Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

ikke
29. jún 2008

zlaticanina • 1d • Dnes o 19:52
To je hrozné čo dnes spôsobil Žitný svojou neohľaduplnou jazdou na svojom drahom aute....už nevedel čo má od radosti robiť.....úprimnú sústrasť rodine,ktorá prišla o svojho 5 ročného chlapčeka ..... a Žitný by mal dostať doživotie!!!!!

katy2 • Dnes o 19:53
http://www.bleskovky.sk/cl/10/275781/Zitny-mal-...

fyalynka • snž • Dnes o 19:54
ja neviem...co sa stalo???

bubba • Dnes o 19:54
co?

bibula • 2d • Dnes o 19:55
myslim,ze nebude z toho nic,prave preto ze je zitny,som zvedava co vecer markiza-inac v spravach boli poriadne skupi na slovo,nechceli ho zhodit,zato na joj-ke si ho podali
chudacik malicky,otec v nemocnici,mama sa zosypala-hroza.
zitny musel byt poriadne nadrzany na tu svoju tanecnicu,co vsetko "robi" za neho.

certica • 2d • Dnes o 19:55
no mna to dnes normalne rozplakalo a ked som si potom este predstavila, ze by sa to stalo mojim detom...

simka9122008 • 2d • Dnes o 19:58
Je to strašné neviem presne že čo sa stalo

fyalynka • snž • Dnes o 19:58
no...uz som si precitala....na svoje miesto v tv nastupil po p. Karaskovi, ktory mal nehodu,
a teraz aj on...
Ale viac mi luto toho chlapceka, asi by som sa zblaznila, keby to bol moj synek a manzel, ktorym
ublizil...

dannynka • 1d • Dnes o 20:00
rodine prajeme uprimnu sustrast....
neni to prvy a urcite ani posledny krat co sa taketo nieco stalo(stane),takychto vodicoch chodi vo svete strane vela...Rastovi akurat nezahralo do karat do ze je znama osobnost,keby sa to stalo komukolvek z nas...tak urcite to nedaju do novin....a navyse si to vsetko odpykame za mrežami,čo predpokladam že sa asi Rasťovi nestane... .

bambusko • 3d • Dnes o 20:01
je to hrozne, je jedno ci to zapricinila "celebrita" alebo hocikto iny aj moja 7-rocna dcera casto jazdi s ockom na bicykli

dannynka • 1d • Dnes o 20:02
veru a ako citam neviem si predstavit a radsej si ani nepredstavujem keby sa to stalo mojej dcerke a manželovi.... ,prednedavnom som mala tiez nehodu,sice nie taku vaznu...ale poviem Vam uz nikdy v zivote by som nechcela

bubba • Dnes o 20:02
no akurat som to citala.nic sa este nevie co a ako a na drahych autach sa dnes jazdi kadekto to sa moze stat hocikomu.akurta ze rasto mal smolu,ze tam bolo aj dieta.nuz je mi to strasne luto neviem si predstavit co by som ja robila v situacii takejto teda vlastne.to sa ani neda predstavit.....ani nechcem no priste hroza.
ale na druhej strane netreba odsudzovat zitneho len koli tomu ze je zitny take nieco sa moze stat hocikomu,pamatam sa na kauzu "skrucany"vtedy chudak strasne zostarol odvtedy na obrazovku pachne len minimalne...no proste,obe strany sa s tym budu musiet naucit zit.
jedna,ze im umrel niekto blizky a druha,ze zabil cloveka a to tiez nie je lahke

zlaticanina • 1d • Dnes o 20:02
bibula.... myslím si,že máš pravdu...frajer jeden ...nemôžem ho už ani cítiť....bože,to by som neprežila,keby som prišla o dcérku....pred 9 rokmi som prišla o sestru,ktorú zrazil kamión...viem si predstaviť čo prežívajú najbližší malého chlapčeka

dadulka19 • 2d • Dnes o 20:03
zlaticanina,nič proti tomu,keď chcete rozoberať takéto veci,ale zakladať vždy novú a novú tému o "celebrite",keď sa niečo udeje v jej živote ...patrí to myslím sem https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dannynka • 1d • Dnes o 20:04
bubba-dobre si to vystihla a napisala

sticker • 2d • Dnes o 20:04
Viem si predstaviť ako musel valiť . Tiež tu v okolí máme cesty s riadnymi zákrutami a vidím ako sa do zákruty ide v protismere. Je mi ľúto, čo sa mu stalo.....ale ako je mamine a celej rodine toho malého chlapčeka, to sa ani nedá opísať

mihanka • 26tt • Dnes o 20:05
je mi veeeelmi luto toho chlapceka a celej rodiny...
zle sa stane zachvilku...
nechcem sa ho zastavat, ale neviete co sa presne stalo, ale samozrejme nemal ist tak rychlo... myslim ze do konca zivota bude trpiet za to, co sposobil aj bez toho, aby si ho podavali media, alebo odsudzovali ludia... celkom chapem ich kolegov, ze zo solidarity boli skupi na slovo...

