Sklenená doska na krájanie. Netupia sa na nej nože?

lindulak
10. dec 2008

Ahojte! Chcela by som si kupit sklenenu dosku na krajanie s takymi prisavkami a zaujimalo by ma, ci sa netupia noze z nej. Je to ok? Dik 😉

bibula
10. dec 2008

😀 😀 😀 mna napadlo,ze to by som mohla na nasej sklenenej prisavkovej vahe krajat..... 😀 😀

inac akoze nic-skusenosti nemam. 😉

sasanka78
10. dec 2008

bibula 😀 😀 😀

emjee
11. dec 2008

mam sklenu dosku ale bez prisaviek - nemam pocit, ze by sa z nej tupili noze

monca301
11. dec 2008

aj ja mam sklenenu dosku na krajanie a tupi mi noze,kazdu chvilu ich musim brusit. Ale je dobra,pretoze nepobera pachy z jedal.

janka196
11. dec 2008

ahoj my mame tiez sklenenu dosku a tupi noze. tiez ich kazdu chvilu brusime. ale aj tak mi vyhovuje 😉

skuska
11. dec 2008

no ja som sklenenu dosku kupila a aj prestala pouzivat ked som nemala jeden ostry noz 😀 teraz pouzivam drevenu klasiku. podla mna je dolezite oddelit si dosky na krajanie podla toho co tam krajate - surove maso - zelenina - uvarene veci

lindulak
autor
11. dec 2008

Aj som si myslela, ze sa asi budu tupit noze. Budem ju pouzivat len na krajanie chleba - takym vrubkatym nozom a na ostatne mam aj tak drevene. Ale zda sa mi to prakticke na ten chlieb, ze to mozem mat stale na linke, lebo sa mi nechce vytahovat drevenu a potom krajame priamo na linke 😝 A ideme dat novu prac. dosku, takze to uz bude prisny zakaz krajat na nej 😀

bubba
11. dec 2008

sklenene dosky na karajanie su uzasne!!!su lahko cistitelne,dobre sa na nich kraja...a pod...jediny problem maju fakt ze sa tupia na tom velmi noze....aaale....priznajme si,kto nekraja kolac priamo na plechu,alebo cokolvek priamo na tanieri????ja teda hej!a tym sa tupia noze asi tak isto ako krajanim po sklenenej doske(haha ake vtipne,ze doska :o)) 😀

govinda
11. dec 2008

aj ja sa pridávam k tým, ktorým sa na otupili nože na sklenenej doske. Ale aspoň cibuľu na nej krájam, aspoň nenapáchne 😉 .

miroslava_vancova1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninah1486
8. dec 2021

pouzivam len drevene

kika_flower
22. mar 2022
Používateľ kika_flower je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kika_flower.

Podľa mňa kvalitné nože sa tak ľahko neotupia.

frederika887
22. jún 2022

Nikdy sa mi nestalo, že by mi na doske otupili nože, ale je pravda aj to, že máme naozaj kvalitné oceľové nože IVO Premier. Veľmi dlho sú ostré.