Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

nitka
29. jún 2008

aj Labuda a Skrucany zabili ludi autom a nesedeli za to...myslim ze Rasto dostal najvecsi trest aky mohol dostat a to je ze na to nikdy nezabudne,ze ho to bude prenasledovat v snoch a bude si to stale vycitat...je to dobry chlapec...nik nevie co sa stalo,ale vina je podla mna na oboch stranach....myslim si ze v markize skoncil...nedokaze sa ukazat na TV obrazovke...nesudme dopredu a nazor smrt za smrt je prilis,ved neislo o umyselnu vrazdu...mohlo zlyhat auto alebo ludsky faktor-neprimerana rychlost ale stale sa zamyslam ako sa dostal do protismeru...to urcite v najblizsich dnoch ukaze vysetrovanie

zuzula28
29. jún 2008

mne je teda nesmierne ľúto oboch strán... ☹

livka299
29. jún 2008

Neriesim co bude zo Zitnym, co bolo pricinou, neviem zaspat, myslim na tych dvoch anjelickov a ich rodiny...UPRIMNU SUSTRAST 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

livka299
29. jún 2008

p.s. to druhe dievcatko, ktore vybehlo z auta....pretoze to casto robi aj moj chlapcek mozno preto si to tak pripustam, v takych situaciach si clovek uvedomi aky pozor si musi davat VSADE kde ide.

liana
30. jún 2008

baby a zažili ste už Žitného na ceste? ja áno, býva v Malinove a na tej svojej luxusnej audine absolutne nikdy nerešpektoval rýchlosť. neraz prefrčal aj 180 cez dedinu. a nikdy mu nikto nedal za to pokutu. toto bolo len otázkou času kedy sa to stane. osobne si myslím na televiznu obrazovku už ani nepáchne, Hablovička mu dá kopačky hneď ako Rastík ostane bez noblesného príjmu. Pochybujem o tom že pôjde za zabitie v neprimeranej rýchlosti do väzenia, veď u nás ani psychopatické deti páliace mačky a pedofili nejdú, ale priala by som mu aby na vlastnej koži pocítil čo sú to následky nezodpovednosti. a z vlastnej skúsenosti viem, že následky znášajú práve tí, ktorí naozaj zapríčinili nehodu nešťastnou náhodou a nie vlastnou nezodpovednosťou. ten čo mal luxusné auto a luxusný príjem nikdy za to nepykal.

matullienka
30. jún 2008

liana presne tak to tu chodi je mi luto rodiny chlapceka a prajem uprimnu sustrast ☹ ☹

dadulienka2404
30. jún 2008

liana mal by pikat ale ja si myslim ze pre nho bude trestom uz len to ze on prezil a ten chlapcek nie no a zit s tymto pocitom tiez asi nebude super tento trest je horsi.samozrejme zalezi na cloveku ako sa s tym vie vysporiadat.

pink_lady
30. jún 2008

liana a ty mas radar, ze vies ze isiel 180? prepac ale myslim ze je to trosku nadsadene ved aj po dialnici ide malokto 180...A keby prefrci okolo mna auto takou rychlostou tak ani nedokazem registrovat co za auto to bolo a nie este kto v nom sedi. A naviac, keby ide 180 a vrazi do stromu tak teraz nelezi na Kramaroch ale uz v marnici (na to by stacila aj 90tka) Ja Rasta poznam aj z inej stranky a viem ze je to fajn a citlivy chalan a ze toto ho bude nicit a zozierat do konca zivota. Nechcem sa nikoho zastavat, nikoho sudit, pokial nepoznam vysledky vysetrovania ale neda mi reagovat na tie obvinenia co sa tu hadzu...Kto napr. vie ze aj ti cyklisti isli tak ako mali, ci neisli aj 3 vedla seba? Videli ste ich niekto?

k.a.t.k.a.
30. jún 2008

ja chcem oči toho dotyčného čo videl že v 180km rýchlosti telefonoval 😀 inak som myslela na to celu noc 😝 a len d.... a samovrah vytiahne školkára na bycikel na cestu 🤐 ked vie akí čúraci jazdia po cestách

pink_lady
30. jún 2008

katka vidis to ma nenadpadlo ze ako vsetci vidia ze telefonoval 😀 😀 😀

milie
30. jún 2008

Pink_lady, vraj je nejaky svedok, ktory videl, ze rodinka isla na bicykloch pekne za sebou. A aj keby isli vedla seba (co samozrejme neschvalujem), vodic sa mal drzat svojho jazdneho pruhu. A nestalo by sa to.