bubba • Dnes o 20:05
dadulka aj mna to hned napadlo ked som zbadala temu ved to adminky zachvilu zamknu
danny dik

lenka007 • 3d • Dnes o 20:08
úprimnú sústrasť rodine neviem si to predstavit keby som mala prist o dieta asi by som sa zblaznila dúfam že bude mat aj nejake nasledky tato nehoda ze mu to len tak neprejde aj ked je celebrita ale respektovat predpisi by mal kazdy.takto doplatil na to clovek ktory za nic nemoze

stanka7 • 2d • Dnes o 20:10
Súhlasím s tebou lenka007

mima1 • Dnes o 20:39
je to smutne a urcite pre obe strany. ale nechapem preco hned podaktore reagujete tak ako reagujete. budte trochu ohladuplne aj vy. neviete este ani co sa stalo a hned zakladate temy a nadavate prave na tu stranu co urobi zle. nehovorim ze som sväta. stat sa moze hoc komu hoc co. mne zomrela pre nedavnom mamina a tiez nikto necakal ze sa to stane. mam hned obvinit nemocnicu ze isla lezat len s niecim nie velkym a ze sa o nu zle starali a nakoniec im zomrela. som nahnevana na takto veci.
uprimnu sustrast rodicom a rastovi skore uzdravenie

bubba • Dnes o 20:40
ano

penelope2066
29. jún 2008

neodsúdzujte ho len preto kto je.ani cyklisti nechodia vzdy tak ako maju.podobne veci sa stavaju na cestach kazdu chvilu a nikto sa nad tym nepozastavuje.radsej by sme mali dbat o to aby sme mi ostatni dodrziavali pravidla cestnej premavky.

junovka
29. jún 2008

ja len jedno....smrt za smrt....a hlavne ked sa tyka nevinnych deticiek 😔

k.a.t.k.a.
29. jún 2008

😔 ale jedno viem určite, že ja svoje dieťa nikdy nevytiahnem byciklovať sa na cestu 🤐

matar
29. jún 2008

katka oni sa vracali z kupaliska a to bola cesta ktorou museli ísť domov
chlapčekovej rodine úprimnu sustrasť

mihanka
29. jún 2008

nerada sa zapajam do takychto debad pre a proti... 😒 ale neda mi...
junovka, ved to neurobil umyselne, co ked by sa to stalo tvojmu manzelovi, ze niekoho neumyselne zrari??? 😔

briluxina
29. jún 2008

je mi strasne luto chlapceka aj jeho rodiny ☹ 😢 a k Zitnemu sa radsej nevyjadrujem.

k.a.t.k.a.
29. jún 2008

no ja by som určite zvolila inú alternatívu dopravy hlavne ked má dieťa 5 rokov ... to je jedno odkial išli, ja len že na cestu by som určite s 5 ročným deckom nešla 😔

m311293
29. jún 2008

holky, já se nechci nikoho zastávat, ale ani jedna z nás tam nebyla takže nevíme co se vlastně stalo. je mi moc líto té mámy, to co musí prožívat je nepředstavitelné, ale do této situace se můžeme dostat každá, vozíme v autě děti, které občas dokáži člověka vytočit a stačí chvilka nepozornosti a neštěstí je hotovo.

zuzkaprofant
29. jún 2008

neda mi nieco ktomu nenapisat,
to je jedno ci isli po ceste alebo by isli po chodniku keby tam daky bol alebo lesna cesticka, vodic vtomto pripade tu islo a Zitneho mal ist pomali a nie plasit sa jak sialeny , ludia zabudli ze odrazu maju zahranicne auta a slovenske cesty nie su stavane na rychle jazdy.mohli sme tam mi byt na ich mieste, mne staci ist raz za rok na sk a dakujem bohu ze pridem domov zdrava ze ma auto nepreslo, ci na chodniku alebo na prechode, takze treba si uvedomit a ked mi pojdeme nabuduce autom treba spomalit a davat pozor na cestu a hlavne radsej prist niekam neskot ale aspon ze tam prideme ☹
jemi toho celeho luto lebo tu zomrem maly chlapcek ale je to ponaucenie snad aj pre nas a ked nabuduce budeme soferovat alebo budeme spoluazdec spamalme a davajme vacsi pozor nie na seba ale na ludi co su okolo nas .....ved zivot mame len jeden

