Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

janka1874
5. jún 2008

Hupkova robila pôvodne v markíze a nie okolo politiky, ale stále okolo financií čo robí aj teraz, ale v STV no a je rozvedená a Krajcer už so svojou manželkou nežili spolu a má ju rád ale všetky vieme ako viac menej ako ženu čo porodila jeho dieťa
okrem toho podľa mňa s Hupkovou k sebe viac pasujú a môj názor je že budú spolu

wladka
5. jún 2008

ja som znama Hupku, jej exmanzela.. tak su rozvedeni 😉 .. Hupkova kedysi uvadzala na markize Credit, ci tak nejak, relaciu o peniazoch, a teraz Peniaze na STV 😉

mirka414
autor
5. jún 2008

jasnack to boli temy o peniazoch,teraz mi svitlo 😅 celkom rada som si to obcas mrka...

monkula
5. jún 2008

je mi to úplne jedno, kvôli tomu chleba lacnejší nebude...

cicushka
5. jún 2008

monkula) co chleba lacnejsi...ale ani rodicovsku na nezvysia 😀 😀 😀

monkula
5. jún 2008

veru, ani internet nezlacnie... 😀

janka1874
5. jún 2008

no teda vy viete človeka rozosmiať keba pri každej afére malo niečo zlacnieť tak už žijeme zadarmo 🙂 🙂 🙂

monkula
5. jún 2008

janka, čo zadarmo, už by sme boli v ťažkom pluse... 😀 😀

mirka414
autor
5. jún 2008

janka1874 jasnacka ved stac durianova a mame vsetko gratis 😀 😀

janka1874
5. jún 2008

no tak nejako som to myslela možno v takom pluse za mňa niekto splatí aj hypotéku 🙂

liana
6. jún 2008

no dievčatá, Aneta nevie žiť len z materskej, manžel jej vzal všetko, tak musela ísť do práce, lebo každý má iný štandard. ale naozaj mi jej je ľúto, bola to solídna moderátorka a tak trochu naivka, preto dopadla tak ako dopadla. len aby na to nedoplatilo jej dieťa.

a krajcer je kapitola sama o sebe. od dobroty už nevie čo zo sebou. ale na rozdiel od slečny Ď. nie je každý týždeň u inej 🙂 ale veď ich život, asi ich to naplňa. 😉

janka1874
6. jún 2008

liana ako si to myslela vzal jej všetko? veď pokiaľ viem tak sú spolu a čo sa týka ich problémov tak to mohla čakať skôr veď už od tej reality šou amli problémy tak potom nechcem s takým chlapom diaťa a určite to nebola náhoda lebo všade tvrdila ako by chceli ale nedarí sa

sharlotta
6. jún 2008

A preco by nemohla ist na hodinku do prace? A este si dieta aj vezme so sebou? Preco by mala sediet doma a cakat, kym je z neba nieco spadne? Nechapem.

orinka
6. jún 2008

Mať vaše problémy 😀

janka1874
6. jún 2008

orinka to nie sú problémy to je len kecanie teda presnejšie písmenkovanie na nejakú tému

mirka414
autor
6. jún 2008

myslim,ze aneta vyhrala dost na to aby bola doma s dietatom,tiez si myslim,ze si tie peniazky pozical jej manzelik 😒 a aj mne je jej trosku luto vyzera byt cilivka ato moze uskodit ak je sama s dietatom,moze jej to byt luto a preto asi ta praca,aby zabudla 😒

weja
6. jún 2008

ja tiez nevidim nic zle na tom, ze sa Aneta vratila do prace tak skoro... vsak to nie je uvazok na cely den... a pokial jej boli umoznene take podmienky, ze moze mat dieta so sebou, tak si myslim, ze by vela mamiciek pri takej moznosti nezavahalo...
a ak je naozaj v takej situacii, ze maju pred rozvodom, tak sa jej ani nedivim, ze chce trochu vypadnut z bytu a prist na ine myslienky... 😒

monkula
6. jún 2008

koľko matiek odíde do roboty už po mesiaci a nikto o to mnevie, presne ako píše Sharlotta, keď ju život s dieťaťom nenapĺňa, nech si robí, až tak sa tam nezoderie...Asi sa bojí, že by s na ňu zabudlo...

bibinka
6. jún 2008

nový čas nečítam, ale ak tam ánaozaj písali, že Hupková je 4mes. tehotná, ako vedia, že čakajú chlapca??? 😕 😕 😕 dko skoro, nie?
inak- mňa už neprekvapí skoro nič, tienaše akože celebrity sú fakt ako sedláci so slamou v topánkach, len vymýšľajú ako by o nich vedelo pokiaľ možno celé Slovensko
a Parišková a slečnaĎ. no comment. 😠

magg
6. jún 2008

ale mna aj tak niekedy zaujima, preco Durianovu v markize este drzia

monkula
6. jún 2008

magg, asi s každým... 😅

malaskoricka
6. jún 2008

proste slovensky soubiznis je len o vzajomnom sexe....neskor necakanych detoch...arozpadnutych alebo zlych vztahoch

tirsten
6. jún 2008

ked tu tak rozoberate vsetky medialne hviezdicky, tak sa opytam: odkial beriete vsetky tie informacie? ak ano, tak ja to nepovazujem sa spolahlivy zdroj. a nemyslim tym, ze nic z toho co popisu nie je pravda, ale minimalne 75% pravda nie je.
a co sa tyka Durianovej, nechcem ju obhajovat, ale myslim, ze ona nie je nadsena z toho, ze ju tak novinari sleduju. Plno inych hviezd je mozno horsich ako ona, len o nich to neviete.

monkula
6. jún 2008

tirsten, Ď. veľmi nenápadná nie je...

tirsten
6. jún 2008

chcela som napisat, ze ak z bulvaru, napr. Novy cas, resp. bleskovy (co je to iste ako novy cas)

monkula
6. jún 2008

a bulvár nečítam ani ja...

magg
6. jún 2008

tirsten, tak ked sme pritom Durianu poznam osobne, takze info urcite nemam len z bulvaru

mirka414
autor
6. jún 2008

je mi luto anety dnes priznala,ze s manzelo nezije 😒

liana
6. jún 2008

niekto sa ma tu pýtal na Anetu. kamoška robí na súde a tam už všetci hovoria len o tom ako Dočekalovci podali žiadosť.
Na margo bulváru. Ani by ste neverili, koľko našich "celebrít" si zaplatí bulvárnu informáciu. viem to, lebo zopár z nich poznám osobne a v rámci školskej prednášky nám toho toľko porozprávali 😀 a novinári tiež. je to všetko len veľká ilúzia a samý podvod. a sex.