Skúšali ste už Vanish na koberce? Funguje?

lulufon
15. feb 2008

Už ste ho niektorá skúšala či to funguje?

livka299
15. feb 2008

Neviem, zajtra ho planujem kupit....pri mojom drobcovi pojde na odbyt 😀 😀 😀 😀

dannynka
15. feb 2008

livka tak potom daj vediet,veru som zvedava ci funguje 😉

livka299
15. feb 2008

Samozrejme....ked ho budu mat 😉

krista
15. feb 2008

Jo tak to bych taky potřebovala, někomu se povedlo vykydnout na náš koberec cosi tmavého a úplně to tam zatuhlo, takže s tím nic nejde 🙄

zdenkaamarosko
15. feb 2008

U nás sú fľaky na koberci veľmi aktuálne. Najmä ten veľký z rybacej mastičky. Ak viete niekto poradiť, ako ho zlikvidovať, prosím poraďte. ☹ Možno by to išlo s tým Vanishom. 😒

krista
15. feb 2008

Zdenka a co Jar? 😅 Já teda s tímhle flekem nemůžu nic dělat, protože jsem ho objevila pozdě a je to úplně tvrdý 😖

zdenka26
15. feb 2008

Tak já mám odsloušený vanish ve spreji a jsem spokojená 🙂 🙂

zdenka26
15. feb 2008

Mělo tam být odskoušený 🙂

dendisa
15. feb 2008

no, už z té reklamy se mi udělalo blijno - sypat si doma na koberec nějakou žiravinu, která v něm určitě z 20 % zůstane, a pak to dýchat, nebo hůře, nechat dítě (psa), ať si při lození lízne...

aponchie
16. feb 2008

je to i na sedacky?nebo mate nekdo zkusenosti s tema vysavacema profi co se pujcujou na cisteni sedacek a kobercu?jsou to jen ty klasicke pres vodu nebo se tam dava nejaky sajrajt?mam desne zapatlanou sedacku a koupila sem larin ci co na koberce pak jeste neco co se rozmicha do vody a dela se pena ale nic moc teda

kupinka
16. feb 2008

Já to chci taky koupit-a zkusím tím i sedačku 😉

livka299
16. feb 2008

Jasne ze sa da aj sedacka.....bohuzial u nas to nemali, keby nebola taka kosa ak by som skocila do mesta...mozno vecer sa prejdem..... 🙂 🙂 🙂

maca793
16. feb 2008

dajte vedieť, aký je dobrý, ja som neverila na vanisch, ale keď som len tak skúšala odprať staré škvrny, tak krásne mi to odpralo a aj vybielilo, a tak som si teraz kúpila v akcii po 239,-sk 3l bandasku. 😀
u nás stojí krabica 220,-sk.

livka299
16. feb 2008

maca ten vanish na koberce?? 😕 Aku ma potom vahu? 😕

maca793
16. feb 2008

kúpila som si na škvrny, ale ten na kkoberce tuším je okolo 1kg krabica, ak som si dobre všimla.

charlinka
16. feb 2008

Ahoj já ho používám a jsem velllmmmiii spokojená. Stačí to bud udělat s vodou kdyz to chcete jen tak vyčistit, a nebo když je skvrna vetší tak to na to nalejete a počkáte chvili. Fakt to pomuže. My máme světlý koberec u malej v pokojíku, ten je nonstop špinavej takže já jsem nadmíru spokojená. tak i s vanisch oxi, práškem na prani, je to něco perfektního, první reklama v tv která nekecá 🙂

maca793
1. mar 2008

baby odporúčam vanish na koberce naozaj funguje a funguje aj na sedačky
dnes som robila sedačku aj koberec a krásne to vybielilo a požralo všetky nečistoty, môžem len odpručiť
je to vlastne na báze suchého tepu, nasypať, votrieť, počkať 20 min. ale ja som to nechala aj 1 hodinu a potom len povysávať, krásne vonia a rozvonia aj celý byt

dannynka
1. mar 2008

maca-tak teda urcite kupim a vyskusam,potrebujem dat do pucu gauc 😀 😀 😀

maca793
1. mar 2008

tak skús a určite neoľutuješ, oplatí sa to, 750g krabica stojí 216,-sk u nás, teraz v 101 drogerie bude po 199,-ak som dobre videla a prečítala leták 😀

