Šitie a dobrá pomôcka na strihy. Máte s tým skúsenosť?

maba
18. feb 2009

Ahojte maminy, ktoré šijete ,poznáte stránku http://www.zlatystrih.cz/ ? Máte s tým niekto skúsenosť?Mne sa to zdá super,hoci trochu drahé.Rozmýšľam,či to kúpiť.. .Dík za postrehy Marcela 🙂

roasha
18. feb 2009

maba,staci ti kupit par cisel burdy,mas tam vsetky zakladne strihy,plus nejake cisla detskej burdy,mas to vo vsetkych velkostiach,a prisposobis podla potreby,to nie je problem. 😉
na tom linku sa mi to zda prehnane drahe. 😅

maruschka
18. feb 2009

maba, to fičalo kedysi, keď som sa ako decko tmolila okolo šijacieho stroja..Moja mama si to tiež kúpila, ale to nepoužívala..Ako krajčírka mala kopec časákov a z tých mala strihy...A tá cena je prehnaná podľa mňa.. 😖

monca301
18. feb 2009

neviete mi poradit kde sa da na internete kupit detska burda? V stankoch ich vobec nemaju.

ankan
19. feb 2009

maba máš IP

roasha
19. feb 2009

monca,maju ale len v mestach,v dedinskych stankoch nezozenies,na mna sa tiez pozerali,ako by som si vymyslela,ze cosi take existuje. 😀

zveron
19. feb 2009

v burdach v zadu su aj adresy, da sa objednat, predplatit burda plus

ale bezne su aj normalnych burdach detske strihy.
staci jeden rocnik - mas zakladne strihy
detska moda chvalabohu az tak nepodlieha diktatu, mozes vyuzit aj starsie rocniky.

monca301
19. feb 2009

ja byvam v okresnom meste a tu to tiez nemaju. ☹

zveron
20. feb 2009

maba, kupila si ten zazrak? 😉

vejonka
22. aug 2009

kto mi poradi kde sa daju stiahnut strihy pre deti?
🙂

machada
9. sep 2009

Ahojte! Dnes som natrafila u nas na casopis BURDA moda pro deti 2009 - oblecenie od jara do zimy. Su tam modely od vel.62 az 146 a je v cene 4,94 eura( 148,80 Sk). Kedze dlho som podobny casopis nemohla zohnat, zistovala som si aj v redakcii Burdy, ci sa da cez nich objednat. Odpisali mi, zez titulu Burda Moda pre deti maju v ponuke iba starsie císla z roku 2005 a 2006. Ak mate zaujem o tieto starsie cisla je možne ich doobjednat u vydavatela. Cena za starsie císlo je 4,32€ za kus + postovne podla vahy zasielky.

duska1122
9. sep 2009

ja som si kupovala burdy kym som skoncila skolu teraz uz nesijem ale ked nieco potrebujem tak si strih spravim sama. staci ked si pozriem obal burdy pre inspiraciu 😉

atrami
9. sep 2009

machada,
musím pozrieť Burdu.

vejonka,
ja som si objednávala strihy pre deti. www.princess-modnestrihy.sk

vejonka
11. sep 2009

a kolko stoja atrami 😉

macocha
20. júl 2011

Dievčatá, neviete niekto, existujú nejaké stránky so strihmi zadarmo na stiahnutie? 😅

bikina
1. jún 2012

Ahojte kocky, prosim Vas skuste mi poradit nejaky dobry (nemusi byt mega najlacnejsi) sici domaci stroj. Neviem najst niektore bytove doplnky pre mimiska do izbicky, tak som sa rozhodla, ze si ich usijem emoticon Predstavovala by som si nieco na styl komancovskych sicich strojov schopnych obsit aj nejaku tu dierku na gombik a potom sa schovat sa pod stol 🙂 Dakujem

lydkab
30. júl 2012

určite pozeraj berninu alebo janome...ja som si pree mesiacom kupila bernina bernette E66 za 225 eur a som nadmieru spokojná...

macocha
25. aug 2013

Ahojte. Nemáte niekto link na šaty pre bábiku zo starej ponožky? Niekde som to tu videla, ale teraz to neviem nájsť... v téme o recyklácii alebo šetrení prírody to bolo...

karolinam
1. jún 2014
Používateľ karolinam je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinam.

Krásne strihy nájdete aj v časopisoch OTTOBRE - www.vecicky.sk
Zároveň majú aj peknú ponuku látok nielen pre detičky

dudlosko
14. aug 2014

baby predávam šijací a vyšívací stroj janome-memory craft,je asi 10roč.nový stál 2000eur.teraz ho predávam za 550eur...nikdy s ním nebol problém,ale kúpila som nový...magdaléna

sue
5. nov 2014

Ahojte šikovnice, prosím Vás, nepomohli by ste mi so strihom na tento živôtik?

pupok33
2. máj 2015

@duska1122 pekny den,chcem vas poprosit a opytať sa. viete robiť strihy ? dakujem