Silné bolesti a krvácanie po milovaní

luccinka23
2. júl 2015

opakovane sa mi stáva, že krvácam po milovaní..predtým mi to prešlo hneď, teraz ma to drží už druhý deň a mám bolesti vaječníkov, maternice...všetko ma moc bolí...nemáte skúsenosti? ďakujem za každú skúsenosť

simsalabim
2. júl 2015

@luccinka23 taketo krvacanie treba vysetrit, moze to byt vselico, napr. ochorenie krcka maternice.

danna85
2. júl 2015

@luccinka23 cim skor ku gynekologovi. Moze ist o zapal, cystu, endometriozu a rozne ine ochorenia, ovsem nechcem strasit. Drzim palce, nech to je ale len nejaka banalita 🙂

luccinka23
autor
2. júl 2015

@danna85 už dlho chodím po doktoroch so silnými bolesťami vaječníkov, maternice, mám z toho opuchnuté brucho, ale doktorka nevie čo to..mám ísť na laparoskopiu, tam by mi to mali zistiť...chcem vyskúšať ísť na vyšetrenie prístrojom, biacom...normálne som z toho zúfalá :(

simsalabim
2. júl 2015

@luccinka23 mna tiez po tom, co si napisala viac, napadla endometrioza...to ti vylucili?

libela
2. júl 2015

no ja som mala niečo podobné a boli to chlamýdie.... nech dr. urobí rozbor..

luccinka23
autor
2. júl 2015

Chlamýdie nemám...a endometriozu nevylucili..nevedia,ukaze laparoskopia

robin_claire
2. júl 2015

Keby si nemala tie bolesti, tak kludne aj hormony, ale takto asi nie...alebo mozno ina vec gardnerella vaginalis - byva to po sexe bolestive, moze byt krvacanie - nemas taky pocit sucha az svrbenia? chce to asi podrobnu kultiavaciu aj cyto ster

danna85
3. júl 2015

@luccinka23 verim, ze to nie je nic prijemne, bolesti a krvacanie. O to viac by som sla cim skor na vysetrenia. Neviem, co vsetko sa da diagnostikovat biacomom a nakolko to je presne. Laparoskopia je viacmenej diagnostika presna v pripade, ked sa pri zakroku nieco najde, vedia to ihned vybrat.