Silikóny. Poznáte nejakú dobrú kliniku?

evina2008
16. apr 2008

ahojte.
ma niekto tu skusenosti zo silikonami?Chcela by somsi dat prsia zvetsit,vyplnit silikonom ma niekto nejaku radu alebo nejake odporucenie kto a kde je nejaky dobry lekar?Alebo mozno nejaku kliniku?
Mam dve deti Erik ma 7rokov a Simona 7tyzdnov ale nekojim a myslim ze kazda matka vie ako prsia po dojceni a po tehotensvte vyzeraju.dakujem

kacka.va
17. apr 2008

já viděla jednu mladou holku, co měla silikony a bylo to teda poznat, že to není přírodní.

kristi
17. apr 2008

rikam,ze jde o tom,jak a kdo je udela...

aponchie
17. apr 2008

no prave a riskovat,ze se zrovna spatne vychrape ten operater ☹

morusa
17. apr 2008

V tomhle případě se holt vyplatí si připlatit a jít k někomu, o kom je známo ,že to dělá opravdu dobře...

kacka.va
17. apr 2008

no mě občas děsí i ty obrázky co lítají na netu, kde je ukázaná pěkná holka s novýma prsama a pak třeba za 6 let, když se jí trochu vytáhne kůže

aponchie
17. apr 2008

ja jsem teda spokojena,ale je fakt,ze to neni to co pred 3 lety,ale to je asi fakt prirozene po skoro dvouletem kojeni..neodsuzuju za to nikoho ja bych sla mozna taky,ale strach z toho ,ze se to nepovede a bude to vypadat jak ty nechutne balony co vidis v pecku na satelitu a nedej boze to tve telo nemusi dobre prijmout a nasledne opravy me fakt desi jsem asi srab ..ja do toho zatim nepudu..

kristi
17. apr 2008

ja bych sla a jedine k Mestakovi, nebo jak se jmenuje,

danullinnka
17. apr 2008

Ahoj holky,je fakt,že na netu jsou ty silik.prsa někdy hrozná.Bud je měly malé a chtěly hned šestky nebo to operatéři pěkně zmršili.
taky mám strach z té bolesti a z toho,že by se to fakt nepovedlo,že by to nebyl pěkný tvar.Nechci 5-ky,ale tak o číslo a zpevnit,by mi nevadilo a manžovi určo taky ne 😀 i když tvrdí,že se to ještě dá,že to není tak hrozné 😀 😀

kristi
17. apr 2008

mne by stacili neco mezi 2-3 😉

danullinnka
17. apr 2008

tak kristi,až to podstoupíš,dej pak vědět,ju?? 😵

evina313
17. apr 2008

skus si pozriet stranku www.lady.sk ,v poradni vyhladaj " silikony" a niečo by si tam mala najst. Minule ma zaujal jeden príspevok, volalo sa to myslím Ja chcem zomriet, alebo tak nejak. Kočka tam opisovala ako to prebiehalo.bola velmi nestastna, že sa na to vobec dala. ale po par dnoch už bola happy a baby ju podporovali. Fakt zaujimava diskusia, skus sa v tom posparat a niekde ju vyhladaj.

ketyh
17. apr 2008

ahojky
tak co sa tyka zenskych prs fakt je to tak ze nikto nie je spokojny s tym co ma 😉
a pridavam sa,keby aj mne odsali zo zadku tuk a nasledne aplikovali do prs,chlapi by umreli 😀 😀 take by boli hovadskeee
No ale o inom som chcela,kamoska mala vzdy velke prsia, no po dvoch detoch ich zacala k sebe tahat gravitacia a nebyt chyrurgov jej muz by sa nimi mohol v noci zakryvat.V Blave jej spravili korekciu prsnikov,tym padom ich ma pevne a drzia pekny tvar ako "zamlada" 😀
Je to fajn ak ma niekdo prsia ale co taky ako ja?? Po kojeni mi zostali ledva jednotky a to chcem este aspon jedno babo. Sak potom budem mat kozy asi na chrbte!!!

