Skáče, keď ho držím pod rúčkami. Je to normálne?

danielitas
4. jan 2009

Ahojte maminky,
chcela by som sa opýtať, či niektorá z vás nemá takú skúsenosť....Nás Pokladík, má 6 mes a 3 týž. a už dobrú dobu nám skáče.Vysvetlím ako:Držíe ho pod rúčkami a on sa nôžkami normálne silou odráža , má z toho veľkú radosť. Na nožkach stojí sám akoby nič, jasné že ho musíme pri tom dzžať. Je to taký malý siláčisko, ktorý si na všetko trúfa, najradšej by už chodil....Ale na to má ešte čas.ˇˇCo vy na to???J e to dobré?

dakujem

luciauk
4. jan 2009

danielitas, je to ok. môj malý v tom veku už chodil popri gauči 😨 oni, keby sa na to necítili, tak by to nerobili.

amatula
4. jan 2009

vsetko co babenka robia z vlastnej vole je uplne normalne......aj to skakanie ako pises,robia to skoro vsetky 😵 .a moze zacat aj skor chodit,nikde nieje napisane ani predpisane kedy maju deti zacat chodit 😉

kingstonka
4. jan 2009

...danielitas....moja dcera je o nieco starsia a uz asi mesiac tiez rada skace.... 🙂 tak mame z toho hru... a hovorim jej do toho :hop hop..a ona sa rehoce...

zuzka1.
4. jan 2009

danielitas mame asi rovnako stare deti a nas Samko sa sam stavia uz yse tyzdna v postielke a vsade , kde sa ma pri com zdvihnut (sedacka, taburetky, nabytok, atd....)
Ak to robi sam, je to ok.

wien
5. jan 2009

aj náš drobec rád skáče. dokonca si to denne vyžaduje. skáčeme väčšinou na fitlopte a vždy tak 10-15 minút. ja ho ale rukou podopieram pod riťkou, aby moc napevno nedopadal na nôžky. 🙄 je to riadny zaberák, vám poviem - malý váži skoro 9 kg...ale tiež som toho názoru, že ak to robí sám, je to OK.

maca28
5. jan 2009

nasa ma 9mesiacov a od 5teho tiez skace,sa na nej smejeme ze je mala zabka 🙂

kili
5. jan 2009

Samko to robil korikovaného veku snáď od 4m 😀

dena14
15. jan 2009

aj naša laura to robi uz asi od 5 mesiaca a velmi sa pri tom teši.len my uz ju niekedy nevladzem drzat 😀

danielitas
autor
16. jan 2009

Tak to som rada, že nie sme jediný skákajúci gumkáči, je to fakt zaberák, hlavne pre mnň lebo Daniel je neuveritelne vytrvalý, nsjlepšie sa mu skáče na bruchu a to najmä tatinvom,lebo je mäkšie...

sisinka5
17. jan 2009

Moj syn robil presne to iste bol ako na gumicke niekedy sme uz z muzom nevladali tak sme si ho vymienali a on mal tolko energie ze sme nechapali ako to taky drobec vydrzi zacal ako 4.mes.

Aj na privitani do zivota ktore sa robi u nas na zámku tam skakal...vsetky deticky boli kludne len naš Matko tam skakal ako jojo.Pani co citala basnicku ju natahovalo do smiechu ked sa na nas pozrela.

Skoncil s tym ked objevil čaro štvornožkovania 🙂

zuzka55
17. jan 2009

no náš miško zas pre zmenu štvornožkuje od 6 mesiacov.....a s tým skákaním je to tiež na dennom poriadku🙂)))

deti sú huncúti🙂))

amarelka
17. jan 2009

hihi danielitas, aj náš malý to ribil, asi od 5.m., kým ešte nevládal stáť celou váhou na nožkách, tak ked mi hopal na kolene a dotiahol nohami na gauč, začal sa odrážať, ked som ho podvihla, tak ako píšeš pod ručkami začal si hopsať a veelmi sa z toho vytešoval, ale nenechala som ho to dlho robiť. Teraz, ked už vydrží stáť pevnejšie skáče menej