Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

zuzitka
26. jún 2009

aj fun radio dáva každú hodinu pesničku a nejaké to slovo o michaelovi 😒

tie jeho pesničky sú naozaj skvelé 😵

billie jean

https://www.youtube.com/watch?v=w105XxxaRMQ

earth song

https://www.youtube.com/watch?v=f8muMo0fw_M

heal the world

https://www.youtube.com/watch?v=yTMjA4ZJUqo
jabber
26. jún 2009

danona - já jsem to nemyslela tak, že je dobře, že umřel, nebo jak jsi to pochopila, proboha, to nééé 🤐 však já ho taky kdysi poslouchala a hodně jeho písní, hlavně těch starších, se mi líbí doteď 🙂 S tím turné jsem to myslela tak, že je dobře, že už k němu nedošlo, když byl v takovým zdravotním stavu, dokonce říkali že si píchal morfium. Prostě že si ho fanoušci budou pamatovat v plné síle a slávě 😉 a že nezkolaboval někde na jevišti 😅

monkula
26. jún 2009

teda, mňa to dosť šokovalo.... vôbec som to nečakala.... ja som ho teda "neuznávala" 😀 😀 , ale bol to ozaj king.... 😔 😔 , posunul hudbu inam, a vďaka nemu máme aj videoklipy... 🙂

andrea.m
26. jún 2009

no ani ja som to nečakala ☹ mam veľmi rada jeho pesničky aj ked pozerať na neho som moc nemusela. ked som videla tú správu na nete skoro som odpadla...
predsa len na umieranie bol trošku mladý...ale ako sa hovorí "starý musí, mladý môže" 😖

monkula
26. jún 2009

nám to písala v SMS-ke švagriná z UK o pol jednej ráno, ja nže to je dáka kačica, ako to, že zomrel Patrick, tak MM išiel k netu a bum, bola to pravda, sme pri nete stáli pol hodiny a stále sme tomu nemohli uveriť...

zuzitka
26. jún 2009

ja ešte stále tomu nemôžem uverit a furt premyšlam, či sa len nedal niekam "schovať"
proste mi nejde do hlavy, že by mohol umrieť 😔

layla
26. jún 2009

baby ja teraz kukam vh1 cely vecer tam idu jeho pesnicky a placem 😢 😢 😢 😢 😢 je to hrozne...

diddi
26. jún 2009

nebol to N.1 u mna,je mi to vsak luto....ale myslim si,ze to nebol "obycajny" infarkt...a ani sa to nedostane na verejnost....ale jeho posledne roky k tomu smerovali ☹

debra
26. jún 2009

inak ani ja tomu nemozem staaale uverit 😒 hoci som ho nemala rada,ale dako mi ani neprekazal 😔 je mi to luto,ze takto skoncil 😢 mne sa najviac pacila jeho pesnicka History....mam na nu kraaasne spomienky a vzdy to tak bude 😔 hoci mal viac dobryx,tato mi je velmi mojmu srdcu blizka 🙂

bejbypd
26. jún 2009

no ja zboznujem od neho billie jean to je s drahym nasa srdcovka pri tej pesnicke sme sa dali dokopy 😉 a dalej thriller co je uplna pecka a z novsich uplne milujem earth song a cry...no je ho strasna skoda strasna...

debra
26. jún 2009

Michael Jackson we will never forget u 😢 😢

debra
26. jún 2009

a este sa mi od neho paci smooth criminal

titkovamiriam
15. sep 2009

http://www.aktuality.sk/clanok/145473/patrick-s...

toto som rano nasla a je mi trosku smutno 😢 😢 😢

zuzana355
15. sep 2009

aj ja som čítala no je to prekvapujúce a smutné 😢 😢 😢 v poslednej dobe je toho neako si vela jackson teraz swayzi no takí mladí

dadulka19
15. sep 2009

tiež som to práve čítala na azete.Aj keď sa to dalo čakať,dosť ma to šoklo a je mi to veľmi ľúto 😢 😢 😢

lussy23
15. sep 2009

Trochu od veci a neskoro. Čo vravíte na rozchod Peťa Marcina a Andyho?

