Skúsenosti s Clip in - predlžovanie vlasov sponkami?

marse
23. okt 2009

Zienky mate s tym niektora skusenosti? Ide o metodu predlzovania vlasov pomocou sponiek, cize to nemusite mat na hlave 24hod. Mate to niektora? ste spokojne? Dakujem 🙂

lamada181
11. mar 2013

@mon777 ahoj blond a hnede jedny clip 12 eur stal , predavam celych 5 clipov za 40 eur co je super cena raz poziteak chces poslem foto

tilly
3. apr 2013

babule, kupila som si ofinu, ale kym som ju stihna pouzit, tak mi kadernicka cvakla ofinu... tak keby niekto chcel, dajte mi vediet, mam ju z ludskych vlasov... cokoladovohnedu, ale da sa farbit aj tepelne upravovat

mam aj nepouzity cop 50cm z ludskych vlasov, tiez som ho este nestihla pouzit, prefarbila som si vlasy na uplne inu farbu, ale zvazujem, ze ho zafarbim... ale keby niekto chcel, ten cop ma krasnu medenu farbu

miparime
14. máj 2013

Na svatbu jsem si je koupila, trošku domelírovala a nikdo nepoznal, že nejsou moje 😉 .Je víc druhů a i z pravých lidských a umělých vlasů, sem tam si je dám i na nějakou akci.Už mám svoje dost dlouhý, takže ne tak často,ale spíš do culíku nebo účesů než rozpuštěný.Kopuila jsem je na eshopu www.vixens.cz

iwosa
17. júl 2013

ahojte baby ak mate zaujem o clip in vlasky tak ma kontaktujte http://ostatne.bazos.sk/inzerat/26677339/clip-i... rucim za kvalitu ziadne platenie vopred vlasky posielam na dobierku a davam 30 dni zaruku ak budete nespokojna vratite ich 🙂

silvinka
8. okt 2013

baby a nie je to vo vlasoch vidno ??? ja chcem teraz nieco take na svadbu kam idem v sobotu ale mam z toho obavy

piula
25. jan 2014

Zdravim, ja mam s clip in vlasmy riadne vela skusenosti, nosim ich uz hadm aj 6 rokov, no streidam to s vlasmy na keratin tie si dam kazdy rok. Teraz zase prichadza obdobie prestavky a clip in vlasov. Ja som objednavala svoje prve vlasky so stranky vlasky.sk (cierne) kvalita uzastna, hebke jemne leskle, a vydrzali dost dlho mozno aj 2 roky a to som ich zehlila natacala vo velkom. Neskor som skusila inu farbu ale s ich kvalitou som bola spokojna menej. Vydrzali menej, Neskor som skusila Sally v USA krasne vlasy super kvalita, ale bli drahsie, no a dokonca aj Rapunzleof sweden. com. Vlasy boli super kvality zo zaciatku, ale po case ako som ich umyvala, a zehlila tak to bola jedna hroza. Teraz by som chcela skusit kupit vlasy niekde inde, ale vssade pisu europske 100% ludske, no nie vzdy je to tak bohuzial. Tak som chcela vediet ci mate skusenosti s inymi obchodmi online ako napr. vlasy24.sk a tak. Docitala som sa tu vela otom ako sa daju zakupit cez nefirmu ,. ale urpimne ja tomu neverim. Dakujem za komentare.

marse
autor
14. mar 2014

@piula ahoj, ja som objednavala zo stranky vlasy24.sk, invlasy.sk a nanicvlasy.sk a maximalna spokojnost. odporucam vsetky tri. 🙂

lenkadenisa
14. mar 2014

ja som mala z vlasky.sk kedysi tie remy vlasy a ok, dlho boli pekné, aj farbené, žehlené, natáčané a vydržali 😀 rozmýšľam nad nimi zas, lebo som podľahla a ostrihala sa, teraz ľutujem a chcem mať dlhšie 😖

matajakubcova
25. jún 2014

Baby, ja som si kúpila pred rokom clip in vlasy na www.invlasy.sk a vydržali mi až doteraz. Chystám sa opäť kupovať, možno vyskúšam aj niečo z noviniek 🙂

denisse10
22. aug 2014

Ahojte dievčatá, s eshopom invlasy.sk mám tiež výbornú skúsenosť. Kvalitné clipy, super komunikácia, bohatý výber. Teraz majú už aj krásne dlhé kučeravé 🙂 www.invlasy.sk/clip-in-kucerave/66cm

