nevidím. No to už je len za senzácia- vidno tam akurát celulitídový zadok - aký má každá druhá žena. Sa stavím, že jej chceli odfotiť úplne niečo iné a keďže si dala nohavičky, tak sa uspokojili aj so zadkom. No a aby nebol len taký suchý, tak ho museli okoreniť tým komentárom.

lienocka235
5. júl 2008

no mne stacil pohlad na tu celulitidu.. aspon vieme ze sa nevyhyba nikomu.. 😀

nera
5. júl 2008

Myslím, že skutočne si treba uvedomiť, že tu nejde asi ani tak konkrétne o Žitného, ako o princíp čo sa všade deje. Nechcem sa opakovať, ale ja si fakt nemyslím, žeby niečo mimoriadne dosiahol alebo, žeby bol celebrita, či dokonca hviezda showbiznisu.Tu ide o to, aby sme si uvedomili čo sa okolo nás deje....nevinní ľudia-DETI umierajú len preto, že niekto sa niekam ponáhľa, či je arogantný, lebo má dobré auto, môže si to dovoliť......preto božechráň, aby sme šli na bicykli na ulicu, však?
Veď nie, aby sme bláznov k rozumu prinášali, ale my sa budeme prispôsobovať im!
Ja nerozumiem ako môže niekto ľutovať toho čo je zrejme, že urobil chybu, lebo len pred chvíľkou bol niekým a zrazu je na prístrojoch......ale nevinný chlapec predsa zomrel!Jemu, jeho rodine sa nezmenil život???
A tvrdiť, že už tak je potrestaný, že vôbec prežil.....čo to je za blbosť!!!!!
Ak(teda dúfam, nikomu neprajem smrť) prežije o pár mesiacov či možno rokov si na to možno už ani veľmi nespomenie, presnejšie povedané bude sa snažiť na to zabudnúť. No rodina chlapčeka na to NIKDY nezabudne a neprejde jeden jediný deň, aby si naň nespomenuli.

Janka - nedá mi nekomentovať jeden Tvoj príspevok o tom ako kydáme na Američanov a Američania na nikoho....veď myslím, že väčšina ani nemôže, lebo ani netušia kde sa Slovensko nachádza 😉
A že každá z nás môže byť matkou niekoho či chlapčeka, či vinného? Áno, žiaľ môže, ale zakaždým by bol asi iný pocit....

darina77
5. júl 2008

Penelope každý tú bolesť prežíva inak, niekto sa uzavrie do seba a niekto ju musí vykričať do sveta. Aspoň trochu by ste sa mohli vžiť aj do bolesti tej rodiny. Aj keby výsledky šetrenia boli také, že je vodič nevinný aj tak pre tú rodinu zostane vrah.

horallka
5. júl 2008

Taký zadok mám aj ja - a nikto ma neodfotí ☹

liliandax
5. júl 2008

horallka - 😀

chyba ti to? 😉

lienocka235
5. júl 2008

ani mne nie horallka.. 😖
MM mi napustil vanu.. tak idem.. 😀

k.a.t.k.a.
5. júl 2008

chlpatý? 😀

horallka
5. júl 2008

Nie, chcela som tým povedať, že asi preto, že nie som celebrita. 😉

horallka
5. júl 2008

no strašne je clpatý - normálne copy by si mohla z nich zapletať 😀

darina77
5. júl 2008

Tie emócie sú tu asi preto, že sme na stránke kde sú väčšinou matky a skoro každá si predstaví to svoje na Tomáškovom mieste. Preto prosím nečakajte , že budeme úplne nestranné a objektívne. Možno na nejakej motoristickej stránke by sa Žitnému ušlo viac pochopenia.
Je zbytočné sa už o tom hádať už tu všetko bolo myslím napísané a teraz sa už len dookola opakujeme.
A zadok Britney je ideálny na odľahčenie tejto témy. Dúfam, že sa teraz nezačneme hádať či ho má naozaj chlpatý alebo nie.

horallka
5. júl 2008

Darina77,
podľa mňa chlpatý nie je. A kto si myslí opak? 😀

horallka
5. júl 2008

Darina- súhlas, čo si napísala.Ale k Žitnému sa mi už vyjadrovať nechce. Poďme teraz preberať nejakú inú celebritu. Tuším včera sme to tu s babami celkom dobre roztočili - aj Pavieľa Hrochniaka sme prebrali.

darina77
5. júl 2008

Vyzerá to ako chlpy ale ruku do ohňa by som za Britneynin zadok nedala. Možno zúfalo chcela upozorniť na seba a dala si ich nastreliť.

mirka414
autor
5. júl 2008
horallka
5. júl 2008

Teraz má nejakú novú pesničku - moja dcéra ju v kuse počújavascript:addEmoticon('🙂','vBody')va a čuduj sa svete- odhliadnuc od toho, že Britney nevie spievať- je celkom dobrá

horallka
5. júl 2008

mirka414,a to sú jej vlastné prsia? To tam nikde nepíšu. Ináč hrôza a des- aj ja by som zinfarktovala - keby som také mala.

