Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

polarka
5. júl 2008

vytvorila som vcera temu Aktualny zdrav.stav RŽ,
ale adminka ju stopla + pridala svoj subjekt.nazor - neskryvam sklamanie v poslednej dobe nad MK
(hoci som v zatvorke jasne dala najavo,ze mam zaujem iba o info o jeho stave)
a iba vdaka IP milej bytosti,kt.jedina reagovala na to ,co ma zaujimalo a odporucani na bleskovky,som si nieco preklikala,ale je toho malo,rodina si nezela informovat verejnost

horallka
5. júl 2008

Sloboda4 a katja78,
o tej prilbe sa popísalo už dosť, že ju nemal, asi vám to ušlo, ale faktom je, že pri takom náraze by mu nepomohla ani tá, keď pánovi pretekárovi nepomohli ani airbagy. To musel byť iný náraz.
Ja som sa práve vrátila z gulášpartie a tam som sa dopočula, že mu už tú ruku amputovali, ale oficiálne to nemám potvrdené. Viete niektorá o tom viac?

polarka
5. júl 2008

beriem späť pismena o subjekt.nazore adminky - pardon,

ale sklamanie nad vzajomnymi utokmi existujucich pisateliek na MK u mna pretrvava,
mozno mat odlisne nazory,staci sa akceptovat,nepresviedcat o svojej pravde a uhle pohladu!

janna1830
5. júl 2008

ahojte vsetky
tak ja zijem za hranicami a Zitneho si asi ani nepamatam zo Slovenska ( som prec 5,5 roka ). Som sokovana z tohto slovenskeho -doslova-hyenizmu. je mi velmi luto chlapceka, rodiny, o to tu ide, co sa stalo im, aka strasna tragedia, vec, ktora sa neda zmenit...ale je mi aj luto rodiny Rasta, jeho priatelky Lucie ( osobne som ju stretla este ked chodila s Taslerom a bola mi neskutocne sympaticka, ale to je odveci )...
O Rastovi Zitnom som vzdy pocula len dobre- aky zlaty, sympaticky, krasny chlap, prijemny moderator a z fotiek na mna naozaj sympaticky posobil. URCITE to nechcel, to je kazdemu jasne, nebol opity...co sa stalo, neznamena, ze je tym najhorsim clovekom na svete...
Neviem ani ja, ani vy, ako rychlo siel a nebudem hadzat kamenom, len aby som ukazala, aka som ja dobra,neposkvrnena , pravidlova. Je mi aj jeho luto, neviem si pomoct. Ako sa z minuty na minutu zmeni cloveku zivot...na nom to velmi vidiet, bol na vrchole a lusknutim prstov sa zivot takto nestastne pohral so vsetkymi zainteresovanymi. Neobhajujem rychle jazdy, mozu byt na cestach i moje deti, len neviem, ako to NAOZAJ bolo. Niekedy sa stavaju strasne nehody aj bez toho, aby clovek spravil nejaku chybu. Len nestastna nahoda, zhoda okolnosti...neviem...je mi luto, ako je to teraz v tychto internetovych diskusiach. Ako bez rozmyslu zranujeme ludi,ktorych osobne nepozname, hodnotime ich ciny, nestastie, auta, postavenie, vyzor, vztahy...je to smutne a ubohe.
Ked vravite, ze sme tu vsetky matky...aj Rasto ma mamu...a ma priatelku, priatelov, inu rodinu...aj ich zranuju take slova predsa...a takisto ine "hviezdy showbiznisu "..., co sa tu o nich skaredo popisalo. Vtedy nemyslite na to, ze sme matky, ze? Ze ludia maju city , ktore sa daju lahko zranit?...
kazdy suciti s rodinou Tomaska...ale preco sudit a pomaly odsudit cloveka, ktory sa este neprebral z toho strasneho sna, ktory sa stane realitou, ked otvori oci. nechcela by som byt v jeho kozi a kazdemu prajem vela sily, nech sa ludsky a chlapsky postavi voci tomu, co sa stalo. Ale nech sudi sud a spravodlivo. je mi to celeho nesmierne luto. nech sa nikomu z nas nic take nikdy nestane.