stanislava1894
7. aug 2015

@livi Ahoj, ako casto icho objednavas? 🙂

blairgossip
21. aug 2015

Caute baby poradte mi prosim neaku dobru stranku na clip in vlasy, mam sice strach objednavat lebo som pocula same ody na nanicvlasy.sk a prisli mi uplne strasne vlasy s takymi uzlancami a nitkami poslala som nadpat a peniaze poslali spat.. Nepoznate neaky dobry obchod? :(

peter1212
17. nov 2015

Skúste tu baby, vraj veľmi dobrý výber aj kvalita: http://www.clipinvlasy.sk/ 😉

fazulka1231
26. jan 2016

Naozaj úžasná vrelo odporúčam:
http://sluzby.bazos.sk/inzerat/57191425/Predlzo...

zcmcm2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatranka321
27. jan 2016
Používateľ tatranka321 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tatranka321.

ja mam napr. skusenost s technikou speed tape. absolvovala som tento kurz v amosku a klientky su zatial spokojne, na com mi velmi zalezi, pretoze sama mam rada poriadne odvedenu robotu 🙂

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka788
27. apr 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

Tiež som bola s clipinhair spokojná, bola som v ich pobočke v Brne. Skvelá kaderníčka mi zmenila účes na nepoznanie, detailne mi vysvetlila ako sa o vlasy starať a aké prípravky používať. A čo je hlavné, nemusela som na dlhé vlasy čakať niekoľko rokov. Je super, čo všetko si dnes už možeme dopriať🙂

eliska4
9. máj 2017

A ako ste trafili odtieň? Neviem či podľa obrázku vyberiem ten správny aby mi to nebolo vidieť

julinka29
16. máj 2017
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

@eliska4
Ja som sa toho tiež bála. Chcela som clipy z clipinhair, tak som išla do Brna na ich pobočku a nechala si poradiť aj ohľadom odtieňu a kvality tak aj ohľadom následnej starostlivosti, abymi čo najdlhšie vydržali. boli moc zlatí a všetko mi vysvetlili. Ajs me dobre vybrali, ani nevidieť, že nemám také dlhé svoje vlasy

zabka788
22. máj 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

@julinka29 Aj ja som mala obavy preo som šla na pobočku aby som ich videla ale kamoška si ich objednávala cez e-shop a v pohode. Záleží na tom, aké máte vlasy. Ak často farbené a roznymi farbami, može byť problém trafiť odtieň. Ale ak si vlasy farbíte dlhodobo jednou farbou alebo máte svoje prirodzené, nemal by to byť problém

anulienkalenka
19. júl 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

A akú dĺžku príčeskov máte? chcela by som čo najdlhšie ale aby nebolo vidieť že nie sú moje. Pri akej dĺžke vám budú ešte veriť že sú to vaše vlasy?

eliska4
21. júl 2017

@anulienkalenka Toto by zaujímalo aj mňa. Ja som uvažovala o 63 cm len sa bojím, či to nie je už moc. Nebude ma to ťahať?

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
12romi34
5. nov 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

clipinhair.sk, štúdio majú v brne, bola som osobne, ale stačí im poslať fotku a poradia - tu to máte fullservice🙂) síce som nerobila nejaký veľký prieskum, poradila mi spolužiačka, ale úplne spoko aj s produktami aj službami!

zabka788
26. nov 2018
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

kvalitné klipy podľa mňa vobec nevidno, aspoň, čo majú dve moje známe....závisí asi podľa značky

gab_riella
2. jan 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

skúsenosti velmi dobre, po niekolkych failoch v salone vratanie spalenia vlasov, sa spolieham uz len na domacu starostlivost , s klipmi čarujem už asi rok ;)

anulienkalenka
16. jan 2019
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

tak som si nechala poradiť a mám clip in hair, jednoducho som objednala to, po čom som pokukovala, s tým, že prinajhoršom vrátim, ale pecka🙂 už som aj natáčala, žehlila

gab_riella
20. mar 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

presne, anulienka, tiez mam clipinhair, dokonca mam dve sady, dlhsie si natacam

sonka1981
31. mar 2019
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

a ake mas dve sady? teda jedny kratsie a jedny dlhsie a tej istej farby? myslite, ze bude dobre vyzerat ak si kupim blond klipy do svetlo hnedych vlasov?