Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

ella1
3. júl 2008

tilly-ešte si ma nevidela bez mejkapu 😝 😀

tilly
3. júl 2008

ella, nevadí 😉 nejde o make up, nemakeup...

nina81
3. júl 2008

asi ta Mirka bude nejaka cerstva celebrita
http://www.sarm.sk/sarm/domaci-soubiznis/lepsia...

ella1
3. júl 2008
tilly
3. júl 2008

nina 😲 😝 😀

liana
4. júl 2008

baby, vy ste to tu ale rozprúdili 😀

Mikloška som poznala skoro osobne 😀 poriadne mi vynadal 😅 lebo som sa mu zaplietla do cesty 😅
zato ten jeho priateľ aká fešanda 😀 😀 toľko cingrlátiek nemáte ani jedna to mi verte.

a Bruchala je gay? 😕 ten je skôr narcis než gay 😅 , veď v kuse v meste opaluje nejaké baby.

a kto mi vadí už pekne dlhú dobu to je Juro Mokrý. Z toho počasia ja veru nič nemám len jeho trapne taraniny. že ho ešte nezrušili.

ale môžem Dr. Iľka 😀 a pri ňom viem presne aké bude počasie. keď povie že bude slnečno tak si beriem isto dáždnik lebo bude liať ako z krhly.

videli ste nové Tweensky? aké sexice 😀 😀 to už nevedia čo od dobroty? že videoklip za 3 melóny. to akože si naň zarobili svojími pesničkami? lebo som nezaznamenala že by boli niekde v hitparáde.

liana
4. júl 2008

akurát mi kolegyňa vravela že Rasťovi amputovali ruku 😨 to je pravda? lebo ak áno tak to je už veľká smola a daň za bezohľadnosť a frajerinu. neviem, ale to zvládne len veľmi silný človek. jeden pán od nás dopadol podobne a nezvládol to - spáchal samovraždu 😔 je to veľká škoda, bol to fešák. 😖 a takto to domrvil.

ten pohreb v každom médiu mi prišiel hnusne trápny. existovať na žiali iných 😠 fuj.

horallka
4. júl 2008

Tie Tweensky som videla a už sa nevolajú Tweens ale Twiins. Tiež sa mi zdá, že už nevedia, čo so sebou od dob roty- idú na Floridu natáčať nejaký trapný klipík za tri melóny, ktorý trvá pár minút. Ale ináč, postavy majú super - mať takú, tiež idem na Floridu 😉
O tej Rasťovej ruke som sa už tiež dočítala kdesi na fóre, ale oficiálne to ešte nikde nepotvrdili. Alebo už hej? A že vraj aj nohy mu hrozia.... Uf, nechcela by byť v jeho koži - toľko trestov naraz - vedomie, že zabil dieťa, hrozba basy, ruka a nohy fuč a ešte má aj po kariére a spackaný život do smrti. Podľa mňa si toho toľko naložiť nezaslúžil, aj keď nijako neobhajujem jeho nezodpovednú jazdu.

briluxina
4. júl 2008

Horallka, bolo to vcera v spravach aj o tej ruke a vraj mu hrozi ze aj nohu amputuju, juuj neprijemne...velmi neprijemne...

petruci6
4. júl 2008

horalka suhlasim s tebou,nezasluzil si tolko utrpenia,kolko psychopatov zabije umyselne svoje zeny a deti a nikto sa nad tym nepozastavi 😠

mivin80
4. júl 2008

to fakt zitnemu hrozi amputacia? neverim ! chudak tolko informacii pre neho a veruze velmi zlych ☹ a twinsky su v pohode su strasne zlate ked sa s vami rozpravaju na nic sa nehraju 😉
a chcem sa spytat ci ste aj vy tak rychlo zhodili kila po porode ako dara rollins, no mne to neako nejde a to som mala 53kg ked som este nebola tehotna. teraz mam este 8kg a nejde to bohvieako dole ☹

katy2
4. júl 2008

este mu nic neamputovali... to su vsetko len neoverene info... ale nevyzera to s nim dobre.... 😖

briluxina
4. júl 2008

..tak ja potom neviem ale vcera to bolo v spravach, neprajem mu vsak nic zle...

katy2
4. júl 2008

"Žitnému hrozí nielen 5-ročné väzenie, na vlásku visí jeho život. Takmer odtrhnutá pravá ruka nie je tým najväčším zranením, ktoré utrpel pri havárii. Napriek fámam mu lekári ruku nemuseli amputovať, obavy však majú o jeho nohy. „Má ich úplne zdemolované. Či bude chodiť, to je naozaj otázne,“ dozvedeli sme sa od lekára z ARO na bratislavských Kramároch, kde Žitný ešte stále leží v umelom spánku.
Obrovské rany neustále krvácajú, no lekári ho operovať nemôžu, pretože nemá stabilný krvný obeh. Rasťovi hrozí dokonca amputácia.
Otrasená priateľka moderátora, Lucia Hablovičová, poprosila priateľov a známych, aby mu darovali krv. Mnohí to urobili už včera."

