Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

nina81
4. júl 2008

baby ktovie ako to dopadne s RŽ
toto sa objavilo na diskusii

Videl som na tachometri ktorý zakrýval aerbeg bola ručičku rýchlosti zaseknutú na hodnote 115km/h. A nie ako píšu média 180 a podobne... Videl som uz vela dopravnych nehod, a mozem potvrdit aj z hladiska zdemolovaneho sportiaku Audi A5 že Rasto nemohol ist rychlejšie, pretože absolutne tam nebola brzdna draha a vodič, teda RŽ vobec nestocil volant a išiel stále rovno... Pud sebazachovy za volantom človeka nuti stočiť volant aspon na stranu spolujazdca, ale v tomto pripade sa tak nestalo a bola očividne zachytena vodičova strana. A čo sa tyka deformačnnňych zón na aute, bola chytena len ta za lavým kolesom... kde nie su hlavné deformačné zóny a preto sa zdalo auto tak zdeformovane, nehovoriac o tom, že skončilo na streche. A čo ste videli obrazky z časopisov to je už po vyprostení vodiča.... čiže po zostrihaní plechov. Zostáva otázka prečo vodič pri rýchlosti 130km/h čo si myslím, že to bola jeho bežná rýchlosť pred zákrutou a následne predňou spomalil na 115km/h nestočil volant, zakrutu mal na očiach a mohol ju dopredu predvídať. Veď nešiel tade po prvý krát.... neďaleko mal chatu a poznal tú cestu. To auto v takejto zakrute sedi a nemalo by ho vytlačať... Podľa vypovede svedkov mali ist cyklisti po krajnici vo vedlajšom pruhu oproti RŽ čo nedáva zmysel, lebo v tejto rýchlosti po náraze by teličko malého chlapceka katapultovalo a skončilo v jarku a nie na ceste..... A preto sa domnievam že išli v pruhu v ktorom bol RŽ a pechadzali v zakrute do vedľajšieho pruhu aj s otcom MZ. Na to Rasto nemal kde stočiť volant a prešiel rovno do protismeru a dopadlo to tak ako už všetcii viete...

penelope2066
4. júl 2008

nina to kde si citala?

monkula
4. júl 2008

už ani nemám chuť chodiť do tejto témy... Keď sa tu furt omieľa Žitný... 😠 😠 😠

nina81
4. júl 2008

prepac monki prislo mi to zaujimave

nina81
4. júl 2008

este na dovysvetlenie toho preco mi to prislo ako zaujimava info, myslim si ze vacsina ludi si urobila nazor na zaklade toho co bolo uverejnene a co nemusi byt 100 perc. pravda
ale mas pravdu monki, toto je tema soubiznis a nie RZ
takze sorry ze som sa k tomu vratila

bubba
4. júl 2008

a davam do pozornosti celu diskusiu na odkaze od NINY baby aspon vidite ako trapne vyznie ked sa tu hadate za to ako ma byt zitny potrestany alebo nie.....je to este trapnejsie ako to co som sa docitala tu(na prednejsich strankach)najviac mi utkvelo v pamati heslo "smrt za smrt"doteraz je mi z neho zle 😝

monkula
4. júl 2008

ninka, v pohode... ale nechajme závery kompetentným... 😉

helka101
4. júl 2008

Ninka tak to som fakt nečakala, že by dakto mohol takto otvorene napísať, aj to že mohol byť chyba otec s detúrencami 😕 teraz nážam na ten článok čo sa objavil v diskusií

Ja vás sledujem, čo ste si tu písali a fakt ma mrzí že niekto dokáže niečo také napísať akože smrť za smrť 😕 neviem prečo, ale proste v tejto dobe je to dosť odvážne a ked sa tak zamyslím, že sa to môže stať komukoľvek a kde koľvek, a keby nebol moderátor televíznych novín, tak o tom ani nevieme, možno by to oznámili v telke a bol by kľud a nikto by sa tým už nezaoberal.. ale takto

