Sicília alebo Kréta?

tilly
23. jún 2009

viete porovnať? odlet je do týždňa, dnes by som to musela zarezervovať...

majka35
23. jún 2009

ja so svojou slabosťou pre všetko talianske by som letela okamžite na Sicíliu ... 😉

luci
23. jún 2009

hod konkretne tipy a rozlustime 🙂

tilly
autor
23. jún 2009

nemôžem, idú na dračku 😀 ale nie, tá sicília je už asi vypredaná, je to hotel naxos beach a kréta je hotel themis beach... oba hotely sú priamo na pláži a majú animácie, moje jediné dve podmienky pri výbere dovolenky 😉

majka, ja mám slabosť hlavne na talianske seriály a hercov, hmmm, niektorí sú k sežráníííí

ivis
23. jún 2009

tilly: neváhej a vem tu krétu, hotel vypadá fajn a nedaleko je aqua park tak tam můžete s Dominikem zajít 😉

tilly
autor
23. jún 2009

boli sme minulý rok sme boli v tom aqua parku, on sa tam bál... určite by sme išli ešte do toho akvárka, to bolo krásne a tak, auto sa na kréte veľmi oplatí a tá sicília je už asi taj tak vypredaná, bola o 300Eur lacnejšia...

evulik6
23. jún 2009

tilly ahooooj.....tak vyberas dovcu? a ty si uz bola na krete, ze? ja by som tam chcela ist buduci rok ak sa podari... strasne sa mi pacia z tadial fotky co som videla...

tilly
autor
23. jún 2009

áno, na kréte sme boli dva krát, už mi z toho vyberania dovolenky riadne hrabe 😠 chcela by som ísť čo najskôr, som v 21tt a najneskôr v 24tt by som sa chcela vrátiť... už som bola včera rozhodnutá pre tú krétu, potom som našla túto sicíliu, teraz je tá sicília asi obsadená, no ja neviem... neviem, či mám ešte jeden turnus počkať... ale zas máme aj obmedzený rozpočet....

no na nervy, asi to bude musieť chytiť mm do rúk, aby sme niekam vôbec išli 😀

evulik6
23. jún 2009

tilly a nebojis sa letiet s bruskom? 😅
vraj na sicilii je krasne a super...tak neviem, ked ste boli uz dvakrat na krete, tak by ste mohli skusit aj siciliu aby ste vedeli kde je lepsie... nooo tieto lastminute idu na dracku 😒

tilly
autor
23. jún 2009

hmmm, tak tá sicília je vypredaná 😢

hej, tieto LM sú na dračku, hlavne tá sicílka bola o polovicu zlacnená...

nebojím sa letieť s bruškom, doki hovoril, že dlhá cesta autom by bola horšia, že mám letieť v pohode... teraz zavolám do cestovky na tú krétu a aj tá bude vypredaná, tak ma porazí 😠

tilly
autor
23. jún 2009

keďže sicília je vypredaná, tak som rezervovala tú krétu... uff, zajtra poletím do auparku na nákupy, veď si nemám čo obliecť 😀

evulik6
23. jún 2009

hehe tilly ty si cislo... a kedy odchadzate? ja by som chcela na buduci rok na kretu ak vyjde...snad ..uvidime... potom poradis kde je dobre a cez aku cestovku mame ist 😉

tilly
autor
23. jún 2009

zas teraz mi kočka v cestovke povedala, nech počkám do zajtra, že možno ešte znížia cenu, vraj tam majú ešte pár izieb, tak ma porazííí 😀

evulik6
23. jún 2009

nooo tak pockaj... urcite nieco najdes 😉

tilly
autor
24. jún 2009

už sa mi ani nikam nechce 😅 😀

certica
24. jún 2009

tilly 😀 , to poznam... 😉
tiez ma uz presla chut, 2 mesiace vymyslam, snorim, co kam a zakazdym zistim, ze mi nic nevyhovuje 😅 (asi pre mna este nic nevyrobili 😀 ). az som momentalne dospela do stadia, kedy som sa (vlastne po premietnuti si vsetkeho, co ma asi tak s nasimi dvoma tankistami na tej dovolenke caka, ze si tam nikto z nas neoddychne) rozhodla, ze tento rok na to proste kaslem. nejak nemam chut ani spravnu energiu 🤐 . teda mozno ma este osvieti z pikosekundy na sekundu, ale netusim kedy to bude 😀 . zatial planujeme len celodenne vylety kade tade s tym, ze sa vzdy vyspime v klude a pohodli domova...

ale ty este bez, kym mas jedno zamrezovane v brusku 😀 . a teda, keby som uz bola na krete, hladam nieco ine 😉

tilly
autor
24. jún 2009

domčo práve k moru strašne chce ísť, ráno po ceste do škôlky mi hovoril, ako strašne chce ísť k moru... ale ja vôbec nemám tú správnu dovolenkovú náladu...
práveže teraz žiadne dobré LM nie sú...

certica
24. jún 2009

tilly, chodte. nalada pride tam. ked sa domco tesi a sam sa pyta, vyuzite a uzite si to este v trojici, ze sa budete moct venovat len jemu. on ma teraz taky super vek

tilly
autor
24. jún 2009

hej, v trojici je to super, minulý rok nám to veľmi dobre padlo... na budúci rok už pôjdeme aj so starými rodičmi, keďže nás bude viac a more jednoznačne potrebujeme...

certica
24. jún 2009

my sme planovali tiez vziat moju mamu, akurat je to take trosku...........dedka totiz k moru nedostaneme ani omylom

tilly
autor
24. jún 2009

my by sme mali oboch starych so sebou... boli sme tak na menorce a bolo to super

adulik23
24. jún 2009

tilly - kamarati boli vlani v themis beach a velmi sa im pacilo. 🙂

tilly
autor
25. jún 2009

dnes themis vypredali, akurát som tam ráno volala, mali poslednú izbu, kým sme sa rozhýbali, už to bolo vypredané...

letíme v stredu na korfu... 😀

kiwinka
20. apr 2011

ja som bola v themis beach, uplne strašný hotel, slabe sluzby AI, animacie otrasné, s kocikom problem kvoli schodom v celom hotely,akurat plaz krasna cista a more tiez.izba mala, strasna, okno na wecku rozbite , odmietli vymenit izbu,nespokojnost!