Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

liana
20. jan 2009

pozerali ste v nedelu prominentov? to kto je tá modelka Mirka čo má šatník za niekolko milionov? 😀

slnieckova
20. jan 2009

liana modelky? 😀 😀 😀

tamarka
20. jan 2009

tiež som sa pozastavila nad tým, že modelka, trošku má od toho ďaleko.... 😅

mikalove
20. jan 2009

ja neviem o kom hovoríte ☹

asitka
23. jan 2009

ako nič v zlom...ale mi príde kus trááápne...to prepieranie videa lukáčovej a skrúcaného.....no a??? 😕

roasha
23. jan 2009

nuz Barkolova ho uz zunovala..........a ta si teraz ide dokazat,ze chlap moze lutovat........a ide "zabodovat"na miss-missis fitnes.....nuz ........sudnost..... 😀 😝

kwatka
25. jan 2009

http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/01/sudkova-...
je toto možné? týždeň pred pôrodom?

monkula
25. jan 2009

roasha, nech si ide aj na
missmiss fitnessplanéty, neá na to... keď som videla tie trápne kostnaté ručučky, až mi smiešne bolo... Ona môže ukázať akurát tak hrudné svalstvo... 😝 aj to umelé...

liana
26. jan 2009

noo... a Erika sa teraz prečo čuduje, veď pred rokmi urobila svojmu zákonitému to isté. až nato že si tie kufre vzala až do Austrálie.

monkula
26. jan 2009

liana, presne.. kto čím bojuje, tým mrie

mikalove
26. jan 2009

najlepšia bola v jednej relacii ked rozpravala ako nenavidí neveru .. 😅

slnieckova
26. jan 2009

na margo Barkolovej... tak vidite, ani tie silikony ho pri nej neudrzali 😎

monkula
26. jan 2009

mikalove, že... 😝 ako úprimne ,mne sa ona vôbec nepáči... ani ako žena, ani ako moderátorka... mne sa viac páči Stanka Pavolová, pozdávala sami ,ešte keDˇmoderovala maxihru 😉

jabber
26. jan 2009

mikalove - no jo, toho Krause jsem sledovala 🙂 přišlo mi, že jí to ječení hlavně baví, než že by se opravdu bála 😉 taková spíš součást jejího image 😝 😎

mikalove
26. jan 2009

verešová je ako malé decko,vždy sa smejem ked ju vidím,ale krausa mam veľmi rada,ten je super

mikalove
26. jan 2009

mon,aj ja si stanku pamätám ešte z maxi hry 😉

monkula
26. jan 2009

ja so mto nevidela, ale ak si pamätáte, tak ju raz Nikodým pozval do svoje jrelácie o skrytej kamere a dal jej vyfúkať vajíčko a ona fúkala a fúkala a poto mzistila, že je uvarené ,ta kzačala vrieskať a hodial doňho to vajíčko. 😀
No ,ak opíše jabber, je to skôr image, byť "temperamentná" 😝

jabber
26. jan 2009
roasha
26. jan 2009

Vereska-skoda reci,ja som z nej raz nevychadzala z udivu,bola na prezentacii nemenovanej kozmetiky v BB,a po skonceni sa vyparila s takym starym nechutnym chrenom,"skryli "sa v starej pivnicnej restike,a co ta tam s nim robila.....vracali by ste.... 😝 🙄

monkula
26. jan 2009

roasha, čo ta ms ním robila? 😕 😕 pili víno? 😀

roasha
26. jan 2009

....monky...okrem ineho... 😀
no kocka je,o tom-potom,ale vtedy to spravanie,ako posledna... 😝

mirka414
autor
26. jan 2009

no to je ale cerebrita asi ako ten rochniak,prave som to video videla ta sa zasa ukazala,ako ked vysypala dcerku 2x so sani...co uz reklama nadovsetko.

jabber
26. jan 2009

roasha - myslíš štětka? 😀

Kraus jí udělal asi trošku čáru přes rozpočet, když jí odvedl dozadu 😀 měla po vřískání 😝 😀