Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

sestri
7. júl 2008

je naozaj hrozne hrozná...

horallka
7. júl 2008

Monkula, to som si nevšimla, asi preto, že ju až tak detailne nesledujem - vnímam ju ako celok. Ale mne napr. do sť vadí na Majeskej, ako vykrivuje ústa- ináč by bola aj sympatická aj milá, ale nemôžem sa pozerať ako divne kriví pery.

Honzík či skoroval u Drobovej? predovšetkým ju kopol do zadku -a ani to s ňou nikdy vážne nemyslel, to len ona sa mu pchala a myslela si , akí sú super kamaráti.

monkula
7. júl 2008

horalka, presnee, aj majeská je taká krivuľka... 😀
A Brychtová, neznášam ju, ten jej súcitný pohľad v POšte, ako pozera, pokyvkáva hlavou, by som ju kopla do kolena... 😀

sestri
7. júl 2008

mne sa nepáči fialová...pripadá mi ako falošnica falošná.

monkula
7. júl 2008

je trápna, myslím Fialová... Feťáčka... 😠

nina81
7. júl 2008

G. niekde tvrdila, ze spolu nic nemaju, ze su len vyborni kamarati,
ja by som jej aj verila s ohladom na ostatne, co sa na nich Honzik nalepil
dako nesedi do mnoziny

horallka
7. júl 2008

monkula, sestri,
ale veď aj Brychtová a Fialová sú hrerečky, hrajú to na nás, a my im to ešte žereme. Veď Fialová raz sama o sebe vyhlásila, že je veľmi dobrá herečka. Je riadne prešibaná a rafinovaná - príliš ju nemusím.

sestri
7. júl 2008

veď to skoro všetky sú len herečky...málo ich je normálnych,ale nájdu sa aj také..

sylvie
8. júl 2008

nina, este k tvojej otazke par prispevkov dozadu, co si sa ma pytala.. tak teraz je miss world.. 😉 so svojim bratom sa strasne na seba podobali, len za nim v 1.roc. vsetky baby saleli.. 😉

a k tej tvojej druhej otazke, tak to fakt neviem, lebo podla mna jej skor islo o tu popularitu..

liana
8. júl 2008

no neviem či Gaba niečo vymýšla, lebo sú to všetko formáty zo zahraničia, akurát že ich zajedná a markíza zakúpi. kebyže viem tak dobre anglicky ( a to by som vedela keby som tam niekoľko mesiacov žila) tak ich zajednám aj ja.

minule som čítala rozhovor s Ruskom - o Marianne sa nevyjadril lichotivo a Anetu už nazýva Pani. A pritom mám v živej pamäti ako mu ďakovala ako svojmu objaviteľovi. Mimochodom, zažila som ho raz na dovolenke a poviem vám že chúdence deti, tie môžu o normal detstve len snívať. Vkuse boli pod drobnohľadom, ani najmenšia chybyčka sa im neprepáčila. Proste museli byť dokonalé. Na dovolenke, chápete to?

A Rákovú nemusím, prepáčte mi to 🙂 . Je veľmi afektovaná a najradšej sa predbieha v obchode. Celebrita.

ukana
8. júl 2008

liana, ja som raz videla Ruska v nejakej dokrutke al. casopise a ten jeho maly syn sa 3krat do tyzdna uci s ucitelkou po CINSKY 😕 kolko ma? 3-4 roky? chuda male, ale Cina ma vela obyvatelov a obchoduje sa snou, tak ocko zatlacil a maly ma chudak po detstve 🙄 🙄 🙄 Este sa tym chvalil, mne bolo tho maleho luto, lebo urcite nema len tu cinstinu, ale este 10dalsich doucovani.... No ale bude sa mat v zivote asi dobre... 😅

sylvie
8. júl 2008

ten Rusko nie je normalny.. ze po cinsky.. 😲 keby ho dal aspon na anglictinu.. to sa mu urcite viac zide a aj je to oveeeeela lahsi jazyk.. inac Ruska nemusim absolutne.. 😝

liana
8. júl 2008

tak tomu ver že chlapec hovorí aj anglicky, aj nemecky, franc. a dokonca aj španielsky. nie že by chcel, ale musí. ale je pravda že malé dieťa sa skôr naučí jazyk ako dospelý.

darina77
8. júl 2008

Jasné, že tie projekty nevymýšľa, všetko čo sem dotiahla už bežalo buď na českej, maďarskej, alebo poľskej tv. Aj keď priznávam , podľa mňa nemôže byť úplne hlúpa, tie projekty treba aj zrealizovať a tak.
Mne sa zdá, že keď začínala ako moderátorka mala o dobrých 15 kíl viac. Nevšimli ste si to?

womenne
8. júl 2008

pametate ako keysi vypadal Dropova?no des a teraz sa sprava ko modelka nehovorim že ja som užasna ale mohla bymat troška cudnosti,chudak jej exmanžel.

