Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Skúsenosti s Kulina.sk

magda15
3. dec 2018

Ženy, objednávala ste niektorá z eshopu Kulina? Konkrétne som si vyhliadla cukrárenský riad z mede - MAUVIEL, nemáte skúsenosť? Inde som nevidela, ďakujem za rady!

12romi34
3. dec 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

Ahoj @magda15, s tou značkou skúsenosť osobnú nemám, ale s eshopom áno. Majú kvalitné produkty a komunikácia so zákazníkmi výborná, za mňa bez problémov.

sonka1981
3. dec 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

Túto značku som teda neobjednávala, ale z toho eshopu mám rímsky hrniec. Málo kedy objednávam z netu, ale toto bolo bez problémov, takže za mňa áno. Co sa riadu týka vyzerá super ;)

mara_mala
3. dec 2018

top! výborná komunikácia a dodanie, ako informovali, proukty majú veľmi pekné🙂

gab_riella
28. dec 2018
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

ja mám jeden hrniec od nich a určite by som si dokúpila súpravu, velmi kvalitné!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli