Skúsenosti s Clip in - predlžovanie vlasov sponkami?

marse
23. okt 2009

Zienky mate s tym niektora skusenosti? Ide o metodu predlzovania vlasov pomocou sponiek, cize to nemusite mat na hlave 24hod. Mate to niektora? ste spokojne? Dakujem 🙂

marse
autor
23. okt 2009

pardon, pomocou 🙂

beruska2x
23. okt 2009

kamaradka to mela na svadbu, udrzuje se to normalne jako vlasy - obcas umyt, da se to treba namelirovat, ale co vim mela to asi 3x 😅 a stalo ji to asi 5000,- je to na takove klipsy, hrebinky no..
¨pokud chodis hodne do spolecnosti nebo do prace kde musis byt eleg. upravena tak asi ano ale jinak se to nevyplati, podle me tedy...

marse
autor
23. okt 2009

ja mam teraz tak strasne blby uces az to boli, chcem malu zmenu, ale nie strihat nechat dorast, klasicky predlzene keratinom som mala dvakrat, ale to uz nechcem, som na materskej nejako extra do spolocnosti nechodim, ale ja som rada upravena aj doma 🙂

ronie
23. okt 2009

ahojky marse-mám zkušenost, vlasy bych i ráda prodala už mi dorůstají moje, použila sem je ale jen opravdu párkrát, pokud jde ale o domácí nošení tak to si neumím představit malá mi za vlasy neskutečně ráda tahá a to by prostě sponky nevydržely-jako že by to vytáhla 😉 Jinak vlasy jsou nádherné-mám tmavě hnědé, nikdo nepozná že nejsou tvoje, když sem v tom přišla mezi lidi tak všichni obdivovali, je to ale nezvyk než si na sponky zvykneš já měla furtpocit že to někde je vidět, ale nebylo..taky to chce cvik si to naklapat mě to trvá celkem dlouho, řekla bych že je lepší to vzít do kadeřnictví a tam si nechat poradit kam a jaké prameny nacvakat. JInak pro dorůstání vlasů doporučuju projít si stránky dlouhevlasy tečka cezet, je tam miliony rad a já díky nim přišla na barvení hennou a to je prostě zázrak mám krásný lesklý vlásky 😵

bets
23. okt 2009

ja by som si to kupila, ale najprv by som to chcela vyskusat a vidiet nazivo... este som nehladala, preto neviem, ci sa to da aj osobne niekde kupit (nielen objednat cez net).

marse
autor
23. okt 2009

bets v kazdom parochnovou studiu sa to da kupit

bets
23. okt 2009

musim si najst cas a pojdem omrknut... niekedy by sa mi dlhe vlasy hodili. mozno si to doprajem ako vianocny darcek.

mima1990
25. okt 2009

ja mam clip in zo stranky www.hairextension.estranky.sk je to slovenska stranka objednavala som si tam vlasy na stuzkovu a napriklad 70cm ma vysli len 77 eur uz aj s postovnym a vlasy su europske

livi
25. okt 2009

ahojte,
ja to nosím už asi rok. mám pramene z prírodných vlasov v dĺžke 38 cm. krásne mi to zahustí a predĺži vlásky a trvá to asi 10 minút, kým si urobím účes, čiže je to naozaj veľmi jednoduché. inak ak by ste chceli niektorá, mám možnosť objednať z anglicka za super cenu - vyjdú tam okolo 55 eur spolu s poštovným rôzne dĺžky. ak by ste mali záujem, tak IP 😉

bets
26. okt 2009

lenze ako spravne odhadnut odtien vlasov?
prave toho sa bojim, ze objednam, a odtien mi nebude sediet, pripadne, ze mi to nebude celkovo sediet, lebo mam jemne vlasy a neviem, ci to vobec bude drzat...

marse
autor
26. okt 2009

dnes mi prisli domov postou, velmi sa tesim kvalita super, odtien sedi,uz sa tesim ked ich nahodim na oslavu, muzik bude kukat 😀

bets, podla vzorkovnika vyber odtien co najblizsie k svojmu a u kadernicky sa to da prefarbit 🙂

bets
26. okt 2009

urobi mi to bezne kadernicka?
a ako je potrebne svoje vlasy do toho upravit. napr. ked nemam uplne rovne, tak asi svoje vyzehlit, pripadne nejako vyfukat, nie?
a aby to dobre vyzeralo, tak asi by tie vlasy nemali byt ovela dlhsie ako moje? napr. ked mam vlasy po plecia, tak tie clip in asi dlhsie o 10 cm od mojich, ci mozem aj viac?

vevusiatko
26. okt 2009

Babyyyyyyy .... prosim o radu...Teraz si idem nafarbit vlasy na cerveno...Avsak vacsinou mavam ciernu farbu...Citala som ze sa daju tie vlasy zafarbit...Aky odtien mi odporucate???
A kto to pouziva ste s tym spokojne.. Ja mam polodlhe vlasy , nemam ich ani velmi riedke ani huste ..Podla coho sa to vybera?? napriklad dlzka alebo ja neviem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katulilinka
14. jan 2010

daju sa aj vypnut vyssie na hlave do gumicky? nevidno tam potom tie sponky?

nikollette
14. jan 2010

Moc vyššie nie, potom by to už bolo vidno,m ale záleží kde ich máš pripnuté..

vevusiatko
15. jan 2010

niky ty mas tie clip in?? ja sa stale neviem rozhodnut ake kupit ☹

wandeirra
15. jan 2010

😉 su super, hlavne pri problemoch s vlasmi po porode

vevusiatko
15. jan 2010

a nevies mi poradit podla coho ich mam kupit som pisala vyssie moj problem a nik mi neodpisal 😀

wandeirra
15. jan 2010

odtien si mozes dat aky chces,zalezi na tebe, pramenov si mozes kupit tiez kolko chces,ja nosim tak tri-styri to staci a dlzku mam 50 cm ale tebe staci polodlha ako mas svoje vlasy..zalezi ci si ich chces zhustit alebo aj predlzit tymi clip-in

wandeirra
15. jan 2010

🙂 a inac Dragana zaujimave meno,este som nepocula,ale pekne 🙂

lendy1
15. jan 2010

vevusiatko,
clip in si vyber co nejvíc husté, rozhodně nekupuj 70gr, spíš 100gr a více (něco z toho váži i sponky).
70gr je pár chlupů.
Já jsem si koupila jen samotný pás, ten měl 113gr bez váhy sponek, což je dost a sponky jsem si na to našila sama.
Co se týká délky, tak je to na tobě, já mám 50cm a je to až až. Zase, když se natočí, tak se o trošku zkrátí.
Rozhodně je dobré koupit Remy clip in (tzn., že všechny vlasy jsou poskládány ve stejném směru) a lidské. Téměř vše jsou asijské vlasy, upravené na evropské-ztenčené.
Sponky pokud možno střední velikost a 3 pásy dozadu a 2 a 2 po stranách (záleží, na kolika sponkách jsou).
Barvu musíš tipnout od oka, clip in z lidských vlasů se dají barvit, takže je případně můžeš dobarvit, ale nevím...já se v odstínu trefila perfektně.

jinak já mám vlasy hodně husté a i když mám dost husté clip-in, tak ten přechod jde vidět, jen pokud mám vlasy natočené, tak ne tolik.

Clip in jsou docela těžké na celodenní nošení, spíš tak příležitostně, do culíku nebo copu jdou dát, ale ne nic upnutého a musí se hlídat, aby nikde nevykukovali sponky.

pokud zvládáš nakupovat v zahraničí, tak doporučuji:
http://www.hairtrade.com/index.php
jinak se na netu toho dá najít spoustu, ale ne každý prodejce nabízí kvalitní vlásky.

Ještě je metoda podobná clip in-jsou to takové lepící pásky, mezi které si vložíš svoje vlasy, není to tolik těžké jako clip-in na sponkách. Dá se s tím spát, je to i na delší používání, nemusí se to pořád sundávat.

vevusiatko
15. jan 2010

dakujem baby pekne...nejako sa rozhodne...snad vyberiem dobre .Kedze som na materskej staci mi to len obcas ...ako take ozivenie vlasov...skor koli tomu aby som ich mala hustejsie 🙂 takze dakujem za radu 🙂
wandeira a za draganku dakujem 🙂

simour1
19. jan 2010

Já remy clip-in kupovala už 3x a můžu říct,že opravdu se vyplatí přidat nějaké peníze navíc a koupit kvalitní,tzn. husté.Moje dcera je nosí celodenně,sundává pouze na spaní a vlásky jsou perfektní,k nerozeznání od vlastních.Můžeš je upravit promelírováním nebo barvou,žehlit,kulmovat,prostě vokoliv.Stačí 1x za 2 měsíce umýt. 🙂 😉

pipiiii
21. jan 2010

baby tiez si chcem objednat clip in vlasky z netu ,ale neviem ci su kvalitne. neobjednavali ste si niektora vlasy zo stranky clipin.sk?? lebo su tam dobre ceny ale neviem ci su aj kvalitne.. prosiiim poradte 🙂

aaatimejka
6. mar 2010

ahojte baby. http://www.clipinvlasy.estranky.sk - ja odtial kupila som vlasy este v decemberi a pre mna su super,maju super kvalitu, drzia bezchybne a mali velmi dobru cenu.

dominikushka
18. apr 2010

cawte baby 🙂 ja som sa chcela opytat tych, co maju skusenosti 🙂 citala som na inych diskusiach ze tie, co mali clip-in ze im to strasne tahalo vlasy, ze ich z toho bolela hlava a dokonca ze im z toho nenormalne vypadavali vlasy...tak sa chcem opytat, ci sa to stalo aj vam? lebo ja mam pomerne husre vlasy, len ich chcem dlhsie...a nerada by som sa pripravila o moju hustotu nejakymi priceskami 🙂 dakujem 🙂)

myska183
19. apr 2010

domini, vobec sa nemusis bat, ja ich nosim uz asi rok dennodenne a nic sa nedeje. kedze ja mam dost jemne vlasy tak pri nasadzovani je dobre, ked si vlasy, kde budes sponky zapinat trosku natupirujes🙂 a potom to drzi a nicoho sa netreba bat. a este sa tu pisalo, ze je to vidno ked si uceses cop, nie je to pravda, nosim ich skoro stale v cope a nevidno. a ak sa niektora boji, ze by neodhadla farbu, tak nie je problem ich nafarbit. len sa nesmie farba stahovat. a inak ja konkretne som ich kupovala v maxe v ZA, sponky som si na ne prisivala sama a 30cm pas clip in dlzky 38cm stal 7 eur. takze super cena a vlasky su prave🙂

dominikushka
19. apr 2010

dakujem miska 🙂 lebo ja mam kamosku co mi vie zohnat 8 pasov 50cm (dost hustych) ciernych za 49eur, tak to by bola aj vyhodna cena a vazne ma to láka, lebo videla som to na kamoskach a vazne ze super 🙂 ale ked ty vravis, ze mas jemne vlasy a ze s tym nemas ziadne vacsie problemy (lebo nehovorim ze by som ich nosila len prilezitostne, praveze by som to chcela vacsinu casu, len na predlzenie nemam odvahu a pride mi trochu vela za to dat viac nez 300eur) tak by som to skusila 🙂) kebyze daco tak si to pri najhorsom vyberem 🙂 a tie sponky si potom aj nejako zalakujes? alebo pocas dna sa ti nesmykaju dole? 🙂) a tiez ti nejako moc nevypadavaju, ci?

marianka79
19. apr 2010

baby normalne ste ma s tým pobláznili 😀 😀 😀
najbližšie kupujem ale je to lacnejšie cez net alebo v kadernictvach???

dominikushka
19. apr 2010

marianka, myslim si ze cez net 🙂)