Skúsenosti s parfumami z www.parfums.sk

blairgossip
15. feb 2016

baby objrdnavali ste niekedy vonavky z parfums ??? bojim sa, ci mi nepride fake :/

mamickajanka
15. feb 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

nepride, kamaratka sem tam z tade objednava

blairgossip
autor
15. feb 2016

@mamickajanka cize vonaju tak isto ako z fann? videla som aj pozitivne aj negativne ze vraj to vobrc nevonia ako z kamennej :(

tana85
15. feb 2016

@blairgossip este pred 4 rokmi som si odtial objednala a parfem bol rovnaky ako z parfumerie, ktory som vtedy spotrebovala. ak je to fake, tak veeeelmi vydareny. ale mne sa to nezdalo ako pajcovane

aaddiikkaa
15. feb 2016

ja odtial objednavam stale a no problem

blairgossip
autor
15. feb 2016

baby a ake parfemy ste objednali?

delia933
16. feb 2016

no ja mam zlu skusenost objednala som si k Vianociam Lanvin a je to voda ktora len tak aby sa nepovedalo povoniava a vydrzi tak 5 min. Kedze predtým som mala to iste z Fann rozdiel evidentny.

blairgossip
autor
17. feb 2016

no baby objednala som Guess parfem a je originalny, presne tak isto vonia ako ten co mam z fann a presne uplne ta ista vydrz dlhaa cely den, tento je originalny cize asi som mala stastie 🙂

nabijacka
17. feb 2016

Ja skôr odporúčam stranku parfemy-elnino.cz ( tu maju i výborný vyber značkovej kozmetiky) alebo katkaparfumery.sk ... Vždy som bola z oboch stránok velmi spokojná, úžasne ceny... Lepsie nez na parfums...

lindush1105
17. feb 2016

Je dobrý aj El Nino aj Parfums. Nakupujem tam uz roky, hlavne na parfums. Mam odtial vela parfemov.
Ck Eternity
Ck Eternity Summer 2014
Ck Eternity Moment
CK Euphoria blossom aj z Parfums aj z Fann a neni v tom rozdiel
Bvlgari Omnia Indian Garnet
Lagerfeld Chloe Narcisse

Z El Nino mam
Ck Eternity Purple Orchid
CK Obsession Night

Vyborne vone aj vydrze.. Ja som spokojna a nebudem preplacat drahym parfumerkam ked nemusim 😉

nadkaha
23. feb 2016

ahoj , ja uz si z parfums.sk objednávam roky , a vždy som bola veľmi spokojná 🙂
objednávam Chloe Chloe , a Burberry Weekend
voňajú a vydržia rovnako ako parfumy z kamenného obchodu 😉
je to úplne to isté , originály , netreba sa báť 😉

blairgossip
autor
24. feb 2016

no baby ja som si objednala aj take rozne 1 ml odstreky na.odskusanie voni, a niektore nevonaju tak ako z parfumerky hmm .. :/

lindush1105
24. feb 2016

@blairgossip Ja mám od nich asi 50 odstrekov..Všimla som si nie raz že odstreky si môžeš dávať koľko chceš, ale vôňa je mnoho intenzívnejšia keď si jiu dáš z flakónu ako z tej vzorky. Neviem čím to je ale podľa mňa tým, že je iné kvapnúť si na ruku odstrek a streknúť si poriadne na seba z parfumu je rozdiel. Ale nikdy sa mi nestalo že by bola vôňa ozaj iná, akurát iba intenzívnejšia a mohla som plne pocítiť všetky zložky..Preto keď majú tak si kupujem tie 0,5 odtreky, lebo tie sú už väčšie a majú pumpičku ako normálne parfumy a pri takom odstreku vôňu cítim lepšie 🙂