Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

elise
3. okt 2008

biela vraj písala knižku "tá druhá" vraj bola milenkou dlhé roky a nechal ju nakoniec že všetkoje v knihe a markíza sa toho chytila a spravila z nej celbritu ale mne je nesympatická

biela
3. okt 2008

elise ona píše aj do evy, alebo emmy, neviem presne a písala článok na tému či má byť muž pri pôrode a dosť ma to šoklo, lebo tam písala, že ona by ho tam nechcela, lebo by ju videl neupravenú, ubolenú a spotenú a to by muž na žene nemal vidieť. mal by za ňou prísť až po pôrode, keď bude zase krásna, namaľovaná s voňavým dieťatkom v náručí.
🙂
tiež mi je nesympatická, práve preto, lebo si myslí, že ľudia by mali ukazovať len tú svoju namaľovanú a krásnu stránku, ale to ostatné čo je ľudské napr.aj ten pôrod, alebo žalúdočné ťažkosti, to je tabu a nepatrí sa o tom rozprávať.

elise
3. okt 2008

biela však žena ked sa ráno zobudí v posteli tak tiež nie je namaľovaná a upravená 😀 😀 a môjmu mužovi sa páči ako sa zobúdzam 😵 asi spáva oddelene alebo si nastavuje budík na skoro ráno 😀 😀 😀

biela
3. okt 2008

možno však s nikým nespáva, by som sa ani nedivila 😀 😀 😀

tamarka
3. okt 2008

baby, musím sa pridať. Ja keď tam tú Kollárovú vidím, tak sa mi zježia aj chlpy na deke, ktorou som zakrytá. Neviem, kto jej robí vizážistu, ale ona má každý raz na sebe celú dúhu. 😝 Inak ona kedysi rozprávala o tom, ako vyzerala, mala veľkú nadváhu a ja neviem, čo ešte, ale podľa môjho názoru jej nepomohlo ani to, že schudla, tie jej divné pohľady, ako keby na niečom šlapala, ma privádzajú do šialenstva 😝 😝 😝

k.a.t.k.a.
3. okt 2008

a že práve taká ochechula zubatá tu ide rozprávať o kráse 😀 bez jej horúcich novienie, podotýkym životu dôležitých, lebo tak ich ona prezentuje, si telerano neviem ani predstaviť 😀

tamarka
3. okt 2008

katka, asi tak 😀

biela
3. okt 2008

tamarka, vidíš, upravená či neupravená, moc jej to nepomôže 😀 😀 😀
ale jej vzhľad mi tak nevadí, ako tie divné názory... 😠

k.a.t.k.a.
3. okt 2008

pišem jak hotentót .. novienieka a podotýkam 😀

k.a.t.k.a.
3. okt 2008

hen zase , kašlem na to 😀

tamarka
3. okt 2008

biela, o tých jej aj asi škoda rozprávať 😝
katka, to bude dobrééééé 😉

biela
3. okt 2008

rozhodne by som ju stiahla z obrazu 😀 😀 😀

tamarka
3. okt 2008

jéééj, katka nie si sama, aha hen 😀
inak, čo sa týka toho, že bola milenkou, no asi prečo???? s milenkou sa chlap musí schovávať, veď kto by sa s ňou aj pretŕčal na verejnosti 😅 😅

elise
3. okt 2008

tamarka 😀

lekno
3. okt 2008

Nech brouka žíííít... 😝 😀

titkovamiriam
3. okt 2008

mne je tiez nesympaticka ☹

livi
3. okt 2008

k tomu pôrodu - to akože keď odrodí, si povie: "idem sa namaľovať, aby som bola pekná, kým príde muž" ?! alebo k nej hneď priskočí nejaký vizážista?? ty vole..