sylvie
4. júl 2008

caute, nevolaju sa twinsky teraz Twice.. neviem co.. a tiez som ich minule niekde videla a tiez mi to pripada, ze nevedia co so sebou.. vyzerali ako take.. pipiny, slusne povedane..

k Zitnemu sa mi ani nechce velmi vyjadrovat, je to hrozna tragedia pre vsetkych.. ☹ ale tiez som pocula o tej amputacii, takze je to len fama..

nina81
4. júl 2008

trosku mozno odbocim, ale zachytili ste vyjadrenia o horde potkanov? Autor Slota

otrivinkajanka
4. júl 2008

nina ja sa na slotovi vzdy dobre zabavam tie jeho hlody co vzdy trepne ma vedia rozosmiat to svedci o jeho inteligencii 😀

nina81
4. júl 2008

suhlasim s lianou, bruchala je teda uplne brrrrr, nevedel asi kedy prestat s bielenim alebo mu ho robili v nejakej fuserskej ordinacii ja si reflex pozeram vzdy iba v tv archive ale toto taaaak krici, ze pomoooc

otrivinkajanka
4. júl 2008

ja ked som robila este v bare tak ku nam bruchala chodil a mne sa zdal fajn vzdy pokecal a bol v pohode ja neznasam malachovsku s tou jej hubou nechutnou a vadkertiovu su mi vrcholne nesympaticke 😝

nina81
4. júl 2008

baby neviem teda aky vy mate nazor na toho pana zo Ziliny, hlasi sa ze je slovak, pritom ani nerozprava spisovne, vykrikuje o historickych krivdach, pricom historiu nikdy seriozne nestudoval, ma zaznamy v ustave pamati naroda ze ho vysetrovali ako zlodeja, to co robil v ziline, ako zbohatol ...., do parlamentu sa za jeho stranu dostali teda riadni experti, ... som citala ze v buducom zivote by za tieto zasluhy mohol byt hnilobnou bakteriou http://krovinova.blog.sme.sk/c/148721/Slota-bud...

sorry ze vam tu pana S. montujem do tejto diskusie, ale clovek si nic netusiac ide precitat noviny a tam taketo vyroky vrcholneho politika

nina81
4. júl 2008

inak keby bol slota humorista s vlastnou relaciou zo sveta zvierat a hlodavcov, tak je na com sa bavit, ale toto, co ten clovek nema kusok hrdosti, zeby si kusol do jazyky a nesiril toto do sveta???

mimkao
4. júl 2008

Nina81, vôbec by som sa nečudovala, keby tento článok bol napísal nejaký "maďar". Podľa mňa to sú len keci, nejakého závistlivca. Ja ho mám veľmi rada.(Slotu) 🙂

leva
4. júl 2008

Tak Zitnemu neamputovali ruku,comu uz ma clovek verit.

zuzkaprofant
4. júl 2008

to co je za tu mirku riadna brzda 😀 😀 😀

roasha
4. júl 2008

mirka bude asi nejaka luxusna..... 😀 😀 😀

zuzkaprofant
4. júl 2008

neviem ze ci luxusna ale k inteligencii ma asi velmi daleko ale ona vie 😀 😀 ze 2vysoke skoly, nechapem ale asi tu nie je co chapat, clovek sa moze chvalit dnes uz asi vsetkym 😀

roasha
4. júl 2008

zuzi... 😀 😀 😀

zuzkaprofant
4. júl 2008

odpadavam ake to ma sebavedomie, dnes je uz kazdy celebritka a ma najmenej 2vysoke skoly len neviem ako zakladnu skolu skoncila , ale mudra pre seba urcite bude lebo inac by sa takto neprezentovala, no dievcata co tu tak vydsedavame pri nete sup ho za prezentovat 😀 😀

roasha
4. júl 2008

no,dievcina sa cíti,ale na to,ze sa prezentuje ako celebrita,este som o nej nepocula?.. 😝 😀
ale cca pred mesiacom som ju"zachytila" v nejakom casaku,ale je fakt,ze IQ tam je cosi ako mojsejovci... 😀 😀 😀 😝 😝

anaxamon
4. júl 2008

cawte, koho ste dneska preberali??

mr. milovnika madarov? tak to mozem len jedno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vzdy si len spomeniem aky bol nacengany v jednej diskusii ked kandidoval za prezidenta... 😀 😀