Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

andrea.m
2. júl 2008

ella 100 bodov

princess007
2. júl 2008

ja nikomu praveze nefandim. no snazim sa to vidiet aj inak. je mi to luto. moze sa to stat aj mne... kazdemu jednemu.. len tvrdim, ze nik nema pravo sudit.. a odsudzovat, ked do toho nie je riadne zainteresovany a ma len pochybne informacie z medii..

bejbypd
2. júl 2008

a ked sa tu rozculujete ze nase decka nebudu moct zit slobodne tak mozno aj kvoli tym trestom a mozno aj kvoli niekomu na sude alebo vo vlaade alebo hocikde kto si povie sak je potrestany na cely zivot je s tym suhlasim ale to nie je dobry priklad riesenia problemu pre ostatnych nezodpovednych vodicov

andrea.m
2. júl 2008

princess ja si myslím že tu nikto nesúdi. píšu si tu len matky (mnohé práve 5 ročných detí) ktoré sú šokované z otho čo sa môže stať aj ich dieťaťu. a že dnes je na cestách veľa frajerov je bohužiaľ fakt. napr. včera bola blízko ke jedná havarka, šofér terenného športiaka mal 18 rokov a ja sa pýtam? odkiaľ mal 18 chalan prachy na športiak??????? ved ešte nemá skončenú ani strednú.....

sirinka
2. júl 2008

sue a to sa byciklujete od rana do vecera??? 😨

bejbypd
2. júl 2008

prepacte rozcertila som sa a nikoho som nechcela urazit no na deti som citliva preto tak reagujem...ale stojim si za tym

magg
2. júl 2008

sue, plne s tebou suhlasim a tiez mi to napadlo, ja ziram na dospelych ludi, ktori idu po ceste za plnej premavky na bicykli (siice mozno preto, ze ja som bicykel do teraz nezvladla) ale aj tak je to obrovsky risk. A to tiez neospravedlnujem rychlu jazdu ani zitneho, ani nikoho ineho. Kolko krat mi az, s prepacenim , rit viera, ked moj manzel si nas vezie domov dodrziavajuc predpisy a do protimeru sa nam ruti blazon, ktory musi obiehat lebo sa asi na tej ceste nudi.

womenne
2. júl 2008

princess ja tiež tak hovorim,viem ako to na našich cestach chodi takže sa bojim čo i len naznačit niečo na niekoho zle.Ja som išla v zime svokrovim autom som išla 40 čo bolo nasnežene a bala som sa aby sa niečo nestalo by ma svokra ukrižovala 😀 a zastavila som na stopke na križovatke a zrazu do mna nacuval rozhrnač snehu,nemohla som ani cuvat,za mnoustali ludia ani ist dopredu čo som spravila dobre lebo išli auta,tak som stala a on ma tlačil 😠 sme začali trubit a ja posrata s prepačenim.On mi ešte nadal,a pritom to bola jeho chyba ved nemal cuvat do križovatky 😠 😠 tak sme mu nadali dobre že nebolo nič na aute ibaotlačene gumy čo som vydrhla 😀 ale maly sme tam malych čoho som sa velmi bala ,je to sice od temy ale je tu dusno tak trošku 😅

andrea.m
2. júl 2008

magg bophužiaľ aj cyklisti sú učastníkmi cestnej premávky a vodiči to majú brať ako fakt a nie sa čudovať čo tam robili. alebo by bolo dobre keby aj chodci zmizli nech už ostanú len autá a bude dobre.

princess007
2. júl 2008

prachy na sportiak? no jasne..mne je jedno kto na com jazdi. a mozno to bolo rodinne, a mozno mu ho daroval otec a mozno neviem co.. mne je to jedno. nech ma kazdy to, co si moze dovolit. buracka sa stava kazdodenne. s tym uz nikto nic neurobi. zitneho potrestaju, ked sa vsetko presetri. ale uprimne... neprajem mu nic zle. na to su tu iny.. vsetko sa raz vrati a len ten hore vie ako to bolo.

sirinka
2. júl 2008

cyklista je normalny ucastnik cestnej premavky, jedine, co sa im da vytknut, ze takmer ziaden nenosi prilbu 😒 a kazdy sofer musi ratat, ze sem tam nejakeho stretne

womenne
2. júl 2008

princess odkial zo žiliny si?

milosbb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejbypd
2. júl 2008

milos tvrde ale asi pravdive az na tie urazky len to gro veci

womenne
2. júl 2008

ked sme ta nevytočili tak čo sa ozyvaš?a vyrušuješ nas vnašom kurniku 😀

sirinka
2. júl 2008

milosbb 100%

milosbb
2. júl 2008

Však tu musíte mať jedného kohúta, nie? 😎

k.a.t.k.a.
2. júl 2008

možno keby mal malý prilbu na hlave, nemuselo to mať také katastrofálne dôsledky 🤐 to hovorím možno ale možno nie ... prečo vlastne nemal prilbu???? a zase pripominam že neospravedlnujem p.Zitneho

