Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

majka35
30. jún 2008

ja som bičana stretla aj s vincenzom v tatrách ... bičan super, ale vincenzo ma trošku sklamal ... a to som sa k nemu prihovorila jeho rodnou rečou .... v domnení, že bude rád ... 😝 😝 😝

leva
30. jún 2008

a nic? v telke vyznie fajn.

majka35
30. jún 2008

tiež som si myslela ... a mám jednu pikošku ... vincenzo tam mal milenku ... 😕 😕 😕

drnda1
30. jún 2008

Kto je vincenzo?

leva
30. jún 2008

ten co vari s Bicanom kade,tade

drnda1
30. jún 2008

ked kukám, občas, je tam s ním nejaký vietnamčík, či číňan...ten?

majka35
30. jún 2008

nie, ten talian ... 😎

drnda1
30. jún 2008

tak to neviem, ktorý... snáď dakedy uzriem... 😝

k.a.t.k.a.
30. jún 2008

a ešte aj Majeská 😝 mám pocit že aj z chladničky na mňa vyskočí 🙄 úplne nezaujímava osôbka pre mňa a vkuse sa trepe do novín 😝

majka35
30. jún 2008

u mňa vedie jednoznačne paviel rochnyak ... celebrita ako vyšitá ... no a už idem spať ... pomaly začnem písať do témy závisláčky na mk ... 🙄

andrea.m
30. jún 2008

rochnyak ci pana....toho pozerám ked mi je zle a chcem sa vygrcať 😀

leva
30. jún 2008

Ten vietnamcek je od nas s PK 😉

majka35
30. jún 2008

adi ... som tu ešte na chvíľku zalešovala a teraz sa neviem z tvojho príspevku dorehotať ... 😀 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
30. jún 2008

ale na Noru a Braňa nemá nikto 😎 😀 😀 😀 😀

bubba
30. jún 2008

jeeeeeej konecne na teme varenie!!!na mna ten taliansky gigolo ale vobec neposobi dobre ma take zvlastne tiky...ale zato varit vie 😀 najmenej ma zaujimaju recepty od andrei taka tuctova zenska si mozem dovolit tvrdit ze aj ja by som mohla ist na jej miesto varit....kuko-to je absolutny prepadak nevie ani 10 slov po slovensky a nevie ani varit 😝 😝 a moja tutovka je ten uz vyssie spominany"maly vietnamcik"tak ten je uplne super nenasilne vtipny otvoreny a vari jedla ktore su zdrave,rychle a lacne 😎

leva
30. jún 2008

Tak,tak buba,on ma aj svoju cinsku restiku u nas v PK,a chutne jedla.

bubba
30. jún 2008

ano viem vsetci maju svoje restiky okrem andrei(tu neviem kde vyhrabal) 😀

sestri
30. jún 2008

ale asi sa jej darí,lebo od kedy tam je celkom slušne pribrala.

bubba
30. jún 2008

😀 😀 😀 😀 😀 cool

bubba
30. jún 2008

to bude nejaka bicanova sesternica 😀

neviem akoze nase televizie su dost skromne co sa tyka varenia a bican ma jedine stastie ze nema konkurenciu lebo by nemal absolutne ziadnu sledovanost a ak tak mizivu....
ja si spominam na relaciu o vareni teraz neviem rychlo ako sa ten cech vola(akoze mam ciste okno)a to sa nedalo ani porovnat s tym co bezi teraz.to bola kvalitna relacia,odbornici vo vyzive,dobre tipy a podobne....juuuuj akoda jej bolo 😨

sestri
30. jún 2008

myslíš Novotného?

bubba
30. jún 2008

ano jasne 😉

bubba
30. jún 2008

co ty nanho?

darina77
1. júl 2008

Ten Juraško má právnicke vzdelanie a niekedy tá Šóošová pôsobí vedľa neho tupo. Neviem ale ju nemusím. A veľmi sympatická mi je Adriana Poláková, neviem čo ju nedajú aj inde len do telerána.
Celkovo sú mi sympatické aj také čo žijú normálny život a nenaháňajú milionárskych milencov napr. Majeská, Hargašová, Heribanová. Aj Malachovská , ale viem že ju veľa ľudí nemusí.

