Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

siouxsie
21. jan 2013

hačkovaný náhrdelník zo zvyškov vlny. moja prvá skúsenosť s háčikom... a chystám sa do ďalšieho levelu 🙂

garzonka
21. jan 2013

@lusil2005 Dakujem, zrejme este nejake jedlo vyrobim, lebo moji chlapci vzniesli poziadavku, ze "by to chcelo este maso" 😉

snehovavlocka
22. jan 2013

ja som si doplnala zasobu gombickov 😝

mima1311
22. jan 2013

@garzonka 100 bodoveeeeeee 😵

juny
23. jan 2013

Ahojte žienky..idem na Vás s prosbou...ODKÚPIM zbytky bavlnených látok,môžu byť cca 5*5,10*10cm aj menšie alebo väčšie....ak máte poprosím IP a foto na mail...poprípade sa môžeme dohodnúť na výmene z môjho obchodíku...ďakujem

lusil2005
autor
23. jan 2013

Ahojte! Moj krpec stale kradol ruzovy srdieckovy vankusik svojej sestre. Tak som mu isla usit jeho vlastny. Ked som mu ukazala latku, ze ci moze byt, uplne sa do nej zamiloval. Zacal ju mojkat, objimat, slahol ju na zem, urobil na nu "haji" a ne a ne ju z nej dostat. Tak som mu z nej usila taku sup sup deku, nech sa mu dobre spinka 😅

snehovavlocka
24. jan 2013

@lusil2005 si sikovna maminka 😀

siouxsie
24. jan 2013

prívesok a náramok, zo zicheriek a korálok 🙂

angela1981
25. jan 2013

Moje nove anjelky 🙂

angela1981
25. jan 2013

Novy konik pre moju lasku 🙂 Mala som co robit aby som to stihla kym sa zobudi 🙂

sonitta
25. jan 2013

tvorilky, prosim o radu. Som začiatočníčka v šití a chcela by som si kupit šijací stroj.. Stačí mi úúúúplne obyčajný a preto sa chcem spytat ci mate niektora skusenost so šijacím strojom z IKEA? vopred vďaka za každú odpoveď (:

luckybara
25. jan 2013

@sonitta nemám ale zkus se zeptat holek ve skupině šijeme látkové plenky atd..vím že vychvalují brother,dnes jsem se dívala a dá se sehnat v kameném obchodě od 2600,-

momop1
25. jan 2013

@lusil2005 ahoj tia babiky sú nadherné Kdy si získala strih? alebo by si mi ho poslala Zostávajú mi staré vecičky ktoré nik nechce a je mi to lúto vyhodiť Dík za odpoved

momop1
25. jan 2013

no a anieličkovia a koník sú tiež krasny No to je super že si taká šikovná a že tak prospešne využívaš čas
Mne sa to tiež pači len pri tých mojích dvoch akosi nestíham

miriem
25. jan 2013

Ahojte dievcata, rada by som tiez prispela do tejto temy, co bavi mna a co vyrabam. Venujem sa trochu sitiu, obcas koketujem s patchworkom a v poslednom case sa venujem hlavne polymerovym hmotam (fimo).
Pridavam aj par foto- hracia deka pre maleho s motivom rybnicka a nejake sperky z fima.

@sonitta Ja mam sijaci stroj SInger a na take obcasne sitie uplne postacuje. Daju sa u nich kupit stroje uz okolo 100€ v celkom dobrej kvalite.

lusil2005
autor
27. jan 2013

@miriem krasne vecicky, fimo je krasna hracka, veeelmo obdivujem 😵
stroj singer by som urcite neodporucala nikomu. je to velky risk a o kvalite nemoze byt ani reci, samy plast a podobne. so starym singerom to uz ma spolocne len meno.

lusil2005
autor
27. jan 2013

@momop1 ahoj, dakujem za pochvalu. strihy su poupravovane, nemam ich v pocitaci. ale zaklad je odtialto https://picasaweb.google.com/100472152810243211...

angela1981
27. jan 2013

Este sovicku usit a Viky ma hotovu sadu do izbicky k meninkam 🙂

angela1981
27. jan 2013

Spinkacika do sady uz ma doma 🙂

fatima30
27. jan 2013

@siouxsie
ty si taka sikulka kreativna mas talenturobit z obyc veci umeleck e dielka

soso
27. jan 2013

Ahojte tvorilky🙂 robim si sukromny prieskum, ze na akych (znacka + model) strojoch sijete? chcem si kupit stroj vyssej kategorie a neviem sa nijako rozhodnut...mesiac uz citam rozne recenzie a stale neviem...

tak, ak to nie je tajomstvo, dajte mi vediet (kludne aj IP), na akom stroji sijete a ci ste spokojne, pripadne, ktrory odporucate... mam zaujem o sijaci stroj vhodny aj na quiltovanie.

Dakujem krasne vopred kazdej maminke🙂

gooobi
27. jan 2013

@soso ooo ked najdes favorita daj vediet....ja tiez neviem kudy kam

broni82
27. jan 2013

@lusil2005 ...mňa najviac baví tvorenie z papiera... a tu sú tie moje výtvory... https://www.modrykonik.sk/fotoblog/broni82/albu...

angela1981
27. jan 2013

@sammmy19 Ahoj prosim ta odkial mas strih na tie cicusky a babiky? Dakujem pekne 🙂

sammmy19
27. jan 2013

@angela1981 - strih na macicky je tento https://eshop.hobbyart.sk:4443/blog/?p=2733, akurat som si ho trosku prerobila a urobila po svojom🙂 A ostatne veci su vlastne vsetko moje strihy, ku ktorym som sa nejako dopracovala stylom pokus-omyl 🙂

angela1981
28. jan 2013

@sammmy19 A ta hlava sa nasiva rucne 🙂

angela1981
28. jan 2013

@sammmy19 Ahoj na tej tv.stranke som si vsimla toho uzasneho ponika. Ako si ho prosim ta usila aby mal 4 nohy? Chcela som takeho malej ale este som sa neodvazila. Zatial ma len dvojnohych 🙂

editpiaf
29. jan 2013

Tak moja prva babika je hotova, sice ma k dokonalosti daleko,ale je nasa🙂 takze darcek k 1. narodeninkam by sme mali🙂 Este sa chcem opytat babuliek, ktore siju babiky, ci neviete poradit strih na jednoduce papucky,alebo kabatik, nech jej dosijem garderobu. Lebo pre mna ako amatera, bolo najtazsie nie usit babiku,ale saticky. Maturovala som nad zivotikom ako teliatko a aj tak sa zadaril az na druhy pokus. A este kocky neviete poradit kde pozhanat bodkovane latky alebo stuhy,pripadne karovane, lebo u nas v galanterke a metrovom nula bodov:(

editpiaf
29. jan 2013

@lusil2005 Jej to je super stranka....ta hlavicka tam vyzera ovela jednoduchsie ako waldorfska....dakujem aj ja. Skusim jednu babiku usit podla toho🙂.
Mna to tak zacalo bavit🙂

angela1981
29. jan 2013

Sada pre Viktora dokoncena. Možme ist na navstevu 🙂