ella1
17. apr 2008

ja si aj tak myslím,že lepšie malé a pevné ako veľké a ........ 😉
poznám asi dve baby,čo si dali zväčšiť,jednu som nevidela nahú,ale nepáči sa mi,že ked vidím ako sa niekto opaľuje hore bez a tie prsia tak divne stoja dohora......... 😒
obidve sú zatiaľ spokojné,ešte to namajú dlho,uvidíme za pár rokov.....

evina2008
autor
18. apr 2008

no veru vsetky by sme chceli ale neni tu taka co ich uz ma?ja som bola objednana minuli rok u lekara na konzultaciu ale zostala som tehotna a tak sme to odlozili.kedze uz mam deti a dalsie uz nechcem chcem si to dat spravit.ja sa nebojim operacie ale tej bolesti co nastane potom.
tusim ja uz ani prsia nemam ako mam druhe babetko tusim sa mi zmesnsili este viac ako pri prvom. ☹
ale co uz.zavolam do BA do ruzinova ak budem mat trosicku casu a dam vam vediet.chcela by som to cez zimu ked nikto nevie a som aj tak naobliekana ako cibula aby som bola na leto 2009 fit a konecne zase sexi.

evina2008
autor
18. apr 2008

no ano o dr.Mestakovi som aj ja citala myslim ze je v brne.vraj je velmi dobry,pozerala som na joj-ke crepiny plus mylsim ze a to tak volalo a tak bolo tiez ako taka op prebieha.no uvidime.simona je este malicka takze teraz si to nemozem este dovolit ale o polroka uz ano.

ketyh
18. apr 2008

evina2008 drzim palce a len ticho zavidim,mozno sa raz odhodlam,no zatial nie tuzim este po jednom babatku tak mozno potom
ked si taka odhodlana,snad aj ta bolest bude mensia,ved budes sexii 😉 a to stoji zato 😀

consti
18. apr 2008

Uf tak do toho bych nešla a celkově nechápu, jak se tomu může někdo podrobit dobrovolně ( s vyjímkou úrazů atd.). A to rozhodně nepatřím mezi vyvinuté 😀 .
Kristi neblázni, jsi kočka 😉 !!

evina2008
autor
18. apr 2008

no kazdy ma na to iny nazor,ale ja si myslim preco nie?nechcem mat šupky a ovisnute prsia chcem sa muzovi pacit a som rada ze ma v tom podporuje.mi chude zeny sme nikdy nemali velke prsia lepsie povedana skoro ziadne a kedze ja uz deti mat nechcem tak aspon ako hovoria ostyny budem mat aj to sebevedomie lepsie.kazdemu muzovi sa zunujeme a ako sa hovori "Co clovek nema doma hlada niekde inde" a ja to nechcem.som mama dvoch deti ale staram sa o seba no ale prsiam tabletky nepomozu.....

astrane
19. apr 2008

Ahoj,pokud budeš spokojená ty i partner,tak proč ne?já bych do toho teda nešla,i když sama mám malý prsa a po druhým dítěti už je asi ani nenajdu 🙂 .Ale manžel má radši přírodní nic,než umělý něco a zvětšený prsa se mu nelíbí.A já mám stejnej názor.A většinou se to pozná.Asi proto,že jsou tvarově dokonalý.A při pohybu se taky chovají trošku jinak než pravý.Holky,ale my jsme přece krásný !bez ohledu na to,jaký máme prsa.A když nás ti chlapi milujou,tak i s malýma,nebo placatýma prsama.My je taky milujem i když jim začnou padat vlasy a trochu růst břicho,ne?

berynka
19. apr 2008

Já si zase myslim, že některá silikonová prsa vypadají dobře, no ale právě jen některá 😒 . A jinak mi stačilo vidět film Ženy proměny 😉 .

anaid
19. apr 2008

Radsej by som si dala spravit silikony, akoby som mala trpiet komplexom malych prs. Priroda ma obdarila, takze tuto temu nemusim riesit, ale asi sa budem musiet o par mesiacov zaoberat otazkou zdvihnutia poprsia. Kamaratka si davala zmensovat prsia a vyzera to horsie ako silikony.Uz len to, ze zmensuju dvorce.