Je mi ľúto aj tej rodinky, ked som sa tak zamýšľala, mne by asi puklo srdce od žiaľu keby sa dačo takéto stalo môjmu dieťaťu, a preto som vdačná za každý prežitý den sním, a dakujem za každé pohladenie a každý jeden jeho pokrok, ale na takéto veci ani nemyslieť.. 😢

helka101
4. júl 2008

Monkula a máš pravdu, závery sú na kompentných, ktorí nebudú ovplyvnení citmi a myšlienkami, ale budú uvažovať s rozumom, a hľadieť na dôkazy a nie na méédia, aj ked si myslím, že Rasťo aj rodina sú už potrestaní dostatočne 😔 😔

roasha
5. júl 2008

dievcata,zabudate,ze tam bolo plno ludi,ktori tu nehodu videli,a nie nejake najnovsie bla-bla,tkore sa zjavilo v novinach... 😝 😝 dot.ktory napisal ten clanok,nie je predpokladam podpisany.... 😝 😝 😝
ved takychto clankov uz v priebehu tyzdna uz bolo/amputacia ruky,noh.../ 😝 😝
presne takyto chudak -paradoxne z BA, mi zabil sestru,a tiez chudacik tvrdil,ze siel max 80km/h/po rekonstrukcii to muselo byt min 170km/h/!
ste tu aj matky!moja sestra umrela na skolskej exkurzii,ked vystupila z autobusu!chcela by som vediet,ako by ste toho vraha obhajovali,keby vam dieta dodychalo v naruci,pretoze moja sestra tak umrela!
RZ mal rad rychlu jazdu,rad sa chvastal,ze trasu BA-TT urobi za 15-20min,bola len otazka casu,kedy niekoho zabije!mohol to urobit niekde v kute,a nie zabit nevinnu obet!
rodine pozostalych vyjadrujem uprimnu sustrast. 😢
jeho mi luto nie je! 😝

miriam25
5. júl 2008

ahojte,
monkula, zitny patri do sowbiznisu a je to najnovsia tema, takze s tym musis pocitat, ze sa to tu bude omielat... aj tato tema raz zhasne ako sviecka... ako kazda...

a ja k zitnemu len tolko... nebola som tam, ako (asi) ziadna z nas... Viem len to, co sa popisalo a to ani zdaleka nemusi byt pravda. Novinari dokazu urobit z komara somara a pravdu prekrutit tak, aby zaujali citatelov a zvysili predaj casopisu alebo novin... Je to len cisty obchod, nic viac. Takze nechcem rasta odsudzovat a pisat tu, ze by si zasluzil basu, ani ho nechcem obhajovat, lebo holy fakt je ten, ze zomrel 5 rocny chlapcek pod kolesami jeho auta, ktore sam soferoval. Toto je jedine, comu verim. Ako rychlo siel a ci to bola naozaj jeho vina alebo nie... na to tu niesom, aby som to vyhlasovala. Rasto este nemal ani sancu sa k tomu vyjadrit a povedat ako to videl a prezil on, ak si to vobec bude pamatat. Takze ja tuto temu urcite budem sledovat dalej, ale ako som uz napisala, nebudem nikoho ani zatracovat ani obhajovat. 😉

sue
5. júl 2008

...presne tak, bohužiaľ na to doplatil chlapček, ktorý je 100% nevinný a to je tá najväčšia tragédia ☹ 😢

nina81
5. júl 2008

vcera v telerane zavarala jedna babicka uhorky, a nebola to teda obycajna babka, ale starenka Gabiky Drobovej, to si urcite pozrite, ja som sa o.i. naucila ako tie uhorky zavarat 🙂, uz sa tesim ako si to raz vyskusam

womenne
5. júl 2008

Ninka som stale rozmyšlala nad tvojim člankom mi to normalne nedalo spat.Nikto si neprizna že to naozaj može byt pravda?tymto neobvynujem rodičov alefakt že ma pravo aj druha strana na vypoved,teda ak sa preberie.Viete čo by bolo za halo keby sa to fakt potvrdilo a to divadlo by bolo na nič a som zvedava či by a všetci čo naho kydali ospravedlnili,ktovie kde je pravda hadam sa ju raz dozvieme.no nič letim varit 😅

penelope2066
5. júl 2008

ja si tiez myslim ze najvecsia tragedia je to ze zomrel maly chlapcek.to je fakt,ostatne su len dahady a domnienky.zitny je teraz najaktualnejsia tema takze si myslim e sa o tom bude pisat az kym to nebude cele vyriesene a jasne.

