Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

monkula
8. júl 2008

jaaaaj 😀 😀 😀 😀
ja že v zozname ako v Zozname... 😀

ella1
8. júl 2008

neva 😀 už je pokročilá hodina 😀

nina81
8. júl 2008

diki monki, to som videla
ja som myslela na ten zoznam 50 "naj" ze ci aj tam su na nejakom mieste
ktovie cim ti chlapi hodnotili, ked ZB je na neuveritelnom 6 mieste,

liliandax
8. júl 2008

citali ste tie komentare pod tym zoznamom? niektore stoja za to 😀

nina81
8. júl 2008

cislo 19 Sebestova:
ked vtedy vyhrala Miss World Ceska, som rozmyslala, ze preco sa Magda nepresadila aspon do 15, skareda nie je
asi velmi zla anglictina a to ako divne skreklavo rozprava, no posudte same vo videu s miss world
http://www.mediazone.com/channel/missworld/2006...

a ked na konci povedla "vouk" for me, moj priatel sa zdvihol zo stolicky ze what???

maca793
8. júl 2008

ten klip som videla, dosť prehnané, nepáčilo sa mi to ale tie dievčence sú ako vajce vajcu podobné, doteraz neviem ktorá je ktorá

m311293
9. júl 2008

no holky, a co Norika Mojsejová?

miriam25
9. júl 2008

Tak teda Sebestova mala asi nabiflovanych tych par viet, co tam povedala. To ju mohli aspon toto naucit vyslovovat, ked uz sa tak celosvetovo prezentovala... Anglictinu neovlada kazdy, takze by som to nejak nebrala ako chybu, len ked uz musela v anglictine nieco povedat... nuz, dalo sa to natrenovat aj lepsie...

A k Mojsejovej... nuz na nu su straaasne rozdielne nazory, ja musim povedat ale, ze sa mi na nej paci, ze povie otvorene, co si mysli a neboji sa ani vysokopostavenych ludi... To musim povedat, ze ma u mne veeelke plus, lebo este som nevidela nikoho, kde by priamo pred kamerami urobil to, co urobila ona s Mojsejom, ked mali tu slavnu reality sou... Inak... tisic korunove pancuchy... nech sa na mna nikto nehneva, to snad nenosi ani anglicka kralovna... A ze by si chcela zahrat v telenovele... preboha, co by tam robila? nejaku zlu macochu by hrala? 😀

majka35
9. júl 2008

dojku ... 😀

miriam25
9. júl 2008

majka, jedine 😉

monkula
9. júl 2008

aj mne bola na Nore sympatická je jotvorenosť, aj keď niekedy mi pripadala ako zo štvrtej cenovej skupiny, ten jej slovník... 😅
Ale Braňo, total vidlák... ikvé tykve 😀 😀

miriam25
9. júl 2008

no tak nejak, nejak som nepochopila, co na nom nora vidi... Ale zasa ona ma celkom dobre nazory (okrem tych, co sa nakupov tyka 😀 )... ale brano... to je ina kapitola... ten sa podla mna len s nou vezie a stara sa jej o zabavu... v akom slova zmysle, to je uz jendo. Ci o zabavu vo forme starosti alebo o zabavu v posteli... ale podla mna si mohla najst aj nejakeho inteligentnejsieho partnera, myslim, ze ona je dost inteligenta,ale asi nie natolko, ked si vzala brana. No neviem, ci niekto iny okrem nej by sa odvazil zhodit celu televiziu a to v priamom prenose, ci by niekto mal tu odvahu, aby povedal, ze hlasovanie divakov bolo sfalsovane atd... jednoducho si v tomto u mna urobila jedno obrooooooovske plus... ako na to prisla netusim, ale to by asi niekoho len tak nenapadlo...

nina81
9. júl 2008

miriam25, jasne toto mala pripravene a ako to dopadlo,
akurat potom ako tam komunikovala v ostatnych situaciach?
Magda je zaujimava baba, myslim ze mala na umiestnenie, akurat hold v medzin. sutaziach treba hlavne zaposobit, vediet vystupovat anglictina, resp. druha moznost byt z USA, Cíny a podobnych velmoci

k.a.t.k.a.
9. júl 2008

fuj vrcholne nesympatický mi je ten tučko Justin Topolský čo chodí v tých jeho lesklých károvaných sačkách bléééé a ešte sa aj správa jak chuj, si myslí že ked bol párkrat v telke tak sa z neho pose..

sestri
9. júl 2008
orinka
9. júl 2008

že vás to baví 😀 aj tak to nezmeníte... len sa zbytočne rozčuľujete nad "celebritami" 😎

nina81
9. júl 2008

katka, topolsky je peter ci justin? nepridal si on justin aby to tak americky znelo?

sestri
9. júl 2008

to justin si pridal...

sylvie
9. júl 2008

teda tie su dogabane.. 😝 😀

orinka, a kto sa tu zorculuje? podla mna "celebritam" nie je vobec co zavidiet, skor naopak, velakrat je to skor polutovania hodne..

orinka
9. júl 2008

sylvie tak nerozčuľujete, ale vášnivo diskutujete 😀 Zbytočne to dvíha krvný tlak 😎

monkula
9. júl 2008

On sa volá Justín po dedovi, tak to zmenil na americké Justin..
Ani ja ho nemusím... 😝 😝

mexx
9. júl 2008

Ja sa najviac bavim, ked Petra Justina napodobnuje moj bratranec, ide mu to famozne... 😀 Stylove sako, okuzlujuci usmev a neprekonatelny americky prizvuk...no vravim, uplna jednotka... 😀

bubba
9. júl 2008

kto je ten Justin 😅 😅 😅 aj ja sa chcem pobavit 😀

mexx
9. júl 2008

Teda toto... Bub, som hladala foto, ze reku ti hodim, a normalne mi to vyguglilo jeho vlastny web. Akoze to uz je potom vazna celevrita... 😀

http://www.justintopolsky.com/

mexx
9. júl 2008

Bozicku, este aj svoje vlastne cislo tam zverejnil, to uz je ozaj velka vec... 🤐

bubba
9. júl 2008

baby akoze tak musim sa priznat,ale tento ksicht som este v zivote nevidelaaaaaaaaaaaaa pomoc 😅 😅

bubba
9. júl 2008

mexx hej a aj do ameriky aj na slovensku 😀 😀 akoze normalne mu idem zavolat a opytam sa ho,ze kto je a kto ho pasoval do role"celevriti"

katja78
9. júl 2008

ahojte žienky 🙂

nečítala ste niektorá aktuálny Týždeň?
Kollárová tam dnes v teleráne ukazovala nejaký malý článok o Slotovi, na sedem riadkov,
a keď si niekto prečíta len prvé písmená z tých siedmych riadkov,
nájde tam nejaký štipľavý (vraj až vulgárny) odkaz o tom, čo si myslí redakcia Týždňa o p.Slotovi 😀

neviete, aký to bol odkaz?

bubba
9. júl 2008

a k mojsejovcom dam toto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vratte sa,ludia vas chcu 😀