nera
30. jún 2008

no nedá mi nereagovať....
myslím, že každý spozná ak niekto ide rýchlejšie ako by mal, tak sa Žitného nezastávajte, lebo o chvíľočku fakt niekto vyrukuje s tým, že ten 5 ročný cyklista spravil chybu a zrazil Audi a preto leží Rasťo v nemocnici a ešte bude neviniatko.....išiel rýchlo to je jasné.....zavinil to - tak dúfam, že bude patrične odsúdený!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A len tak mimochodom nevadí Vám, že sú svedkovia čo videli cyklistov ísť pekne za sebou?Aj tak ich chcete obviniť?
A to tvrdenie, že len debil a samovrah zoberie škôlkára na cestu.....to akože čo má byť.....to už nemám učiť svoje dieťa chodiť na bicykli, lebo existujú nejakí arogantní somári?
Nie aby sme ovplyvňovali tých blbcov, ale normálni sa im majú prispôsobiť?No to ma prekvapuje 😕

titkovamiriam
30. jún 2008

Zitny si nal papulu rozbit o niaky strom,liana to napisala dobre,vsetkymi dedinami oklo malinova jazdil ako zavodnik ☹ ,len je hroza ze na to doplatilo male dieta.
Neviem preco by 5r.dieta nemalo byt na ceste ved nebolo same .Starsi sa vedeli byciklovat ako 3r a bezne sme jazdili po ceste 🙂

k.a.t.k.a.
30. jún 2008

nera pre mňa za mňa chod aj na dialnicu sa byciklovať, to bol moj nazor 😀 ja sa s dieťaťom budem byciklovať len na trasách určených na to 😉

miriamkac
30. jún 2008

zatial som to len citala, ale neda sa mi ozvat:
len v skratke:
k.a.t.k.a. podla mna 5 rocne dieta (ide skoro do skoly) je akurat vhodne na ucenie ako sa ma spravat na ceste a v premavke...samozrejme za asistencie rodicov....to je moj nazor. nera, suhlasim 🙂

dior
30. jún 2008

junovka- ved pre neho bude len zivot smrtou!!! ...

pink_lady
30. jún 2008

"vraj" je nejaky svedok ...JPP... 😎 😖 preco presiel do druheho pruhu zatial nikto nevie...a nik nevravi ze urobil chybu ten maly, iba ze je mozne ze chyba bola na oboch stranach...apropo... kazdy ma narok na svoj nazor 😀
a nera...ako sa ho vraj prestat zastavat (co tu nik nerobi) tak by bolo ferove na neho stale utocit 😉 venujem sa aktivne cyklistike a preferujem cyklotrasy a prilbu na hlave 😀 😀 😀

pink_lady
30. jún 2008

miriamkac - ano mozno uz 5 rocne dieta ucit ako sa spravat na ceste, ale nevezmem ho hned na hlavny tah 😀

k.a.t.k.a.
30. jún 2008

miriamkac jasné že ju budem učiť že cez cestu sá ma prejsť len cez prechod pre chodcov, íst na semaforoch na zelenú .... ale pravidlá cestnej premávky jej budú bohate stačiť ked sa naučí v autoškole, ja jej určite nedovolím výjsť s byciklom na cestu v takom veku ani v mojom doprovode ... minule som práve šoferovala do Zálesia, kto to tam pozná vie aké sú tam nebezpečné cesty, samozrejme že som šla pomaly, predomnou 4-členná rodinka s 2 malymi deckami a z toho jeden malý šušeň sa na bycikli obzerá / neviem čo hladal/ a div že neprešiel na druhú stranu cesty ...

miriamkac
30. jún 2008

kati, ja som tiez soferka a takisto neznasam cyklistov na ceste (najvacsi postrah su pre mna deti a opilci na bicykloch) ale to nepustis dieta ani von na ulicu na bicykli? ved auta su teraz uz vsade a nikdy nevies aky clovek sadi za volantom, tak nech sa radsej uci bicyklovat pri mne ako by to mal skusat niekde sam. a ucit sa pravidla cestnej premavky v autoskole sa mi zda dost neskoro, 😉 ..........a nehodu moze mat aj na prechode....a nemusi to byt ani ziadna celebrita s luxusnym autom......