nera
5. júl 2008

roasha - je mi ľúto aj Tvojej sestričky a aj malého Tomáška a vôbec všetkých, ktorí doplatia na hlúposť niekoho iného. Asi len ten čo vidí, či zažije nejakú podobnú tragédiu vie pochopiť. Myslím, že RŽ mal dosť rokov na to, aby mohol predvídať čo sa stane ak pôjde rýchlo, takže ospravedlnenia typu : "Veď skoro všetci chodíme rýchlo, .....a môže sa to stať aj Vám...." nechápem. Nie, nie všetci chodíme rýchlo....najmä nie po takej ceste(OK na diaľnici, v dvojprúdovke.....dajme tomu)!
Čo nepozeráte TV, veď v koľkých reláciách rozoberajú brzdnú dráhu.....je rozdiel brzdiť 60km/hod, 90 km/hod, 120 km/hod....
A vyhovárať sa, že veď čo všetko napíšu časopisy.....či veď nemôžeme vedieť ako sa to stalo.....sorry, ale mne stačili fotky(a to predpokladám neboli retušované a upravované, či to nebola žiadna koláž) z takého auty taký šrot tak ľahko asi neurobíte.
A najväčšia tragédia nie je to, že teraz zomrel TENTO chlapček(samozrejme je mi ho ľúto a veľmi, lebo to viem pochopiť), ale že takto zomierajú bežne nevinní! A vinník sa veeeľmi ľahko z toho dostane, v tomto prípade bude aj ešte chúďatko a nič sa proti tomu nerobí!!!!

princess007
5. júl 2008

nera - to auto fotili az potom ako vykliesnili RZ. tak je jasne, ze vyzera ako srot, ked museli strihat plechy.. na to sa uz nik nepozrie.. nebudu predsa fotit auto, ked tam vo vnutri umiera clovek. to da rozum. kazda minca ma dve strany a odsudzovanie nikomu nepomoze.

womenne
5. júl 2008

lenže brzdna draha ani nemohla byt ak ho prekvapili,ale to su dohady ono sa to uklidni až ked sa zase niečo stane ☹

princess007
5. júl 2008

presne tak womenne...

m311293
5. júl 2008

je to paradox, když u nás běžela druhá část Stardance, tak jeden ze soutěžících taky způsobil dopravní nehodu a taky usmrtil člověka. Akorát že nebyl známy člověk, jen tanečník tak se o tom tolik nepsalo. Kdyby žitný byl prodavač v Ikei tak se tady o něm tolik nepíše.
Jedno je jasné svým nezodpovědným jednáním způsobil smrt dítěte, bohužel seto mže stát každému kdo sedne za volant.

nina81
5. júl 2008

baby mne je RZ teraz velmi luto, tiez som bola zhrozena ako to mohol urobit, ponahlat sa po obycajnej ceste sialenou rychlostou, zabit cloviecika, zmrzacit mu otca a psychicky polozit brata, je mi na ... z takych frajerov, ktori nevedia co so sebou predbiehaju, uhanaju a normalne jazdiaci clovek az musi odparkovat niekde na odpocivadle, aby sa dotriasol, lebo niekto so super farom si ide v strede cesty rovno oproti (to sa napr. stalo mne)

