Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

lussy23
4. apr 2012

@bezaz krásni sú

k8ty
4. apr 2012

Dievčatá, ktoré ste z Bratislavy, ak máte chuť sa znovu stretnúť, pozývam na kávu a koláčiky niekedy v druhej polovici apríla! Dajte aspoň orientačne vedieť, kedy by sa vám to hodilo 🙂 Swap asi tentokrát robiť nebudeme, lebo by sme potrebovali aspoň pol dňa a s drobcami sa to veľmi nedá. Jedine, že si vymyslíme nejaký swap už hotových výrobkov.. ale to na seba zase pletiem bič, určite nebudem stíhať šiť 😅

vera21
4. apr 2012

@k8ty som sa nemohla vynadivat ! musela to byt parada vidiet to nazivo 🙂
@bezaz super ! Bracekovia 😀 Velmi pekne to je 🙂

k8ty
4. apr 2012

2. časť o Prague Patchwork Meeting na tému Vlna: http://modernpatchwork.blogspot.com/2012/04/pra...

k8ty
10. apr 2012

Ahojte dievčatá! Ako ste sviatkovali? Myslíte, že sa už život vráti do normálnych koľají? Ja som vďaka Prahe a Veľkej noci úplne mimo 🙄

troll
10. apr 2012

@k8ty Ahoj Katka!unas vsetko v pohode,boli sme na vylete v Rakusku a zase ten isty kolotoc.a pracujem znova na babike.Dame niekedy stretko?pa prajem pekny den 🙂 🙂 🙂

k8ty
10. apr 2012

@troll Ahoj Adi, asi si si nevšimla môj odkaz o stretku však? Čakám na vaše návrhy, kedy by sa vám to hodilo.. ja by som v druhej polovici apríla už mala normálne fungovať, tak môžeme 🙂

troll
10. apr 2012

Katka ja mozem kazdy den okrem 24.4.to som mimo a chcem ist znova do Viedne,na konci mesiaca,ale napis datum.bude to u teba doma? 🙂

k8ty
10. apr 2012

@troll no, keď nás bude do 10, tak u mňa 🙂 A zatiaľ to vyzerá tak komorne.

k8ty
11. apr 2012

@troll Adi, tak nakoniec budeme možno iba dve, nikto sa neozval ☹ Možno sa pridá Anka, ale ani to nie je isté..
Dievčatá, kľudne sa hláste! 🙂

olivova
11. apr 2012

@k8ty
@troll
to viete, zeby som sa hned pridala🙂 aj Verony miluje vlaky 😀 ale este je skoro - nic nestiham odkedy chodim do prace. Dako som sa este nedostala do tych spravnych kolaji....Snad nabuduce sa pojdeme len tak previezt... 😉

k8ty
11. apr 2012

Nech sa páči, trochu klasiky z Prague Patchwork Meeting: http://modernpatchwork.blogspot.com/2012/04/pra...

troll
11. apr 2012

@k8ty Kati neva,ja sa niekedy zastavim aj sama urcite dojde aj Bezaz,neviem preco sa nehlasi 😀 😀 😀

bezaz
11. apr 2012

@troll Adi, @k8ty Katka vie preco, vcera sme spolu volali, boli sme s ninkou 5dni v nemocke, a ani nie po tyzdni je zasa chora, 40tky teploty, som total KO 😝
stretko urcite velmi rada, len sa musime dat dokopy

troll
11. apr 2012

@bezaz tak to mi je velmi luto 😢 zajtra ti brnknem pa drzte sa

lussy23
11. apr 2012

@bezaz skoré uzdravenie

k8ty
11. apr 2012

@troll ešte sa skúsim ozvať lusil, či bude môcť

lolelole
11. apr 2012

@martinkah ahoj ja na šuštení používam pruhledné okna z obálek, vypisu z banky a pod..jsou pevnejsi a mají supr zvuk 😉

bezaz
11. apr 2012

@troll @lussy23 baby dik, nejako sa nevieme z tych chorob vystrabit, ninka je chora uz dva mesiace v kuse 😅

k8ty
12. apr 2012

@bezaz obdivujem, ze si tam dala usmievajuceho smajlika.. keby bol Remi dva mesiace v kuse chory, tak tam dam toto: 😖 😠 ☹ 😒 😢

ludik3
12. apr 2012

ahojte šikulky, vidím, že ste opäť nezaháľali a tvorili, cestovali a aj nemocnici navštívili, čo mi je ľúto ☹ , ale aj u nás boli 40 teploty a nemocnica nás ešte len čaká v máji 😒
ja pridávam len moje skromné šatky pre Adelku na sobotnú svadbu. a inak ja by som sa s vami rada stretla, ibaže RK a BA...no bolo by to na dlhooo a ja mám strašne málo času, alebo sa mi to len zdá?
majte sa krásne 😉

k8ty
12. apr 2012

@ludik3 ak sa to len zdá, tak je nás takých asi viac 😉 ja mám stále pocit, že nestíham..

troll
12. apr 2012

@ludik3 krasne šaty!Adelka bude paradna 🙂 🙂 🙂

lussy23
12. apr 2012

@ludik3 krásne šaty

victorie21
13. apr 2012

šikulky, já jsem se zase na mateřské vložila do šperků, tvořím šperky z korálků a z polymerové hmoty, je to pro mě relax a fakt mě to chytlo

snehovavlocka
13. apr 2012

@victorie21 ahoj.tak hod foto 😉
@ludik3 krasne saty
@bezaz prajem skore uzdravenie

tesim sa ako mala-----budem mat nove latocky 😉 😝 uz len cas na sitie si zaobstarat 😅

k8ty
13. apr 2012

Posledný príspevok o Prague Patchwork Meeting je o našom stánku a o stretnutiach 🙂
http://modernpatchwork.blogspot.com/2012/04/pra...
Najbližšie vás s pražskou výstavou budem bombardovať o rok 😵 😵

snehovavlocka
14. apr 2012

@k8ty my si radi precitame 😉