Silikónová alebo prilepovacia podprsenka na svadbu?

maba
23. máj 2008

Poraďte mi,prosím,ak máte skúsenosti so silikónovými,alebo prilepovacími "podprsenkami".Potrebujem bez ramienok na svadbu.Budem Vám vďačná za akékoľvek príspevky.Ďakujem,pekný víkend všetkým. 🙂

sakura77
23. máj 2008

maba,tak to by som aj ja chcela vediet,mam vyhliadnute tieto ale co to ake bude,tiez by som rada vedela,ak to niekto ma.ja to chcem na leto pod tricka,nepacia sa mi hhttp://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1788932rozne tie priesvitne umele ramienka

andrea78
23. máj 2008

to aj mňa zaujíma...hlavne či to drží a nepadá...

magg
23. máj 2008

ahojte , spoluziacka na vyske to mala z TV shopu, ale nosila to vacsinou v klasickej podprsenke, pre zvacsenie objemu 😀 , pretoze "len tak" jej to nedrzalo, hlavne ked sa spotila, tak to padalo dole, ale v korzetovych satach to mala v pohode aj to dobre vyzeralo, ale v korzetovych satach by drzali aj nafuknute tesco tasky, takze tam je to asi jedno 😅

maruschka
23. máj 2008

podľa mňa to nedrží..silikón je síce taký lepkavý,takže na suchej koži asi drží dobre,ale čo ak sa žena spotí,obleje s vodou-náhodou?Tak má asi smolu...
magg 😀 😀 😀 tie tašky boli super nápad 😀

otrivinkajanka
23. máj 2008

ja som tuto silikonovu podprdu mala a nedrzalo mi to vobec nemam pevne prsia dala som ju kamoske ta ma pevne kozy a drzalo jej to,ale iba ked si dala take tesnejsie tricko alebo saty

sakura77
23. máj 2008

nooo,nepotesili ste mne 😒

maruschka
23. máj 2008

sakura,tak vyskúšaj nejaké pekné bezšvíkové podprsenky bez ramienok..Segra takú má-výplň silikón,nie molitan..a je to celkom estetické pod tričkom,nie je ju tak okato vidieť,ako bežnú podprsenku.

andrea78
23. máj 2008

tesco tašky 😀 😀 😀 super 😀

maba
autor
24. máj 2008

...a tie "podlepovacie" jednorázové pod prsia?Vyzerá to ako leukoplast 🙂 ...

jankita
24. máj 2008

holky, tie silikonove podprdy su super a naozaj drzia. Sestra take ma, lebo vo vystrihu kto vie co nema, tak to pouziva pod spolocenske saty. A ma len a len dobre skusenosti, nikdy sa jej to neodlepilo. A praveze to este lepsie drzi, ked je spotena.

xena22
24. máj 2008

😀 😀 😀

Ja som asi z marsu,ja som to este nikdy predtym nevidela a ani si neviem predstavit ako to funguje,ale paci sa mi to...a to sa dava len z predu???Nezapina sa to na chrbte???Mne by to urcite vypadlo kdesi na chodniku 😀 ,pri mojom stasti...mala som zle skusenosti s nalepovacimi nehchtami aj priceskom...toto by uz bol zlaty kliniec programu 😀

sakura77
26. máj 2008

xena 😀 😀 ,no prave ja by som chcela take,taku klasicku bezovu mam,ale toto by bolo dobre aj na vystrih na chrbte,ked je tricki s holym chrbtom,no asi budem musiet vyskusat a uvidim,no.

ella1
26. máj 2008

no baby,tiež by som to chcela,lebo mám tričko ,,bez chrbta" ale leží v skrini.......a čaká na takýto zázrak...
ja sa bez podprsenky cítim nesvoja a jediné šaty som tak nosila,boli tiež bez chrbta,ale skoro až ku krku,tak to je ok,alr tričko má ešte aj výstrih.....
no,najlepšie asi skúsiť,len či sa to môže..........

alexandra33
11. jún 2012

ahojte babenky

prosim vas ma niektora z vas skusenosti s tymito podprsenkami, chcem si ich popripade objednat z tohto zlavoveho portalu, sice bez skusania, teda keby mi niekto odporucil ze su dobre a ze fakt drzia, poradte,
dakujem za nazory 🙂

alexandra33
11. jún 2012

no a ten link na tu podprsenku co sa pytam je tu
http://www.zlavolam.sk/team.php?id=106&a_aid=zl...