Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

lekno
16. júl 2008

Monkula, no hlavne že s tým špinavým hajzlom a šporákom riskovala 😀

horallka
16. júl 2008

monkula, byt
Síce starý ale prerobený. Drahý sa konečne po ôsmich rokoch randenia rozhýbal a ho napadlo, že by sme konečne mohli aj začať spolu žiť- he

bubba
16. júl 2008

troska odveci ale k reklamam....som alergicka na reklamu"milenci sa miluju......"moja dvojrocna dcera ide po ulici a vyspevuje si to o 106.no povedzte mi ludia ktori nepoznaju tuto reklamu,co si o nas mozu pomysliet 😅

monkula
16. júl 2008

Kamilku máš z prvého manželstva, teda asi, že? som múúúdra 😅 😅
Lekno, veru... a sestra sa ešte vždy rozčuľovala, že dôkazy o cilit Bang, tak dobre, lepkavá špina za šporákom a odsunula ho jednou rukou a sestra vždy, tak čo si to tam neumýva, keď to tak ľahko odsunie... 😀

horallka
16. júl 2008

bubba 😀

bubba
16. júl 2008

alebo to ako umyva zenska okno so super pripravkom ze sa okno po jednom utreti leskne ako vianocne gule a hlavne na miestach ktore ani nepretrela vsimli ste si to niekedy?

monkula
16. júl 2008

ja tú reklamu nepoznám 😅 😅

bubba
16. júl 2008

alebo tie lienky co bezali pred istou dobou co si to rozdavali na palubnej doske v aute 😅 😅 😅 cele auto sa natriasalo...to bola akoze reklama na auto 😀

lekno
16. júl 2008

Z toho si nič nerob Bubba. Môj syn, keď bol ešte v škôlke tiež na celú ulicu vykrikoval: erotika, erotika. A keď som sa ho spýtala odkiaľ to nabral, tak s kľudom angličana hovorí: veď to sa baby v škôlke rozprávali 😀

horallka
16. júl 2008

monkula- hej- si bystrá. To bude asi tým ryžovým chlebíkom - ide ti k duhu. 😎

bubba
16. júl 2008

monkula tu o milencoch??????nekecaj,kofola predsa 😀

monkula
16. júl 2008

bubba, nevšimla 😅 😅
A tie lienky, no bol hnus 😅 😅

bubba
16. júl 2008

lekno 😀 😀 je to klasik 😀

monkula
16. júl 2008

jaaj, môj malý to vždy po nich opakuje... a tam hovoria milenci sa milujú? 😅

horallka
16. júl 2008

Vy si ale pamútáte...ja tie reklamy hneď púšťam z hlavy- je to otravné, hlavne keď to dajú uprostred filmu, ktorý sledujem so zatajeným dychom.

lekno
16. júl 2008

Hoorali, stačí si prdnúť, hneď sa ti uľaví

monkula
16. júl 2008

alebo si dať Activiu...

bubba
16. júl 2008

monkula 😅 😅 😅 a co vlastne potom hovori tvoj maly? 😀 😀

horalka u nas boli reklamy donedavna jedniny detsky program ktory bavil nasu dceru 😀 😀 chvalabohu terasz ficime na kravicke Conie 😀 😀 celych 20-30min.denne 😀 ale pisti od rana do vecera aj 10 x maminka pusti kravicku posimta 😀 a tie psie oci ked na mna hodi.......

monkula
16. júl 2008

bubba.
tu budeme bývať, tu budeme bývať? je príšerná, je hrozný... 😀 😀
čo je kravička conie,

horallka
16. júl 2008

bubba,
a koľko má tvoja dcérka ročkov? A prečo si si ju nedala do profilu?

bubba
16. júl 2008

activiu ale aspon 10 dni za sebou 😀 ja neviem u mna to teda nefungovalo 😀 😀

monkula
16. júl 2008

bubba, žiadne 4 cm dolu okolo brucha? 😀

bubba
16. júl 2008

jaaaj?monkula tak to bola reklama na kofolu este pred tym co tam ti dvaja(deti)sedia na lavicke a "tokaju"a dojde taky spratek a zacne na nich vykrikovat milenci sa miluju a ona ho tam potom vybozkava onas azahanbi a odide 😀 😀 asi tak...moja mala ma 2 roky(teda o 2 tyzdne)...ja ani neviem preco ju nemam v profile 😀 😀 asi som na nu zabudla ked konecne zadrichmala o 22-00 a ja som ju v tej sekunde vypustila z hlavy 😀 😀 😀

monkula
16. júl 2008

jaaaj, fuj, to bol hnus, také deti.. a vykusovali sa jak starí capi... 😠 😠 😠

bubba
16. júl 2008

jaaj monkula,kravicka conie...fantasticka rozpravka pre najmensie deticky som max,spokojna uz sme kupili aj druhu cast 😀 teraz to maju v novinovom stanku(alebo jednote) za pajdu 😀

horallka
16. júl 2008

Bubba a monkula,
nechcete vytvoriť novú tému: Reklamy?
Tak si tú malú tam doplň 🙂

monkula
16. júl 2008

hej? to by ale bavilo skôr jarka... 😅 😅

lekno
16. júl 2008

Alebo reklama AXE, či na čo to bolo. Ten čokoládový chlap 🙄

bubba
16. júl 2008

nieeeeeeeee nacooooooooo ja uz idem aj tak spat....horalka je tu uz tolko inych stupidnych tem a ja budem vytvarat este temu,ze reklamy 😀 😀 akoze nebudem prekvapena ak vznikne tema,akym sposobom si utierate rit...lebo akoze sorry baby ale niektore temy 😅 😅 😅 mam menovat ktore su moje tiptop 😀 😀 najoblubenejsie meno,najmenej obklubene meno,najoblubenejsie fotky na MK,depesacky/metalistky 😀 😀 asi 7 tem o svokrach 😀no akoze je toho dost 😀 ale "najlepsia" doteraz bola "peticia na zachranu hovnenky"akoze sila ludia 😝

bubba
16. júl 2008

lekno tak to bola hnusna reklama 😀