Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

bubba
15. sep 2008

ahojte babeny----
akurat tu s muzom preberame,ze mala byt relacia na radiu okey s jozom prockom a zabudol to pocuvat 😠 😠 fakt by som rada vedela co sa s tym clovekom stalo...ved to bol hotovy majster sveta 😅 a zrazu sa pod nim zlahla zem....

bubba
16. sep 2008

baby nikto nic a ja som sa muzovi dusovala ze na MK sa da zohnat akakolvek informacia 😅 😅

bibinka
17. sep 2008

pročka som neznášala a neznášam ďalej, na takého arogantného chudáka sa nedalo ani pozerať, a počúvať ho tiež určite nebudem.iq-e tykve

titkovamiriam
17. sep 2008

chvala bohu ze je o nom ticho 🙂 inak ja nemusim ani vila ☹

leva
17. sep 2008

vraj dali mojsejovci procka na sud,co im vtedy vyviedol pred narodom,neviem presne,no niak ich skaredo oklamal a zahambil,tak sa sudili,inam neviem co snim je.

leva
17. sep 2008

inak ani ja ho nemusim a ked som videla ked ho oklamali ze mu ukradli auto ako brazdil s druhym autom po Raci ako splaseny,keby tam bolo niake dieta,nedajboze vybehlo zo zahrady,tak ho rozmeta,isiel tam hrozne rychlo,nadaval a hladal auto,nic ine ho nezaujmalo.

horallka
17. sep 2008

čo tak iná téma- Bartošová sa vydala a Lucie Bíla sa rozvádza- čo vy na to?

martina.d.
17. sep 2008

Ja Pročka nemusím a ani som ho nikdy nemusela. Ale minule som bola v jeho rešt. ZBROJNICA v Haliči, super tam varia, robia super pizzu a je to tam na úrovni. Klobúk dole! Prišiel tam aj on , slušne sa všetkým pozdravil, s deťmi zasrandoval, spýtal sa či je všetko ok a či sme spokojní. A čo je veľké plus tej reštiky, má tam krásne priestory pre deti, kde sa môžu hrať, trampolínu, preliezky, šmýkavky a pod. Proste super. 😀 😀 😀 Keď pôjdem okolo určite sa tam zastavím. (neberte to tak, že mu robím reklamu). Jednoducho jedna z mála reštík, kde som sa cítila super.

mexx
18. sep 2008

Bubba... 😀 😀 😀

Ja Procka tiez vobec nemusim, takze mi na obrazovke ani nikde inde nechyba. Pocula som o nom dost nepeknych reci a myslim, ze pravdivych, tak sa mi nikdy moc nepacil... 🙄

Bartosova a Bila? No...prvu moc nemusim, druhu naopak ano. 🙂 Lucka Bila sa mi velmi paci, prilis jej pesnicky nepoznam, len zopar z nich, ale ako cloveka ju dost mozem a dopriala by som jej, aby bola konecne tak naozajsky stastna. Preto mi je luto, ako ich manzelstvo dopadlo, ako par sa mi tiez velmi pacili, skoda, ze im to nevyslo... 😒
Bartosova vo mne budi dojem, ze ta svadba prilis z lasky robena nebola, akurat sa tym vyrazne dobre puta pozornost, tak preco to neurobit, ze jo... 😕 Myslim, ze keby to bola taka obrovska laska, ako sa to snazia obidvaja prezentovat, tak by sa pokojne vzali niekde v tichosti a nemuseli volat vsetky mozne media a vesat im na nos kazdu hovadinu a robit interview a podobne veci, ako to robi vacsina tych "celebrit", ktore to robia z lasky. No ale budiz... 🙄
V nejakych ceskych novinach som citala, ze Jiri Pomeje sa strasne obul do Lucky Bilej a nakydal na nu, ze vlastne cely rozpad svojho vztahu a rozvod mala dopredu naplanovany presne na tie dni, ked oni s Ivetou budu mat svadbu, lebo zavidi, ze vsetky media sa budu zaujimat o nich dvoch. 😅 Prislo mi to hnusne protivne od neho, a navyse to vo mne opat raz vyvolalo dojem, ze u neho s Ivetou slo hlavne o tu show pred mediami, ktorou sa da riadne putat pozornost. Laska je zas niekde bokom... 🤐 A najsprostejsie mi prislo, ze o oboch sa vkuse pise, ze su uplne svorc, a oni vystroja svadbu za iks milionov. 😕 A ked sa ich v nejakych rozhovoroch pytali, odkial na to teda vzali, tak uplne bohorovne a hrdo vyhlasili, ze ved svadbu im predsa platia rodicia... 🤐 No neviem, mne sice tiez svadbu viacmenej platili rodicia, ale mala som dost problem vyrovnat sa s tym, a to mam dvadsatpat rokov. Neviem si predstavit, ze by mi nasi robili svadbu, keby som robila svadbu davno po styridsiatke ako tito dvaja... 😅 🤐

