Škôlka na Holíčskej v Petržalke. Skúsenosti?

pipinka1
16. aug 2008

Ahojte
chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosti s MŠ na Holičskej ulici v Petržalke. Malá nastúpi budúci rok v októbri ako 3 ročná a neviem či ju môžem prihlásiť už aj teraz. Chcela by som ju dať na Iľjušinovú ale neviem či ju tam zoberú. Môžem podať prihlášku na dve MŠ?
ďakujem za príspevky

svuba
25. aug 2008

prihlasku mozes podat len na jednu, ak by ju nevzali, prevezme ju najblizsia skolka. podavaju sa do konca marca prislusneho roku, chod tam uz hned v januari,aj my sme chceli a uz bolo plne. pa

pipinka1
autor
26. aug 2008

a v ktorej MŠ ste skončili? nemáš skúsenosti aspoň z počutia s MŠ na Holičskej?

svuba
27. aug 2008

budeme chodit na Haanovu. Holicska ma velmi dobre referencie, takze kludne ju tam prihlas.

pipinka1
autor
27. aug 2008

som rada že má dobré referencie lebo máme to hneď cez cestu takže by to bolo super. Pomohla si sa mi rozhodnúť. ďakujem za príspevok a pekný deň.

jannyb
17. okt 2008

Ahoj, náhodou som natrafila na tvoj príspevok. Neviem či je to ešte aktuálne. My chodíme na Holíčsku druhý rok, tak ak je niečo konkrétne čo by ťa zaujímalo kľudne sa pýtaj. Ja som zo škôlkou v celku spokojná (i keď Iľjušinova má krajší dvor). Majú celkom pestrý program pre deti počas roka (návšteva koníkov - na ktorých sa deti mohli voziť, všelijaké divadelné predstavenia, zvieratká, hasiči atď atď.), chodia na rôzne výlety (múzeum, partizánska lúka, zoo a pod.), krúžky boli na výber: tanečný, výtvarný, hudobný, ešte niečo no momentálne si neviem spomenúť, potom je tam AJ a pre staršie deti plavecký. Ale tie krúžky sú len raz do týždňa, takže tak skôr na spestrenie. V škôlke má každé dieťa svoj uteráčik, hrebeň, pohár - skrátka všetko riadne označené svojou značkou. Neviem teda aké sú učiteľky v iných triedach, no my sme mali šťastie a minulý rok sme vyfasovali jednu úžasnú pani učiteľku, ktorá deti neskutočne miluje a je to na nich vidno ako oni ľúbia ju. Ja som svoje dieťa ani nespoznávala, každý deň sa naučila niečo nové - bolo fakt vidno že sa im naplno venuje (aj za druhú pani učiteľku). Ale veď nemôžu byť všetky také super. No ale tento rok naša super pani učiteľka nenastúpila a nikto nevie prečo. Všetky deti sú smutné a nechcú moc chodiť do škôlky. Žiaľ ako náhradu vyfasovali jednu pani, ktorá už si svoje naozaj odslúžila a deti ju nemajú moc radi a ak naša pani učiteľka nenastúpi (čo si myslím že nenastúpi), tak bude táto až do konca roka. No ale to som už odbočila od témy. Čo sa týka stravy, tak v celku dobre varia, pestro - i keď niektoré veci som ja napr. malej ešte nedávala a teda v škôlke to samozrejme ani ona nechcela. Takže skoro celý minulý rok (teda tie dni čo nebola chorá) jedla na desiatu suchý chlebík, lebo nebola ochotná dané nátierky ani ochutnať. Ale tento rok už je to lepšie.
Ospravedlňujem sa za román, snáď som zodpovedala aspoň niektoré otázky.

jvo
13. sep 2011

ahojte najde sa niekto kto tam chodi? ake mate skusenosti? nemaju web stranku ani vela referencii....velky problem vybrat skolku v tejto lokalite nakolko na Strecniansku su najnovsie staznosti....dakuejm za kazdu skusenost

katmi
14. sep 2011

@jvo o Strecnianskej by som ti mohla rozpravat..najnovsie incident mojej kamaratky s riaditelkou skolky...nebudem to tu radsej rozpytvavat, proste Strecniansku absolutne nie.. Holicsku neviem ako su na tom,ale super je skolka na Lietavskej.. tam sme boli povodne prihlaseny, riaditelka bola v pohode, ucitelky sa javili tiez super 🙂
pripadne tu mas zoznam vsetkych skolok, ktore su v Petrzalke..
http://www.bratislava.sk/vismo/o_utvar.asp?id_o...

katmi
14. sep 2011

@jannyb my s jedenim podobne.. 😀 ale neriesim to nejak, pretoze si musi na tie jedla len zvyknut... ak je hladna,doma sa vzdy dopapa 🙂

katmi
14. sep 2011

@pipinka1 mozes dat prihlasku kludne aj na dve MŠ.. mne sice vraveli,ze je to uplne zbytocne,lebo zasada komisia v Technopole, kde si ucitelky rozdeluju deti, ale to ma pani asi postrasila vtedy..lebo kamoska si davala na dve MŠ prihlasku a do jednej ju nezobrali a do druhej hej 🙂 takze kludne..

jvo
6. nov 2011

ahojte naozaj nikto nove skusenosti s MS holicska?

jvo
30. aug 2012

ahojte ja len infoska komu v petrzalke nezobrali od septembra deticky do skolky, Holicska otvara vraj od januara dalsie 2 triedy budu sice v budove ZS ale aj tak asi potesi, ako je to s kapacitou neviem, hovorila mi to dnes susedka ale skuste si zistit za pokus to stoji....

1ingrida1
31. aug 2012

@jvo prosim ta nevjes ako to bude v pondelok? my ideme prvy krat a nevjeme co a ako. kedy mame prist,teda na kolkatu, co si doniest. zatial som na brane v skolke nenasla ziadny oznam pre prvacikov a na stranke tiez nic nemaju. dakujem

jvo
31. aug 2012

@1ingrida1 neviem my ideme na Strecniansku a tiez neviem na kolko ist, sice oznamy rozdelenia deticiek su tam ale na kolku sa dostavit nie je tam iba ze najneskor na 8mu tak si na daku 7.30 pojdeme

1ingrida1
31. aug 2012

hm, u nas absolutne nic, ani len to rozdelenie... nevadi,tiez som rozmyslala ze na pol 8 je taky stred 🙂 ja ani nevjem ako dlho tam budu. ci iba na hodinku,alebo na pol dna.. nevjem ani co mu mam zbalit. tak asi iba veci na prezlecko, vreckovky, uteracik.

jdn
26. sep 2012

@jvo ahojte,chodime na holicsku uz treti rok a nemame si na co stazovat a co sa tyka tych dvoch novych tried tak otvarat sa budu ale do ZS idu predskolaci a stvrtaci takze prvacikovia zostavaju v skolke.

evko1
7. sep 2014

@jannyb story natierky v MŠ nas vsetkych rozosmiala)))aj ked momentalne s tym bojujeme.Ako to napokon dopadlo???