kalo
19. apr 2008

Já nemám vlastní zkušenost /silikon.implantát bych si do těla dát nikdy nenechala..brrrr/ ale moje kamarádka si je nechala udělat před necelým půl rokem. Byla na soukr.klinice v Brně..celá sranda ji stála 70 tisíc.
....Nechala si je proto, že měla vždy z prsou (ale i ze své téměř dokonalé postavy) hrozné komplexy (i když podle mého soudu naprosto bezdůvodně/...
..Tak prý se to dělá dvěma způsoby..buď dají implantát normálně pod kůži /to vypadá jako takové ty "balóny"/, a je to méně bolestivé. Druhý způsob je ten, co si zvolila ona, a to pod sval /vypadá to přirozeněji/ a je to bolestivější a může se i kojit. No prý to byla bolest strašná!! /I když ona ještě nerodila 😀 😀 / Má dole na prsou asi 4cm jizvičky, ale takové tenké (ne jako já na břiše po císaři 😀 )
Je asi půl roku po operaci a prý to ještě hodně bolí a je to hodně citlivé. Že to trvá min.rok, než to tělo tu "umělinu" přijme. Prý si na ni přítel nesmí lehat ani ji pevně tisknout, to pak startuje 🙂 Je pravda, že ty prsa vypadají opravdu dokonale, ale to musí mít člověk neuvěřitelně pohnuté sebevědomí, aby do toho šel..Leč proti gustu.....
Ať si každý se svým tělem dělá co chce... 😉 😉 😉

ilonkaa
19. apr 2008

Ahoj holky,já mam kámošku a ta je má a jsou moc pěkný,přesně jak píšete nejsou ektra veliké,ale takové akorát k její postavě.Nechala si je dělat asi tak před cca 4 měsici.A moc si je pochvaluje a přítel taky 😀

zanett
19. apr 2008

kristi, tak to aby ses u toho mestaka objednala co nejdriv, pac az prijdes na radu, tak uz muze byt pozde 😀 😉

Jinak, k tomu sebevedomi - ja osobne proti ziskavani sebevedomi pomoci plasticke/kosmeticke chirurgie absolutne nic nemam, prave naopak, mam za sebou uz nekolik malych zakroku (i kdyz ne silikony nebo neco podobneho!) a pocitam, ze s pribyvajicimi roky budu na dvere podobnych odborniku klepat casteji (jen tak mimochodem; nez si nekdo zacne myslet, ze jsem nejaka tupa blondyna bez mozku, ktera se jenom honi za vzhledem; myslim si, ze je sice prima byt prirozene hezka - pokud se tak nekdo muze sebekriticky zhodnotit, ale to vetsinou staci pubertackam....nikdo nezijeme na pustem ostrove a dnesni doba je proste silne vizualni - at se nam to libi, nebo ne. Proste hezka, upravena zenska, na ktere je videt, ze o sebe pecuje, bude mit v civilizovanem svete vic priznivcu ne zenska, ktera je tzv. 'prirodka' . smutne, lec realne).

evina2008
autor
21. apr 2008

hm ja by som tiez chcela silikoni pod sval niepod kozu,viem ze to bude velmi boliet a ze ruky ani nenatiahnem ale ako sa hovori za krasu treba trpiet.
ilonkaa:a tvoju kamaratku to este asi moc boli?nie?

lenpetra
6. mar 2012

Baby ahojte, potrebujem poradiť... V apríli ma čaká augmentácia a stále si nie som istá, kedy, či vôbec a ako povedať staršej dcérke, že na tento zákrok idem. Máte s tým niektorá skúsenosť? Bojím sa, že keď jej to vôbec nepoviem, určite si to všimne a bude mi to vyčítať a bola by som radšej, aby bola na to pripravená. Nechcem, aby si myslela, že som nejaká fiflena, pre ktorú je dôležité, čo si o nej iní myslia, že je pre mňa prednejšie ako človek vyzerá ako to, aký je vo vnútri.. čo poradíte?

Ďakujem 🙂

sevi
6. mar 2012

ahoj,vacsinou citam o bolesti a o tom ako nemaju odvahu...preco nikoho netrapi ze silikony samotne plus anesteza,dr,atd vyjdu na cca 3tis euro?? To nieje padesiatka... Hmm.poistovna nam silikony nepreplati len preto ze sme kojili dieta-deti. To fakt nikoho netrapi ta cena?

kosta123
30. sep 2012

@evina2008 - ahoj tak dala si si ich nakoniec???urobiť?