lienocka235
5. júl 2008

jana, ja nepozeravam markizu a RZ mi tiez vela doteraz nehovoril... ale viem jedno.. niet vacsej tragedie ako ked rodic pochova vlastne dieta.. ak je dieta chore.. tak to clovek tak podvedome aspon pripusta ze sa to moze stat.. pripravuje sa na to.. hoci na smrt dietata sa neda pripravit..
ak rodicovi zomrie dieta z minuty na minutu je to velky sok..
je scestne tvrdit ze RZ NECHCEL sposobit tu nehodu.. keby to tak bolo tak by prisposobil svoju rychlost ak uz nie pravidlam cestnej premavky tak aspon vozovke a tomu ze vchadza do zakruty.. ved sa daju najst rozhovory.. kde sa CHVALI ako rychlo sa vie dostat z BA do TT a ze ma rad rychlu jazdu..
Bohuzial u nas je ten trend obvinovat obete a hlavne tie co sa nevedia branit... lebo uz su mrtve.. a nie tych ktori to sposobili.. a najma ak ide o mladeho a popularneho.. moderatora..
ja som zo senca a denne sa tu a po okoli v dedinach kde vyrastli nove haciendy mozes stretnut s vodicmi.. ktori jazdia.. no neviem k comu by som to ani prirovnala.. v zahranici.. /napr. v rakusku /vedia jazdit aj 50 tkou cez dediny ale tu sa rutia aj 100 kou..
Pomsta a prianie smrti a zleho este nikomu nic dobre neprinieslo.. ale tiez zatvarat oci a ospravedlnovat..skutky cloveka, ktore viedli k smrti nevinneho dietata tiez nie je v poriadku...

a k tzm zranenym citom jeho priatelky a pod.. dokazeme si vobec predstavit.. ako zranene city musi mat Tomaskova rodina a hlavne jeho matka , otec a brat.. ktori su tiez obetami..? ja si to radsej ani predstavit nechcem..
nechajme sudy nech rozhodnu.. a policia vysetri co sa stalo.. ak je RZ skutocne taky dobry clovek ako o nom niektori pisu tak pdola mna nie je vacsi trest pre neho ako to ze ho Boh nechal zit..

janna1830
5. júl 2008

lienocka, vies, tak ako moze byt trpiaca matka ta, co strati takto dieta, moze trpiet matka, co to jej syn sposobil ( jeho vinu nepozname uplne, nevieme ,co sa stalo a ja sa teda na boha ani na sudcu hrat nebudem )
nepovedala by som, ze na Slovensku je trend obvinovat obete...podla mna na Slovensku je trend kydat hlava nehlava a ja by som to kludne spravila ako je tu v USA, ze by som pekne zalovala za kazde ociernovanie, nech sa ludia naucia. A hlavne- kydat a sudit, aby som ja vynikol vo svojej cistote a dokonalosti, to je v nasej povahe bleee... neviem, vravi sa, ze ludia su vsade rovnaki...ale z mojho pohladu- tiez mimo temy- x-ludi bude kydat na sprostu Ameriku a debilnych, zlych americanov a ja som osobne americana na nikoho kydat nepocula a proste su to pre mna zlati, mili ludia .
Vodici su doma bezohladni, lebo su tak nauceni. Zial.
Tak ako sa moze stat jedna z nas matkou takeho Tomaska...moze byt matkou raz Rasta...alebo manzelka alebo alebo...ake je to indianske prislovie- prejdi milu v mojich mokasinach? nehody sa mozu stat kazdemu...niet nic rychlejsie ako ked sa z milovaneho, uznavaneho cloveka stane netvor prvej velkosti...asi tak...kazdemu je z toho tazko a mozno to nebolo vobec tak, ako sa vsade s radostou pise...mozno ano...ale to sa nevie...
kolko chlapov- mozno nasich manzelov- povedalo, ako rychlo robi nejaku vzdialenost...muzi su taki...urcite nepovedal, rad chodim ako sialenec, dufam, ze nikoho nezaijem, takze...ono na kazdu vetu sa da pozerat aspon dvomi pohladmi a jeden je zvycajne horsi...

