Skúsenosť s kovovými sánkami

mirba
2. dec 2017

ahojte. Máte niekto osobnú skúsenosť s kovovými sánkami? neviem sa rozhodnúť či kupiť klasické drevené alebo moderné kovové. Celá rodina ma odhovára že kovové sú riadna hlúposť a nepraktické tak by ma zaujímal názor aj niekoho iného 😉 dakujem vopred za všetky nazory

luna116
3. dec 2017

@mirba Za mňa jednoznačne drevené, o iných by som ani neuvažovala, jednoducho mi to nesedí.

liaka
3. dec 2017

Drevene.

mirba
autor
4. dec 2017

zatiaľ som na 90% rozhodnuta pre drevene , tie využijeme asi viacej rokov 🙂

saxana000
30. sep 2018

My mame kivive picolino z bazaru a su super.nieco ako zimny kocik..po snehu krasne idu lahko sa ovladaju.jedina nevyhoda ak potrebujes prebehnut cez cestu alebo kde nie je sneh ohrkas si sklznice od farby co moze po case zacat hrdzaviet ale tuto sezonu by mali byt v ponuke aj nasadzovacie kolieska tak dokupime urcite.tyc na tlacenie je tiez super oproti snurke klasickych sanok a ked deti podrastu normalne odmontujes madlo aj operao a su z toho lahucke sanky osobne si neviem predstavit 5 eocne dieta ako taha hore kopcom 20 kilove drevenne sanky do tychto iba tuknes a idu sane.fusak nie je extra teply davala som do neho este jeden pre istotu ale mala mi v nich po parkrat aj zaspala.pri nepriaznivom poxasi mozes na ne nakliknut aj striesku..mne sa velmi pacia a som velmi spokojna.