Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

vesi
3. júl 2008

on bol fakt brunetka? 😲

magg
3. júl 2008

rochnyak a brunetka? musel mat depresiu...

bubba
3. júl 2008

anaxamon akoze ty si nejaky novy admin?som ta tu este nevidela len raz si zamkla nejaku temu 😀 😀 inac aj mne je jedno kto je a kto nie je gay ale ked uz sa tu o tom bavime 😀 😀 tak nedas?

k.a.t.k.a.
3. júl 2008

ale trvalo to len chvílu asi týžden .. možno mal práve vtedy menzes 😀

zuzkaprofant
3. júl 2008

katka to vazne co som naposledy nieco pozerala na sk telke tak bol brunetka, ale klobuk dole chlap ale upraveny jedna radost 😉

mne sa paci z sk tzv celebritiek kucerenko 😀 sama skraslovacia procedura je na nej vyskusana a jasne ze muza si brala s velkej lasky ku peniazkom 😀

vesi
3. júl 2008

tiež mi nevadí či je niekto gay alebo nie, je to každého osobná vec, ale niekedy sú niektoré zistenia prekvapujúce 😀
fíha o toto som prišla? rochniak ako brunetka, kde som bola? 😅 😀

bubba
3. júl 2008

zuzka a to je kto 😅

anaxamon
3. júl 2008

ja som neni novy admin 😎 ja som stary admin, len ja si pekne dlubkam na svadobnej stranke a semka chodim len obcas zastupovat 😀 popripade kuknut kolegyne stare vrazdy 😀

ale neprovokuj,lebo sa budem musiet sama zmazat koli odboceniu od temy 😠 😀

co mam dat? 😕

zuzkaprofant
3. júl 2008

bubba to je silvia horvatova

magg
3. júl 2008

horvatova - cim dalej tym krajsie, ale cim blizsie tym ... 😅

bubba
3. júl 2008

anax 😀 😀 aj som si myslela ze to bude odbocenie ale reku sak ked si admin tak prepacis 😔 😔 nemas nic dat to bolo len obrazne ze no ohovara sa ,nezapojis sa???(to ako vseobecne)
silvia horvathova to je ako ta co je v televiznych novinach?? 😅
baby a neviete ako sa ma moj milacik versace?ozaj a co mojsejovci davno o nich nebola nikde rec 😀

bubba
3. júl 2008

fuj ta horvathova je ina"doly buster"hviezda....uz viem kto to je dik za foto 😀 vobec neni pekna vam s fakt paci?cista umelina 😀

vesi
3. júl 2008

bubba, ved oni sa ešte vrátia, lebo ludia ich chcú... 😀 😀 toto všade rozhlasovali, nie? a to ste videli, ked ich nachytal pročko?

vesi
3. júl 2008

vôbec sa mi nepáči, vyzerá strašne umelo, líca ako škrečok a ústa ako káčer donald 🤐 😀

bubba
3. júl 2008

vesi to som videla a to bol iny trapas vtedy sa mi totalne ale totalne zhnusil procko i ked som ho predtym nemala rada le toto aspon dokazalo ake kompetencie ma taky blbecek v tv...keby si dovoili take nieco nikodym tak uz je pochovany 😅 😅

anaxamon
3. júl 2008

ja nie som inak moc na tieto showbiz veci🙂 aj smotanku som naposledy kukala len koli tomu ze sa tam na sekundu mihol moj priatel 😀

ale o gayoch pisat mozem 😀 😀

vesi
3. júl 2008

bubba - pravda, pravda...
anax, vážne? a ktorý to bol? 😀 😀 😀

bubba
3. júl 2008

anax sak ani ja preto som nevedela kto je ta horvathova a vacsinou ani tieto "celebrity"nepoznam
inak co sa tyka mikloska tak on je celkom inteligentny chlap az mi je to divnô 😀

bubba
3. júl 2008

neviete ci ma brano mojsej nejaky novy album?by som si ho kupila 😀 😀 😀 sak mam doma vsetky 😀 najviac sa mi lubili tie pesnicky co skoprodukoval dano dangl,sak som koli tomu aj to blbe SOS pozeravala 😀 😀 ze kedy bude spievat 😀

zuzkaprofant
3. júl 2008

aj ja si sem tam pozriem smotanku, Gmito bol moj spoluziak z gympla 😀 😀 😀

anaxamon
3. júl 2008

ja viem kto je kto, uz len nepoznam tie vztahy, co maju medzi sebou, tak podbrobne

vesi, tazko opisat ked tam bol len na sekundu 😀

vesi
3. júl 2008

tak tie SOS, kde ich parodovali s tými vidlami namiesto gutary, to nemalo chybu. a ako sa mojsejovci nad tým rozčulovali. ináč mne sa páči aj polnišová ked hrá tú veveričku a papeky 🙂

bubba
3. júl 2008

jezis no mne zasa absolutne polnisova vadi inac ona aj dangl su taki trapnucki...ale dangl dobre spieva s metlou a vidlami 😀

zuzla2
3. júl 2008

zuzkaprofant a moj spoluziak zo zakladny..len tak mimochodom 😉

vesi
3. júl 2008

bubba, nemôžeme sa vždy zhodnúť, to by bolo podozrivé 😀
a páči sa vám mafstory?

bubba
3. júl 2008

😝 😝 mne nie 😝

vesi
3. júl 2008

mne ako kedy, nepozerám to pravidelne, ale niektoré časti boli celkom dobré 🙂

penelope2066
3. júl 2008

som pozerala to video z pohrebu maleho tomaska ktoreho zrazil zitny a nechapem ako mohli rodicia dopustit aby tam niekto natacala a este aj fotil.aj ked na druhej strane verim ze su otraseni a mozno to ani nevnimali.ale bolo tam dost inych ludi ktori tomu mohli zabranit.podla mna je to cisto sukromna vec a ta ńa verejnost nepatri 😢

k.a.t.k.a.
3. júl 2008

http://www.people.com/people/article/02,,021034... pri takomto výhlade by som rodila každý den 😀