monkula
5. júl 2008

Baby, MM má zopár spolupracovníkov z mestečka, odkiaľ Tomáško pochádzal, takže zopár info:
Tomáško prilbu mal, ale tá mu nepomohla, keďže náraz bol prisilný..
Keď otec Tomáška videl, č osa stalo, tak sa na Žitného vrhol, ale ľudia ho odtrhli...

janna1830
5. júl 2008

malo tam byt na konci nezabijem...
dost ma zarazilo (lienocka ), posledna veta...ak je RZ skutocne taky dobry clovek ako o nom niektori pisu, tak podla mna nie je vacsi trest preneho, ako to, zeho Boh nechal zit..akoze to si napisala hrozne, a snad si to tak nemyslela... 😕 ja napr. som veriaca a k tomu povaha, co sa viem, myslim, vcitit do kazdeho...a mat to zmilovanie nad kazdym, kto si ho zasluzi.
kazdy robi chyby ( pisem teraz vseobecne ), a kazdy ma narok ich napravit a zmenit svoj zivot, cokolvek, a casto sa to da, resp. vzdy, len ide o to, do akej miery, lebo vieme, ze zivot nikomu vratit nedokazeme..ked je dobry clovek, tak sa k tomu postavi ako najsilnejsie vie a zmeni to cloveka k lepsiemu. len nepiste, ze Tomaskovi to zivot nevrati, pretoze to vsetky vieme.

janna1830
5. júl 2008

monkula, aspon otec teraz nevycita kazdu drobnost sam sebe, keby mal prilbu... 😒 inak prilba by mala byt stale, uz som normalne naisto rozhodnuta, ze moje dievcata bez nej nebudu na bicykli ani na dvore.

monkula
5. júl 2008

mne je akurát tak šumafuk, čo cíti Hablovičová...
Videli ste reportáž z pohrebu? Mne to stačilo.... a starší braček Tomáška, sa pravdepodobne nikdy nespamätá z toho, čo videl... Videl zomrieť brata, videl zraneného otca... videl strašnú nehodu..

janna1830
5. júl 2008

vidis, mne nie je sumafuk, kto sa ako citi...ja by som chcela, aby vsetci boli stastni 😵 a to myslim vazne.
zaraza ma, ze cloveku, co sa ohana tu, ze je MATKA, je sumafuk, ze sa niekto trapi...co nic zle nespravil...akoze dovidenia comment podla mna 😕 🙄 preco by sa ona nemohla tiez trapit aj pre ich rodinu aj pre rasta, to nikoho nenapadne, ze...no mna ano.preto, ze je niekto krasny, uspesny a neviem co neznamena, ze je netvor a dusevne , citovo prazdny.

zanett
5. júl 2008

janna, ale to, ze je nekdo matka, ho (resp. ji) jeste nezavazuje k povinnosti muset vedet a starat se o to, jak se ostatni citi...
Je sice moc hezke, ze chces, aby byli vsichni stastni, ale to jsi asi jedna z mala (ted to myslim obecne)...

monkula
5. júl 2008

jann,a vieč čo
? práve preto, že som matka, mi je jedno, čo cíti jeho frajerka... Ako sa má cítiť Tomáškova maminka? a jeho braček, ktorý sa nespamätá z jeho smrti... na pohrebe som videla plakať jednu pani, ktorá robí u nás na pošte, čo bola vždy milá, usmiata, proste také slniečko... pochybujem, že ju niekedy uvidím žiariť..Boal to Tomáškova babka...
Aj ja som krásna a neznamená to, že som bezcitná, takže tá Tvoja poslená veta bola dovidenia comment... Fajn, one nič neurobila, tiež sa tráppi, ale ako jehoi milovaná, mu mohla povedať, preboha, nejazdi tak rýchlo, dakoho zabiješ...

