Skúsenosti s Clip in - predlžovanie vlasov sponkami?

marse
23. okt 2009

Zienky mate s tym niektora skusenosti? Ide o metodu predlzovania vlasov pomocou sponiek, cize to nemusite mat na hlave 24hod. Mate to niektora? ste spokojne? Dakujem 🙂

dominikushka
19. apr 2010

btw baby, tie ktore ste si nasivali sponky samy, tak ako ste si ich tam nasivali??? 🙂) lebo obavam sa ze tie povodne skubu vlasy ako dive :(

depecko
20. apr 2010

na ten link čo je hore sa mi nedá pozrieť!!! že blokovaný prístup! 😠 tiež mám o takéto niečo záujem,hlavne na zahustenie.

andrejcikovakatka
26. apr 2010

Ahojte. Ja objednala som vlasky na dobierku. Som spokojná , sú krásne 🙂

marianka79
26. apr 2010

andrejcikovakatka a kde? daj sem link 😵 😵 😵

andrejcikovakatka
9. máj 2010

uz poslala som ti cez e-mail. alebo www.clipin.estranky.sk
Katka 🙂

spiranta
22. júl 2010

Ja tiez uvazujem o clip in, lenze ja by som potrebovala rozne dlzky..viete ako to myslim??? lebo ked ja mam vlasy pod plecia a chcem predlzit,lenze ked si objednam jednu dlzku napr 50cm tak tam bude riadny sek medzi mojou dlzkou a dlzkou tych vlasov...a zasa objednat to si ich a strihat niektore...neviem neviem..ja by som potrebovala z kazdej dlzky po dvoch pasoch..lenze tak sa to nepredava nikde.... 😖

lendy1
22. júl 2010

spiranka, ale vždyť si ty clip-in dáváš postupně-nejspodněji, pak tak uprostřed hlavy a nahoru, takže to máš vždy o pár cm posunutý. Být tebou, tak je koupím a případně nechám upravit u kadeřnice.
Jinak doporučuji clip-in natočit na velké natáčky nebo kulmu a uvidíš, že přechod nepoznáš-zvlní se ti jen ty konečky a nebude to tolik nápadné.
Já jsem si poslední dobou na clip-in zvykla, ale můžu je nosit jen natočený (mám hooodně hustý vlasy a přirozeně vlnitý, nikde je nevyžehlím do takové rovnosti, jako jsou clip-in) -nikdo to nepozná, není to absolutně vidět.
Teď naposled na diskotéce jsem viděla několik otřesných případů-vlasy své vlnité nebo hodně husté sotva po ramena a pak rovné hřebíky clip-in po pás - děsný...to bilo do očí, že to nejsou jejich vlasy... 😝

spiranta
22. júl 2010

@lendy1
no lenze ked si objednam napr take 55cm alebo 60cm tak ani tym posunom neziskam tu postupnost...bude tam ale bude to vyzerat tak ze: moje vlasy,potom tie umele a naspodu trochu dopostupna(tym ze som si ich dala naspodu hlavy,vyssie,vyssie....)..neviem ci chapes ako to myslim...tazko sa to vysvetluje...a ja by som chcela vlasy tak do pol pasa-az trosku dlshie..aku dlzku by si mi odporucila? tych 60cm? a nevies prosim ta co je to ten kanekalon? dakujem🙂

marys001
22. júl 2010

spiranta kanekon je umele vlakno take clipy by som ti neodporucala vemi rychlo sa ti to vyderie , skus si najst radsej nieco s prrodzenych vlasov najlepia kvalita su ruske panenske vlasky.A take dlhe clipy su narocnejsie na upravu kedze isa musis o ne starat!

spiranta
22. júl 2010

@marys001
no nebudem to riskovat a kupim si radsej tie z klasicke z ludskych vlasov..len sa bojim ze sa netrafim do farby...vlasy mam uplne svetle blond duhove hehe take nedefinovatelne ...

marys001
23. júl 2010

spiranta tak to urobis dobre je to urcite kvalitnejsie a pohodlnejsie , ja som s tym robila takze viem co ti hovorim. A odtienovo no podla toho skade si to budes objednavat tak tam maju nejaky vzorkovnik a podla toho nech ti poradia aby to bolo co najblizsie k tvojej farbe , pripadne ich trosku dofarbis tvojou farbou co si ty davas na vlasky...Nafarbit mozes ale odfarbovat NIE!!!!