miriamkac
30. jún 2008

pink_lady ja som pisala, ze nepoznam ani miesto nehody ani jej priciny, ale je jedno kolko to dieta malo rokov...keby tam bolo aj 10 rocne (to uz moze byt na hlavnom tahu?), tu je podstata problemu niekde inde....zial preto sa tomu hovori "nehoda"

majka35
30. jún 2008

presne toto napadlo aj mne, katka, moju dcéru by som v živote na cestu, kde chodia autá, nepustila ...
a nechápem tie, ktoré sa zastávajú Žitného ... 🙄

k.a.t.k.a.
30. jún 2008

áno može mať nehodu aj na prechode ale to nie je to isté alebo prinajmenšom ak tomu možem zabraniť tak zabranim, radšej nech je ochudobnená o byciklovanie na ceste 🤐 dokonca na takej čo nemá ani krajnice 🤐 a je 100 druhov ciest na akých sa dá byciklovať a toto bola tá najhoršia alternatíva 🤐 to už fakt aj tá dialnica je bezpečnejšia, kde človek má kde s byciklom zíjsť

penelope2066
30. jún 2008

aj mne sa ponuka otazka co robilo 5 rocne dieta na ceste?nemozem nereagovat.myslim ze zitny je uz potrestany dost a urcite to nespravil umyselne.lliana:a preco by ho mala hablovicova opustit kvoli tomuto to naozaj nechapem,ty by si sa tak zachovala keby sa to stalo nedajboze tvojmu priatelovi alebo manzelovi?

dadulienka2404
30. jún 2008

baby a keby to nebol Rasto Zitny ale uplne niekto iny koho vobec nepoznate tak isto by ste si teraz io tom pisali.ved vcera davali v spravach ze dievcatko vybehlo z auta a zrazila ju motorka.no a co ten otec nebol nezodpovednu ked ju nechal samu vystupit???neobranujem nikoho len sa mi tato tema zda absurdna...

majka35
30. jún 2008

mne je úplne jedno, či je to žitný, alebo nežitný ... je to jeden nezodpovedný idiot, ktorý si to pálil nenormálnou rýchlosťou a zabil preto malé dieťa ... 🙄

majka35
30. jún 2008

pretože normálnou rýchlosťou by riadenie zvládol a do protismeru sa nedostal 😢

k.a.t.k.a.
30. jún 2008

mne je to tiež celé ukradnuté, ani žitný ani to dieťa mi nie je príbuzné, takže sa ma to netýka 🙄 , ale nikdy si nebudem tlcť hlavu o stenu že som vystavila dieťa nebezpečenstvu byciklovaním na ceste, ale zase chystam sa autom do ikey a može to do mňa niekto napaliť 😖
tým chcem vlastne povedať že minimálne o toto jedno nebezpečenstvo bude moje dieťa uchránené, pretože so mnou sa nikdy po ceste byciklovať nebude

dadulienka2404
30. jún 2008

ja mam 4 deti a najstarsia ma pomaly 10 rokou a mohli by sme ist s nimi na bycikloch aj niekam dalej ale ja na cestu proste deti nevezmem.je pravda ze nemohol tusit ale nieje 5 rocne dieta male na to aby islo po cete???neobranujem nikoho ale kazdy sa navaza do Rasta a nieje to fer.nemal ist tak rychlo.ale je jeden s tisicich..proste kruta realita.ako som uz pisala a co nezodpovedny otec ktory nechal svoju dceru vyjst s auta a ono vybehlo na cesto a zrazil ju motorkar???proste ako rodicia musime by t zodpovedny a toto zodpovedne nebolo

tiinka
30. jún 2008

Nikdy som sem neprispievala, aj ked sem tam si tu reakcie v niektorych temach citam .. ale teraz mi jednoducho neda nezareagovat. Ako si vobec niekto dovoli ineho sudit, nikto opakujem nikto nema na to narok ... kedze tam nikto z nas nebol ...... alebo niekto videl tuto havariu na vlastne oci? Ako si vobec dovolujete nieco priat alebo predvidat ohladom dalsieho osudu Rasta Zitneho? Ano zabil chlapceka a nic ho neospravedlnuje .. ale niest zodpovednost za to bude on .... a viete co? bude ho to trapit do konca zivota ........ svedomie ... naco to potrebujete komentovat este vy? mate malo svojich problemov a starosti ...... fakt nerozumiem .... a smrt za smrt ? to su co za silne slova ....? rozum sa mi tu zastavuje nad niektorymi reakciami ... a este nieco NIKDY NEHOVOR NIKDY, pretoze nevieme co sa moze stat nam nabuduce ........ aj nie nasou vinou ..... a vtedy mozno budeme potrebovat inu pomoc ako tieto vase reakcie ...