janna1830
5. júl 2008

zanett, jasne ,ze nie, len je podla mna smutne, ze to prave k slovu matka nepatri. Ja sa mozno az prilis viem vzit do kazdej situacie a poznam osobne ludi, ktori zapricinili dopravnu nehodu s tragickym koncom a neboli to zli ludia a strasne trpeli a trpia a budu vzdy. takze by som nikomu este nepridavala. Rozmyslam tak, ze nikdy clovek nevie, co sa jemu alebo jeho blizkemu moze v zivote stat a ako my k inym, tak oni mozu k nam. nezlahcujem celu situaciu, ale tazko je obom stranam . To sa stale bavim len k teme Zitneho, lebo komentovat kto s kym chodi alebo ako vyzera, to uz mi pride ozaj sproste. Proste slova su zbrane a tiez zanechavaju stopy, clovek si mysli, ze obycajny prispevok v diskusii, ale moze niekoho zranit. A velmi.
Viete ako sa vravi...ked ludstvo dosiahne urcity stupen urovne,vyvoja...rodia sa mudrejsie deti ...? lebo to ovplyvni akosi cely svet? ja si fakt myslim, ze kebyze zacne kazdy od seba- ja oddnes budem lepsi vo vsetkom, tak proste bude lepsie,keby tak kazdy premyslal......ale kydanim na druhych a nenavistou este svet k ziadnej lepsej ceste nedospel. Ani prianim toho najhorsieho...takze, zacnime od seba a potom sa tu mozeme ohadzovat kamienkami aj celymi bralami. predpokladam, ze kto tak lahko inych sudi, je so sebou neskutocne spokony a veri, ze by sa mu to nevratilo.

monkula
5. júl 2008

janka, možno sa Ti to tak nezdalo, ale ja som citlivá až príliš... Mňa rozplače všetko, pohľad na umierajúce detičky v Afriek, alebo starý človek, ktorý má v očiach nesmierne množstvo láska..
len ma hnevá, že aj v médiách, aj v diskusiách sa všetci pozastavujú nad tý, čo cíti Hablovičová, ako marianna, musela odísť zo štúdia, lebo nezvládla príspevok z pohrebu, ale niikoho netrápi, čo cítia rodičia a ako vyplakaáva jeho najlepší kamarát...

janna1830
5. júl 2008

monkula, prosim ta...snad vies, ze strasne sa vo vseobecnosti ohovaraju bohati s rychlikmi- autami, vilami, krasni, missky,modelky, herci. Ci si krasna, neviem, ani ma nenapadne po tom patrat, kto ako vyzera. Podla toho nikoho nesudim, ten moj comment sa urcite netykal teba . Ale o tebe tu nik nepise, s kym si chodila a ze ta neznasa pre nejaku vec, ako si tu dovoluju ludia pisat o inych. Toto pokladam za primitivne a nehanbim sa s tym prezentovat ako sa niekto nehanbi prezentovanim vysmievanim z inych. Kazdeho vec.
a kolko je debilov na lacnom aute, co jazdia spiti ako dela a co, taki su neviditelni, ze? 😉 poznam kopu obycajnych chlapcov z normalnych kruhov (teda nezaujimavych pre take debaty ), co spravili strasne veci...a poznam chlapcov, co mali dobludu penazi a boli normalne dobri ludia. tazko uverit, ze...peniaze nekazia totiz charakter, len zvyraznia, co v nom aj tak je, teda ked je niekto zhnity a chudobny , bohaty bude este horsi a dobry clovek si aj s majetkom poradi a dusevne mu to neublizi. Toto si myslim...cize vraviet, ze on to ma za to, ze mu stupla slava do hlavy, bla bla...nevkusne proste ( reagujem na prispevky, ktore neviem, od koho boli )
monkula, ked prave preto, ze si matka , tak ti je jedno, ako sa jeho frajerka alebo mama citi...ja to nechapem proste, ale nazor ti neberiem... co ked by si bola matka jeho alebo matka jeho priatelky...ja sa divam na obe strany, lebo VSETKO ma dve strany...a matka je velke slovo, ktore v sebe skryva dokonca aj odpustenie ( najprv nad malymi vecami, co vyvedu deti, ale ktovie, s cim sa niektore maminy musia vyrovat a odpustit ), takze..