tinusi
3. mar 2008

Ja mam vybornu skusenost s tym na cistenie skvrn na obleceni. Manzel sa polial cervenym vinom na zabave. Nechceli sme si kazit naladu, tak som v duchu obetovala kremove tricko. Ked som na flak potom (skvrna bola davno ususena) len tak pre pokus dala trochu Vanishu a oprala - skvrna bola prec...
Som sa riadne divilal... 😀

aponchie
3. mar 2008

ahoj ,tech vanishu je ale tolik druhu ze nevim jakej je kterej a na co poradne a hlavne v reklame pani lila vanish do prihradky kde je predepirka ne spolu s praskem jak to teda je?musi se s nim predepirat nebo se to nalije na prasek?dik

lenlut
3. mar 2008

Ahoj,tak já s vanishem na koberec moc dobrou zkušenost nemám 😖 Přišlo mi že ten koberec vůbec nevyčistil.Ale oplatil se mi prostředek Akypo.Pordává se v litrové láhvi,cena kolem 60-70kč a ten koberec byl krásně čistý a provoněl celý byt.
Ale jiak Vanish oxi je super. 🙂 Používala jsem ho na erár-dělám v cukrárně nebo spíš dělala před mateřskou,takže kakao,čokoláda,oleje,vajca,barvy apod.skvrny,byly na denním pořádku.Stačilo to namočit s vanisem,pakjsem pro jistotu ještě jednu dávku šoupla do pračky-veětšinou jsem dala do přihrádky na prášek vanish a nasypala na to prášek,zavřela,zapla(ale šlo to automaticky na předepírku,a 90)a pak jsem vytahovala krásně bílé prádlo bez skvrn.Ale osvědčil se mi jen ten sypký Vanish oxi.Z tekutých vanisů ty fleky nezvládl žádný a to ani slabší skvrny.

senja
4. mar 2008

Jo, zkousela jsem a ABSOLUTNE NEFUNGUJE! Zbytecne vyhozene penize 😠

sloto
7. mar 2008

No my sme mali krasny koberec - z prevaznej casti bol biely s takymi ciernimisedymi a cervenymi pruhmi. Mali sme ho asi mesiac, ked k nam prisla navsteva s malym babom a chuda male sa potklo a oblialo nam koberec vinom, ktore bolo na stoliku. Tak sme leteli vecer o desiatej do tesca kupit nieco na kobeerc. A kupili sme vanish. VANISH mi koberec totalne znicil. Skvrna sice zmizla, ale miesta ktore boli pred tym biele zostali riadne zazltnute. skusali sme ci sa to nebude dat vytepovat karcherom strojom, ale vobec. proste vanish ho zafarbil. a to sme mali koberec, ktory bol z drahsich, cize bol aj kvalitny....nie ja uz vanish nikdy viac nepouzijem

kapka
7. mar 2008

Já mám s Vanishem zase dobré zkušenosti....Ale lepší je když se nechá působit déle než těch 30 minut co píší....Zkoušela jsem ho na starý zašlý koberec a byrvy krásně prohlédly a zašlapaná místa to vyčistilo....

ukana
7. mar 2008

tak mne Vanish tiez skvrnu z kavy zafarbil na zeleno 😠
nakoniec ma zachranil pripravok na pranie, na cistenie skvr FRESH, taky lacny, obycajny, povedala som si ze uz na tom koberci nic pokazit nemozem, ked je cely otrasny 😖 a ten pripravok to krasne vycistil 😕 . Takze vysoka cena nemusi byt aj vysoka kvalita 🙂

ukana
7. mar 2008

inak maminky, co amte male deti, vyskusajte tepovacie prostriedky najprv na jednom koberci, nas maly sa mi z tepovacieho prostriedku cely osypal, kychal, proste ho to drazdilo, su to silne chemikalie a ked to nasypete na sedacku a potom sa tam vala male dieta 😲 😲 😲 aby ste nebezali na kozne 🙂

junino
12. máj 2008

vanish je fajn damy,ja ho predávam 🙂

kajule
12. máj 2008

Ja mam Vanish na koberce, ktery teda nemame, ale krasne jsem s nim vycistila sedacku. 🙂

neeve
12. máj 2008

Ten Vanish prášek je ale uplně, ale uplně na H...O Omlouvám se za ten výraz, ale nemůžu jinak. 😅 Možná oživil barvy, ale jinak - všechny skrvrny zůstaly. 🙄