spiranta
23. júl 2010

vdaka za radu to som nevedela ze odfarbovat nemozem ale zafarbit ano... 😅

marys001
23. júl 2010

Pokial si kupis kvalitne vlasy tak zafarbit ich mozes aj ty sama doma alebo daj kadernicke nejakej (aj ked to nechcu velmi robit , ):a dobre si sa rozhodla je lepsie mat prave vlasky ako tie umele ,tam je narocnejsia aj udrzba , ty ich nemusis stale umyvat len raz za cas aby sa ti nenicili. ale to ti asi povedia ked si ich budes kupovat. Keby si nieco potrebovala vediet tak kludne napis ja ti rada odpoviem ak budem vediet!! 😎

spiranta
24. júl 2010

este v starsich prispevkoch (alebo aj v inej diskusii uz neviem 😀 )baby spominali, ze sa do vlasov da urobit nejaky preliv. Neviete co to je, resp ako sa to da spravit doma? 🙂

beruskamala1
11. aug 2010

ja mam s vlasky clip in ty nejlepsi zkusenosti...kamoska mi poslala odkaz na stranku http://hair.shopflow.cz/, a tam byste si vybraly jak z delky, tak z barvy...ja si koupila platinum blonde, a skvele mi to sedi, asi taky tim, ze mam vlasy odbarvene 😅 ale ted jsem si menila jinou barvu, a nabarvila jsme i vlasky, a nic se jim nestalo...normalne se o ne staram jako o svoje vlasy, a vlasky mi porad drzi...zaplat panbuh, aspon zas nemusim setrit na nove 😀

zuzka82
24. nov 2010

Kočky, ktore mate skusenosti s clip in vlaskami??mne dnes prisli, a az mam hrozu, ako si to ja zvladnem napajat..
😨 😨 😨 ide to casom fakt tak lahucko ako sa hovori,?????

slonisko
30. jan 2011

@zuzka82 ja mam clip-in vlasky ide to lahko ja som si zvykla rychlo no chcela by som si dat predlzit vlasy keratinom.clip-in mam zo stranky www.invlasy.sk

sonulanr
31. jan 2011

Baby ak máte záujem viem Vám veľmi lacno zohnať clip in 100% ľudské... od 30cm do 70cm.Najdrahšie 70cm max 90euro.napr 50cm zaleží od hustoty napr 100g- 60euro

jjanica
4. máj 2011

Mám na predaj set Clip-In na celú hlavu, spolu obsahuje 14 sponiek. Nevyužité, nerozbalené.
51cm dlhé iba za 44 Eur. Napíšte mi poštu ip.

lier
8. jún 2011

ahojte, opytam sa aj na tomto vlakne. Nemate niekto podrobnejsie informacie o metode TV-Stripe? Maximum co mam je tu: http://www.fischbach-miller.sk/predlzovanie-vlasov na officialnej stranke, ale chcem vediet ohlas aky tato metoda ma. Dakujem

helisek84
8. jún 2011

ahojky, mám keratinem prodloužené vlasy a max spokojenost. teď jdu sundat podbarvení a budu čistá blond. kdyby jste některá chtěla, můžu sehnat 100 pramenů do 1500 Kč 🙂

deja262
16. júl 2011

Ahoj, ja ma tie clip in vlasy a je to super🙂 som velmi spokojna.Objednala som si ich z netu do 24 hodin mi dosli domov.Vyslo ma to 55€.Naozaj som velmi spokjna.Ked ich nechcem dam ich jednoducho dole a hotovo🙂

mmoonnuullaa
5. sep 2011

Ahoj,já mám vlásky z www.clipin4you.cz Evropské za cca.3000Kč a jsem maxiálně spokojená.Třeba nekoupila bych si vlasy na aukru.Když už sem se pro ně rozhodla,tak chci aby mi něco vydržely.A můžu říct,že je nosím téměř často a jsou pořád krásné.Husté a hlavně kvalitní.Takže já doporučuji...🙂

michaelkaa
30. sep 2011

mám clip in asi už skoro rok a jsem víc než spokojená.
Koupila sem je na internetovém obchodě www.clipin4you.cz
Mám délku 55 cm-pravé evropské..paráda je to,že je nasadím kdy chci a zase sundám kdy chci...takže kvalita je super.Cena taky dobrá..🙂

henkagal
14. jan 2012

predám clip in vlasky nejsu ani raz použite...nesadla mi farba bohužial...viac na e-mai henuska.777@azet.sk

misska5200
16. jan 2012

ahojte, chcem sa spytat ci nemate niekto zaujem o clip in vlasy celu sadu 100% ludske za 36€? v pripade zaujmu ma kontaktujte na veronika520@centrum.sk

tilly
23. nov 2012

nejake nove infosky? mate niekto aj ofinu? uvazujem nad ofinou a copom... podla toho si dam zafarbit svoje vlasy...

lamada181
2. mar 2013

@helisek84 ahoj ako je to stim ceratinom ja mam sice clip kupila som si ich ale neviem si ich dat a uz rozmyslam nad timto prdsa to vydrzi aspon pol roka cii

mon777
9. mar 2013

@lamada181 a mozem sa opytat, akej farby ich mas. Odkial, kolio stali a proste daco blyzsiek tomu? Lebi ja si chcem teraz kuoit clip in, len neviem ake 😅