janna1830
5. júl 2008

monkula, nemyslim to zle voci tebe, ja som citliva tak, ze sa za to nenavidim miestami, lebo by som kludne mohla aj profesionalnu placku na pohreboch robit, by si neverila, mne prislo luto aj Judasa 🤐
vsetky mozeme byt radi, ze nie sme a modlit sa, aby sme ani neboli- matkami na ani jednej strane.. ja fakt chcem,aby bol kazdy zdravy, stastny .
ver mi, ze mi je luto jeho rodiny tiez, ale tu bolest si neviem ani predstavit, mna proste z toho az zaludok boli, ver mi...ale to je samozrejme, ze kazdemu je toto luto.

katja78
5. júl 2008

tak teraz neviem, ako to s tou prilbou bolo 😕
horalka vraví, že sa o tom už písalo dosť, že ju nemal
monkula vraví, že splopracovníci jej manžela mu vraveli, že ju mal, hmmmm

je to len moja špekulácia, tak sa na mňa nehnevajte 😅

janna1830
5. júl 2008

myslela som v zavere Tomaskovu rodinu teraz..

xena22
5. júl 2008

Mne je velmi luto oboch stran...oboch rovnako ☹

katja78
5. júl 2008

a ešte čosi:
horalka - ja si myslím, že Rasťovi airbagy zachránili život, veď predsa nezomrel, ale stále bojuje

ilijanka
5. júl 2008

tiež si myslím, že je totálne nechutné, čo sa tento týždeň rozpútalo okolo tejto nešťastnej záležitosti, každý deň titulka-médiá sa priživili na smrti a nešťastí iného- fuuj 😢

penelope2066
5. júl 2008

ja si tiez myslim ze nieje pekne ze je to v kazdej titulke,ale na druhej strane je to medialne znamy clovek a to ze teraz o nom vsede pisu je dan za popularitu.mna osobne zaujima ako sa to vyvynie a myslim ze niesom jedina.ale jedno nechapem preco tomaskova rodina vpustila na pohreb media.mne je tiez luto oboch stran,ale ak sa ukaze ze rasto je vinny prajem mu spravodlivy trest.aj ked si myslim ze prenho bude trestom po cely zivot to prezil a stale bude mysliet na to co posobil.lebo ak sa naplnia tie negativne predpovede o jeho zdravi tak.....a na druhej strane keby to spravil niekomu kto je mne blizky tak...

horallka
5. júl 2008

janka a podobné zástankyne Žitného - dievčatá v príspevkoch ho neodsudzujú, len vyjadrujú svoj názor tak ako ho vyjadruješ aj ty. Pre ostatné dievčatá - tak ako vy- aj ja viem len to, čo sa dočítam v internetových diskusiách na túto tému - na celú kauzu je uvalené informačné embargo. Aj o tej prilbe, aj o tej ruke - viac nám objasnia oficiálne výsledky vyšetrovania, dovtedy sa môžme len dohadovať, ako to bolo s autonehodou a ako je to teraz so zdravotným stavom Žitného.
Katja, máš pravdu, airbagy mu zachránili život, ale za akú cenu?

