Silikóny. Poznáte nejakú dobrú kliniku?

evina2008
16. apr 2008

ahojte.
ma niekto tu skusenosti zo silikonami?Chcela by somsi dat prsia zvetsit,vyplnit silikonom ma niekto nejaku radu alebo nejake odporucenie kto a kde je nejaky dobry lekar?Alebo mozno nejaku kliniku?
Mam dve deti Erik ma 7rokov a Simona 7tyzdnov ale nekojim a myslim ze kazda matka vie ako prsia po dojceni a po tehotensvte vyzeraju.dakujem

nobody
16. apr 2008

klidně nech
ale údajně jsou zvláštní na omak (ale taky záleží, kam sety gely implantují)
pokud ti to zvýší sebevědomí, tak je to dobrá věc

aponchie
16. apr 2008

nobody ty je mas taky??? 😀

tinni
16. apr 2008

evi, aj ja to mam v umysle, len som este nenabrala odvahu 😖

kristi
16. apr 2008

ja o nich taky premyslim,ale az po druhem diteti: mne laka varianta odsati tuku na bocich a ten samy tuk se da do tech prsou...

kajule
16. apr 2008

Tak ja to v umyslu nemam, ja jsem spokojena s tim, co mam. 😀 Odsat to bych mozna trosku potrebovala ten spicek, co tam jeste po porodu trosku mam.

magg
16. apr 2008

kristi to sa da? viem, ze sa tym tukom vyfladzaju vrasky, ale npocula som o vyplnani prs.
Fuuuu pri mojom sadle na zadku, by som mala take sestky 😀

danullinnka
16. apr 2008

Ahojky,tak se přidávám mezi vás,taky o tom uvažuju.teda Kristi,to jsi mě překvapila,že to jde takto,tak to budu taky prsatice jak víno 😀

anatanka
16. apr 2008

Tak jdem vsechny 🙂
Ja jeste tak nejak kojim, ale uz se zacinam tesit, jake prekvapko pak na me v podprsence ceka... 😀 Zacinam mit uz nejakou pozvolnou predstavu...

kristi
16. apr 2008

magg, jsem cetla ze se to da......ze je to sice novinka,ale bude to v pohode, hlavne pry telo na vlastni tuk reaguje samozrejme bez problemu...

anatanko,abys nebyla zklamana.... 😀

elly
16. apr 2008

Jo taky jsem to cetla...ale spis prej se ten tuk dava jen treba do tvari..jako vypln..nevim zda i do prsou..

Jinak holky..ja bych vam klidne par cisel zase dala.. 😀

kristi
16. apr 2008

dej,jsem prvni ve fronte

elly
16. apr 2008

Kristi 😀 😀 ...jinak obcas koukam na Miu...moc hezkou holcicku mas 😵

uhlikova09
16. apr 2008

Ja mam stastie ja silikony nepotrebujem 😀 😀 😀 aj tvar aj velkost mam eno nuno gratulujte mi 😀 a gravitacia im tiez nic nevravi 😀 😀 😀

esci
16. apr 2008

uhli, ukaz, nech zavidime 😉

elly
16. apr 2008

Tak ja to mam jak vymackane pytliky od caje..uz mam od pojistivny operaci jako proplacenou..takze zadara..ale bojim bojim..tak jeste vaham...prece jen 3 jizvy je moc 😖 ..ty silikony maji prece jen jen jednu 😉

nobody
16. apr 2008

apii
nemám ... ani nechci 😀

jsem to musel zas rozjet 😀

aponchie
16. apr 2008

nobody no ja te zklamu taky nemam 😀

kajule
16. apr 2008

No a tak kdyz uz jsi to teda rozjel, tak rekni svuj nazor na to. 😉 Priroda vs. silikony??? 😀

nobody
16. apr 2008

to je dobře

jj, akorát v botech 😀

nobody
16. apr 2008

Káji, příroda 🙂

ella1
16. apr 2008

baby,ale viete,že možno o 10 rokov to musíte vymeniť.....to sú zas dalšie prachy..... ☹

kajule
16. apr 2008

Tak to jsem rada, ze mas rozum. 😀
Jinac jestli nevadi, tak ja se pridam do vaseho klubu "prirodnich" lidi. Taky nemam a ani neplanuju je mit. 😀

nobody
16. apr 2008

já rozum nemám ... 😀

jinak pro plastický operace jsem, když to někomu udělá radost, tak je to dobrá věc ... ať už třeba vylepšuje levý kotník 😀

danullinnka
16. apr 2008

Nobody,příroda je sice hezká,ale nějak si s náma pohrála a my ženské jsme z toho pak smutné 😢
Jinak moje segra chce pro změnu zmenšovat 😠 kdyby to šlo,hned ten přebytek od ní beru 😀

Ella1,jj vím,že se to musí vyměnit,někde psali 10-15let,ale to už zestárnem a bude nám to asi fuk,ne?? 😀 😀

ella1
16. apr 2008

danulinnka-to budeme ešte mladé v najlepších rokoch,hádam nechceš byť na kupku so sáčkami 😀
ako ja si to nedám určite,(zatiaľ ani netreba)možno po druhom dieťati,keby bol stav katastrofálny...inak sa bojím tej bolesti,čo príde potom. 😝

kajule
16. apr 2008

Nobody, no tak aspon to tak obcas trosicku vypada. 😀

kacka.va
17. apr 2008

Já bych spíš potřebovala taky zmenšit. Ale zajímavý je, jak nikdo není spokojenej s tím co má. Ale kdybych měla malý, tak si silikony teda rozhodně nedám.

kristi
17. apr 2008

ja mela taky vzdycky vcelku maly, ale ted jsou jeste mensi a me to jako docela vadi

morusa
17. apr 2008

kacka.va: Já teda dřív byla spokojená se vším, nic bych neměnila, ale holt dítě udělá s tělem své 😉
Ad silikony: Chtělo by to,aby sem písnul někdo ,kdo to má už za sebou 😵

kristi
17. apr 2008

hm,to jo....ja si myslim, ze kdyz se pekne udelal a neprezene se to s velikosti,tak to muze byt fajn a hlavne to zvedne sebevedomi