nina81
5. júl 2008

no baby, vidim ze ste dnes nezahalali, tolka diskusia.. nikto tu ale nereagoval
na babku Gabiky Drobovej, starenku ze Sekul zavarajucu uhorky v piatkovom telerane...
tak vam ju pripominam aby sa Vam dnes trosku zlepsila smutna nalada...
starenka zavarala, rozpravala, tancovala ...

horallka
5. júl 2008

nina81,
a to bolo až také zaujímavé s tou babkou? Aká škoda, že som ju prepásla. Nuž, vieš Žitný je predsa zaujímavejší ako nejaká babka Sekulianka. A uhorky sa zavárať nechystám - pri malom nemám čas - pozavára mi mama- aspoň dúfam.

nina81
5. júl 2008

horallka, pozri http://video.markiza.sk/tv-archiv/telerano/13213, objavila sa aj v uvode, bolo to take ine varenie, kuchtenie,
celkom mile, a kedze je ta babka pribuzna s celebritou Gabikou tak som ju spomenula v tejto teme 🙂 ako odlahcenie serioznych debat

katja78
5. júl 2008

ak môžem, ešte raz sa vrátim k tej smutnej nedeli ☹
womene - ja som nepísala, že jednu z tých dvoch šiltoviek mal Tomáško na hlave, len že som zachytila 2 šiltovky sfotené po nehode v tráve. Veď boli traja a šiltovky dve. Malý Tomáš mohol mať kľudne prilbu. Ale ja to neviem (a zrejme nikto nezainteresovaný do vyšetrovania).
Mňa zaujíma jedna vec: či mohla prilba zachrániť Tomáškovi život, aj za takú cenu, o akej písala horalka.
Áno, Žitný zaplatí vysokú cenu za to, že prežil (myslím po zdravotnej stránke), ale Tomáškovi rodičia by boli podľa mňa prešťasní, keby ich synček žil, teraz ležal v nemocnici a mal aspoň aké-také vyhliadky do života, keby mali aspoň trošička nádeje (tak ako ju majú Rasťovi príbuzní).
Znova špekulácia - ak Tomáško prilbu mal, šiel bicyklom pekne po svojej strane cesty a audina sa na neho vyrútila napríklad 150-kou, tak deti treba posielať na cesty len v obrnenom transpotréry, pretože pri takejto rýchlosti je prilba ako škrupinka vajíčka.

katja78
5. júl 2008

a ešte jeden príspevok na zamyslenie. O Odpúšťaní:
"13.máj 1981 sa navždy zapíše ako dátum pokusu o atentát na Jána Pavla II. O 17:19 Turek Mehmet Ali Agca strieľa z tesnej blízkosti - vraj najistejšou zbraňou na svete. Okamžitá operácia trvá 6 hodín. Jednými z prvých slov pápeža sú: „Modlite sa za brata, ktorému som ja zo srdca odpustil“. Neskôr ho navštevuje vo väzení a na jeho prosbu je Ali Agca v Jubilejnom roku 2000 prepustený na slobodu." 🙂

womenne
6. júl 2008

katja ked som ja napisala že možno prilba by mu zachranila život tak mi napisaliže pri takej rychlosti určite nie ale nechajme to už tak.Inač s papežom to je velmi vystižne 🙂 fakt super napisane

miskinadamko
6. júl 2008

moj nazor je taky ze pri takom naraze by mu nepomohlo ani 10 prilb. ja som tiez prezila havariu v moj svadobny den v piatom mesiaci tehotenstva 😒 , na vine bol samozrejme opity sofer kt.isiel zo zabijacky isli sme cez deninu 50km rychlostou on do nas nabural asi 80-90km rychlostou a jeho spolujazdec zomrel on tazko zraneny, my sme sedeli v obrovskom silnom mercedese a ten bol tak rozbity ze uz musel ist uz len do srotu. cize pre toto pochybujem ze by mu ta prilba pomohla. ja osobne sa na toho sofera nehnevam asi aj preto lebo maly aj ja sme nastastie v poriadku.aj napriek tomu ze ked sa ho pytali tak povedal ze to vobec nelutuje a este to zvaluje na toho mrtveho kamarata ze to on soferoval 😠 .
rasta zitneho neodsuzujem a jpreto ze si myslim ze uz je dost potrestany tym co sa mu stalo. na druhej strane chapem ze mu to mnohý ludia nevedia odpustit, mne keby zabil syna tiez by som mu to nikdy neodpustiala a mohol by to byt aj brad pitt 😅 🤐

womenne
6. júl 2008

heej kde ste to nemate žiadnu klebetu ? 😀 tak nič idem hajat 😀 😀 😀

liana
7. júl 2008

myslím že bulvár bude mať od zajtra novú tému: zavedenie kurzu Eura. a zareagovali na to europsky promtne, zdraželi noviny. 😠

monkula
7. júl 2008

Drobová je Záhoráčka?
No, to všeličo vysvetľuje... 😅