depecko
18. sep 2009

ahojte,peťo a andy je naozaj stará záležitosť,ale čítala som chat s Andym kde k tomu povedal že on v podstate všetko vymyslel /scénky,vtipy/ Marcin hodil ksichtíky a zožal úspech.Podľa mňa problém boli prachy prachy prachy,chlapcom sa začalo dariť,Andy mal aj svoje scenáre/Panelák,SUsedia,/,on sa nestratí aj bez Marcina.Marcin musí čakať na ponuky,kto mu čo vymyslí,nemám ho moc rada,ale Chodili sme spolu -relácia sa mi celkom páči,len keby tak neskákal hosťom do reči!teraz má moderovať detský talent, 🙂 Takže toľko k tým dvom 😅

depecko
18. sep 2009

čo poviete na odhalenú Heribanovú? 😖 http://www.cas.sk/clanok/131279/heribanova-54-n..., podľa mňa troška prestrelila...chcela zaujať to je jasné

deniska005
22. jan 2010

ahojte kocky.... nemate nahodou kontakt na fotografku Janku Keketi ???...telefon, popripade www stranku dakujem

domika007
2. mar 2010

pancake • 1d • Dnes o 13:27
som za to aby Rasto bol spravodlivo odsudeny za svoje ciny a nehanbil sa pozriet ludom do oci. 🙂

evitkamalicka • 1d, 18tt • Dnes o 13:28
aj ja som za, ale taktiez moj nazor je, ze take male 5 rocne dieta nemalo co robit na takej ceste aj ked s rodicom

emanka • 1d • Dnes o 13:30
Rasťo musí ísť do basy!!!! A cesty sú aj pre deti, nie len pre autá!!!

evitkamalicka • 1d, 18tt • Dnes o 13:31
jasne, ze su, ale ja osobne by som s takym malym nesla.....kazdopadne, nech pyka za to co urobil

sjuzi • 1d • Dnes o 13:32
Osobne som tiež za, ale myslím si, že je potrestaný viac ako dosť... bohužiaľ, tým, že je mediálne známy, to bude mať predostierané do konca života... či už bude v base, či nie...
Ale, ak ho neodsúdia, tak to bude fakt výsmech súdnictva pre obyč.ľudí... 😒

sjuzi • 1d • Dnes o 13:35
Inak tie cesty na Záhorí poznám, nie sú cez deň (a najmä v poludňajších hodinách, keď sa to stalo) také frekventované... takže možno by som sa odvážila s dieťatkom ísť na bicykel... Veď už môj takmer 3ročný vie, že na ceste musí zastať a počkať na mňa...

habibi78 • 1d • Dnes o 13:38
a na co je dobre zalozenie tejto temy????? 😕 😕
aby tu zase vznikli hadky, jedni mu budu fandit, druhi odsudzovat.... 😝

evitkamalicka • 1d, 18tt • Dnes o 13:40
a inac aj podla mna je tato tema zbytocna

sjuzi • 1d • Dnes o 13:41
jj

pancake • 1d • Dnes o 13:45
tuto temu som zalozila na to aby sme sa pozreli na spravodlivot slovenskeho sudnictva. ze ked ma clovek peniaze tak si dokaze kupit aj zivot dietata. a to je smutne.
a co vsetko dokazu ludia spravit aby sa do basy za svoje ciny nedostali.
-ze vsetko sa da kupit
-aka je spravodlivost adt...

len vcera v spravach ked povedal ze stratil vedomie /samozrejme to musel povedat ked chce z toho vyviaznut cisty -to su pravnicke rady/ tak ako mohol so stratenym vedomim este aj telefonovat.
a 2 a pol roka sa mu zda vela ked sa odvolal???????????????/ 😢 😢 😢 😢 😢 😢

pancake • 1d • Dnes o 13:48
habibi nechceme sa tu hadat len chcem pocut nazory ostatnych ludi. mne osobne to vobec nie je lahostajne. a temu som zalozila preto lebo ked tu mozu byt temy o nakupovani,vareni, a inych temach preco by nemohla byt aj tato? 😕

jasminet • 1d • Dnes o 13:49
jasne, som za aby za to isiel sediet, ale rovnako mal ist sediet aj martikan, skrucany a mnohi dalsi. ale ti nezabili dieta, tak sa im to prepieklo. 😒

pancake • 1d • Dnes o 13:52
bohuzial... 😖

veronikapp • 2d • Dnes o 13:56
tiež som ZA, zabil dieťa, lebo išiel prirýchlo. Som zvedavá ako to dopadne. Ale to sa bude ešte dlho naťahovať. Môjho otca pred dvoma rokmi tiež zrazilo auto a ešte dodnes ani súd nebol...