pink_lady
29. jún 2008

Ked to tu citam je mi stale smutnejsie a smutnejsie...Zienky, nechapem Vás, ako "presne všetko viete" - boli ste tam, ked tak presne viete ako presne sa to stalo a odsudzujete cloveka? Ak by sa to stalo vam alebo hocikomu z Vasej rodiny ...myslim ze vy alebo vas manzel, brat, sestra, ...by boli tym vodicom, tiez by ste ho tak odsudili? Nik nevie, co sa dialo v aute tesne pred nehodou...Ano, mozno neprimerana rychlost - ale je vzdy jasne preco? Vonku su horucavy, je mozny kolaps, unava, ...Nechcem nikoho obhajovat, ale, pockajme si na vysledky vysetrovania a potom hodnotme. Ale nezabudnime si polozit otazku - co ak by sa to stalo mne? Nespravil to umyselne a myslim ze to vedomie ze zabil maleho chlapceka ho bude zozierat do konca zivota...

junovka ..: oprav si radsej chybu v profile, vyjde slniecko sa pise s tvrdym i...namiesto vykrikovania smrt za smrt...To je prilis silne vzhladom na to, ze to neurobil umyselne...nepoviem kevby niekto niekoho napadne nozom alebo inak a zabije ho ...ale aj tak by som nevolila smrt za smrt...

a co sa tyka rodinky...neviem si predstavit ze by ma nieco postihlo ale jedno viem urcite, s tak malym dietatom by som na taku cestu neisla, a keby uz dam mu na hlavu prilbu nie siltovku ...Takze, neporusil zakon len vodic, ak isiel prirychlo...

zukab
29. jún 2008

pink_lady,
absolutne suhlasim. chlapcekovi zivot nic nevrati a je to hrozna tragedia pre celu rodinu ale vodic to neurobil schvalne, to za prve, a za druhe nikto tu z pritomnych u toho nebol, takze nechapem tie reci o tom, ze telefonoval, isiel bezohladne, je taky je onaky. ziadna oficialna sprava nebola poskytnuta. myslim teda o detailoch toho, co bolo pricinou nehody.
cim zitneho nechcem vobec obhajovat, pokial sa dokaze, ze isiel rychlo alebo cokolvek podobne, trest si samozrejme zasluzi. ale neprirovnavajte takuto strasnu nehodu k umyselnej vrazde.
zial, nikde nie je pisane, ze vam alebo vasim blizkym sa nemoze stat nieco podobne. myslim byt tym vodicom....
nie vzdy je to len o nedodrzani predpisov, arogantnej jazde, atd.... 😢

jabber
29. jún 2008

Je to tragédie ☹ ☹ ☹ strašný.....

Holky a co je ten Žitný vlastně teda zač?

zuzitka
29. jún 2008

zitny je moderator vecernych sprav na markize. a teraz u nas ficala tanecna sutaz lets dance a tam tancoval

jabber
29. jún 2008

zuzitka - díky, já jen že některý holky píšou, že se k němu radši nevyjadřujou....tak je to asi nějaký pako? Namyšlenej frajírek? Nevím...neznám ho 😅

bubba
29. jún 2008

nie on je uplne pohodovy mily mladik 😉 vobec nie je arogantny a je uplny "easy-ák"

sylverka
29. jún 2008

No to je tragédia preboha ide mi puknuť srdce

pink_lady
29. jún 2008

jabber tak od namysleneho paka ma strasne daleko 😎 😔

zuzitka
29. jún 2008

mne sa nezda namysleny...... 🙂
a nema nijake skandaly za sebou..... teda aspon o nicom neviem 😅

no jo, ale je to strasneeee co sa stalo.... ak isiel 150km/h kde mal ist len 90km/h, tak jeho chyba. ale moze sa stat aj v 90ke nestastie...... proste je to hrozneeeee ☹

pred rokom sa stala strasna havaria v dedine, kde byvaju moji rodicia - tam sa zabili v jednom aute 2 sestry a este jedna ich svagrina - cize v rodine 3 mrtve ☹ ☹ mali od 21 rokov do 30 ☹ prezila iba jedna pani, ma okolo 50 rokov. ostali po nich 4 male dcerenky a manzelia....... vrazil do nich jeden chlapik, ktory tiez vraj telefonoval za volantom... a ten prezil ☹

zukab
29. jún 2008

jabber, nie, zitny nie je z tych klasickych "frajerov", ktori si myslia, ze su nieco viac ako ostatni.
je to mlady chalan, ktory, bohuzial, sposobil tragicku nehodu.
len tym, ze je medialne znamy, vsetci si do neho nesmierne radi kopnu, pretoze kedze je kazdy vecer na TV obrazovke, proste "musi" byt arogantne prasa, ktore to urcite urobilo schvalne.

a znovu, vobec ho neobhajujem, som za spravodlivy trest, ale taketo hony na carodejnice, hlavne od ludi, ktori su mudri ako radio su mi proti srsti.