lienocka235
5. júl 2008

lienocka, vies, tak ako moze byt trpiaca matka ta, co strati takto dieta, moze trpiet matka, co to jej syn sposobil ( jeho vinu nepozname uplne, nevieme ,co sa stalo a ja sa teda na boha ani na sudcu hrat nebudem ) 😖 potialto citat od janky...
ako porovnavat utrpenie tychto dvoch matiek je trochu mimo.. mozes byt sucitna ja ti verim.. ale toto nie je o sucite...
toto je o tom ze sa tu konecne ma nieco urobit s borcami../a teraz pisem vseobecne/ ktori si mylia cesty s pretekarskymi drahami.. nic viac a nic menej.. aby sa taketo tragedie nemuseli opakovat..
ja ti neberiem tvoj sucit.. ale ty mi prosim ponechaj pravo na vyjadrenie svojho nazoru.. ja nepotrebujem o comkolvek presviedcat.. a uz vobec nie o tom ze sucit nestaci..

janna1830
5. júl 2008

horallka, zivot je dar, za taku cenu...ze mozno bude moct nieco napravit a zmenit, pomoct niekomu inemu. Ak je vinny, poctivo za to zaplatit..
Nenazvala by som sa zastankynou Zitneho, ale skor tak kazdeho, na ktoreho sa kyda, ked sa ani nevie, z akeho dovodu presne. vsetko je take nejasne, ako si niekto dovoli sudit a nazvat ho sprostym vrahom a dementom apod. takze si myslim, ked niekto napise, ze je vrah, debil , frajer atd- tak to je odsudenie, akoze inak...ze si zasluzi peklo, ze je trest, ze ho Boh nechal zit apod, to je akoze v pohode? waaaw 😕 to nie je odsudenie? Je, absolutne. Cize jasom napisala nazor, v ktorom som ho neodsudila, asi v tom je ten rozdiel.

janna1830
5. júl 2008

lienocka, samozrejme, tvoj nazor ti neberiem a ani nevnukam ten moj, ja som hrda na to, ze verim, zeexistuje aj odpustenie a aj trest za chyby. Mas pravdu, bolest tych matiek sa neda porovnat, co ale neznamena, ze bolest Rastovej matky je zanedbatelna, lebo jej syn zije. Trpi aj preto, ze ten chlapcek zomrel, trpi aj preto, ze pod kolesami auta jej syna, trpi aj preto, ako ludia na nu pozeraju a ako o nom pisu a hovoria, je to jej syn...ze to chapem, nie je urcite scestne.
Ale mas pravdu, s tymi "borcami" vseobecne nieco spravit treba , ale nielen s nimi... 🤐

womenne
5. júl 2008

Ahoooooj Janka 😉 Holky uvedomte si konečne že ta jeho mieste može byt kedykolvek niekto z vašich blizkych 😠 a nehovorte mi že nie,naozaj sa to stava hocikomu keby nie tak nie su nehody už raz konečne prestante napadat Žitneho tym viac mi ho je luto.A eštze niečo by ma zaujimala kde mal tu prilbu ked mal šiltovku,ja som dnes zttoho tak vytočena 😠 😠 😠 Keby každy jazdil ako ma tak nie su nehody ale stači sa pozriet na každodenny počet nehod takže malokto jazdi tak ako ma 🙄 A Rasto to bude lutovat,určite by radšej on zomrel ako to dieta,preboha už mu dajte pokoj,ved to nieje normalne takto na niekoho kydat.By som chcela vidiet či by ste takto pisali o niekom obyčajnom ale jasne žitny to je niekto znamy 😠 Prečo nepišete o tom Slovakovi ktory zabil a znasilnil 9ročneho chlapca v čr,to nieje hrozne?je to tak isto hrozne 😠 😠

penelope2066
5. júl 2008

myslim ze janna1830 nikomu jeho nazor neberie.vsetci cakaju ako sa to vyvinie a aky trest ho postihne.aj ked si myslim ze kazdy by sa ktomu postavil inaksie keby islo o jeho blizkeho.ak je vinny tak nech dostane to co si zasluzi.