Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

titkovamiriam
3. okt 2008

ja ani ten panelak-nahravam si jedine mafstori a pozeram ked nemam co robit 😀

horallka
3. okt 2008

Pozrela som tvoje fotoalbumy-máš sympatických synov aten najmenší je rozkošný. Má krásne modré okále- chutný.

titkovamiriam
3. okt 2008

je dik ,marek je nas zlatusik 😀 a chuda mal namale je dieta narodene s pravym uzlom 😠 ,no to je do inej temy 😉

zuzanocka
3. okt 2008

horallka,
ved jasne, ze maly martinko je zlatusik 🙂

miri, s cim sa marek narodil?? 😕
mimotemy: uz je to trochu lepsie - ty vies, co 😉 pamatas?

biela
3. okt 2008

😀 😀 😀 kočky som sa nasmiala, že "martinko klingáčik" a "malý truľo". ja sledujem na markíze už len teleráno pri raňajkách a ordináciu.
v novom plus7dní je fotka tri blondínky z markízy plus pamela, no sú z nej namäkko. tá dúbravská čo je tam vyfotená s ďurian.a gabi drob. sa pchá do každej kamery, no proste 3 grácie sa tam lepia na štrvtú, čo dodať, vrana k vrane sadá... 😀 😀

titkovamiriam
3. okt 2008

zuzi napisla som ti do ip. 🙂

adrioska
3. okt 2008

baby ja sa tu na Vas bavim... 😀 😀 😀 ste uzasne...ze Matko Klingacik alebo Sosovica...no to je uzas... 😀 😀 😀

monkula
3. okt 2008

No ,aj som si minule až na konci správ všimla, že ich moderuje 3imkovičová a nie Marianna 😀

lola20
3. okt 2008

v plus 7dni uz su aj takiba same hluposti a bludy 🙂

monkula
3. okt 2008

titkova, naše detičky sú deťmi šťasteny, niekedy je jz lásky poviem ty moja 5 percentná 😀 😀

bibinka
3. okt 2008

smejem sa s vami babule-že martinko klingáč a šošovica.Nqajprv som myslela, že hovoríte o moderátoroch telerána- juráška a šoóšovú- normálne by im tie prezývky aj sekli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no potom som trochu čítala dozadu a pochopila o kom točíte. Baby ste zlaté, fakt, slzy mi tečú od smiechu.
Ja pozerám teleráno každý deň-lebo o 7.15 ide "naša " ranná rozprávka a potom to mám ako kulisu pri raňajkách.
Súhlasím s vami-kollárová je pipina najhrubšieho zrna, schopná vyplodiť akurát len vygúľaný pohľad tými očami ako pstruh a pyskom jak kobyla. a ešte je nadšená z vecí ako dnes, že Karel Gott má dlhé roky osobného šoféra. No to som čumela ....Radšej mohli zaradiť reklamu. 😠

monkula- aj ja si ďurianku mýlim so šimkovičovou- normálne ich markizácka vizážistka vpravila do jednej a tej istej pózy.... je to nanič, umelina jak prase.už ani mimické vrásky im neni vidno.... 😀 😀 😀 😅

monkula
3. okt 2008

šak botulotoxín neeeeee 😀

horallka
4. okt 2008

titkovamiriam a monkula,
aj moj Martinko sa narodil s pravým uzlom- po pôrode mi povedali, že je dieťa šťastneny, lebo prežil. Ja som o tom vedela už od Veľkej noci, keď nám to dr. zistil na 3D sone. A nemohli sme s tým urobiť absolútne nič, len čakať ako to tam tí hore zariadia- iste chápete tú bezmocnosť. Ale nakoniec všetko dobre dopadlo- chvalabohu. Ale to patrí už asi do inej témy.
Ja nemusím ani Šimkovičovú- ani ne tak na výzor, skôr to jej šušlanie a Švajda jeden koktavý by sa už mohol tiež pobrať do hlbín dejín. A Puškárová rozpráva ako keby mala v ústach horúci zemiak. Otras

liana
4. okt 2008

tiež som videla plus7dni a tie kačeny peroxidky ako sa na tú ich slávnu Pamelu lepili. to akože udalosť roka? 😀 ďurianka už nevie čo zo sebou, som niekde čítala že pochádza z bohatej rodiny a že "bežná" 😨 práca to by nebolo pre ňu. šimkovičová mi je sympatická, ale je pravda že už ju výzorovo dokafrali. zato kalisová, naňu sa veľmi rada pozriem. a aj ten jej frajer nie je na zahodenie 😀 😉

kollárová ukazovala aj foto z minulosti aká bolá nepekná, ale vraj v tom čase bola milenkou. by som chcela vidieť toho chlapa keď ho prezentuje ako dobre situovaného. taký podla mňa preferujú najme typ modelky, ale je pravda že každý máme iný vkus. ale obdivujem ju zato, že sa rozhodla radikálne zmeniť svoj vzhľad a vôbec sa do toho pustila.osobne mi na ňu radšej padne pohľad ako nateleránovskú Lenku. podla mňa to ona už zo solárkom veľmi preháňa.