sylverka
29. jún 2008

Babenky myslím že tým už život tomu malinkému nikto nevráti bohužial velmi ma to bolí takže nenapádajte jedna druhú

jabber
29. jún 2008

☹ je to fakt strašný - vždycky když se takhle něco stane dítěti, tak je mi úplně zle od žaludku ... 😒 ☹ tragédie pro všechny zúčastněné

to lets dance je jako bylo u nás Stardance, nevíte?

dadka212
29. jún 2008

áno jabber je to vlastne to isté len sa to inak volá

jabber
29. jún 2008

díky dadka 😉

bubba
29. jún 2008

ved prave take nazory tu padli ospravedlnujem sa ze citujem ale "smrt za smrt"babyyyyyyyyyyyy preboha to co su za reci?akoze nechcem sa opakovat ale keby to urobil tvoj manzel cudziemu dietatu tak tiez si za"smrt za smrt?"
sylverka prepac ja viem ze ti je tazko,to je kazdej z nas v tomto pripade ale preco tu ideme nastavovat velku hrud a trestat niekoho ked to nie je v nasich silach ani komeptencii?

ako ked skrucany zrazil babku ano,on vzal jeden zivot ale milion ludi sa nanho doteraz pozera cez prsty,kade sa pohol rok po nehode vsade len negativna energia a nazory typu...ty si niekto co?zatoze chodis po tomto svete zabil si cloveka....blabla...a ktory z tych ludi sa zamyslel nad tym ako sa on mohol citit?ako to mohol vsetko znasat este rok,dva tri po nehode?ako to nesie na pleciach a stale a zas sa k tomu niekto vrati?iba preto ze ho pozname z tv???

sevzuz
29. jún 2008

baby nechajte to tak,
zitny si uz jednu tragicku nehodu prezil pred par rokmi jeho a jeho priatelku zrazilo auto, ona zomrela a on bol na tom asi rovnako vazne ako je dnes.
je jasne ze ak isiel rychlo je to velka chyba a bude za nu urcita pykat
je asi jeden z mala vodicov, kt. po tejto nehode bude uplne presne vediet ako sa citi rodina toho chlapceka, a to bude urcite ten najvacsi trest.
je mi luto rodiny toho chclapceka, urcite to bude velmi tazke, ale rovnako tazke to bude aj v rodine rasta zitneho (najma rodicia)

skolastika
29. jún 2008

ci to sposobil niekto zo showbiznisu, alebo niekto neznamy je uplne jedno. Podstatne je, ze v oblasti, kde mal ist primeranou rychlostou, co si myslim ze do zakruty je aj 90 km/hod prilis, nieto viac ako 100 km/hod, isiel rychlo a bohuzial sposobil vaznu nehodu. A aj ked sme tam neboli, hadam si to vsetci ludia (svedkovia), ktorí vypovedali v spravach nevymysleli. Neviem preco niekto pise, ze tam take male dieta na bicykli nemalo byt??? Je uplne jedno, ci islo na bicykli, alebo by islo pesi..... Kludne tam mohlo ist aj auto v protismere. To mam lutovat niekoho, kto svojou nedbalou jazdou zapricinil smrt maleho dietata??? A to nieje len tento pripad, proste to je vseobecne o vodicoch, ktorí neberu ohlad na chodcov a cyklistou - resp. si myslia ze su na ceste sami a oni maju bezpecne auta. Sama som vodic, stretavam ich na cestach a ked mame v aute nasu malu, vzdy mam obrovsky strach ked sa rutia po ceste "blazni" na silnych autach 😠 Vladne tu fakt bezohladnost niektorych vodicov. 😠

skolastika
29. jún 2008

len tolko este, je rozdiel ak nehodu sposobí vodic neumyselne - nedokaze jej zabranit, alebo ju zaviní neprimeraniu rychlostou, alebo nedbalostou, ci alkoholom. Urcite si myslim, ze cim nizsia rychlost, mensie nasledky......

milie
29. jún 2008

Jedno je jasne, Rasto bude do konca zivota poznaceny na psychike (a mozno aj na zdravi - ta ruke vyzerala hrozostrasne). Toto bude pre neho asi najvacsi trest. Je mi z toho celeho zle.
Vyjadrujem uprimnu sustrast rodine chlapceka.

k.a.t.k.a.
29. jún 2008

samozrejme že nejdem Žitného obhajovať, mam ho u prdele, zajtra si už na to ani nespomeniem, len čo ma prvé po prečítaní článku napadlo bolo že čo robilo 5-ročné! dieťa na bycikli na ceste ale to je už na inú tému 😝 inak tiež šoférujem auto a čo ma dokáže riadne nasrať sú práve cyklisti