liana
1. júl 2008

baby, ja som asi pekná 😀 išla som minule po Michalskej a hádajte kto sa za mnou otočil 😀 Honzíček 😀

relácie o varení môžem i keď za naj takúto reláciu som považovala tú s Petrom Novotným čo chodilo v nedelu.
Judyniovu môžete bežne stretnúť v Ba, je veľmi maličká a nie vždy sa jej podarí zakryť vrásky 😅 Hospodárová detto.
Najviac mi je sympatický Kroner, ten tiež býva v našej obci a je to taký obyčajný nenamyslený človek, s každým sa dá do debaty. Čo o Haberovi nemôžem povedať. Šoóšovú nemám rada, je to taká hopsanda a zvňäčša nič múdre nepovie. Juraško neviem, ale šplhá sa. 🙂 Rozboril je už taká oprášená hviezda, nič nové.A Rochyniak 😀 tak tomu by som sa veru dala učesať 😀 za 5000 by ma určite učesal. Na ostatné procedúry by som asi nemala 😀 😀
a Hargašová je tiež ok, zažila som ju na dovolenke. A že niekomu Šimkovičová na dovolenke vynadala? Aj ja by som vynadala keby mi niekto za chrbtom v kuse frflal a sťažoval sa že moje dieťa sedí v prednej časti lietadla a jej 2 ročné nemôže behať do kabíny k pilotovi. 😲
a osobne mám rada Malachovskú, lebo je to veľmi ľudský človek, podá si ruku s každým. Na rozdiel od Kočiša, ktorý pred rokmi chodil len s nosom na hor. Osobná skúsenosť.

womenne
1. júl 2008

kedsom ležala v nemocnici tak vedla mna bola jedna pani a jej manžel bol Juraškov spolužiak s prava,povedala že bol šokovany ako sa vytiahol,vraj bol velmi utiahnuty a maločorozpraval taky zakriknuty 🙂 A to pravo mu fakt išlo,takže aspon jeden študovany moderator 😀 Barkolova ta sa dostala do podvedomia po plastike 😀 Minule bola v Nevere po slovensky kde povedala žeodsudzuje neveru a hlavna vec že ona podvadzala svojho manžela 😀 😝 🙄

anaxamon
1. júl 2008

lindda • 1d • Včera o 22:51

Cafte mna to velmi zarmutilo aky mate nazor vy??
Chcem vyjadrit sustrast rodine malickeho 5 rocneho Tomaska ☹ ☹ ☹
http://www.markiza.sk/uvod

leva • 2d • Včera o 22:54

ahoj lindi,akurat sa to v jednej teme preberalo,pisali sa tam rozne nazori az do hadania,tak dufam ze sa to nezopakuje.

eros • 2d • Včera o 22:55

ahoj dali aj link kde sa ma pokracovat bo zamkli tu temu kde dali rasta zitneho

ale je to smutne co sa deje.aj mne je smutno chlapceka aj rodicov ☹ ☹

zuzitka • 1d • Včera o 22:56

pokracujte tu

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

kisska • 1d • Včera o 22:57

Kvoli comu? Poznas ho? Ty brdo... Vazne viem, ze je to tragedia, tak ako smrt kazdeho dietata, ale rozvlakat to po nete, len kvoli tomu, ze sofer je Zitny? Hlavne J@j-ka ma z toho pasiu...

eji • 1d • Včera o 22:57

podla mna to je hlupe, ze to tu chcete rozoberat, tolko deti umrie za rok, ale ked sa to stane znamemu chlapovi, tak rychlo musi byt haloooo, aj ked to je ovsem velmi hrozne a byt otcom toho dietata, tak mu odpojim pristroje

bubba • Včera o 22:57

zamkinte tuto temu to co je zase ☹

zuzitka • 1d • Včera o 22:58

v tej teme showbiznis... tam sa toho uz popisalo, chodte tam 😉

bubba • Včera o 22:59

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

sak sa tu o tom keca uz neviem na kolkych stranach uz je to aj zabudnute chvalabohu sa tam skoro pobili 😅

lindda • 1d • Včera o 23:03

nechapem co je na tom na hadanie ..... iba ma zaraza 180tka na ceste a telefon za volantom a zbytocna tragedia jednej rodiny to je vsetko chcela som iba citit s rodinou maleho ☹

zuzitka • 1d • Včera o 23:05

lindda...neuveris, ale baby sa tam hadali jak sialene..... sak chod sa tam mrknut 😉

leva • 2d • Včera o 23:07

hej len keby to slo tak normalne,len tam sa rôznili nazori a hned bol ohen na streche.

leva • 2d • Včera o 23:08

tak,tak,ako sialene az neprijemne.

