Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

sepkev
21. nov 2013

@bezaz ten je kraaaasny 🙂

fatima30
21. nov 2013

tak v tom je ten hacik 😀 😀 😀 a cely den som nad tym rozmyslala ze ako sa to robi 😀 😀 😀 😀 dakujem ti dam vediet ked sa podari este musim urobit tie snurky ale pekny vyraz ze latky pozeraju tou peknou stranou 😀 😀 😀 😀 😀

bezaz
22. nov 2013

@fatima30 tak snad som pomohla, potom sa pochval 😀
@sepkev dakujem 😉

fatima30
22. nov 2013

@bezaz
si poklad vdaka tebe sa mi to podarilo juchuchu 😀 😀 nie je to uplne dokonale ale dalsie budu lepsie.potom prilozim 🙂 🙂 🙂

bezaz
22. nov 2013

@fatima30 a fotooooo???? som rada, ze som pomohla 😉

fatima30
22. nov 2013

este konecne upravy 😀 😀

majkafer
23. nov 2013

Ahojte, chcem sa opýtať, či poznáte niekoho, čo si objednáva látky z dúmlatek.cz?

bezaz
23. nov 2013

@majkafer uz som objednavala 🙂

majkafer
24. nov 2013

@bezaz Och, skoda! a nevieš o niekom, kto bude?

fatima30
24. nov 2013

bezaz zajtra prilozim lebo som opravovala ten kosik

fatima30
25. nov 2013

velka vdaka bezaz

fatima30
25. nov 2013

este nieco hackovane

bezaz
25. nov 2013

@fatima30 no fesanda 😀 rada som pomohla 😉

fatima30
25. nov 2013

@bezaz
dakujem ale na tvoje veci este zdalekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nemam 😀 😀 😀 😀

bezaz
25. nov 2013

@fatima30 co si pipi? 😉

snehovavlocka
26. nov 2013

sikulky...ja uz akosi ani nestiham pridavat foto, a aj tak som teraz viac sila a hackovala oblecenie, ale teraz mastim vianocne darceky, tak snad po vianociach hodim uz nieco aj sem 🙂

fatima30
26. nov 2013

@snehovavlocka
len pridavaj nech sa inspirujeme

fatima30
26. nov 2013

kocky link na nejaky jednoduchy obrus z dvoch latok???

snehovavlocka
27. nov 2013

@fatima30 teraz nemozem,ked to maju byt darceky....aby ich niekto nevysnoril tu 😅 ale par odovzdavam uz skor, tak tie potom hodim 😉 a jedno je pre mna teda riadnym projektom 😝 😀 a idem ti kuknut, ci najdem nejaky pekny patchwork na ten obrus....ale takych je na nete tolko, ze sa bude tazko hladat 😀 vianocny?

fatima30
27. nov 2013

@snehovavlocka
ano ale jednoduchyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy lebo ja neviem robit patchwork 😝

snehovavlocka
27. nov 2013

@fatima30 a ake mas latky? vianocne alebo jednofarebne? nasla som pekny a ten das urcite aj ty (ak mas len jednofarebne) a ak mas vianocne, tak hodim rozne lahke vzory.... 😝

fatima30
27. nov 2013

@snehovavlocka skor vzorovane a vianocne chcela som skombinovat bodkovanu a s pismenovou latkou

pastelka74
27. nov 2013

moja sovička.... 😀 😀 😀 ...deka pre zalúbencov a vankúšik ..peppa 😉

snehovavlocka
27. nov 2013

no idem kuk na ten link z rana....ten by sa mi pacil na to, co pises 😝
http://www.shutterstock.com/pic-119890831/stock...
http://quilting.about.com/od/blockofthemonth/ss...

tu su krasne hviezdy, ja by som si vedela vybrat :P : http://www.modernpatchwork.blogspot.sk/2011/10/...
mala som aj dalsie, ale nemozem teraz najst...alebo potom uz len obdlzniky, stvorce a trojuholniky 😀 neviem, aku mas predstavu

bubulakovo
28. nov 2013

@majkafer ahoj. My mame latky co aj oni. Teda tie americke. U nas si nenasla?

lienok1
29. nov 2013

...ešte horúca výtvorka-potvorka...mojkadlo "BUDDY"...🙂

pastelka74
30. nov 2013

......moje hobby...

jakani
1. dec 2013

ahojte sikulky!...urcite je to tu uz spominane, no nejako sa neviem k tomu dopracovat 😝 a veru ani casu neni preluskat tych k dnesnemu dnu 202!! stranok 😵 😵
ucarovala mi Tilda anjelik, a tak akosi ma "osvietilo", a chcela by som ju usit ako darcek pre zopar mne milych ludi...k Vianociam...
latok vselijakych, resp. oblecenia vhodneho na rozstrihanie, mam doma kopec......ale Z COHO USIT NOZKY? RUCKY A HLAVU? baby, aky material??? nech sa mi po zositi nepara stah, nerozchadza???....nemam so sitim nejako skusenosti, akurat co sijem obcas saty pre Barbiny starsej dcere...budem sit v rukach....mam kreativitu aj fantaziu na oblecko a doplnky....len tu prakticku cast ohladne telicka zvladnut 😅 😅
dakujem za kazdu radu, tip 🙂 🙂 🙂 😉 😉

fatima30
1. dec 2013

@snehova vlocka zabudla si na mna s tym obrusom???ci tie tazke linky so stromcekom a hviezdami bolo pre mna 😝 😝 😝 🙄 😕 😕

behulka
1. dec 2013

@jakani ja som bábikám šila z tričkoviny, fajn je elastická, ak nájdeš.