Kokso, ja tak rada klepem... 😀 😉

bubba
19. sep 2008

http://www.okey.sk/pozerajte-pocuvajte/?file=10... no tak som toho procka nasla 😀 ...no.....sebavedomie mu teda nekleslo a ani jeho "super humor" 😝

titkovamiriam
24. sep 2008

majka35
24. sep 2008

ja som to práve chcela sem vložiť ... vo vyvolených mi dvakrát sympatická nebola, ale toto je hrozné ... život mala ešte pred sebou ... chúďa ☹

monkula
24. sep 2008

ufff...
no, úprimne povedané, Vyvolených som nepozerala, Ines som prvý raz videla,k eĎ ju dávali do súvisu s vraždou študentky v španielsku...
a sympatická mi dvakrát nebola,. ale je mi ľúto, že takto mladá zomrela, najmä mi je ľúto je jrodičov...

minkak
24. sep 2008

hmm,tak uz tot tu je,aj ja som to tu chcela akurat dat 😒
ani mne sice nebola moc sympaticka,ale je to strasne taka mlada.... ☹
uprimnu sustrast jej rodine 😔

monkula
24. sep 2008

ale v podstate je mi to jedno 😅 😅 😅 🤐 🤐 😔

majka35
24. sep 2008

až tak tvrdo monkula??? 😕

monkula
24. sep 2008

majka, ja som ju nepoznala, denodenne umierajú na cestách ľudia, starí, mladí, a nikto sa o nich nezaujíam a nevyjadruje sústrasť jeho rodine....
Mňa oveľa viac rozosmutnil prípad, keď sa stratil malý 20 mesačný chlapček a aodva dni ho našli utopeného...
Bo lvo veku mojej dcérky....
a okrem toho, dnes je to 12 rokov, čo mi zomrel strýko, ako 32 ročný na rakovinu.. ostali po ňom dve malé deti, teda vtedy boli malé.... jedna mala šesťa druhá deväť.... 😢 😢

darina77
27. sep 2008

Akurát som si prečítala, že zomrel Paul Newmann. Jasné nebol najmladší ale aj tak to človeka prekvapí. Mne bol celkom sympatický, bol jedným z mála hercov ktorí žili dlhé roky s jednou ženou. Strašne sa mi páčil v jednom filme kde hral aj s Taylorovou, ešte tam bol mladý a mal nádherné oči.

andrea.m
27. sep 2008

pal mewman je pôvodom slovák

darina77
27. sep 2008

jeho mama sa narodila v Humennom

liana
28. sep 2008

vela známych osobností má rodinu na Slovensku 🙂 tuším aj nejaký americký uznávaný režisér, ale neviem ako sa volá.

Bartošová a Pomeje svadba len pre peniaze od sponzorov a že im časopisy zato dali nehorázne peniaze. predpokladám že to ich manželstvo ani do vianoc nedožije.

inez z vyvolených...no celebrita to nebola žiadna, akurát bola s nejakou mafiou spolčená a v tom španielsku sa údajne nedala na dobré chodníčky. je to smutné čo sa jej stalo, ale skôr pochybujem že to bola len nešťastná náhoda.

a pročko? tak takého arogantného človeka namysleného na neviem čo nemusím. pokial viem tak má nejakú vydavateľskú spoločnosť a vrta sa aj v realitach. momentalne v jeho ôsláveô pokračuje mokrý. to počasie už ani pozerať nemôžem, taký tam podla mňa nemá čo robiť. aj v tej ordinácii je viac než divný.

a mojsejovci? na nich som sa aspoň zasmiala. dobré mediálne postavičky. vetu " neskáč mi do reči, ani ja ti neskáčem" sme si v partii nejako osvojili 😀

mimochodom, ten florista a vizažista bednárik nie je náhodou nie na ženy? alebo je môj odhad zlý? inak jeho kvetinárstvo sa mi veľmi páči, len tie ceny akosi nie 😅

monkula
28. sep 2008

ja som včera kupovala niečo v NAY elektrodome a predomnou nakupoval Dano Junas...
Vysokánsky, ale zdal sa mi namyslený....

lukin
28. sep 2008

Kdože to zemřel z vyvolených? Odkaz nefunguje.

monkula
28. sep 2008

Inez

mirka414
autor
28. sep 2008

Newmann bol super vo filme S prava vo flasi...krasny film a poucny.

lukin
28. sep 2008

Aha, já zapomněla, že byli i slovenští vyvolení. Tak tu neznám.

darina77
29. sep 2008

Ja som zase v piatok v nemocnici v ružinove videla herca Ľubomíra Pauloviča. Sprevádzal tam takú staršiu pani o barle, asi to bola jeho mama. Predtým mi nikdy nebol sympatický, ale fakt to bolo od neho pekné ako jej so všetkým pomáhal, s kabelkou, kabátom , s papiermi.

biela
3. okt 2008

ahojte, chcela by som sa opýtať showbizových maniačok, či niektorá nepoznáte tú Lucku Kollárovú z markízy, ktorá v teleráne komentuje "celebrity". čo je to zač? ona je nejaká žurnalistka, či čo? správa sa ako madam múdra a komentuje veci, ktoré sú absolútne o ničom. minule komentovala, že iveta bartošová povedala, že má "prújem a zvrací". a lucka sa pozastavila nad tým, že ako je možné, že taká éterická bytosť ako iveta bartošová mohla povedať niečo také. že to jej fanúšikov určite nazaujíma.... podľa mňa ich to nezaujíma 😀 no myslieť si že éterická bytosť má iné problémy so žalúdkom ako my smrteľníci resp. sa tváriť že to je pre celebrity tabu... no neviem, neviem... 😅 čo vy na to?