depecko
3. okt 2008

aj mne je nesympatická možno nemôže za to ako vyzerá,ale čo rozpráva...divné názory naozaj.Asi ešte nezažila "normálny vzťah"nebývala s chlapom.Keď bola len milenka,asi vždy čakala toho svojho tip-top upravená.Inak čítala som tú jej prvú knihu,síce trochu dávnejšie a páčila sa mi... 🙂

monkula
3. okt 2008

ja som ju videla aj naživo.... 😲 😲 😲 ten nános make-upu, som sa bála, že keď otvorí ústa, tak jej všetko popraská a odpadne... 😀
A sňou aj hen ten krpec, čo číta bulváene novinky, pomoc... Martinko Klingáč.... 😅 😅 😅 🤐

k.a.t.k.a.
3. okt 2008

ja ho volám šošovica 😀

titkovamiriam
3. okt 2008

no vidim ze nemam moc prehlad neviem kto to je aky krpec aky sosovica. 😠

horallka
3. okt 2008

titkovamiriam,
si mi to zobrala z úst- ani ja nie som v obraze- ale zrejme sa jedná o niekeoho z Telerána, ak som dobre pochopila- he 😵

titkovamiriam
3. okt 2008

zeby ten chalan co tie klebety cita s tou ochechulou na striedacku? 😉

k.a.t.k.a.
3. okt 2008

ked tam nie je Kollárová tak o showbize informuje taký malý trulo 😀

titkovamiriam
3. okt 2008

aky tip!a to som videla len niekolkokrat ☹

ja uz nemozem markizu-tie blondinky vsetky cez kopirak,afektovane a ,,mudre,,moderatorky 😅 mi lezu na nervy,skor si zapnem joj alebo minimax 😀

a este ako vsetci radia ako zdravo jest a opak je skoro vrazda,len nepisu kde mame na ten zdravy zivotny styl zobrat peniaze 😅

zuzanocka
3. okt 2008

nahodou martinko je zlaty... 😀 ta kollarova je na pohlad dost nesympatikuš ale oni su podla mna obaja velmi mili ludia 😉
mne proste sedia 🙂

horallka
3. okt 2008

titkovamiriam,
úplne s tebou súhlasím, s tými markizáckymmi blondíkami, si to presne vystihla- všetky ako cez kopirák a ako sa išli vopchať Pamele dozadku, celé boli happy, že sú v jej prítomnosti.Ja neviem, ale mne všetky pripadajú ako na jedno kopyto- už si ich začnem pomaly aj mýliť. A ´durianová keď sa začne rehotať, až mi zimomriavky behajú po chrbte.

horallka
3. okt 2008

Zuzanočka, ja že chváliš môjho Martina, he- a potom som pochopila, že sa bavíte o nejakom týpkovi z Telerána- nesledujem, takže nemôžem posúdiť. Ale viem si predstaviť, čo je to za týpek- ako celá Markíza.

titkovamiriam
3. okt 2008

😀 😀 😀 esteze mam malo casu byt odkazana na tv a ked tak si zapnem satelit a pozeram rozpravky alebo dokumenty,ostatne si naozaj len vyberam ak nieco ide dobre.vsetko su to aj tak americke primitivne filmi a detektivky,ked je uz nieco anglicke,ci talianske je to maly zazrak.a ked je to nemecke tak je to na styl romantickej telenoveli-som strasna co 😠

obdivujem tu kocky co si pisu o ruzovej zahrade,panelaku a dalsich-ja by som to nevedela komentovat lebo to nevydrzim ani pozerat 😅

horallka
3. okt 2008

Presne- ja telku tiež moc nepozerám- ja radšej diskutujem na Koníkovi- tu sa rozhodne dozviem viac, lebo je to zo života bežných ľudí a zo skúseností normálnych ľudí ako tam, kde sú všetci len vyumelkovaní,s falošnými úsmevmi a divadielkom.Ale priznám sa, Panelák je asi jediný seriál, ktorý momentálne sledujem- je to celkom dobré- dobre sa pri tom zabavím aj zrelaxujem. A Markízu len výnimočne, keď si chcem pozrieť nejaký film. Teraz pozerám aj Modré z neba- to je ešte tiež celkom dobrá relácia, i keď Vilo je už dosť okukaný. a začala som pozerať aj Slovensko má talent, ale Banáška s Haberom mi už lezú na nervy- ale Kraus sa mi ráta- má trefný humor.