darina77
4. okt 2008

Šóošovú ani ja nemusím. A ešte k tomu ju dali vedľa Juraška, ktorý vyštudoval právo a ten kontrast medzi nimi je do oka bijúci. Ona niekedy položí hosťovi otázku a vidieť na nej, že ju odpoveď vôbec nezaujíma.

monkula
4. okt 2008

horali, aj mne to lekár povedal.... ako niekde písala titkova, 95% prípadov sa končí smrťou, alebo obrnou mozgu, či iným poškodením... ☹

lekno
5. okt 2008

Šóošovú taktiež neznášam 😠
Predvádza sa, furt sa vláči s tou šálkou a pije zo slamky, aby si náhodou nerozmazala ten kačací zobák 🙄
A Juraško mi z boku tak trochu pripadá, ako kôň. Teda jeho hlava a zuby... 😅 No proste - koník Jurášek 😝

eva7780
6. okt 2008

šošovú ani ja nemusim,vždy ked kukam telerano,ona mi hrozne lezie,na nervy ,vzdy sa rehoce,aj ked niekedy sa to ani nehodi 😠 a durianova,to je uz ina kapitola,je v kazdej ...., moj manzel ked ju vidi,vzdy povie ze sa rehoce ako kobyla 😀 😀

liana
6. okt 2008

bola nejaká relácia na markíze a ukazovali tam Adrianu Polákovú. Ona mi príde fajn, a má také krásne a inteligentné deti.
rakovská zase včera bola len za peknú.
a vraj karásek mal zase nejakú nehodu alebo čo. mi ho je lúto, bol to dobrý moderátor, ale aj tak mi nejde do hlavy že za celé to svoje pracovné obdobie si nič nenašetril keď má teraz také problémy? veď už v tých časoch mali platy ako ja za celý rok nenašetrím. tak kde ich dal?

eva7780
6. okt 2008

aj mne je polakova sympaticka,asi najnormalnejsia z tych moderatorov telerana 🙂 a rakovska?????ja to ani nekukam,ale pocula som o nej uz kadeco,mysleli si ze stavia na krasu,ale to sa mi nezadarilo,z pocasia rovno do takej relacie 😕 😕

horallka
6. okt 2008

Rakovska absolutne nezvlada svoju ulohu a to nie je len tym, ze ju porovnavame s Sdelou, ktora bola o moc fakt lepšia, aj keď ju mnohí nemusia a už je pomaly tiež strčená v každej r.ti, ale mohli nájsť niečo adekvátne k Adele a nie túto mladú vychichotanú mláďku, ktorá nevie z oseba vysúkať jednu vtipnú duchaponú vetu. Pekná je, ale to je tak asi všetko.

tamarka
6. okt 2008

horalka, asi tak, pekná sprostá blonďavá bábika - nič viac a nič menej

olise69
6. okt 2008

Baby, dlho nepočuť o Haršányovej! Nemáte nejaké klepy, kde sa stratila ?

mirka414
autor
6. okt 2008

asi hlada zasa nejaku milionovu lasku na cely zivot 😀

mirka414
autor
6. okt 2008

mensia anketa : co si myslite o vyrokoch pana Slotu ohladom Maradov?

tamarka
6. okt 2008

slota je hulvát, ktorého by mali vypípať hneď ako otvorí ústa 😠 😠
je mi jedno na koho púšťa tie jeho výroky, či na maďarov, alebo na inú menšinu. Je to proste baran, ktorý robí "reklamu" nášmu štátu. 😠 😠

dia2006
6. okt 2008

Mirka 414, ohladom Maradov ci Madarov ci hocikoho 😉 😉 - k tomu by som sa radsej nevyjadrovala, co si o nom
ako o cloveku myslim, ale politika je zahadna vec. Istotne vedia, preco si ho tam drzia, ma obrovsku moc. Aj v SMK toho Duraya, ktory je "kontroverzny" - iste by bol nahraditelny, ale podla mna jeho miesto je tiez - "politika".

bubba
6. okt 2008

mirka ja som kukala vcera ten jeho bohovskyslovny prejav....proste to je ale "politik"keby sa nahodou pritrafilo ze sa zalubi do nejakej inteligentnej a krasnej slovenky s madarskymi korenmi,co priznam´jme mame skoro 50 percent slovakov aj moja prapra babka bola madarka....tak neviem ako by to riesil ci by bol schopny koli laske "prevratit kabat"alebo jeho laska k hilterovi je silnejsia ako colkovek ine na svete 😠

mirka414
autor
6. okt 2008

mne sa nepaci,ze sa sklonuje slovo vojna a tie gardy to je des co sa dnes robi,ci uz na nasej strane alebo madarskej(oprava horneho preklepu 😉 )

horallka
6. okt 2008

sme v téme showbiznis a nie v téme Politika- , takže Mirka-hor sa do zakladania novej témy. 😀