malaskoricka • 8tt • Dnes o 07:35

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
nestacilo to tu?_

larisska • Dnes o 08:04

neda mi nezapojit,myslim,si ze tragedia nie je len v rodine chlapceka ale aj zitneho,podobna situacia sa nam stala
v rodine len z tym ze brat isiel 60tkou,dokonca ani netelefonoval podbehlo mu dievcatko na mieste bolo mrtve,vratilo sa nam to tym najhorsim sposob pred mesiacom sa nam zabil mladsi brat na motorke bol ako spolujazdec,chcem len povedat ze su to veci,ktore su pred kazdym a moze sa to stat kazdemu z nas,myslim ze nie je na mieste niekoho odsudzovat predsa nie sme tu od toho 😢 😢 😢

womenne • 2d • Dnes o 08:09

larisska to je mi luto presne o tomto som pisala v druhej teme,niesme tu od toho aby sme niekoho sudili,nechapem načo sa otvarala samostatna tema o Žitnom 😠 ked sme to včera uzavreli v šoubiznise 🙄

liana • Dnes o 08:10

to máš pravdu že sa to môže stať každému, ale je rozdiel ak sa dá nehode predísť keby niekto nešiel neprimeranou rýchlosťou s telefonom pri uchu a ak niekto ide 60tkou a naozaj sa nedá tomu predísť - osud, nepozornosť detí, mikrospánok a pod. .
na Žitného preto nadáva väčšina ludí lebo nehode mohol predísť, keby si nevychutnával rýchlu jazdu, nešiel do protismeru a hovorilo mu niečo zodpovednosť na ceste i keď je to v tom okamihu prázdna cesta.

larisska • Dnes o 08:23

mozno si vychutnaval mozno nie,mozno sa ponahlal,ale to uz hadam nechajme na jeho svedomi,ak sa chalanisko z toho dostane bude to mat velmi velmi tazke

snehulienka • 13tt • Dnes o 08:39

neznasam auta a bezohladnych spferov, jeden mi zabil otca ked som mala 3 roky.

ked sa chce sam zabit prosim, ale oni si neuvedomuju ze ohrozuju vsetkych naokolo.

auta sa desim a nechcem ho kym to nebude absolut nevyhnutne

danulik • 33tt • Dnes o 09:19

taketo nehody sa (zial) stavaju kazdy den, ale tuto rozoberate len preto, ze ju sposobil zitny? nechapem..

majada • 2d • Dnes o 09:25

stavajú sa každý deň? ano ale kvôli čomu kvôli bezohladným šoférom...
že sa tu rozoberá žitný ano to je daň za ,,slávu" je na očiach verajnosti keby nešiel 150 do zákruty nemuselo sa nič stať ...

dannynka • 1d • Dnes o 09:27

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

petruci6 • 15tt • Dnes o 09:31

ja by som sa na jeho mieste nechcela prebrat,tie vycitky svedomia do konca zivota by som teda nechcela 😒

magg • 1d • Dnes o 09:35

danulik, majada - ano, taketo nehody sa stavaju kazdy den, ale bezny clovek , za to ide sediet a zitny bude sediet akurat tak v spravodajstve, ked sa vystrabi. Ide o to, ze celebrity nikdy za nic nemozu, este ho lutuju, ako sa bude trapit ked a preberie.

dievcata, toto je taka smutna tema,az sa mi slzy tisnu do oci, lebo ja mam tiez tomaska,a neviem si predstavit ze by sa mu nieco stalo. neviem kto je vlastne vinny, ale ako sa hovori ;bozie mlyny melu pomaly ale iste a nejakym sposobom sa zle vrati zlym.howgh 😉

elise • 1d • Dnes o 10:09

téma žitný sa rozoberala v schoubiznise vo volnej diskusii aj su tu linky ale ja si myslím že lindda to myslela tak, aký máme názor z pohľadu rodiny malého Tomáška, teda nech sa žitný rozoberá v schoubiznise a v tejto téme nech sa to preberá z druhej strany - ako je podpora rodiny malého tomáška, ako nás to všetkých zarmútilo aj keď rodinu nepoznáme a myslím aj to, aby sme mohli vyjadriť svoj názor na všetkých nezodpovedných vodičov v cestnej premávke 😠 mojim známim sa to stalo pred pár rokmi, viem že je to strašne ťažké pre nich ked prišli o dieťa, teraz majú krásne dievčatko ale hlboko v srdiečku veľkú ranu ktorá sa nikdy nezahojí 😒 ☹

vyjadrujem úprimnú sústrasť rodine tomáška 😔 😢 😢 😢

dididi30 • 2d • Dnes o 10:38

lutujem zitneho, minuly rok sa rozviedol a taha sa s nim nestasite jedna radost 😔 , ale to ho malickeho mi je ovela viac luto, chudiatko ☹

majada • 2d • Dnes o 10:38

.magg ja v žiadnom prípade nelutujem žitného ....a verím že bude spravodlivo potrestaný ...

