Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

ankan
10. aug 2011

neváhajte a pozrite sa ako končia "závisláčky" (samozrejme ručných prác)

https://www.youtube.com/watch?v=M6ZjMWLqJvM


😀 😀 😀 😀

jajuuus
10. aug 2011

@ankan 😀 😀 😀 😀 😀 som sa dobre zasmiala, si mi spríjemnila ráno, ďakujem 😀

zuhur
10. aug 2011

@ankan ježíš to je dobrý 😀 😀 😀 😀

lussy23
10. aug 2011

@vera21 - ďakujem. Nie je to malé, má to takú strednú veľkosť. Je to taký spevák zo superstar, kamarátka je jeho veľkou fanynkou. Najprv som to robila podľa fotky, no on ma hrozne divné vlasy, tak som ich lepila podľa seba. Tvárička je namaľovaná.

jajuuus
10. aug 2011

@lussy23 je to šmajda!!! 😀

lussy23
10. aug 2011

@jajuuus ano

balazica26
10. aug 2011

a ece som vyrobila dvoch dalších spinkáčikov pre ešte len očakávané baby dvojičky mojej kamarátky 😀. Nech sa z nich vyteší najskor mamina 🙂

jajuuus
10. aug 2011

@lussy23 super! fakt sa podobá! 😵

lussy23
11. aug 2011

@balazica26 - sú nádherní
@jajuuus - to vážne? ani som si neuvedomila. No použila som na neho predmet, ktorý veľmi nepoužíva 🙂 , takže je trochu upravený =))))))

jajuuus
11. aug 2011

@lussy23 jj, podobá, len ako si písala, tie jeho vlasy skutočné by sa ozaj nedali urobiť 😀

zuhur
11. aug 2011

@balazica26 jsou nádherní

zuhur
11. aug 2011

Holky tak přidávám svoje první větší dílko - prosím o schovívavost - přeci jenom nemám se šitím tolik zkušeností jako vy 😅

vera21
12. aug 2011

@ankan Skvele !!! Som sa nasmiala 😀 😀
@balazica26 - kraaaasni !!!! Aki su velki ????
@zuhur Teda klobuk dole !!! Ta knizka je perfektna !!!! To muselo byt ale prace 🙂 Pre mna - uplne dokonala, naozaj ! To mu urcite odloz, ked vyrastie - v 18tich bude cumiet 😀 😀

balazica26
12. aug 2011

@vera21 maju nejakych 25 cm... ani som ich nemerala 🙂

zuhur
12. aug 2011

@vera21 děkuju moc. Tady od vás si té pochvaly opravdu moc vážím. Všechny jste strašně šikovné.
Práce to bylo dost a byly chvilky kdy jsem si fakt, říkala co blbec jsem si to zase vymyslela, ale když už jsem se na to jednou dala.... Nevím jestli to ocení v 18ti, ale pokud ji teď nezlikviduje, tak ji třeba zdědí vnoučata 😀 😀 😀 😀

lussy23
12. aug 2011

@zuhur - krásna knižka

troll
12. aug 2011

@vera21 ruzicky su krasne 😉
@balazica26 spinkaci su superrrrrrrrr 😉
@zuhur knizka je perfektne vydarena,len tak dalej 😉 😉 😉

k8y
13. aug 2011

Ahojte baby! Zdravim od Atlantiku! 😀 Mozno je to divne, ale ja aj tu myslim na sitie 😀
Sili ste niektora Scottieho? Ak nie, tu je strih: http://dsquilts.com/fabric_and_patterns.asp?Pag...
Je to jedna z veci, co by som chcela najblizsie usit, ale kamaratka, co to zacala, nevedela dosit ten stredovy pas. Tak sa bojim, ze to nezvladnem ani ja. Ak viete, ako na to, napiste mi to, prosim. Dakujem! 🙂

k8y
13. aug 2011

@zuhur tvoja knizka je uplne perfektna! Nemusela som byt ani trochu zhovievava 😀

k8y
16. aug 2011

fuuuuuuha, tak dlho ziadna odpoved.. kde ste vsetky??

snehovavlocka
17. aug 2011

ahojte. neviem...to len ja mam "v lete" (lebo na leto to moc nevyzera) problem najst si cas na sitie? mam tolko planov a nedokazem sa ani ku latkam dostat...ale zas nemozem povedat,ze celkom zahalam. ked mi vyjde cas, pridam fotky hackovanej tuniky a vesty(este treba odfotit). tak vam prajem prijemne leto 😝

stardust
17. aug 2011

@snehovavlocka ja by som tiez velmi rada sila, ale krpci mi nedovolia...len, co som vybalila novy sijaci stroj, uz sa mi starsi, velmi aktivny syn na niecom porezal, takze nehrozi, ze by som mohla pri nom vytiahnut ten stroj 🙄

jajuuus
18. aug 2011

@k8y ja čuším, ja chodím len obzerať krásne výtvory! 😀

snehovavlocka
18. aug 2011

@stardust mam to podobne...ale ja som to predtym riesila tak,ze ked deti vecer zaspali,ja som si vytiahla stroj, chvilu som sila a potom som ho zas spratala....ale kedze rozbalovanie a balenie stroja mi zabralo viac casu ako samotne sitie,tak som viac sila rucne ako strojom.

troll
18. aug 2011

caute,tak je prikladam nove foto,konecne som zasa nieco dokoncila pre kamosku na chatu,ja sijem tiez len vecer 😉

troll
18. aug 2011

@snehovavlocka tesim sa na foto hackovanej tuniky 😉

snehovavlocka
18. aug 2011

@troll tu som pridala uz skor v teme o hackovani: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/pletieme-a-hackujeme-pre-deticky/
vestu este nemam odfotenu a chybju na nej gombiky

lussy23
18. aug 2011

@troll - krásne

troll
18. aug 2011

@snehovavlocka no paradna,ty aj hackujes?to veru neviem,ale sa mi to paci 🙂 🙂 🙂

troll
18. aug 2011

@lussy23 dik 🙂