Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

mexx
21. nov 2008

Ale baby, ved ta Lucia Kollarova keby nevypustala zo seba take dristy v domneni, ze je to duchaplne a tvarila by sa normalnejsie, by mohla byt celkom v pohode. Sak to nemusi byt zla holka len preto, ze je blba. 😅 Som tak minule na nu pozerala, ze teda ona je fakt strasne divna, ani skareda ani pekna, ale mozno keby sa nejak lepsie tvarila alebo inac "nastajlovala", tak by to az tak hrozne nevyzeralo a bola by zaujimava takym inym sposobom. Ja napriklad ked vidim, ako ma vlasy, tak mi to nijako nesedi...k jej tvari ani k nej celkove... A mozno keby sa uplne inak ucesala, nie take "zplihle" a vyzehlene a pricapene vlasy by mala na hlave, by jej to podla mna viac seklo. No ale ked ona je asi spokojna takto, takze proti gustu... 🙂

A co sa tyka Evity, som ju predtym strasne zrala, viac-menej preto, ze pise takym mne velmi blizkym stylom a jazykom. Ale uz som mierne vychladla, uz nie som taka nekriticka voci nej. A jej prvu knihu uplne zeriem (mozno je to brak, ale mne pripomina strasne vela veci z mojho zivota, a preto mi je to blizke), precitala som ju uz viackrat, zato tu druhu som precitala raz a sice sa mi pacila, ale nie je to ono... 😅

mexx
21. nov 2008

Jaj, a sme minule so segrou pozerali opakovanie Na streche, v ktorom bola, a sme tak sucho skonstatovali, ze jasne, ked bude mat nasa mama vydavatelstvo, to sa nam budu knihy vydavat jedna radost. Ma taketo veci dokazu nastvat, ze su ludia, ktori maju talent a pisu ozaj dobre, ale sa im to nepodari vydat, a potom niekto napise knihy o blbostiach, sam si to vyda, a uz to fici, potom sa mu celebrituje. 😠
Mozem este zvolit taktiku, ze si tu Lucku niekde najdem, sa s nou strasne skamaratim, a potom mi jej mama hadam nieco vyda, nie? Len dufam, ze neidentifikuje rychlo, ze som ju tu najprv oklepavala... 😅 😀

titkovamiriam
21. nov 2008

inak este jedna vec - neviem ci sa do toho telerana tak pooblieka sama ci ju niekto nuti vyzarat ako strasidlo 😀 ,rano chodim este pozerat rano mamu -s otcom vacsinou ranajkuju a otec ked ju vidi aj ho prejde chut na jedlo 😀 .

mexx
21. nov 2008

To som si tiez vsimla, ze niekedy je doobliekana az hruza. Alebo zmalovana. Ale niekedy sa to da. Len ked sa tak tvari, ze juuuj... 🤐

slnieckova
21. nov 2008

tie fialove tiene k akemukolvek obleceniu 😀

mracik
21. nov 2008

baby, a videli ste dnešné teleráno? Ja som si po dnešku povedala, že to nikdy viac nezapnem 😖
slečna Kollárová ukazovala detailnú fotku penisu princa Wiliama pri čúraní, a rozoberali tam, ako noblesne si ho drží
ja stále neviem, či to bolo naozaj, alebo sa mi to len snívalo 🙂

slnieckova
21. nov 2008

mracik 😕 to nemyslis vazne 😀 takto klesnut....

jonatanka
21. nov 2008

ano ano videla som, uzastna slecna este okomentovala to, ze oni maju noblesu v rodine, vraj aj slovensko sa tesilo z toho, aka je kralovna noblesna, isto to ma viliam po nej 😀

slnieckova
21. nov 2008

baby ktory blok v telerane to bol? Ja to chcem vidiet 😀 ale v archive sa mi nechce kukat cele telerano 🙄 😅

jonatanka
21. nov 2008

myslim, ze to bolo ku koncu, asi predposledny nie som si ista, ale stoji to za pozretie - ten komentar okolo toho, aj moderator sa obratil na tych z Lucnice ci aj oni tak noblesne cikaju 😒