...mne je luto za malým 5 ročným chlapcom ktorý mal celý život pred sebou...lúto mi je jeho rodiny ... ☹

aj ja vyjadrujem úprimnú sústrasť rodine malého Tomáška 😢 😔

womenne • 2d • Dnes o 10:43

dididi suhlasim aj ,mne ho je luto je to dobry človek vobec nie namysleny a toto si nezaslužil,aj chlapca mi je luto drobček mal život pred sebou,ale je už tam kde mu je dobre nechajme ho v pokoji odpočivat a neodsudzujte niekoho koho vobec nepoznate a neviete presne čo sa tam stalo 😖 Uprimnu sustrast rodine maleho chlapca 😢

snehulienka • 13tt • Dnes o 10:46

womenne, ty zitneho poznas osobne , ked vravis ze nie je namysleny?

neviem, ak sa niekto ruti 150tkou do zakruty v paradnom aute a soferuje tak je to typicky namyslena poza, ze ja si to mozem dovolit...

mywiel • 39tt • Dnes o 10:48

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

petruci6 • 15tt • Dnes o 10:49

baby nehadajte sa tu kvoli tomu,mate pravdu,malinky Tomasko si to nezasluzil ani jeho rodina,ale kazdy mame svoj osud uz vopred napisany,on to uz ma za sebou,a Rasto bude potrestany na cely zivot vycitkami,ze zabil dieta

snehulienka • 13tt • Dnes o 10:49

jaj chcela som napsiat :
neviem, ak sa niekto ruti 150tkou do zakruty v paradnom aute a telefonuje tak je to typicky namyslena poza, ze ja si to mozem dovolit...

zuzula28
1. júl 2008

baby, ale ste im dali, všetkým našim hviezdam televíznym...ani nitka neostala suchá 😀 😀 😀
Apropo, ten vietnamčík z Pezinka bol aj na FUN-ku nedávno u Sajfu s Adelou a bol neuveriteľne milí a vtipný...strašne zlato používa teké menej frekventované slovenské slovíčka...dobrá náladička...dnes ráno tam bola Čobejová a ako kecali tak kecali, tak skončili pri tom, že riadne pohodnotili Verešovú, že nemá trošky pokory, že má silikóny a tak...až mi chlebík zabehol 😖 😀

zuzula28
1. júl 2008

môj muž, keď zbadá Paviela, tak hneď uteká, že by tomu hybridovy takú strúhol, že až...že mamina aha zasa je tam henten "kaderník hybridný", ja mám dosť... 😀 😀 😀

mata79
1. júl 2008

No ja sa tiez zapajam do tejto smutnej temy o Rastovi. Je mi velmi luto obidve strany. Obom sa v nedelu zrutil krasny rozbehnuty svet.
Nikoho vsak neodsudzujem, moze sa to stat kazdemu. To, ze stratime nase srdiecka, aj to, ze niekomu ublizime.

Moj muz vcera vyhlasil, ze Rasta nelutuje, lebo nemal ist rychlo.
Moj muz vcera zabudol, ako sa rutil domov z prace, ked mal nas maly par mesiacov a spadol z postele. Volala som mu velmi vystrasena a v soku, bol prave na ceste do prace, tak to otocil a rutil sa k nam. Pocas celej cesty so mnou hovoril, aby som nezamdlela, lebo som bola naozaj v soku.
Ked sme to vsetko rozdychali a ukludnili sa, povedal mi, ze sa valil domov cez dediny 160 km rychlostou. A pritom so mnou telefonoval.
Aj ked pouziva handsree, neospravedlnuje ho to a nedajboze, ze by sa nieco stalo, niekomu ublizil. Pre vsetkych by bol ten najhorsi clovek na svete. Nikoho by nezaujimalo, ze je uzasny, poctivy clovek, ktory by najradsej pomohol celemu svetu, ma uctu k vsetkemu zivemu a nikoho nikdy neoklamal...... Pre vsetkych by bol od tej chvile najhorsia svina......(Okrem nas a nasej rodiny)