Škodoradostné dieťa. Máte také tiež?

bystricanka
21. júl 2008

Mamičky...zaujímalo by ma, či aj vy maté také škodoradostné dieťa ako ja. Ked mi niečo spadne alebo sa niekde udriem, strašne sa na tom baví a smeje sa jak šišino 😀
A čo vy? Máte aj vy také detičky? 🙂 😵

marorlinko
21. júl 2008

aj moj je taky, ono este nevie poriadne,ze to nebolo naschval, nevie,ze ta to boli, moj sa rehoce az ja zabudnem na bolest a rozozmeje ma, ale ked sa robim,ze placem, dam dole hlavu, tak pride kumne a pohladi ma a vola mama,ze co mi je, ked vidi,ze nic tak da vybuch smiechu.

other_side
21. júl 2008

marorlinko, presne aj u nas tak 😎

milhaus
21. júl 2008

moja nie, malokedy sa to stane

bubba
21. júl 2008

milhouse neboij sa nauci sa 😀 😀 😀

lyongirl
21. júl 2008

môj robí to, že keď ma poškriabe/nechtiac/ a ja poviem au, tak ma bude škriabať naschváľ, len aby som dokola hovorila au, au a tiež sa na tom rehní, aj keď neviem, či to je už škodoradosť v jeho prípade, alebo sa mu len páči ako aukám, niekedy štípe a robí mi to všetko naschváľ, aby mal zábavku

niega
22. júl 2008

Ano, náš Edík je také škodolibec. Ostatně, má to po kom zdědit - jsme s manžou stejný 😀 .

marorlinko
22. júl 2008

najhorsie je,ked mi zacne tahat vlasy a ja kricim ja besna, bo ma to boli, mam ich dost dlho a on silno taha, ked kricim,tak taha este silnejsie a pevne ich ma zovrete v dlaniach rovnako aj ked mam nausnice chudak ja, maly sa zabava ja knucim od bolesti, to jejedno,ze mu poviem,ze ma to boli, co neciti neveri.dobra hrstka vlasov mu zostane potom v dlani. verim,ze z toho vyrastie, maly je dost temperamentny, dakedy mi taku hanbu robi aj v nakupnom centre, neviem ci kricat ci sa smiat mam, minule mi zobral z oci okuliare slnecne a buchal ma nima po hlave a smial sa a druhou rukou drzal vlasy, nevedela som co mam robit, dako som sa vyslobodila, ani ho radsej neberiem na ruky , dakedy musim, bo si ide kam sa mu zachce a nepocuva. aj z kocika utecie si, ked aj ho priputam jajaja ta hanba co on robi, takze moj sa pekne zabava namne.

milhaus
22. júl 2008

moja už vlasy netaha, asi z toho vyrastla

nensy
22. júl 2008

no tak ta moje tahá ,asi budu kupovat paruku jestli to takhle pujde dál 😀

milhaus
22. júl 2008

to nelinku prejde, aj moja to robila v tomto veku ako tvoja

lilyk
22. júl 2008

mojmu to povedala predavacka ze je skodoradostnik veliky 😀 vzdy sa rehoce ked mi padnu peniaze, alebo hocico ine a najviac ked upratujeme a on sa pozera 😀 ...to si vzdy hovorime vsak sa uvidi kto sa bude smiat o par rokov 😀

bystricanka
autor
22. júl 2008

marorlinko...no ale som sa nasmiala na tvojom krpcovi. 😀 😀 Ja viem, že to isto nie je na smiech, ked ťa tak ťahá, ale si viem predstaviť akú z toho môže mať super zábavu. Chúda a ty onedlho budeš bez vlasov 😅

milhaus
23. júl 2008

lilyk on si mysli že to je na hranie všetko

marorlinko
23. júl 2008

lilik, moj aspon chytnr do ruky tu metlu a zameta, bo vidi,ze ja to robim dost casto, tak sa mu to paci, aspon daco, uz len cakam,kedy ma bude nahanat s tou metlou, bo ked ju ma v ruke, tak len pozeram ,kam ta metla ide, ci nie namna,ale zatial,len zameta.
bystricanka, to ma teda zabavu a ja riadnu hanbu,ze by som sa najradsej dakde vytratila v tej chvili, moj maly nema v sebe ani kuska hanby, sak ked vyrastie, snad pochopi, ze to nie je dobre, ked to robi manzelovi doma, ze mu maly da facku alebo zacne skriabat len tak zo zabavy, tak moj manzel, mu to zakaze a tapne po ruke,ze to nesmie, jeho respektuje, potom pride kumne maly nastvany a vybije si nervy namne, bucha ma po nohe a ked ma po ruke vlasy, tak si potaha. mame psa, maly ho ma rad, hladka ho,ale dakedy maly zoberie sitko na rezence a nahana psa po byte a smeje sa a tesi sa z toho, nepaci sa mi to, chudak psik. este ze nemam viac deti teraz, bo by som bola sediva, moj maly je jak keby som mala 3deti.

janinac
21. jan 2009

Ahoj, tak můj malý škodolibec není, ale já jsem hrozně 😀😀

Ani si neumíte představit co to bylo za srandu, když jsem byla někdy ve druhý třídě a šli jsme celá třída k zubařce...bylo to přes celý město...a zpátky šla ředitelka celou dobu v návlekách 😀😀 Zjistila to až ve škole...zato celá třída byla málem počůraná smíchy celou cestu 😀😀😀😀