habibi78 • 1d • Dnes o 13:56
pancake, tema o vareni a ankupovani sa netyka konkretnej osoby....
a cudovala by si sa o com je slovenske sudnictvo..... nieco o tom viem a to, o com je sa na verejnom fore nedozvies....
preco nezalozit temu o Martikanovi, ktory zabil...o Rezesovej, ktora zabila.... o Skrucanom, ktory zabil..... a je ich kopec, co spachali takyto hrozny cin ale ututlalo sa to.... a je jedno ci zabili dieta alebo dospelu zenu, ktora bola niekoho matkou, alebo muza, ktory bol niekoho manzelom, synom, bratom....
pancace, keby bol zitny tvojim bratom...otcom...tiez by si si zelala, aby sa odvolal.... ja jeho cin neospravedlnujem, len sa z neho na robi martyr, je dobrym predajnym artiklom pre bulvar, preto sa o tom pise..... 😝 😝

bubadlo27 • 2d • Dnes o 13:57
cavte, myslite ze PAN ZITNY potrebuje specialnu temu ci miesto tu na konovi ☹
pancake, nazory mozes pocut aj v inych temach, kde sa tzv. celebrity preberaju, ci preberali 😉

tilly • 2d • Dnes o 14:00
ono uz tu jedna takato tema bola

pancake • 1d • Dnes o 14:02
ale ked budem chciet pocut o michalovi jacksonovi tak si skocim do tej temy.ale ten ma vobec nezaujima.zaujima ma uplne niekto iny. preto som tu.proste momentalne som mozem povedat smutna z celej veci okolo neho.pretoze to co mu vymerali ide daleko od cestnosti.
a rodicia chlapca sa nemaju ako branit iba cakaju.......

habibi78 • 1d • Dnes o 14:06
pancace, a je normalne, ze chlapec, ktory doboda zenu agresivne a brutalne, dostane 6 rokov a v polovici ho pustia domov???? ale ked urobis danovy podvod, ides do basy na 14 rokov....
zivot cloveka je v tejto republike v sudnom systeme na poslednom mieste.... 😝 😝 😝 😝

zuzana76 • 1d, 18tt • Dnes o 14:08
nechapem preco niektorym vadi tema o Zitnom, ked si zalozili inu specialnu temu, kde tiez pretriasaju konkretnu osobu, ktora tu nedavno sposobila nemalu aferu 😀

habibi78 • 1d • Dnes o 14:11
ale ta osoba...myslim dianka.... nezabila dieta, to uz je ine kafe..... 😝 😝 😝

zuzana76 • 1d, 18tt • Dnes o 14:13
ale je to tiez ohovaranie, ja nechapem vyznam ani tejto ale ani tej druhej diskusie 😉

zuzana76 • 1d, 18tt • Dnes o 14:16
murinka, no ak sic itala prispevky tak si msylim,ze sa ho tu nezastava nikto

zuzana76 • 1d, 18tt • Dnes o 14:17
habibi, no uz sme sa to davno dozvedeli, ale ak sa niekto potrebuje odbavovat, tak nech sa paci 😝 , sa vam cudujem, ze si davate tolko namahy

erikasadek • 2d, snž • Dnes o 14:20
musim sa pridat ze zakladanie takychto tem je , naozaj nepotrebne bud elen hadka, akokolvek budu vase reakcie a nazory ktore nebudu na takuto temu nikdy rovnake, ja osobne prva vec sok. aj deti patria na cesty nemozem suhlasit deti nemaju co robit na cestach tot moj nazor.. tera zkolko tu bude , tvrdit ze s amylim.. 😉

aj tak nic s atu nevyriesi , co bolo spraven sa uz neodstane, a tu spravodlivost tazko dosiahnte.. 😉

evitkamalicka • 1d, 18tt • Dnes o 14:23
erika nikto tu nepovedal, ze deti nepatria na cestu, len ja sa o svoje dieta bojim a s takym malym by som nesla, to je vsetko

murinka • 1d • Dnes o 14:28
suem,taketo spravanie u mna nic neospravedlni 😠 a som pri zmysloch 😠 a ty si tiez pri zmysloch?obhajujes vraha 😨 ked ti niekto zabije dieta tak si tiez povies ze je jednou nohou v base? 🙄 alebo podobnu blbost?

zuzana ja som pisala vseobecne,viem ze ho tu nikto nezastaval

habibi-uz som toto som napisala-chodia ako magori na tych autach...keby isiel primerane mozno by sa nic nestalo...alebo to nemuselo mat az taketo nasledky...nehoda je nieco ine-tomu predsa mohol zabranit keby doslova neletel autom...