nina81
5. júl 2008

ale na zaklade uz vyssie spominaneho prispevku na joj diskusii som si uvedomila jednu vec a to ze my sme uz odsudili cloveka, ktory nepovedal jedno slovo na vysvetlenie toho co sa stalo...
je prirodezenel lutovat obet, ale mozno trochu sucitu s clovekom ktory je zmrzacny dopravnou nehodou, ani teoreticky si neviem predstavit tu bolest co citil, cim nehovorim ze to nebola jeho chyba, ze si to nesposobil sam
naozaj tie sekundy boli dolezitejsie ako cely jeho doterajsi zivot

julia225
5. júl 2008

co sa tyka kauzy RZ... ja len tolko, ze momentalne chodia skoro vsetci mimo predpisov, neviem ,ale zda sa mi ze na cestach je velky bordel...
je mi luto maleho...tomaska...rodine uprimnu sustrast...
je mi luto aj RZ, nikdy na to nezabudne...a ktovie ci sa z toho vobec dostane...no urcite nechcel nikoho zabit...
ale samozrejme sa nezastavam ...mal ist podla predpisov... 😒

sloboda4
5. júl 2008

veeelmi sa mi pozdava posledna veta v tomto prispevku: http://www.soubiznis.sk/blogy/rasto-drz-sa/3310...

.... tiež som matka...a byt na mieste otca tomaska tak RŽ asi v amoku zabijem....je mi nesmierne luto celej rodiny.....úprimnu sustrast.... 😢

...ale baby už ho tolko nesudte, to nam neprinaleži, ved ON bude cely zbytok života niest ten neskutocny pocit viny a myslim že sa nikdy s tym nevyrovna....skutocne mu nezavidim to co ho caka ak sa preberie a da aspon ako tak do kopy..... 😖

...nikdy nevieme ci sa niekedy neocitneme v podobnej situacii ako RŽ....no ruku na srdce...a skutocne ....hoď kamenom kto si bez viny... 😔

katja78
5. júl 2008

nina - myslím, že svedčiť budú aj otec a starší syn Žilaví. Zdá sa mi málo pravdepodobné, aby otec s dvoma malými deťmi prechádzali na bicykloch na druhú stranu cesty v neprehľadnej zákrute, zvlášť keď vedia, že na tom úseku cesty sa nehody stávajú často.
Napadla ma ešte jedna vec, teraz málo podstatná, ale nikde som o tom nečítala. Totiž, či malý Tomáško mal v momente nárazu na hlave prilbu (na snínkach z miesta nehody som videla len 2 šiltovky). A ak by ju aj mal, či by mu to zachránilo život.

sloboda4
5. júl 2008

katja78....ta prilba je super postreh....zaujimave že o tom nikde nikto nepise 😲 😕

katja78
5. júl 2008

julia - máš pravdu o tom, ako sa dnes jazdí 😢 . Dnes som šla po frekventovanej ceste smer NZ a na začiatku mosta, cez plnú čiaru mňa aj favorit predo mnou predbiehalo biele nákladné auto, ktoré malo na streche upevnené 4 pneumatiky! Skoro som onemela 😠
Dotyčný hazardér mal šťastie, že v protismere sa objavilo auto za sekundu po tom, ako sa stihol zaradiť.

drnda1
5. júl 2008

Nina - niečo na tom článku môže byť...hold, to už je slovenská mentalita, straaaašne rýchlo súdiť človeka, keď sú ešte neni isté závery ...len čo pozrieme dáke takéto správy, hneď odsúdime a to ešte ani nevieme, čo k tomu by dodala ,,druhá strana,,. nemá právo na obhajobu? veď aj na súde majú právo vyjadriť sa obe strany, u nás ,,slovákov,, žiaľ mnohokrát nie!!! hlavne že všetci ponadávajme a poďme ho ,,zabíjať,,! Ak polícia zistí, že je totálne vinný, nech si to naozaj odsedí, ale ten, čo písal ten článok môže mať aj v niečom pravdu... Preto nechcem zatiaľ odsudzovať Žitného... nech to celé rozoberú, nesúďme, počkajme si na záver vyšetrovania...

womenne
5. júl 2008

bay neviete ako je natom stou rukou nie som v obraze nejak mi blbne internet už 2dni ledva som sa dostala tu ☹