penelope2066
8. júl 2008

dropova sa proste vysvihla.a ruskov maly sa uci aj po anglicky a nemecky a este aj po rusky

nina81
8. júl 2008

sylvie: takze sa podobala na brata, hmm, vo vela diskusiach k clankom o nej (drobova) pisali ze vyzera ako chlap... a docitala som sa ze aj ako kon, bolo by najlepsie ju stretnut nazivo aby som to vedela posudit

nina81
8. júl 2008

a Rusko, tak to je skoro nekomentovatelne, on sa snazi zo svojich deticiek urobit najpripravenejsie maximalne vzdelane osoby na svk, stoji to sice vela penazi ale isto ho hreje pocit aky bude vysledok, co na tom, ze livinke nesla anglictina, tenis, jazdenie na konoch, drahe sukromne skoly a vela sukromnych doucovani popritom a vela vela casu naviac to spravi...
mi to pride ako snaha urobit z priemerne inteligentneho decka multifunkcneho genia

tilly
8. júl 2008

rusko je jasný 😀 chudiatká deti 😝

jeej, no nicole to prajeeeem

fabiana
8. júl 2008

Nechcela som sa vyjadrovať k tejto téme... ale predsa...
Je mi veľmi ľúto rodiny, ktorá prišla o anjelika Tomáška, nechcem si ani predstaviť, čo všetko musia prežívať, ako sa cítiť, aj keď viem, že nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch a hocikedy sa to môže stať aj nám.
Je mi zároveň ľúto aj Rasťa, mne bol vždy sympatický. Nepáčia sa mi nezodpovedný vodiči, ktorý prekračujú rýchlosť a machrujú na cestách, to by som mu možno vytkla, ale viem, že túto nehodu nespôsobil vedome, to čo sa stalo určite nespravil naschvál. Proste boli všetci na nesprávnom mieste v nesprávnom čase. Je mi Rasťa ľúto aj preto, lebo celý život nebude v kľude žiť, spávať, celý život bude myslieť len na Tomáška, ktorého nechtiac pripravil o život, na jeho rodinu. Neviem, či to nie je horšie ako samotná smrť, to sa neodvažujem hodnotiť. Je to mladý človek, mal pred sebou kariéru, šťastie, našiel lásku... a teraz bojuje sám v nemocnici o svoj život.
Ešte jedna veta na záver, možno viac... To, čo ma najviac mrzí v tejto záležitosti je to, že Tomáško odišiel. ☹ Keby Rasťo rozbil auto a dochrámal sa, nech to berie ako formu ponaučenia... ale veľká a večná škoda chlapčeka, keby len mohol žiť ďalej, nič viac by som si neželala... ☹
PS - Niektoré z vás majú klapky na očiach, čo sa názorov týka.

miriam25
8. júl 2008

fabiana, suhlasim s tebou. s kazdou jednou vetou, ktoru si napisala...😉

ikke
8. júl 2008

ja teda zitneho nepoznam ani osobne ani z telky, ale dost ma irituje, ak si niekto vytvara "imidz" hlboko veriaceho krestana a zaroven zjavne nie raz nielen ze porusuje pravidla spolocnosti, ale aj vedome ohrozuje zivoty ostatnych ludi... 🤐

roasha
8. júl 2008

ikke,suhlas. 😔

miriam25
8. júl 2008

ikke, vystihla si to 😉

asitka
8. júl 2008

mňa len rozčuluje, prečo lutujete Žitného....no nech by to bol aj Jano z Hornej Dolnej....zabil dieťa...som zvedavá, ako by ste písali , keby zabil práve Vaše dieťa....verte, že by Vám bolo jedno, že ho poznáte z tel.obrazovky ako milého, sympaťáka....spravil chybu a veľkú a trpí za ňu a sním aj nevinná rodina....!!! tak už preboha prestaňte s tými ľutujúcimi rečami...jasné, že to nespravil úmyselne, to by musel byť ináč narušený, keby si čosi také naplánoval!!!!!!!!!!!

fabiana
8. júl 2008

Ach jaj, zase to tunelové vnímanie! A čo keby bol ten Žitný váš manžel, brat alebo otec? ... keby jednoducho nezvládli riadenie alebo mali čo i len krátky telefonát počas šoférovania, keby tiež niekoho nechtiac zabili? ... tiež by ste takto súdili?????

roasha
8. júl 2008

fabiana,keby takto "nechtiac"zabili tvoje dieta,asi by si tiez lutovala vodica???? 😝

asitka
8. júl 2008

Fabiana.....ver, že tiež...!!! mám muža v jeho veku..a ver, že by som vedela, že to nespravil úmyselne...ale aj viem, ako jazdí...a ver, že ma z toho ide poraziť....!!!!!!!!!!!!! a ver, že môj názor nie je o tom, že Žitný je kvázi celebrita...a prsote si musím na neho zakydať...ide o to čo spravil....a opakujem...je jedno, či je to on, či niekto iný, či môj muž....či tvoj...či...atď....keby mu to dieťa vybehlo...či vbehlo pod auto...viem to pochopiť...ale toto bola jeho bezohladná jazda....a takých šoférov je na Slovensku do nepríčetna....! 😠