womenne • 2d • Dnes o 14:29
som zvedava či by ste založili temu keby toto (nedajbože) spravil niekto od vas 😖 toto sa riešilo a ked sa stala nehoda vždy skončilo zatvorenim temy.My stym nič nespravime jedine sudca.....

habibi78 • 1d • Dnes o 14:31
taktao tema sa da otvorit jedine z dvoch dovodov....bud sa niekto vyziva v cudzom nestasti, alebo si mysli, ze admini maju malo roboty.... 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

murinka • 1d • Dnes o 14:33
cudzie nestastie?sam si ho sposobil 🙄 nech nesie zodpovednost 😠

poki10 • 13tt • Dnes o 14:33
no vidis habibi a uz je tu dalsie rypak...nechcela rypat aj u dianky? nejaka je s nou kamoska...alebo ta ista osoba 😠

womenne • 2d • Dnes o 14:33
pancake ono to nieje pravnicky tah je to lekarom potvrdene,dalej netelefonoval vypisy z telefonov to potvrdili.Nieže by som sa ho zastavala ano zabil maleho chlapčeka je mi to luto....ale len preto že je to znama osobnost sa donho navažat?vieš kolko ludi takto zahynie?a kde su onich temy?ani len članok nevyjde 😔

suem • Dnes o 14:34
murinka ty si preco nebola vcera na sude? Vsak ty si ocity svedok! Ty mu dokonca aj do hlavy vidis, on chcel zabit chlapca - planoval si to vrah jeden.
A kazdy kto ma vacsie auto je dement podla teba, ... teda aj ja ... super 😝

habibi78 • 1d • Dnes o 14:35
ano, ale ja sa nebudem v jeho nestasti vyzivat, zakladat temy, v ktorych aj tak nic nevyriesim a huckat ostatnych, ze je to spravne.....
nesud inych, lebo aj ty raz budes sudena......

lela83 • 1d • Dnes o 14:38
ahojte moj nazor na zitneho je taky ze patri za mreze lebo stale meni vypovede ako aj vcera chce sa vyhnut base kam patri ved zabil dieta ved kto ma vodicak musi predvidat na ceste ktora je nepriehladna v zakrute a hlavne kde su deti

womenne • 2d • Dnes o 14:39
suem takych čo tam boli a všetko vedia je vela,baby aj ja potrebujem pomoct určite ste tam boli ....alebo ste všetko videli....

poki10 • 13tt • Dnes o 14:40
akoze na co to tu riesit. urcite by ho nezabil naschval. kazdy pochybi, tak teraz nech zitny pyka za to co spravil, uz aj tak sa potrestal sam, teraz sa na neho uz len bude ukazovat prstom a tak mu treba, to je jeho trest a nevyspi sa kludne do konca svojho zivota, nam ostatnym len ostava dufat, ze sa z jeho pripadu poucia aj ostatni, ktori maju chut telefonovat za volantom. ale ma nejaky vyznam sa tu kvoli nemu hadat? on tu nie je a pravdupovediac urcite ani nevie, ze tato diskusia existuje. zato diana bola hlavna iniciatorka a klamarka. my sme tu temu nezakladali, ale ona. takze je zbytocne tu porovnavat tieto dve veci

lela83 • 1d • Dnes o 14:42
baby nehadajte sa ved sme tu nato aby sme pokecali

habibi78 • 1d • Dnes o 14:42
murinka, tebe sa veeeeelmi nepaci, ak s tebou niekto nesuhlasi, ze??? 😀 😀 😝 😝 😝 😝
kazdy den na cestach zahynie clovek.....podme si teda pisat o vsetkych, nie len o jednom..... vtedy by to bolo objektivne.....

suem • Dnes o 14:50
murinka ja sa Zitneho nezastavam, mne je on ako taky ukradnuty. 😉
Ma byt sudeny a odsudeny, ale pisat tu take veci ako ze by mal zomriet a pod. je chore!!!
"Milujem" ludi s radikalnymi nazormi, ziadne argumenty, ziadne vysvetlovanie... 😠

babulka • Dnes o 14:54
Dufam v sparvodlivost sudu, aj ked ako znala pomerov az prilis, neviem, neviem...
Osobne si myslim, ze Zitny ako hlboko veriaci clovek (ak to nie je len poza...) by mal uznat svoju vinu, nevyhovarat sa na fiktivne nevolnosti (dobra bola otazka prokuratorky - a kedy ste zistili, ze ste stratili vedomie?) a straty vedomia, prjat s pokorou to, co ho caka a sam by sa mal dozadovat trestu.
Pochybujem, ze to spravi, bude natahovat cas, vyhovarat sa, predlozi 100 znaleckych posudkov, ktore si moze zaplatit, a nakoniec z toho vyviazne s podmienkou...

