Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Silonkové podkolienky ktoré nepadajú

extempore
16. sep 2019

Nosievam do práce biznis nohavice, ktoré sú väčšinou skráteného strihu. Problé je, že neviem nájsť silonkové podkolienky, ktoré by mi nepadali. Aj desaťkrát denne si to vytiahnem pod koleno a o chvíľu sa mi to zas rokuje a padá k členkom. Vyzerá to otrasne. Vyskúšala som už asi 10 druhov podkolienok a robia to všetky. Neviete mi odporučiť nejaké, čo ja viem, so silnejšou gumou aby konečne držali? Vďaka

gdulskadarina
16. sep 2019

@extempore no a nepomohlo by keby si kupis vacsie cislo? napriklad ja nosim silonky a aj vsetky tieto pancuchy, ci kratke ci dlhe vzdy o cislo vacsie, lebo cim su mensie tym horsie to drzi lebo to proste pada, lebo je to moc natiahnute alebo si daj samodrzacie az po stehna 🙂

extempore
autor
16. sep 2019

@gdulskadarina no ale ved tie podkolienky sú len jedno číslo... Vraj uni veľkosť. Alebo mi niečo uniklo?

missdiva
16. sep 2019

@extempore kup si kompresne v zdravotnickych potrebach

gdulskadarina
16. sep 2019

@extempore daju sa kupit aj ocislovane 🙂

extempore
autor
16. sep 2019

@gdulskadarina
@missdiva vďaka, pôjdem sa pozrieť.

klejkaez
16. sep 2019

@extempore Skúšala si fintu s lakom na vlasy?
Nasprejovat kožu dať na ne ihneď samodržiace pančuchy, alebo niečo.
Môžeš ešte jemne zvrchu zalakovať.
Aby sa nešmykali

monciciatko1
16. sep 2019

Skús značku Bellinda. Aj ja "bojujem" s podkoliekami a tieto mám dnes prvýkrát a zatiaľ nepadajú 👍🙏

tanalyn
16. sep 2019

Toto sa mne nikdy nestalo a to si kupujem kadejaké, očíslované, neočíslované aké mi prídu pod ruku :D Ale zase ja mám veľké lýtka tak z tých mi asi nespadne nič :D Možno ti fakt nesedia také tie univerzálne veľkosti, skúšala si kúpiť aj v takých obchodoch ako bepon a podobne, že by ti tam vedeli poradiť?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli