Sklamanie z novej známosti

evin1982
23. okt 2009

Ahojte, prosim Vas o radu, aj ked viem, ako tie rady budu zniet. mozno sa potrebujem len vyzalovat.
som osamela mamina, pred casom som si povedala, ze dost bolo samoty a priznala som si sama pred sebou, ze by som si po svojom boku vedela predstvit fajn muza, k svojej dcerke dobreho kamarata-otca...zacala som tuzit po dalsom dietati a po kompletnej rodine. prekonala som svoj strach zo sklamania a nakolko nikam nechodim, nemam prilis vela priatelov, rozhodla som sa dat si na internet zoznamovaci inzerat.
ozvalo sa mi velmi vela muzov, vybrala som si toho, s kym sa mi najlepsie pisalo. bol to o tri roky starsi slobodny nie prilis pekny muz, bol vzdelany, zdal sa byt slusny, rozumny, a javil velky zaujem atd. fantasticky sme pretelefonovali 2 mesiace cele noci..kym som dostala odvahu sa s nim stretnut. stretnutie dopadlo super, potom prislo dalsie a dalsie a dalsie...az kym mi zenska intuicia nezacala vraviet, ze nieco nie je v poriadku. dala som si znova zoznamovaci inzerat, ale z ineho "nicku" samozrejme...
a on sa ozval!!!! chytil sa mi na lep. pisal do odpovede, ze ho ten inzerat zaujal!!!!!! a dalsie zistenie, ze aj on ma viac "nickov"...asi preto, aby som ho nemohla "skontrolovat", ci chodi na zoznamku alebo nie.
je to pre mna obrovsky otras v citoch a psychike,lebo mi priesiel ako uplne jednoduchy inteligentny muz, nic vynimocne, ale ani ziaden vagabund. isiel z neho taky pokoj a mier, ze ma to ochvatilo!!! a to co som teraz zistila, mi vyrazilo dych!
dostanem sa z toho rychlo, netrvalo to zase tak velmi dlho, aby ma to polozilo. skor mi je luto to, ze po tolkych rokoch samoty som sa odhodlala najst si partnera a dopadlo to znova sklamanim.

dakujem za vypocutie. vdaka bohu, ze ma obdaroval krasnou dcerkou. dievcata, vdaka nam za deti.

titkovamiriam
23. okt 2009

evin takychto chlapov je tam fuuura dovolim si tvrdit 90 percent,dalsim 5percentam ide iba o sex a ten ostatok su solidaci . aj moj terajsi partner je najdeny cez net a vela mojich kamaratov sa tak zoznamilo a zoznemuje. treba byt opatrny a dat tomu cas a ten ukaze co je to zac.tak ti drzim palce a hladaj dalej

buu
23. okt 2009

takový je internet

dukie
23. okt 2009

evin: Já bych v prvé řadě zkusila myslet nějak s nadhledem. Třeba je to všechno tak trošku jinak... dala bych mu malou šanci. Protože jestli spolu ještě stále pořádně nechodíte, pak bych dokázala pochopit, že se seznamuje dál. Asi bych se ho na Tvém místě jako ta druhá pokusila nějak hezky zeptat, jestli už se někdy s někým přes inzerát seznámil a jaký z toho měl pocit a jak to dopadlo... a nějak šikovně bych ho poprosila o upřímnost (třeba svým vlastním "smyšleným" příkladem, že jsi nějakého muže poznala, že Ti byl sympatický, ale že to nakonec nějak nedopadlo... nebo tak něco). No a když z něj vypadne pravda (tj. že se s nějakou paní schází), v lepším případě i vysvětlení, proč se seznamuje dál (třeba proto, že si není jistý jejími city... co já vím?...), dala bych mu šanci a jako ta první (tedy Ty opravdová) bych si s ním promluvila o tom, jestli už spolu vlastně jste a přestanete dál hledat nebo ne.

No a když bude zatloukat, tak bych si s ním jako ta druhá dala schůzku a přišla tam stoprocentně až po něm (aby nemohl při zjištění, že tam sedíš Ty, vzít roha)... a usmívala bych se... a možná bych mu dala pusu na tvář a řekla "Tvoje škoda" a odkráčela bych hrdě středem... 😀

A dál bych si tím nelámala hlavu. A vzala bych si poučení pro příště, že nemá smysl brát věci vážně a naopak má smysl chtít poznat co nejdříve i přátele a rodinu (případně i kolegy z práce) potenciálního partnera... a doufat, že díky nim si uděláš lepší, resp. reálnější obrázek...

Rozhodně neházej flintu do žita. Já přes inzerát našla manžela a jsem šťastná. A mí rodiče se před 35 lety našli úplně stejným způsobem a jsou spolu dodnes. 🙂 Vím, že je to pro Tebe zklamání, ale snaž se to brát jen jako poučení do budoucna a příště na to zkus jít obezřetněji. 🙂 Držím pěsti. 😉

martinex
23. okt 2009

evin na tvojom mieste by som mu to naznacila,ze nieco tusis,pripadne mu to rovno povedz. mozno ti to vysvetli a naozaj zistite,ze je to len "nedorozumenie".. to by bolo v tom lepsom pripade... no pokial by ti povedal,ze vas "vtah" neni to prave orechove tak aspon si budes ista...

vies klamat ta moze aj muz,ktoreho poznas roky, takze internet ako moznost zoznamenia by som nezavrhovala. verim,ze s dietatkom je to takze niekam ist,ci niekoho stretnut... teda uz 2 mesiace to viem aj ja 🙂 ale urcite by som to nevzdavala. len treba skusat dalej a nabuduce si mozno narovinu povedat, na com ste..ci ste nasli to co ste hladali alebo nie.

velmi ti drzim paste aby si stretla toho spravneho chlapa co ti bude dobrym manzelom a dcerke ockom 🙂

nattou
23. okt 2009

Evin, nezufaj! Vies ako sa vravi, ked to ma prist, tak to pride. Mozno to dlhsie potrva, ale ucite nezostanes sama...len si treba uvedomit, ze do obyvacky za Tebou nikto sam nepride. Chod obcas von, zacvicit si, s kamoskami na kavu...ak mas samozrejme moznost, ze Ti dcerku niekto postrazi. Ale hlavne netlacit na pilu...lebo ked nieco chceme zubami nechtami, hlavne ak ide o novy vztah, sala nam to priam z porov a posobi to na muzov ako "repelent na komare". Mne ked skrachovala 4 rocna zivotna laska, aspon som si to vtedy myslela, zrutil sa mi svet...a z toho strachu a prazdnoty som strasne prahla po novom vztahu (ked som prestala dufat v napravu stareho)...ale stale som akosi nikoho nestretala...az som si povedala, kaslem na to, ved kolki su sami...a vtedy som sa konecne ukludnila a bola zas vyrovnana...no, a co sa stalo? Moj terajsi manzel mi napisal sms, ze ci s nim nejdem na kavu...ze si ma uz dlhsie vsima...a ja som ani nevedela, kto to je (kolega v praci)...slovo dalo slovo a uz sme 3 roky manzelia a mame krasneho syna. Takze ta prava laska si ma nasla (aj ked ma vie nastvat ako nikto iny 😀 ). Takze moja rada je chod medzi ludi a bud spokojna sama so sebou! A internet podla mna nie je ta spravna volba, aj ked mnohym pomohla...kazdopadne, ponuka prilis velku anonymitu, co viac nahrava necestnym ludom (nebrat nikto osobne!!!!) a zaroven nam prilis nakopava fantaziu a vytvara vzdusne zamky, o to je dopad potom horsi. Viza viz je to predsa len o cosi korektnejsie. Kazdopadne, drzim palce!

suki
23. okt 2009

😒 no jo asi bych se přímo zeptala a pak bych viděla, co dál...

lenkavano
23. okt 2009

souhlasím se suki.přímý dotaz přímá odpověd. 😉

wild.horses
24. okt 2009

asi by som tiez zvolila tu priamu cestu- otazka-odpoved. Jasne vztahy. 😉

sarinkam
24. okt 2009

moje dve kámošky taky zkousely seznamku po internetu a mají stejne ukusenosti. Spis bych to videla takhle- mas nejakeho konicka? treba klub turistu, nebo co já vim, cyklisti, atd, a tam se porozhlednout okolo sebe. Ale musi to byt neco co te doopravdy baví, abys tam nebyla jen za lovice chlapů.

janulle22
24. okt 2009

ja s pritelem jsme se tez seznamili pres inzerat na seznamce na netu a louskame spolu 6 rok, zatim to klape🙂, takze by jsem nehazela hned flintu do zita a promluvila si s nim a zjistila jak to teda mezi vami je... 😉 drzim pesticky...

macka01
24. okt 2009

no neviem,začína novy vzťah a zároveň odpisuje iným ženám,to ako do zálohy?ja by som mu povedala čo viem a skončila to,nestojí ti za to aby si sa opäť sklamala.ste na začiatku tak to hádam prekonáš,než by si to nechala zajsť priďaleko a boli v tom aj city,doteraz ste sa len oťukávali a ty si ho našťastie prekukla. 😉

kamii
24. okt 2009

ahojte, aj ja poznam jeden par co sa zoznamili cez net a su spolu uz 4 roky. zas moja mama ...tiez kedysy slobodna mama...skusala presne ako ty pises - evin - cez net a vzdy mi hovor,i ze to boli len sklamania. asi treba mat stastie.

anielik
24. okt 2009

ahoj aj my sme sa spoznali cez net...a na mikulasa sme spolu 10 rokov a 5 zobrati 😉

draga
25. okt 2009

evin no nenaděláš nic...prostě to je tak...jednou se mi stalo podobné a právě jako ta druhá jsem se optala a zjistila, jsem,.. že někoho má (to jsme byla já) ale že tam nepřeskočila jiskra...to mě dožralo a poslala jsem ho do háje...nakonec jsem se seznámila přes net i s mojím současným manželem...ale cesta byla dlouhá a předlouhá a na netu jsem předtím poznala snad stovky různých chlapů 😀 tak hodně síly a ten pravý určitě někde je 😎

bets
25. okt 2009

moznoze sa citi sam a chce vztah, tak to skusa.... moznoze uz ma za sebou viacere stretnutia a vie, ze mnohe taketo vztahy nemaju dlhe trvanie, moznoze si chce len vybrat tu pravu. a moznoze sa len takto bavi...
tazko povedat, len sa s nim o tom osobne pozhovarat, ake ma ocakavania, co je ochotny do takehoto vztahu vkozit, ci naozaj tuzi po trvalom vztahu...

inkinka
26. okt 2009

evin, vnútorne by som s ním skončila, ale tak ako to urobila draga by som sa s ním ešte chvíľu bavila pod tým druhým nickom 😎