suem • Dnes o 14:59
Babulka je pravda, ze mnohi vodici, ktori mali nehodu bez pozitia alkoholu, bez predchadzajucich problemov so zakonom, usporiadanym zivotom a bla, bla, dostavaju podmienku.
Na SK ju dostanu aj grazlici s bohatym registrom trestov, lebo sa im "nedokaze" umysel. 😠
Len male ryby idu sediet...

murinka • 1d • Dnes o 14:59
habibi,je mi jedno aj keby so mnou nikto nesuhlasil ved kazdy ma svoj nazor...tato diskusia fakt nema vyznam pretoze niektore uzivatelky reaguju na kazdy prispevok nevhodnymi pripomienkami...

poki10 • 13tt • Dnes o 15:24
no ked to tu bude takto pokracovat, tak vam tu temu zavru a budete spokojne

murinka • 1d • Dnes o 15:26
ahoj poki,idem prec lebo nemam ani najvacsiu chut sa hadat...inak-mas pekne motto 🙂

mnamko • Dnes o 15:55
Nejdemi do hlavy slovo vrah-podla mňa vrah je ten kto úmyselne zabil,aj váš muž alebo kamarát,kamarátka by bola vo vašom srdci odrazu vrah? môže sa to stať každému,pretože nevieš čo sa ti môže stať ,keď sadáš za volant.
Myslím ,že to Rasťovi neni jedno,len škoda,že sa tak mediálne nerozoberá každý kto niekoho zrazil,to by nebolo v novinách nič iné pretože každý deň sa takéto veci stávajú.

sabiatko • 38tt • Dnes o 18:50
ostra diskusia, ale pridam svoj nazor... je mi jedno, ci rasto zitny, alebo niekto iny... porusil zakon, zabil dieta=vinny, zasluzi si trest. ak za prestupenie zakona nebudu ludia platit, kto ho bude dodrziavat? je to pre nasu vlastnu bezpecnost...

tynushqa • 1d • Dnes o 19:05
mnamko,
je to umysel, keby siel rychlostou akou mal, tak by sa nic take nestalo!!!! takze ja to povazujem za umysel, sadnut si za volant a rutit sa takou rychlostou a este si pri tom veselo telefonovat...je len otazka casu kedy by niekoho zabil.... 😒

domika007
2. mar 2010

A poprosim pokracujte v ramci slusnosti, ziadne nadavky a osocovanie!Dakujem!

pancake
2. mar 2010

ja uplne suhlasim so sabiatko.
len mi je luto ze taky chlap ako on, sa k tomu nepostavil celom.mozno keby mal svoje vlastne deti. 😔

habibi78
3. mar 2010

co myslite, kolko dostane Zitny, ked tento grazlik dostal za umyslenu vrazdu svojej priatelky 5 rokov?????
slovenske sudnictvo..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝
Zitny preto nemoze dostat viac ako polovicu....

http://krimi.cas.sk/clanok/154562/za-smrt-plavk...

mnamko
3. mar 2010

tynushga-ty si sním sedela v aute,keď vieš akou išiel rýchlosťou a telefonoval?ludia zo záhradiek predovšetkým dôchodci videli ako telefonoval,tý aký majú zrak.

habibi78
3. mar 2010

mnamko, dochodcovia su najlepsi svedkovia na sude.... vzdy vsetko videli, aj za zakrutou, vsade boli, vsetko poculi..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

veronikapp
3. mar 2010

aj keby netelefonoval... ak by išiel normálnou rýchlosťou, zákrutu by zvládol a ak má nejakú chorobu, kvôli ktorej hrozí strata vedomia, nech nesadá za volant...
jasné, že to neurobil úmyselne... ale pochybil a preto by mal byť potrestaný. To, že s tým bude žiť do konca života nie je dostatočný trest- aspoň pre rodinu toho mŕtveho dieťaťa...

mnamko
3. mar 2010

Presne tak,a dohovie ako oni išli na bicykloch to sa nikto nedozvie,mohli ísť aj všetci vedľa seba ,mohli sa obiehať ale to nikdy nikto nepovie.Prilby nikde,nezodpovednosť otca,ja som z mojimi deťmi nikdy na cestu nešla ani a sídlisku,ale to neomlúva Rasťa ale nikdy by som ho nenazvala vrahom,proste každý z nich na zlom mieste v zlom čase.