magg
2. júl 2008

andrea, neide o to, ale dieta je dieta a podla mna 5 rocny chlapec este nemoze byt taky dobry cyklista, aby zvladol takuto cestu. Stalo sa nam asi pred dvoma tyzdnami, sli sme do mesta na zastavke stal autobus MHD a prsalo , manzel isiel povolenou rychlostou v meste a ked uz pomaly obchadzal autobus, vysla zpoza neho zena s dvoma detmi, my sme prichdali z prava ona cely cas hladela na lavu stranu, vobec sa nepozrela za autobus. Hoci ju manzel zbadal a brzdil, bolo mokro dostal smyk a auto slo dalej, sice pomaly ale predsa. Dotycna nesla cez prechod, prechadzala cez hlavnu cestu a vobec sa nepozrela do lava, vsimol si nas len jeden z jej chlapcov a potiahol ju spat, a mila dama este mojmu manzelovi vynadala. Ak by isiel rychlejsie tiez by sme sa tragedii nevyhli a nebola by to celkom manzelova vina, no a potom som si vdaka bezohladne matke zlizla vsetok manzelov hnev ja a on chudak plakal este pol hodiny od laku, pricom nie je ziadna citlivka

sirinka
2. júl 2008

magg toto je celkom ina situacia...aj ked ja som sofer zaciatocnik, za kazdym autobusom cakam potencialneho cloveka...soferovanie v meste si ziada vela predvidavosti az magicke schopnosti...

nera
2. júl 2008

ella1 - súhlas 😉
A len tak mimochodom, rozmýšľali ste nad tým ako ináč sa mali na to kúpalisko dostať, ak možno nemali auto k dispozícií? Peši? Veď to je to isté. Či Vy už viete sa premiestniť v priestore? Dajte vedieť ako.
A len tak mimochodom všimla som si na mape, že je to klasická cesta(myslím tým, že nie je hlavná) a niekto si túfa ísť do zákruty 150km/hod?Tak to je sila!

sue
2. júl 2008

...tak so slepačím mozgom sa ozývam... opätovne pripomínam, že nepokladám v dnešnej dobe bicykel za dopravný prostriedok, ale výlučne prostriedok určený na šport, ktorý sa má robiť na vyhradených miestach a cestách...
V žiadnom prípade neospravedlňujem RŽ, patrí mu plný trest za cca zdvojnásobenie povolenej rýchlosti, prípadne ďalšie porušenia... je to neospravedlniteľný čin, ale chlapcovi život nevráti nič...
...a miloško, prosím ťa, predtým, než by sme sa pustili do debát čo by bolo keby bolo... (napr.: keby išli autom, išli by rýchlejšie, takže by sa tam možno vôbec nestretli a podobne...) si myslím, že každý je zodpoedný za svoje činy. V tomto prípade si myslím, že aj otec toho chlapčeka nekonal úplne najsprávnejšie - mal vziaťť auto, alebo ísť autobusom a neťahať decká na bicykloch... bohužiaľ človek by mal rátať aj s niečím takým...

andrea.m
2. júl 2008

5 ročné dieťa ktoré možno bycikluje od 2 rokov tu cestu zvládne a žitný prešiel do protismeru takže tí cyklisti sú v tom absolútne nevinne. keby pán moderátor jazdil podľa pravidiel tomáško mu mohol zakývať a mať peknú spomienku že videl známu ososbu. neviem kto písal o prilbe ale v takom prípade by bola prd platná sorry za výraz.

majada
2. júl 2008

andrea...............súhlaaaaaaaaaas

bejbypd
2. júl 2008

sue ty sa uvedomujes co pises napisala si ze bicykel nie dopravny prostriedok no moja neviem co ta ucili v autoskole...to naozaj neviem a to mas nabehane tisicky km dobre moja len tak dalej tak sa mozes ist detmi bicyklovat okolo domu alebo niekde v telocvicni to bude najbezpecnejsie a telocvicna je urcena predsa na sport 😉

sirinka
2. júl 2008

sue ty mas zvlastne pocty a zvlastnu logiku...preco by otec nemohol so svojim synom byciklovat??? ked tam nemaju cyklotrasy, nie kazdy ma cas a peniaze sa niekam vozit autom, napriek tomu maju rodicia pravo travit cas so svojimi detmi pri sporte...a hlavne sofer rychleho auta by mal s niecim takym ratat...

andrea.m
2. júl 2008

sue a nežiješ ty v nejakom inom svete? vieš koľko ľudí bycikle ako dopravný prostriedok používa lebo jednoducho nemá auto? uvedom si že nie každý na slovensku ma na starú ojazdenú škodovku nieto ešte na audinu a žitný šiel do protismeru a z dopravného hľadiska je vinný vo všetkých smeroch.takže tu vlastne debatíme zbytočne 😀

womenne
2. júl 2008

Nechapem stale iba Žitny ved v ten vikend sa stalo vyše 200 nehod zomrelo 10ludi,aj 2ktory sa maly brat,dnes pisali o 14chlapcov ktory zomreli na obriezku,dalšich 91 je zranenych a vy stale len jedno a to iste už sa ani neda vymyšlat čo tu napisat 🙂 ale každy ma na svoj azor pravo tak dotoho nadavjte prajte mu zle a nezabudajte že to spolovice ide určite na vas.Aspon to tak tvrdia veriaci a ja som tak radšej končim.dobru noc

sestri
2. júl 2008

len sa tu nezačnite urážať a nadávať si,lebo to tu zamknú a aj tak tým nič nevyriešite.

sue
2. júl 2008

Babuleee, ale ja som nepísala, že RŽ je anjelik... navyše športovať sa dá aj inak, nie na bicykli...