slnieckova
21. nov 2008

jonatanka vdaka, idem to preluskat 😀

jonatanka
21. nov 2008

prijemne pozeranie zelam 😀

jonatanka
21. nov 2008

slnieckova 4-5 blok

k.a.t.k.a.
21. nov 2008

a ako sa noblesne drží pipík? 😀 so zdvihnutým maličkom alebo ako 😀 😀 ja len nech potom poučím manžela ako správne držať 😀

mracik
21. nov 2008

medzi ukazovákom a prostredníkom 😀

mexx
21. nov 2008

No ty koki, normalne mi je luto, ze som to nepozerala. Akoze tymto ma zabili, absolutne relevantna informacia, bez ktorej by Slovaci nemohli zit. Mali by to posunut na hlavnu spravodajsku relaciu... 🤐

slnieckova
21. nov 2008

tak mala som tu cest to vidiet.... trapas storocia... ja byt ta moderatorka, tak sa od hanby prepadnem pod zem...

mila markiza, stavas sa dost nechutnou 😅

mexx
21. nov 2008

Fakt hruza. 🤐

titkovamiriam
21. nov 2008

tak toto som nestihla,ale je to hnus 🤐

veronikahel
21. nov 2008

a o kolkej to bolo?? nevsimli ste si cas?? este som to stale nenasla ☹

slnieckova
21. nov 2008

veronikahel ked si das na markize v archive dnesne telerano a 4-5 blok, tak to tam je 🙂 tam, ako je ta Lucnica.. nie prvy vstup s pani Kollarovou 😀 ale druhy.... ale o nic neprichadzas, ak to nekuknes 😅 mozno len o pohorsenie 😀

slnieckova
21. nov 2008

pardon, slecnou Kollarovou 😀

mexx
21. nov 2008

V tom 4-5 bloku, niekde cca za polovicou. Teda nic som z toho nemala, lebo cele to video v archive je take rozmazane, ze nic chulostive nevidno, ale ide o pointu, ze jo...

titkovamiriam
21. nov 2008

tak to ani nemusim vidiet je zle vobec o tom pocut 😠

womenne
21. nov 2008

čauky čauky 😎
čo to tu preberate,slečnu zakompleksovanu????
Teda ja sa na nu nemožem divat nie preto že by bola škareda ale kvoli tomu ako sa zhadzuje a ako rozprava,len preto že je publi.može uvadzat niečo take ako su prominenti?teda robi to zle nechapm že je markiza takslepa a nevidi ako sa strapnuje.Už fakt je potom lepši klingačik 😉
Nemam rada ked vidim ako niekto robi so seba chudiatko ako ona a to krstenie v svadobnom to bolo fiasko uplny trapas nechapem ako jeje to mohlo napadnut mam pocit že sa snej všetci jej znamy smeju ale nikto je to nepovie lebo by so seba robila ešte večšiu chuderu ☹

slnieckova
21. nov 2008

a podla mna tymto svojim "feminizmom" iba maskuje to, po com tuzi kazdy clovek... tuzbu po laske... muza 🙂

mexx
21. nov 2008

Inac predpokladam, ze to o princovi Williamovi bude o chvilku zavesene aj na roznych webovych dennikoch, napriklad Bleskovky a Cas.sk, lebo na niektorych zahranicnych som si to uz vsimla. Zas ma co obehnut svet...ale do Telerana sa to ozaj nehodi... 😔

veronikahel
21. nov 2008

je to okolo 8.10hod....

tiež som nič nevidela... 😝
to je fakt informacia, bez ktorej som doteraz nemohla existovať... neviem, kde ona na to chodí... 😝

mexx
21. nov 2008

http://www.celebvids.co.uk/tag/prince-william-p...

Mne sa najviac pacia tie komentare pri tom. 😀

mirrinka
21. nov 2008

ja som si to akurát pozrela...otrasné 😝 ...ešte aj ten pipík tam vyzerá akoby to ani nebol pipík 😀 nejaký čudný je,ale to asi preto,lebo to bolo zle vidieť...no čo už 😀 ...Kollárová už klesla poriadne hlboko 😝